Перейти до змісту

Новинки українського кінематографу


laska

Рекомендовані повідомлення

Перший український прокатний повнометражний мультфільм "Бабай" вийшов на екрани в 104 кінотеатрах України

Всеукраїнська прем’єра мультику відбулася 18 грудня, і вже за перший вікенд збори наближаються до мільйона – 960 тис. гривень, повідомили Еспресо.TV у прес-службі Мінкультури.

Частину грошей, зібраних під час першого вікенду, - 25 тис. грн. - буде перераховано на підтримку дітей переселенців.

"Чудовий старт! – каже продюсер фільму і генеральний директор студії "Укранімафільм" Едуард Ахрамович. – Наразі ми маємо результати перших чотирьох днів. На мультфільм "Бабай" прийшло 25 600 українських глядачів. Наприклад, за перший тиждень перегляду "Сімейки монстрів", яка стартувала у 123 кінотеатрах України, цифра зборів всього на триста тисяч гривень більша ніж у "Бабая". А "Бджілка Майя" зібрала за перший тиждень п’ятнадцять тисяч глядачів і трохи більше півмільйона гривень. Диснеївський блокбастер "Супер шістка" за перший тиждень зібрав трохи більше трьох мільйонів гривень при 160 кінотеатрах. І це з бюджетом в $165 млн.! Чому я ретельно наголошую на цифрах?! Я перерахував комерційні і досить відомі анімаційні проекти, які нещодавно демонструвались в українських кінотеатрах. З об’єктивних причин "Бабай" не зміг конкурувати з ними виробничим та промо бюджетами. І не дивлячись на це, ми не "загубили обличчя": глядач пішов на "Бабая" і ми зібрали майже мільйон – 960 000 грн. за перший вікенд. Моя мрія - довести кількість глядачів "Бабая" до 200 тисяч. Цифри говорять про те, що українська анімація конкурентоспроможна. Як продюсер, я маю надію, що наступні проекти, які плануються на студії "Укранімафільм", зможуть тільки зміцнити позиції національної анімації".

Прокат мультфільму "Бабай" має також благодійну складову – одна гривня з кожного проданого квитка буде передана на підтримку дітей переселенців. Таким чином, на даний момент зібрано вже 25600 гривень. З першого прокатного тижня у соціальних мережах на офіційній сторінці студії "Укранімафільм" розпочалась промо-акція #Бабайдітям для інформаційної підтримки акції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

розпочалась промо-акція #Бабайдітям

Зашибісь. Колись лякали бабаєм - тепер -він ліпший друг дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер нехай лякається бабая той хто ним лякав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

"Поводир" у лідерах серед українського кінопрокату

Гуртом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинский кинематограф, несмотря на трудности, которые переживает страна, активно развивается, и в 2015 году утомленного российскими и голливудскими блокбастерами зрителя ждет ряд отечественные кинопремьер.

43582_big.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З’явився перший трейлер українського містичного трилера "Максим Оса"

im578x383-%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC.jpg

фото:kvzn.zp.ua

Кінокомпанія "Пронто фільм" розмістила на своєму каналі на YouTube перший трейлер українського фільму "Максим Оса", зйомки якого стартували у вересні минулого року

У повідомленні кінокомпанії

, що стрічка у жанрі містичного трилера вийде у прокат у 2016 році, передає Еспресо.TV.

Фільм "Максим Оса" знімає за коміксами Ігоря Баранька режисер Іван Сауткін.

Нагадаємо, комікс "Максим Оса. Людина з того світу" - твір, присмачений гумором, екшн-сценами, великою кількістю горілки, еротикою й містикою. Головним героєм стрічки виступає козак-відлюдник, що живе на Січі. За сюжетом коміксу, його посилають розслідувати вбивство, що сталося в будинку пана Кричевського.

