Перейти до змісту

Цікава задачка =)


doc_man

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 129
  • Створено
  • Остання відповідь

35

СХОДИ

В будинку 6 поверхів. У скільки разів шлях по сходах на шостий поверх довший, ніж на третій, якщо "прольоти" мають однакову к-сть сходинок?

post-10380-0-66756000-1428002045_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.5.

В кошику 5 яблук. Як розділити їх між 5 дівчатами, щоб кожній дісталось одне яблуко а одне яблуко залишилось в кошику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.5.

В кошику 5 яблук. Як розділити їх між 5 дівчатами, щоб кожній дісталось одне яблуко а одне яблуко залишилось в кошику.

Одній дівчині дати яблуко з кошиком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пункту А в пункт Б виїхали одночасно два поїзди на зустріч один одному і не зустрілись. Чому?

між А і Б одна залічнична колія, поїзди не зупинялись на довгий час і не ламались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна мені задачку загадати? Кому цікаво- пишіть відповідь, бо сам точної відповіді не знаю. Умова: відомо що 4х0=0. Але якщо уявити що ми експериментально помножимо 4 собаки на 0 скільи вийде? 0? Математично виходить правильно, а ось логічно? Яким чином можна помножити 4 собаки на нічого (0) і отримати нічого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна мені задачку загадати? Кому цікаво- пишіть відповідь, бо сам точної відповіді не знаю. Умова: відомо що 4х0=0. Але якщо уявити що ми експериментально помножимо 4 собаки на 0 скільи вийде? 0? Математично виходить правильно, а ось логічно? Яким чином можна помножити 4 собаки на нічого (0) і отримати нічого?

тут треба підходити не с точки зору що в тебе є вже 4 собаки і ти їх множишь на 0..

а те що в тебе є 0 а ти його множишь на 4 собаки..

тобто в тебе є 0 собак і ти їх множишь ще на 4 - буде той самий 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"а те що в тебе є 0 а ти його множишь на 4 собаки.".

тобто в тебе є 0 собак і ти їх множишь ще на 4 - буде той самий 0

1. Я щось так і не зрозумів, в сеж таки 0 множиш на 4 собаки чи 0 собак множиш на 0? Але ж в задачці чітко 4 собаки. 2. "а те що в тебе є 0 а ти його множишь на 4 собаки".- здається, немає різниці 0х4 або 4х0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пункту А в пункт Б виїхали одночасно два поїзди на зустріч один одному і не зустрілись. Чому?

між А і Б одна залічнична колія, поїзди не зупинялись на довгий час і не ламались.

один їхав передом, а інший задом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

небуло, нема і небуде а якщо буде то людей небуде

(весна шо поробиш :))

то що це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
52 минуты назад, Holy сказал:

nickel напевно такий, як в першому варіанті

ні

11 минуту назад, Віталька сказал:

подвійні стрілочки вниз ?

ні

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

 

Screenshot_18.png

Правильно. А без картинки яка відповідь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel , чотири. На картинці цифри в дзеркальному відображенні, якщо кожен символ розділити навпіл уявною вертикальною лінією. Тобото в першому виразі 2+6=8, відповідно другий вираз 1+3=4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...