Перейти до змісту

Порадьте антивірус для слабкого комп'ютера


andrik_w

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня!

Порадьте непогану антивірусну програму для слабкого компа (одноядерний проц, 512Мб оперативки), така щоб була ефективна і не нагржала комп.

Бажано перевірені часом.

Всім наперед вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

avast

або без антивiруса як я. все норм.

або фаэрволл i робота пiд юзером а не адмiном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стандартний "мікрософт секюріті есеншел" на скільки знаю найменше навантажує систему, як він сам не вкурсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стандартний "мікрософт секюріті есеншел" на скільки знаю найменше навантажує систему, як він сам не вкурсі.

Круто. Дай лінк на версію для Widows XP SP2 :)

Бо нічого новіше на 512 МБ оперативки не працюватиме толком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь MS Security Essentials, систему навантажує мало.

Також спробуйте хмарний антивірус Panda Antivirus http://www.cloudantivirus.com/ru/. По ідеї має найменше навантажувати систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ну яке нафіг MS Security Essentials??? Воно вимагає, як мінімум, Windows Vista із 1 гігом оперативки. А в топікстартера всього 0,5 гіга.

Ви радите ставити Вісту на 512 мегабайт оперативки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, вони помиляються просто. Раніше Security Essentials працював на ХР, в мене інсталяшки і досі є, просто коли припинилася підтримка ХР - Security Essentials перестав обновлятися, навіть антивірусні бази.

З.І. Тому я за Panda Cloud і написав, бо Security Essentials працювати перестав, треба було якийсь настільки ж легкий аналог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ну яке нафіг MS Security Essentials??? Воно вимагає, як мінімум, Windows Vista із 1 гігом оперативки. А в топікстартера всього 0,5 гіга.

Ви радите ставити Вісту на 512 мегабайт оперативки?

Microsoft Security Essentials більше не доступна для Windows XP © Microsoft

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що в XP ефективність вбудованого брандмауера (файрволу) практично нульова, я б спробував оригінальний дистрибутив NOD32 Smart Security останньої 8-ї версії + ключ на 4 місяці тут.

Орієнтовно рік тому ставив людині на ноутбук з аналогічними характеристиками ESS 7-ї версії. Різниці в швидкодії без антивірусу і з ESS 7 не помітив. Споживання RAM не пам 'ятаю.

На SP3 цей став нормально

Я б не радив дистрибутив антивірусу п'ятилітньої давності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не радив дистрибутив антивірусу п'ятилітньої давності.

То й не радьте ^_^

На моїй хрюші такий антивір бігав без проблем і ловив те, що nod і dr.web пропускали.

Капітани! Не забувайте, що на сайті Microsoft вже й немає підтримки самої ХР, тому її і немає у "свіжих" вимогах.

upd: Продолжение работы Microsoft Security Essentials на Windows XP после 8 апреля 2014

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня!

Порадьте непогану антивірусну програму для слабкого компа (одноядерний проц, 512Мб оперативки), така щоб була ефективна і не нагржала комп.

Бажано перевірені часом.

Всім наперед вдячний за поради.

avast! 4.8.1282 Professional Edition, можу скинути, свого часу ставив на Пеньок 3 і 320 мб памяті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально працює Майкрософтовський антивірус .. ставиться з "Windows Update" - сам сервіс оновлень працює, тільки що ставив ХП і оновлював .. бази і сам антивірус оновлюється, так що не треба говорити якщо не пробували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись на слабкому компі пробував і нод і аваст.... працювало звісно, але коли поставив F-Seсure, відразу відчулось що ПК легше дихати) І звісно зі своїми обовязками справляється на 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так само схиляюсь до майкрософтовського, проблему з оновленням, можна вирішити

http://habrahabr.ru/post/218703/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не навантажуйте зайвим систему як на мене.

Якщо все ж таки ставити то думаю НОД, там масса налаштувань якісь модуля можна відключати чи налаштовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відключаю "сканировать все файлы", ставлю ті типи, що він (НОД) сам пропонує, це якраз потенційно небезпечні. Якщо цього не зробити, будуть скануватися avi rar і прочая, що вас не спасає, а на швидкодію вплине дуже і дуже.

NOD.png

Зазвичай цієї нехитрої дії вистачає, щоб система на слабеньких компах "полетіла" без шкоди для захисту . Ще можна галку поставити "сканировать файлі без расширений", тоді взагалі "бетон" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув додати - система XP SP3. Скоріше буду пробувати НОД, а тоді майкрсофт есенсіал.

Дякую за поради.

Якщо в когось будуть ще якісь пропозиції то тему не закривайте.

Варіант без антивіруса відпадає, так як машина робоча і була без. То вчора DR WEB CUREIT найшов 4000 вірусів. Треба захист, але щоб ще і можна було працювати більш-менш стабільно і не дуже повільно. Робота - офіс, браузер, друк, 1С, віддалений доступ до баз даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...