Творці стрічки заявляли, що бачать її як патріотичну, яка стане українською відповіддю Гаю Річі і його "Шерлоку Холмсу". Повідомлялося, що локаціями для зйомок стануть місцевості в Кам'янець-Подільському та Хотині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Україна, США і Польща разом екранізують український роман

За культовим романом Марії Матіос "Солодка Даруся" знімуть фільм

Роман Марії Матіос "Солодка Даруся" отримав Шевченківську премію, він був перекладений багатьма мовами світу та має кілька сценічних версій, а вже півтора роки триває підготовчий період кінопроекту "Солодка Даруся", пише Cultprostir.

Роман Матіос – фреска про долю маленької людини на тлі великих історичних катаклізмів середини ХХ століття. Німа дівчинка (згодом жінка) Даруся – символ понівеченої країни, яка не зважаючи на трагічні випробування, зберігає гідність та високу моральну чистоту.

Роман Матіос має три сценічні версії у різних театрах. Найпопулярніша – у Івано-Франківському театрі імені Івана Франка (режисер Ростислав Держипільський). Цю виставу бачили не тільки в Україні, а й за океаном – у Америці, Канаді.

Тепер настав час, аби "Даруся" "заговорила" − вже на великому кіноекрані. Режисером-постановником проекту виступить молодий львів’янин Олександр Денисенко. Режисер − учень Анжея Вайди. Мешкає як у Львові, так і у Варшаві. Реалізовує арт-проекти у Америці, Великобританії, Бельгії, Україні. У кіношколі та на кіностудії Вайди Олександр постійно працює під опікою видатного польського майстра. Саме у Польщі Денисенко і здобув освіту як режисер художніх фільмів.

До роботи над кінопроектом залучено всесвітньо відомого голлівудського кінооператора Славоміра Іздзяка (він працював над фільмом "Гаррі Поттер"). У "Солодкої Дарусі" буде також серйозна офіційна державна підтримка – з боку президента України Петра Порошенка, Фонду братів Кличко, міністра культури України.

Роман "Солодка Даруся" витримав сім видань загальним накладом понад 200 тис. примірників. Тому до майбутнього фільму буде прикута надзвичайна увага. Про кастинг, а також місця майбутніх зйомок стане відомо 16 березня, коли відбудеться офіційна презентація кінопроекту "Солодка Даруся" у кінотеатрі "Київ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть ли шанс выжить у отечественного кинематографа

Даже хорошее украинское кино - это не бизнес. Помочь выжить могут: телевидение, налоговые льготы, госпомощь и копродукция с соседями

Есть ли шанс выжить у отечественного кинематографа

Даже очень успешный украинский фильм "Поводирь" Олеся Санина не окупил себя за счет проката и продаж прав на телетрансляцию. При бюджете 16,6 млн грн фильм собрал за девять недель проката чуть больше 14 млн грн, еще 1,2 млн грн получил от продажи прав группе "Интер". Учитывая, что производителям кино достается в лучшем случае 40% от "прокатных" денег, до точки безубыточности Поводырю еще далеко.

ЛІГАБізнесІнформ разобралась, как можно сделать бизнесом украинское кино.

Кинопрокат кормит не своих

По данным Госкино за прошлый год украинцы потратили на билеты в кино 940 млн грн, это на 12% больше чем годом ранее. Фильмам отечественного производства из этой суммы досталось всего 2,5%. Учитывая, долю отчисления кинотеатрам и то, что 10% оседает у дистрибуторов, то до отечественных кинопродюсеров дошло немногим более 9 млн грн. Для сравнения, в странах Европы доля сборов отечественных фильмов достигает 30-60%, говорит директор Госкино Филип Иллиенко.

Еще одна проблема - украинцы, в принципе, мало ходят в кино. По данным Илленко: средний украинец ходит в кино 0,44 раза в год - это один из самых низких показателей в Европе. Одна из причин в Украине мало кинотеатров - в 40 миллионной стране сейчас действует 384 кинозала (с Донбассом и Крымом - 466 кинозалов). Что бы стимулировать бизнесменов открывать или по крайней мере не закрывать кинотеатры - Госкино проллобировало освобождение кинотеатров от уплаты НДС до конца 2015-го.

При этом украинцы охотнее смотрят западные и российские блокбастеры чем отечественные фильмы. Это становится ясно если сравнивать долю сборов отечественных лент (2,5%) с количеством украинских фильмов: за прошлый год из 255 всех фильмов в прокате, 15 были украинскими, а это почти 6%.

