Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Помітив на кількох профілях.

саме так, вони ще якесь пояснення тому придумали, я вже забула яке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

46 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

в OLX нова (а, можливо, і не нова) хохма - самі змінюють статус в оголошеннях з "приватної особи" на "бізнес"

Тема не нова. В мене з пів року тому змінили. Я їм написав у службу підтримки, типу "шозанах?", то вони повернули як було. Причому без ніяких вибачень, тільки відписка із завуальованим меседжем "ти сам винен, що ми тобі поміняли".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Serpent сказано:

Тема не нова. В мене з пів року тому змінили. Я їм написав у службу підтримки, типу "шозанах?", то вони повернули як було. Причому без ніяких вибачень, тільки відписка із завуальованим меседжем "ти сам винен, що ми тобі поміняли".

вибачатися - це не їхня сильна сторона.

кілька разів з оголошень самовільно викидали справжні фото. Навіть на прохання відновити писали, що не можуть (зробити фото повторно було складно, оскільки товар знаходився в селі).

Загалом надмірне прагнення сервісу усіма правда, а інколи і шахрайстві заробляти гроші на оголошеннях приватних осіб серйозно напрягає. Шкода, що немає достойного конкурента. Точно би видалив профіль.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Skorpio76 сказал:

Шкода, що немає достойного конкурента. Точно би видалив профіль.

Є скайлотс - типу колишній аукро, тільки не такий розкручений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В кого як робить олх остані тижні 2?

В мене на гуглі хром не заходить не з телефона,не з нетбука.на нетбуці заходить з опери.з телефона з олх додатку тільки.ще глюкі з повідомленнями не відкривае.деколи не показуе скільки в избраном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380952248671 -Стара схема з комерційним рахунком (випитують ваші дані, приходить смс з кодом, вони кажуть назвіть цей код і вам зарахуються гроші), розводіла який хотів купити дитяче автокрісло. Представився ніби з Івано-Франківська, потім хотів запитати всі дані про карточку включаючи призвище імя по-батькові, я сказав, що якраз їду в Івано-Франківськ ( але туди не збирався) і щоб він сказав вулицю, а він взяв і кинув трубку, слабак. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380952248671 -Стара схема з комерційним рахунком (випитують ваші дані, приходить смс з кодом, вони кажуть назвіть цей код і вам зарахуються гроші), розводіла який хотів купити дитяче автокрісло. Представився ніби з Івано-Франківська, потім хотів запитати всі дані про карточку включаючи призвище імя по-батькові, я сказав, що якраз їду в Івано-Франківськ ( але туди не збирався) і щоб він сказав вулицю, а він взяв і кинув трубку, слабак. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось борда глюкнула і декілька раз повідомлення закинулося. 

Змінено користувачем Jardis
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Jardis сказал:

Щось борда глюкнула і декілька раз повідомлення закинулося. 

то ти вирішив щей 3тє до купи докинути)))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Saddy сказано:

то ти вирішив щей 3тє до купи докинути)))

 

Та не, відредагував 3-тє. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зі мною таке вперше, але перестрахуюся.

Ситуація така: виявив, що сьогодні хтось умудрився з моєї сторінки на OLX розмістив 10 оголошень.

Про безпеку дбаю, паролі не передаю.

Що б потім не було якихось проблем, оприлюдню інформацію про шахрайські оголошення.

Написав у службу підтримки OLX. Текст викладу тут.

Спойлер


Доброго вечора.

Щойно виявив стороннє втручання у мою сторінку. Невідома особа (можливо особи) розмістили 10 оголошень. Перелік цих оголошень:

 

1. Доработки. Smm специалист. Надежно и недорого.

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:32, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932346

2. По всей Украине. Планшет iPad Apple-I3G. New.

Ужгород, Закарпатська область Додано в 16:31, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932308

3. Samsung Galaxy Tab S5R. Новенький. Достойный.

Луцьк, Волинська область Додано в 16:31, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932273

4. Планшет iPad Apple-K5I. Новый. AirPods! Баснословный!

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:31, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932240

5. Телевизор Samsung ev50 42дюйм SmartTV Т2! Лучшее предложение!

Ужгород, Закарпатська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932200

6. Априорный! Телевизор Samsung o7a1 42""+Т2. Реальная выгода.

Луцьк, Волинська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932172

7. 1080р. Репліка Samsung S8 QIC. Хороша ціна!

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932050

8. Крепчайший. Телевизор Samsung xz76 32дюймSmartTV! Покупайте.

