Перейти до змісту

у меня сгорел дом.


Egoist

Рекомендовані повідомлення

Китайская гирлянда. Не пользуйтесь этой фигней.

Ни кто не пострадал,за исключением домашнего питомца.

Дом выгорел практически весь. Крыша только осталась.

Прошу у кого остаются буд материалы,если вы дальше их пользовать не собираетесь,я б забирал. Так как восстанавливать дом надо,а с финансами....

Так же прошу знающих ,поделится опытом ,как вывести запах с стен.

UPD карта Привата для бажаючих допомогти:

Пашкевич Игорь Сергеевич 5168 7423 4665 5164

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

прийміть щирі співчуття... можливо, дайте реквізити банківської картки, впевнений, світ не без добрих людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши номер картки , багато не обіцяю, але з світу по нитці....

Ну і які матеріали треба в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кілька б/у металопластикових вікон (розміри +/- стандартні для квартири-"хрущівки"). Хоча й дуже сумніваюсь, що підійдуть по розмірам, та якщо раптом - пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тьфу, тваюмать...Співчуваю, слава Богу, що всі живі.

На території, де я працюю, є склад будматеріалів. Ціни, як на мене, найнижчі в Луцьку. + я "слово замовлю" - точно дешевше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запах гарі вивести практично не можливо. він настільки вїдається в стіни, стелю, підлогу, що потрібно міняти все... Навіть з-під товстого шару штукатурки його буде чути...

Давайте номер карти в тему, будемо допомагати всією громадою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кинув на картку, правда Приват каже, що картковий рахунок 5168 7423 4665 5164 - Пашкевич Ірина Георгіївна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво. А пожежники кажуть, що у Луцьку будинки не горіли на Новий рік. А де ви живете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам роблю ремонт, є пар дверей під колишнє євро вхідні і між кімнатні можу віддати+ снєжка залишилась і шпакльовка, є пару металевих профілів і саморізів з пару пачок, можу подарувати, ( старенькі дерев.яні вікна 2 шт )але є проблемка як це все можна перевести у Луцьк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але є проблемка як це все можна перевести у Луцьк?

Звідки? (можна в приват)

Любомль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати 2 дверей в кімнати, ширина десь 80 см, ручки, замки в комплекті, І 2 дверей в санвузол (ліві і праві), ручки, замки в комплекті. мають пошкодження, але можна замаскувати самоклейкою. Без коробок. Всі 4-ро дверей на французьку четверть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так "промеждупрочем" -- я звісно добра людина й всім співчуваю в горі, й вірю,але якщо у користувача форуму це сталося то й фото (принаймі мені легше вірилось би у те що сталось),тим паче знаючи бордівчан фото б не завадило це 100%=такі часи купа шахраїв!!!але всеодно люди у нас чуйні й добрі,он вже скільки відгукнулось!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так "промеждупрочем" -- я звісно добра людина й всім співчуваю в горі, й вірю,але якщо у користувача форуму це сталося то й фото (принаймі мені легше вірилось би у те що сталось),тим паче знаючи бордівчан фото б не завадило це 100%=такі часи купа шахраїв!!!але всеодно люди у нас чуйні й добрі,он вже скільки відгукнулось!!!

Ой! думаю ви явно неправі!!! не знаю ТС і вас, але чомусь так, у нього тут багато друзів,і він до дому їх запрошував: "Не сипте сіль на рану!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так "промеждупрочем" -- я звісно добра людина й всім співчуваю в горі, й вірю,але якщо у користувача форуму це сталося то й фото (принаймі мені легше вірилось би у те що сталось),тим паче знаючи бордівчан фото б не завадило це 100%=такі часи купа шахраїв!!!але всеодно люди у нас чуйні й добрі,он вже скільки відгукнулось!!!

ТС не з тих нагібаторів, моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так "промеждупрочем" -- я звісно добра людина й всім співчуваю в горі, й вірю,але якщо у користувача форуму це сталося то й фото (принаймі мені легше вірилось би у те що сталось),тим паче знаючи бордівчан фото б не завадило це 100%=такі часи купа шахраїв!!!але всеодно люди у нас чуйні й добрі,он вже скільки відгукнулось!!!

Ой! думаю ви явно неправі!!! не знаю ТС і вас, але чомусь так, у нього тут багато друзів,і він до дому їх запрошував: "Не сипте сіль на рану!"

приймається!я нашкодити не хотів,такої інфи не мав,тому й подумав так.вибачаюсь перед всіма,а особливо ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу сказать СПАСИБО,всем кто уже отозвался! и Бордовцам которые сегодня вчера помогали финансово и физически.Сложно выразить словами всю благодарность.

фото прилеплю,что б через года два,уже вспоминать "как это было".

вчера с утра(около 9:00 последний раз заливали все водой) был один вопрос "что делать с этим" всем...

за последних два дня ,все приходящие спрашивали "что делать?" ,и за две минуты уже был занят по самое "не могу". сделано уже много...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маю на меті нікого образити, але маю деякі сумніви. Згорів дім. надам мінімум інформації та №картки.

Ау, у декого дім згорів, все згоріло !!!! А вам необхідні будматеріали та кошти, тобто у вас є де переночувати, вдягнутися та поїсти.

Тим паче Любомль.

Довіряй але провіряй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маю на меті нікого образити, але маю деякі сумніви. Згорів дім. надам мінімум інформації та №картки.

Ау, у декого дім згорів, все згоріло !!!! А вам необхідні будматеріали та кошти, тобто у вас є де переночувати, вдягнутися та поїсти.

Тим паче Любомль.

Довіряй але провіряй.

Ну ви і наплутали,який Любомиль, це чувак хоче допомогти, щоб матеріали з відти забрали бо лишні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...