Директор кинопрокатной компании B&H Богдан Батрух считает, что такой перекос дело поправимое - было бы качественное украинское кино и зритель через какое-то время появится. "Украинские фильмы ежегодно могут собирать в прокате 150-300 млн гривен, которые сейчас достаются голливудским фильмам, - говорит Батрух. - Собственное кино ближе зрителю и может подымать самые актуальные темы для этого общества. К примеру, в Чехии и Венгрии в кинотеатрах большой успех у локальных фильмов на историческую тематику".

Пока в прокате отсутствуют украинские кинохиты, "сливки" достаются российским и американским фильмам. По данным kino-teatr.ua в прошлом году больше всего в Украине собрал российский "Вий" - 39,5 млн грн, его посмотрело 850 000 человек. На втором месте - американские "Трансформеры: Эпоха истребления" - 38,7 млн грн.

Украинское локальное кино не может существовать без телевидения - украинские каналы должны стать основным заказчиком, считает Батрух. С ним соглашается гендиректор телегруппы 1+1 медиа Александр Ткаченко. "На большинстве европейских ведущих телеканалов зритель не найдет много продукта иностранного производства. Они сфокусированы на национальном производителе в их эфире в основном отечественные фильмы и сериалы", - рассказывает Ткаченко.

Однако до последнего времени украинские телегруппы предпочитали не рисковать, а покупать российский контент. По оценкам Ткаченко, общая сумма закупок российских фильмов, сериалов и телепередач в последние годы достигала $300 млн. Для сравнения во всех остальных странах покупали на $50 млн. Эти средства телегрупам нужно направить на собственное производство, считает Иллиенко. "Сумма в $ 300 млн вполне достаточно для того, чтобы превратить Киев через 1-2 года в столицу восточноевропейского кино", - считает он. Впрочем, ожидать такой щедрости от каналов не приходится, скорее всего, после запрета российских сериалов львиная частью бюджета будет пущена за закупку контента в других странах.

За компанию

Более реалистичный вариант выживания украинского кино - копродакшн (совместное производство) с иностранными партнерами. Илленко хотел бы, чтобы это были европейские партнеры. С точки зрения законодательства европейская копродукция приравнивается по статусу к национальному фильму, сохраняются все льготы и зачисляются квоты говорит чиновник. Но украинские кинокомпании привыкли иметь дело с россиянами, основная причина - отсутствует языковой барьер и близкая ментальность зрителей. До последнего времени в Украине совместно с российскими компаниями снималось большое количество кинопродукции для России.

Проблема украинского кинорынка - это зависимость от российского, говорит кинопродюсер, директор компании PRO TV Виктор Приходько. "У нас по соседству всегда был большой российский рынок, что давало возможность зарабатывать украинским продакшнам, актерам, сценаристам. Если нам отрежут российский рынок то для наших киношников это конечно станет ударом, в то время, как Россия почти этого не заметит", - считает Приходько.

Как пример успешной ко-продукции с россиянами Богдан Батрух приводит три части романтической комедии "Любовь в большом городе", с участием украинской "Студии Квартал 95". Фильмы выходили в прокате во многих странах СНД. "В прошлом году третья часть фильма только в Украине собрала в прокате 20 млн гривен. Это вполне успешный, коммерческий продукт", - говорит Батрух.

В большинстве случаев копродукции приходится иметь дело с историей у которой нет ярко выраженных национальных отличий, обычно что-то про общепонятные ценности - любовь, дружбу, вражду.

Первой компанией, которая постарается продать сугубо украинскую историю в России и европейских странах стала компания Film.ua. В начале апреля в прокат выходит фильм "Незламна" о летчице с Белой Церкви Людмиле Павличенко.

Бюджет в помощь

Производство украинского кино стало активно развиваться в 2011 году, когда втрое выросло государственное финансирование (до 95,8 млн гривен). В следующие два года финансирование составило 137 и 132 млн. грн. "При государственном финансировании свыше 100 млн грн несколько лет назад, мы сегодня получили такие фильмы как "Поводырь" и "Племя", - уверяет Илиенко. Правда уже в этом году в бюджете заложено всего 65 млн грн из которых киношники вряд ли получат хотя бы половину.

