Перейти до змісту

чим накривати авто взимку від снігу?


LENS

Рекомендовані повідомлення

Шановні автомобілісти! Допоможіть порадою початківцю. Постійно бачив, як власники авто по 40 хв чистять зранку свої авто. Бачив, як накривають авто брезентом, тощо. Хочу запитати:

1. Чи варто взагалі накривати авто?

2. Чим накривати?

3. Де придбати? Ціна?

4. Можливо є ще якісь нюанси в цій справі - пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще гаражом накрити. А брезентом це мабуть гон. Він хіба від морозу не дубіє, що потім машину можна поцарапати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає гаража то забий, тобі їздити чи думати щоб зайвої сніжинки на авто не було? частіше заїзджати на мийку для збивки, і норм. 10-15 грн і 10хв часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би я подивитись як ви будете знімати цей брезент чи інше накриття, коли на нього впаде трохи снігу, вдень сонечко трохи розморозить, а потім це все діло знову примерзне до авто. Якщо плануєте їздити хоча б раз в тиждень, то не треба нічого накривати, якщо буде всю зиму стояти можна і накрити. Продається спеціальні накриття, на формулі бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би я подивитись як ви будете знімати цей брезент чи інше накриття, коли на нього впаде трохи снігу, вдень сонечко трохи розморозить, а потім це все діло знову примерзне до авто. Якщо плануєте їздити хоча б раз в тиждень, то не треба нічого накривати, якщо буде всю зиму стояти можна і накрити. Продається спеціальні накриття, на формулі бачив.

Я не тільки бачив, а й користувався та й буду. Тільки накривати треба лобове скло. Старе покривало в багажник. Приїхав, достав, підняв дворники, накрив і дверима зажав, опустив дворники. Рано прийшов і все зробив в зворонньому порядку. Лобове чисте. Покривало може бути волге, нічого страшного. Зимою постійно 2-3 рази на місяць всі резинки силіконом пшикаю і все відприваеться без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин чистять? що так дооовго можна робити с тією машиною?

2-3 хвилини в середньому це діло займає.

за 40 хвилин я все подвір"я у себе почищу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накривати хіба якщо довго ніхто не їздить.

Я ніколи машин не накривав і в гараж не ставив, що машині буде від снігу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не тільки бачив, а й користувався та й буду. Тільки накривати треба лобове скло. Старе покривало в багажник. Приїхав, достав, підняв дворники, накрив і дверима зажав, опустив дворники. Рано прийшов і все зробив в зворонньому порядку. Лобове чисте. Покривало може бути волге, нічого страшного. Зимою постійно 2-3 рази на місяць всі резинки силіконом пшикаю і все відприваеться без проблем.

Немає що й добавити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив, як накривають авто брезентом, тощо. Хочу запитати: 1. Чи варто взагалі накривати авто?

Свиснуть ваше накриття за 200/400 грн.

chehol-dlya-avto.png

Чехол для защиты автомобиля должен быть изготовлен из материала, не пропускающего влагу

Тільки накривати треба лобове скло. Старе покривало в багажник.

А ось це варіант.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно накрити лобове скло, а гна все інше забити. Звичайно, якщо є гараж, то ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завели автомобіль, 2-10 хвилин щіткою+скребком, поки прочистили - двигун прогрівся і вперед!

і не потрібно ніяких накривань

5-109100101.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили б ви дев*ятку якою ми з друзями на зимову рибалку їздили. Там ніякі шкребки не помагали. Мороз -23 що ти там шкрябати будеш? Продмухав віконечко, добре що пєчка гарно працювала...

Якщо по темі то, звичайно, гараж. Я також знімаю, зате не маю зимовими ранками гемору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили б ви дев*ятку якою ми з друзями на зимову рибалку їздили. Там ніякі шкребки не помагали. Мороз -23 що ти там шкрябати будеш? Продмухав віконечко, добре що пєчка гарно працювала...

можна детальніше?

скло із якої сторони покривалось інієм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили б ви дев*ятку якою ми з друзями на зимову рибалку їздили. Там ніякі шкребки не помагали. Мороз -23 що ти там шкрябати будеш? Продмухав віконечко, добре що пєчка гарно працювала...

Якщо по темі то, звичайно, гараж. Я також знімаю, зате не маю зимовими ранками гемору.

Так спробуйте перевірений прийом, перед тим як заглушити мотор лютою зимою, увімкніть обдувку лобового скла ХОЛОДНИМ повітрям. Оскільки виходячи з авто в салоні тепло, скло, зазвичай, постійно обігрівається то ось вам і намерзання з середини. Коли лобове скло охолодиться то і конденсату з наступним його замерзанням небуде.

Окрім того придбайте щітку зі шкребком, як рекомендували колеги вище і проблем не матимете.

Якби отаке накриванням давало мегаефект і немало недоліків то кожна п'ята автівка стояла б накрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так спробуйте перевірений прийом, перед тим як заглушити мотор лютою зимою, увімкніть обдувку лобового скла ХОЛОДНИМ повітрям. Оскільки виходячи з авто в салоні тепло, скло, зазвичай, постійно обігрівається то ось вам і намерзання з середини. Коли лобове скло охолодиться то і конденсату з наступним його замерзанням небуде.

Окрім того придбайте щітку зі шкребком, як рекомендували колеги вище і проблем не матимете.

Якби отаке накриванням давало мегаефект і немало недоліків то кожна п'ята автівка стояла б накрита.

Щоб не палити бензин, я просто на хвилину-другу відкриваю двері, щоб остудити салон. Зранку лише змітаю сніжок з лобового, шкряботухою майже не користуюся, хіба мокрий сніг за ніч замерзне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене форд, тут ніяких проблем нема. Коли був в селі то зранку пєчку включив і через декілька хвилин там і шкребок не треба. Дев*ятка знайомого була, він особливо цим не переймався. Хоча їхати стрьомнувато було :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене форд, тут ніяких проблем нема. Коли був в селі то зранку пєчку включив і через декілька хвилин там і шкребок не треба. Дев*ятка знайомого була, він особливо цим не переймався. Хоча їхати стрьомнувато було :_07:

І у мене форд, проблеми є, довго гріється, дуже довго. (Форд конект 07р.в.)

А ''стрьомно'' їхати то до біди недалеко....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Охолодження салону перед закриттям - зачьот! Щітка-скряботушка, використовується тільки як скряботушка скла, щітка царапає покриття. Ну і якщо машина нульцева, то я б відмовився від контактної мийки кузова - при протеранні на губці залишаються мікроабразивні частинки, машинка царапається. Накривати можна тільки ідеально чисту машину, інакше контакт тканини з піском - царапини. Ще одна фігня - написи типу "помий мене", "тато-мама" і т.д. - це гарантовані царапини. Кеп:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий гемор, коли при температурі близько нуля йде дощ, тоді вранці авто, покрите шаром льоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий гемор, коли при температурі близько нуля йде дощ, тоді вранці авто, покрите шаром льоду.

О так, незабутній ''сєкас'', особливо коли в замки та інші щілини позатікає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він, мабудь, цю машину спеціально півночі водою поливав ради ютуба :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...