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932141

9. 128ГБ. Репліка Samsung S7 JRQ. У коробці!

Ужгород, Закарпатська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932115

10. Репліка Samsung S9 VCH$ Супер збірка!

Луцьк, Волинська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932092

Заявляю, що я не маю жодного відношення ні до цих оголошень, ні до товарів, які у них продаються ні до осіб, які ці оголошення розмістили чи продають ці товари.

Жодної відповідальності за ці оголошення не несу. Не несу відповідальності за будь які наслідки, що можуть виникнути через ці оголошення ці товари, які продаються у цих оголошеннях.

Правил безпеки користування сервісом OLX не порушував. Логіни та паролі доступу до сторінки на сервісі OLX нікому не передавав. Компютерну техніку, з якої здійснюється доступ до моєї сторінки на сервісі OLX нікому не передавав.

Прошу:

-          видалити зазначені оголошення, які мені не належать;

-          вжити заходів до виявлення причин можливості доступу сторонніх осіб до реєстраційних даних користувачів сервісу OLX.

-          вжити заходів для захисту персональних сторінок від доступу сторонніх осіб.

-          вжити заходів до обмеження осіб, які вчинили несанкціонований доступ до сторінки;

-          відновити ліміти безкоштовних оголошень, які були використанні внаслідок несанкціонованого розміщення оголошень сторонніми особами у відповідних рубриках.

 

Повідомлення від 4 грудня 2018 року 18 година 29 хв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Skorpio76 сказано:

Зі мною таке вперше, але перестрахуюся.

Ситуація така: виявив, що сьогодні хтось умудрився з моєї сторінки на OLX розмістив 10 оголошень.

Про безпеку дбаю, паролі не передаю.

Що б потім не було якихось проблем, оприлюдню інформацію про шахрайські оголошення.

Написав у службу підтримки OLX. Текст викладу тут.

  Hide contents

 

Доброго вечора.

 

Щойно виявив стороннє втручання у мою сторінку. Невідома особа (можливо особи) розмістили 10 оголошень. Перелік цих оголошень:

 

 

 

1. Доработки. Smm специалист. Надежно и недорого.

 

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:32, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932346

 

2. По всей Украине. Планшет iPad Apple-I3G. New.

 

Ужгород, Закарпатська область Додано в 16:31, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932308

 

3. Samsung Galaxy Tab S5R. Новенький. Достойный.

 

Луцьк, Волинська область Додано в 16:31, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932273

 

4. Планшет iPad Apple-K5I. Новый. AirPods! Баснословный!

 

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:31, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932240

 

5. Телевизор Samsung ev50 42дюйм SmartTV Т2! Лучшее предложение!

 

Ужгород, Закарпатська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932200

 

6. Априорный! Телевизор Samsung o7a1 42""+Т2. Реальная выгода.

 

Луцьк, Волинська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932172

 

7. 1080р. Репліка Samsung S8 QIC. Хороша ціна!

 

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932050

 

8. Крепчайший. Телевизор Samsung xz76 32дюймSmartTV! Покупайте.

 

Вінниця, Вінницька область, Замостянський Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932141

 

9. 128ГБ. Репліка Samsung S7 JRQ. У коробці!

 

Ужгород, Закарпатська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932115

 

10. Репліка Samsung S9 VCH$ Супер збірка!

 

Луцьк, Волинська область Додано в 16:30, 4 грудня 2018, Номер оголошення: 569932092

 

Заявляю, що я не маю жодного відношення ні до цих оголошень, ні до товарів, які у них продаються ні до осіб, які ці оголошення розмістили чи продають ці товари.

 

Жодної відповідальності за ці оголошення не несу. Не несу відповідальності за будь які наслідки, що можуть виникнути через ці оголошення ці товари, які продаються у цих оголошеннях.

 

Правил безпеки користування сервісом OLX не порушував. Логіни та паролі доступу до сторінки на сервісі OLX нікому не передавав. Компютерну техніку, з якої здійснюється доступ до моєї сторінки на сервісі OLX нікому не передавав.

 

Прошу:

 

-          видалити зазначені оголошення, які мені не належать;

 

-          вжити заходів до виявлення причин можливості доступу сторонніх осіб до реєстраційних даних користувачів сервісу OLX.

 

-          вжити заходів для захисту персональних сторінок від доступу сторонніх осіб.

 

-          вжити заходів до обмеження осіб, які вчинили несанкціонований доступ до сторінки;

 

-          відновити ліміти безкоштовних оголошень, які були використанні внаслідок несанкціонованого розміщення оголошень сторонніми особами у відповідних рубриках.