[держкынобюджет.jpg]

Источник: Госкино

Илленко считает, что фильмы, софинансируемые государством, не обязательно должны быть коммерческими. Он приводит пример нашумевшего в 2014-м украинского фильма "Племя" Мирослава Слабошпицкого. При бюджете 16 млн из которых половина государственные фильм собрал в прокате всего лишь 377 000 грн. "Племя" - это арт-хаусное кино и авторы фильма предвидели скромные сборы в прокате. Фильм рассчитан на фестивальный показ, где он отлично "выступил" завоевав более 50 наград. "Таким образом, мир узнал об Украине", - говорит Иллиенко.

Решить проблему с отсутствием нехватки денег в бюджете на украинское кино взялись народные депутаты Николай Княжицкий и Сергей Тарута. Они зарегистрировали законопроект за введение платы за прокат иностранных фильмов. По словам Княжицкого, это поможет собрать 600 млн грн в год на поддержку украинского кино.

Павел Мандрык

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вже зовсім скоро, 16 квітня, на екрани кінотеатрів України виходить перший український трилер "Смертельно живий"

Весна радує українців новими вітчизняними прем’єрами. 16 квітня в прокат виходить перший український психологічний трилер, у центрі сюжету якого – проблема вибору, містичні пророцтва та детективна інтрига. На початку лютого "Смертельно Живий" презентували на 65-у Берлінському міжнародному кінофестивалі в рамках Європейського кіноринку, на якому трилер отримав добрі відгуки. Журналісти Еспресо.TV поспілкувалися з Максимом Стецьковим, який поєднав у собі ролі сценариста, режисера, продюсера, актора та композитора стрічки "Смертельно живий".

im578x383-10644422_971353786228353_218171946034414890_n.jpg

За жанром стрічка – психологічний трилер. Але режисер обіцяє, що страшно не буде. "Чомусь всі помилково думають, що трилер – це щось пов’язане зі страхом. Страх – це жахи. А трилер – це, скоріше, напруга, це, можливо, якась певна жорсткість. Але я не можу сказати, що це страшно. У трилері немає нічого, що викликало б відчуття страху. Для мене трилер - це дуже хороший жанр. І мені хотілося зробити цей жанр українським, бо поки, на жаль, у нас немає фільмів у цьому жанрі", - каже Максим.

Трилер митець обрав і через любов до жанру. "Немає нічого приємнішого, ніж полоскотати нерви глядача", - сміється він. Про виникнення самої ідеї фільму розповідає: раптового осяяння не було. "У мене, скоріше, це був тривалий процес. Я потихеньку збирав інформацію, звикав до своїх персонажів, і ось вийшла така ідея. Мене завжди цікавило питання нашого майбутнього, можливість його пророкування. Мені здається, ці теми завжди дуже цікаві, і в той період життя, коли я починав роботу над фільмом, мене це питання дуже цікавило. На тлі цього я і вирішив створити подібну картину, - зазначає режисер. - Мені хочеться вірити, що ми кожен день робимо якийсь певний вибір. І від цього вибору залежить наше життя через день, через тиждень, через місяць, через рік. Весь мій фільм про вибір. Це – головне".

Над стрічкою загалом творча команда працювала два роки, тож почалося все до нинішніх подій в Україні. Тому пов'язувати жанр стрічки чи її тематику з українським сьогоденням не варто. Однак і тоді, два роки тому, за мету режисер ставив показати саме українське кіно: з українськими акторами, від українського режисера, в українських містах. "Головною мотивацією всіх нас було те, що ми робимо щось нове для нашої країни, напевно, навіть щось перше, адже це психологічний трилер, який виходить у широкий прокат. Для нас це було найбільшою мотивацією: показати всім, що ми щось можемо, в нашій країні можуть бути фільми, і вони можуть людям подобатися", - ділиться Максим.

