Перейти до змісту

у меня сгорел дом.


Egoist

Рекомендовані повідомлення

Не маю на меті нікого образити, але маю деякі сумніви. Згорів дім. надам мінімум інформації та №картки.

Ау, у декого дім згорів, все згоріло !!!! А вам необхідні будматеріали та кошти, тобто у вас є де переночувати, вдягнутися та поїсти.

Тим паче Любомль.

Довіряй але провіряй.

Який Любомль? Будинок Egoist-а у Луцьку, там де на пиво збирались, чи я неправий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Бля... ну ви ііііі, почитайте де хто живе і фотки подивіться, ТС ваще по ходу класний чувакhttp://board.lutsk.u..._борд__st__1560

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо що,завезу-привезу.Можете розраховувати.ТС,пиши в приват,якщо знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня нужен шуруповерт. Надотна крыше поснимать снегозадерживатели. И поменять часть шиферин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шуріки маю , так і багато іншого професійного будівельного інструменту. якщо потрібна допомога - перезвоніть , допоможу

о5о 999 18 вісім п"ять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока только одну фотку высылаю,вся техника сгорела,с телефона очень долго грузится.

Большое всем спасибо за поддержку и помощь!

post-4887-0-39524900-1420268996_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожарники - ЧЕСТЬ ИМ ХВАЛА,за 10минут уже были на месте.от полыхания всего и вся,говорят спасло чудо (отсутствовал ветер,ну и очень оперативно сработано) по второму этажу даже ходить можно,но все перекрытие под замену.

в который РАЗ ГОВОРЮ СПАСИБО ВСЕМ!!! ОГРОМНОЕ!!!

очень приятно... приходят неизвесные люди ... помощь нужна спрашивают??? Я спрашиваю а вы.... ??? отвечают я с БОРДЫ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перерахувала трішки грошей. Вражена такою прикрістю, але й захоплююсь Вашим оптимізмом. Бог Вам в поміч і добрі люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю. Вам жити хоч є де, на час ремонту?

Можу віддати

- Ванну чавунну 1,5м, ніжки є в комплекті. Совдепівська і не в найкращому стані, але якщо треба...

- Двері міжкімнатні 60х200 см, одне глухе і два полотна з скляними вставками, без коробок (є залишки від них і то не від усіх). Також совдеп і не в найкращому стані.

- Карниз віконний алюмінієвий

Фото тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да, вогонь на відміну від злодія лишає мало. Підкинув на картку що міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю. Вам жити хоч є де, на час ремонту?

Можу віддати

- Ванну чавунну 1,5м, ніжки є в комплекті. Совдепівська і не в найкращому стані, але якщо треба...

- Двері міжкімнатні 60х200 см, одне глухе і два полотна з скляними вставками, без коробок (є залишки від них і то не від усіх). Також совдеп і не в найкращому стані.

- Карниз віконний алюмінієвий

Фото тут

спасибо за предложение..

жить Слава Богу есть где.

Двери уже предложили,их и буду брать.

<br />

також можу віддати<a href='http://board.lutsk.u...mzhkmnatn-dver/' class='bbc_url' title=''> такі двері</a><br />

завтра замеряю,но первые помоему идельно подойдут в одну комнату (там были не стандартные)

але й захоплююсь Вашим оптимізмом. Бог Вам в поміч і добрі люди!

да вот такие люди как Вы этот оптимизм и вселяют!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж + на картку.

Завтра ти там будеш? З якої години?

да с 10:00

СПАСИБО ВСЕМ..

сегодня : слышал не однократно слова Ласки : "захоплююсь Вашим оптимізмом",ну или (от непьющего) :"Я б наверное ушел в запой"

- Я понимаю,что не имею права "раскисать",тем более после того что уже вы на помогали!!!

..............

проделано относительно 1ого числа колоссальное количество работы.

............

сегодня закупаться ездил по мелочам,и играет "Jingl Bell`s" - с кумом друг на друга смотрим --- О точно Новый Год же ))

...........

из приятного:

сегодня уже подмуровывали ,под новое окно. (приятное ощущение ,когда не только ломаешь и выносишь,но уже что то строиться :)

затопил баню,так что по окончанию рабочего будим принемать решение по поводу бани. Правда воду нужно греть,на топке,и набирать в колодце..

...............

завтра в планах срывать гипсокартон,и зачищать стены

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є вільні руки

с 10 утра я буду на месте.Теремно Мисливська 9 а.

Заранее благодарен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...