У стрічці знялися виключно українські актори. До їхнього підбору Максим Стецьков поставився дуже серйозно. "Мій кастинг полягав у тому, що я ходив по театрах на вистави. Я прекрасно знаю, що в Україні неймовірна кількість шалено талановитих людей, які все життя грають у театрі, але, на жаль, вони не знімаються, тому що політика багатьох студій – принаймні, в той час, коли я робив кастинг - була такою, що потрібні медійні особи, бажано, неукраїнського походження. Всі серіали робилися для Росії та інших країн СНД, тому найталановитіші люди, які все життя присвятили театру, які є неймовірно гарними артистами, були змушені зніматися на другорядних ролях. І я обирав таких людей, я їх "купував" ідеєю, "купував" можливістю проявити себе. Наприклад, головний персонаж Олександр Герелес, людина, яка театру віддала все життя, на жаль, просто не мав можливості проявити себе в кіно. Тому, коли він прочитав цей сценарій, він зателефонував мені і сказав, що готовий працювати на будь-яких умовах. Адже, незважаючи на глибокий досвід і вік, це була його перша серйозна роль", - каже режисер.

Фільм знімали в Чернігові та в Києві. "Спочатку я не міг знайти фінансування. Я думав, що короткий метр, який я зняв до того в жанрі трилеру, допоможе мені. Однак ні. Тому я знайшов таких же авантюристів, як і я, і запропонував зняти перші 15 хвилин фільму безкоштовно. Всі погодилися. Ми знімали в Чернігові, це моє рідне місто, там було дешевше. А коли потім ми знайшли фінансування, ми не захотіли перезнімати цей епізод", - розповів режисер.

Максиму Стецькову довелося поєднати багато ролей при роботі над картиною, однак, каже: було не складно, адже робилося все поступово. Коли Максим виступав як актор, знайшов другого режисера, який слідкував за зйомками. "На папері, коли ти це все читаєш, то думаєш: напевно, це титанічна праця. Але коли це все розбивається на певний період часу, і коли ти окремо займаєшся чимось одним, це не така вже й титанічна праця. Звичайно, це складно, але здійснимо", - зазначив митець.

Ця повнометражна картина – дебют для молодого режисера, до цього у його активі були лише короткометражні фільми. Максим Стецьков сподівається, що глядачу фільм сподобається. "Мені чомусь здається, що людям завжди цікаво дивитися історії, які викликають у них певні емоції. У цьому фільмі є не тільки лоскотання нервів, в ньому є трошки драми, трошки, напевно, філософії. Я думаю, буде цікаво. Я постарався зробити його багатогранним, щоб у цьому фільмі було і хороше, і погане. У ньому є життя. Сподіваюсь, глядач буде захоплений у процес", - зазначив Максим.

Дар'я Тарасова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дуже файно думаю має бути :)

https://youtu.be/oc680jnSA0Y

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дуже файно думаю має бути :)

https://youtu.be/oc680jnSA0Y

Хм )) ну і все!!! кіно можна не дивитися))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

7 травня у прокат виходить новий український фільм - мелодрама "Це Я" Анни Акулевич

Про фільм розповіла в ефірі Еспресо.TV режисер фільму Анна Акулевич.

"Фільм про сімейну історію. Історія про середньостатистичну родину, де є дві доньки і є проблеми всередині родини. Але прискіпливий погляд хотілось зосередити все ж таки на тому, як ми не вміємо, не навчені спілкуватися один з одним. Фільм для мене, в першу чергу, грає роль, щоб привернути увагу до того, щоб ми почули, навчились співчувати, навчилися великій праці слухати один одного", - сказала вона.

За інформацієї Держкіно, музику до стрічки писав український співак Олег Скрипка.

У картині грають Яна Соболевська, Ганна Ткач, Вікторія Зубрейчук, Ірина Калашнікова та Василь Чорношкур.

Стрічка вже отримала спеціальний приз на МКФ в Анкарі (Туреччина), Гран-прі та приз за музичне оформлення в Луканії (Італія), а також була учасником 15-го МКФ Незалежних Днів в Карлсруе (Німеччина).

За словами режисера, на постановку фільму було витрачено 8 мільйонів гривень. Частина цих коштів надійшла з державного бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

В український прокат цього тижня виходять стрічки, які зможуть порадувати любителів кіно, адже тут і вражаючий фільм-відкриття Венеційського фестивалю, і українська стрічка, що може представляти Україну цього року на "Оскарі"

Брати. Остання сповідь

im578x383-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8.jpg

Цей український фільм режисерки Вікторії Трофименко – один з тих, що змагатимуться за право представляти Україну на "Оскарі". Фільм був знятий у 2013 році і вже встиг завоювати низку міжнародних нагород. Стрічка розповідає про братів, які постійно все ділили, включаючи іграшки, матір, кохану жінку. Проте в якийсь момент вони перестали спілкуватися і не розмовляли один з одним протягом 40 років. Через час до їхнього маленького провінційного містечка приїжджає письменниця, яка читає в місцевому монастирі лекцію. Серед слухачів - літня людина, якого звуть Войтко. Письменниця поступово входить в життя Войтка і знайомиться з його братом. Вона стає сполучною ланкою між двома братами, сенс життя яких полягає в протиборстві: хто довше проживе на білому світі.

http://espreso.tv/article/2015/09/24/kinopremyery_tyzhnya_ukrayinska_drama_vidvazhni_pidkoryuvachi_everestu_ta_spilnyy_film_ssha_i_rosiyi

Стаття на Вікі про братів

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8._%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%8C

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Загублене місто"

І знову глядачів порадує картина українського режисера. Фантастична драма розповідає про техногенну катастрофу, яка сталася у результаті невдалого експерименту. Її наслідки залишаються невивченими. У зоні відчуження з'являються тільки мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають. Головні герої картини — мрійливий мародер, жінка, яка втратила сім'ю, і засуджений суспільством вчений — волею обставин опиняються в незвичайному місті з власними законами. Режисер Віталій Потруха запросив до роботи над своєю стрічкою Андрія Джеджулу, Дмитра Лінартовича, Костянтина Лінартовича та інших.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5_%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE_%28%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_2015%29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Фільм ГЕТЬМАН (2015)

WnuHR.jpg

Назва: Гетьман

Жанр : історична драма

Режисер: Валерій Ямбурський

Автор сценарію: Віктор Веретенников

Прем'ера: 29 жовтня 2015 року

Кінокомпанія: студія "Дарзіні"

Бюджет: 700 тис. дол.

Країна: Украина

Короткий опис: Фільм розповідає про долю однієї з найбільш суперечливих фігур в історії України, про людину, яка змінила хід історії, і зробила свою країну незалежною. Цей фільм про великого гетьмана України, ім'я якого - Богдан Зиновій Хмельницький. Історія починається з 1647 року, і показує період повстання українського козацтва проти польської шляхти. Але головною лінією сюжету стають не саме повстання, а трагічна любов Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени.

Актори: Костянтин Лінартович, Сергій Калантай, Наталя Кобізька, Ніна Ніколаєва, Станіслав Лозовський, Фатима Горбенко, Сергей Калантай, Михаил Голубович та ін.

Сторінки у соц.мережах фільму:

https://vk.com/hetman_2015

https://www.facebook.com/hetman2015

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

"По той бік" 

Не залишився новий кінотиждень і без української прем'єри. На екрани виходить детективний трилер українського режисера Олександра Литвененка. "По той бік" – дебютна робота для режисера. В центрі фільму – історія молодої вчительки, яка дивом залишилася жива після нещасного випадку. Зіткнення зі смертю змінило її назавжди. Періодично у неї почали з'являтися видіння: невідомі їй фрагменти, епізоди, уривчасті образи. Завдяки цьому вона може знаходити місця злочинів. Ця історія небезпечно балансує на межі життя і смерті, дійсності і сну, рятівної брехні і убивчої правди. Історія, яка змінить назавжди долі жителів невеликого містечка. Смерть, яка не трапилася, - це тільки початок.

 

http://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=qMqkcfIUNZI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
ТОП-5 подій у світі українського кіно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

"Гніздо горлиці" - це добротне українське кіно, якого, на жаль, ще дуже мало в кінотеатрах. В ньому є всі складові успіху в глядача: зрозуміла історія, переконлива гра акторів, цікаві діалоги, хороша операторська робота і музика.

Незважаючи на те, що фільм Тараса Ткаченка не виправдовує сподівань щодо актуальності висловлювання, його прямолінійне послання не залишить байдужим нікого, бо це кіно народжене життям, а не навпаки.

 

http://espreso.tv/article/2016/11/23/quotgnizdo_gorlyciquot

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

10 найкращих українських фільмів року

Українське кіно повертаються до глядача: Еспресо обрало 10 найбільш цікавих фільмів 2016 року

http://espreso.tv/article/2016/12/27/10_ukrayinskykh_filmiv_roku

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнє що дивився "Гніздо горлиці" гра Віталійя Лінецького просто бомбезна, дуже круто він увійшов в роль,шкода що такого Акторища вже немає серед нас(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriotде дивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, timomaas сказано:

yura-patriotде дивився?

В кінотеатр ходив у Прем'єр сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

10 українських фільмів, що вийдуть у кіно найближчим часом

Попит на українське дедалі швидше зростає, і в українських кінотеатрах з року в рік можна побачити все більше фільмів нашого виробництва

http://espreso.tv/article/2017/01/18/10_ukrayinskykh_filmiv_scho_vyydut_u_kino_nayblyzhchym_chasom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Уїк-енд №9 (2-5 березня 2017 року) на українському кінопрокатному ринку запам\'ятається в першу чергу тим, що 2 з десяти кращих фільмів прокату з усією впевненістю можна називати українськими. Причому обидві вони перебувають в першій частині прокатного хіт-параду. Але про все по порядку.
Як і на всіх територіях, де вийшов в прокат фільм Джеймса Менголда «Логан», він завоював впевнену першість (від себе додамо - дуже і дуже заслужено). В українських кінотеатрах він стартував відразу на 274 екранах і зібрав за перший уїк-енд більше 17-ти мільйонів гривень.
На другому місці - лідер минулого уїк-енду, «собача» мелодрама «Життя і мета собаки»: стрічка ця зібрала на 45 відсотків менше коштів, ніж на старті, а її загальні валові збори трохи не дотягли до 8-ми мільйонів гривень.
Трохи більше, ніж «Життя і мета собаки», втратила в зборах «Гіркі жнива» - мінус 49 відсотків. Ця стрічка Джорджа Менделюка довела свої валові збори до 6 мільйонів 750 тисяч гривень і опустилася з другого місця тиждень тому на третє.
Відразу за нею йде ще одна українська стрічка - молодіжна комедія «Інфоголік», вироблена на приватні кошти без будь-якої участі держави. Стрічка від студії «Мамахохотала» на скромних за теперішніх часів 112 екранах і при куди більш скромній, ніж у «Гірких жнив», рекламно-маркетингової компанії зібрала солідні кошти - 1 мільйон 836 тисяч гривень. Її глядацька аудиторія склала 24 тисячі глядачів.
Якщо підсумувати показники цих двох стрічок, то (хай і з певними натяжками) можна буде констатувати, що вперше в історії новітнього українського прокату вітчизняні стрічки зробили 14 відсотків загальних валових зборів фільмів першої десятки прокату - 3 мільйони 692 тисячі гривень із загальних 27 мільйонів 330 тисяч .
Причому успіх «Інфоголіка» підкреслює і той факт, що він випередив більш іменитих суперників - стрічку «Золото» з чудовим Меттью МакКонахі (127 екранів, 1 мільйон 275 тисяч гривень зборів) і «Голос монстра» (134 екрану, 769 тисяч гривень зборів) . Ці стрічки, що стартували в українських кінотеатрах одночасно з «Інфоголіком», зайняли відповідно п\'яте і шосте місця в українському бокс-офісі. Цікаво буде спостерігати, як буде розгортатися подальша прокатна доля «Інфоголіка» і «Гірких жнив».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...