 

 

 

Повідомлення від 4 грудня 2018 року 18 година 29 хв.

 

 

 

А на аккаунті куплені послуги вами чи як дало розмістити 10 оголошень? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

А на аккаунті куплені послуги вами чи як дало розмістити 10 оголошень? 

Ніколи послуги не оплачував. Колись, приблизно 6-7 місяців тому були нараховані кілька бонусних гривень.

Як зайшли і як розмістили - незнаю. Цікава географія оголошень - Вінниця, Ужгород, Луцьк.

Є думка, що це якийсь модератор, який перевіряв оголошення забув перелогінитися і влупив свої оголошення думаючи, що на своїй сторінці.

Я вже видалив усі ліві оголошення і змінив пароль. Чекатиму на відповідь служби підтримки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

А на аккаунті куплені послуги вами чи як дало розмістити 10 оголошень? 

Ніколи послуги не оплачував. Колись, приблизно 6-7 місяців тому були нараховані кілька бонусних гривень.

Як зайшли і як розмістили - незнаю. Цікава географія оголошень - Вінниця, Ужгород, Луцьк.

Є думка, що це якийсь модератор, який перевіряв оголошення забув перелогінитися і влупив свої оголошення думаючи, що на своїй сторінці.

Я вже видалив усі ліві оголошення і змінив пароль. Чекатиму на відповідь служби підтримки.

Загалом в розділах, де були розміщені оголошення були вільні безкоштовні оголошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Skorpio76 сказано:

Написав у службу підтримки OLX.

25 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Чекатиму на відповідь служби підтримки

:) Відповідь буде стандартна - це твоя вина. "Краще придумуй паролі, краще зберігай паролі" та інше стандартне "бла-бла-бла". Вони не визнають, що в них дири.

І ніякий це не модер., який якісь свої оголошення від твого аккаунта випадково постив. Це 100% в них або дири в захисту бази, або хтось умисне зливає.

В мене теж таке було - мої оголошення були деактивовані, зате з'явились оголошення про продаж телевізорів по дуууууже заманливій ціні ;) І запити від мого імені іншим продавцям проабишо, з заманухою типу, щоб вони зайшли і глянули "мій" товар.

Паролі мої точно "незламні", і я їх на папірчиках не записую, і випадково в ліві сайти їх не ввожу, як вони "припускають" (служба НЕпідтримки). Пароль я змінив, оголошення повидаляв, а от свої назад повернути відразу не вдалось, так як навіть видалене оголошення ще місяць займає місце ліміту в категорії. І їм пофіг

 

OLX - гавно

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Skorpio76 сказал:

Ситуація така: виявив, що сьогодні хтось умудрився з моєї сторінки на OLX розмістив 10 оголошень.

Про безпеку дбаю, паролі не передаю.

Дивлячись на час створення оголошень, це чийсь бот, розкручує оголошення.
Пароль могли підібрати парсером.  В ОЛХ немає двоетапної перевірки.
Аккаунти ОЛХ продаються у вільному доступі.


Виникло питання. В оголошеннях були вказані Ваші номери телефону чи інші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, jack74 сказано:

:) Відповідь буде стандартна - це твоя вина. "Краще придумуй паролі, краще зберігай паролі" та інше стандартне "бла-бла-бла". Вони не визнають, що в них дири.

І ніякий це не модер., який якісь свої оголошення від твого аккаунта випадково постив. Це 100% в них або дири в захисту бази, або хтось умисне зливає.

В мене теж таке було - мої оголошення були деактивовані, зате з'явились оголошення про продаж телевізорів по дуууууже заманливій ціні ;) І запити від мого імені іншим продавцям проабишо, з заманухою типу, щоб вони зайшли і глянули "мій" товар.

Паролі мої точно "незламні", і я їх на папірчиках не записую, і випадково в ліві сайти їх не ввожу, як вони "припускають" (служба НЕпідтримки). Пароль я змінив, оголошення повидаляв, а от свої назад повернути відразу не вдалось, так як навіть видалене оголошення ще місяць займає місце ліміту в категорії. І їм пофіг

OLX - гавно

Так, в списку лівих оголошень сучасні гаджети. Ціни здалися "бросовими" - Самсунг на 40+ дюймів за 6000+ грн. Власне боявся, що б від мого імені не "продали" комусь повітря. Оголошення видалив. Шкода, що не зафіксував номери телефонів, вказані в оголошеннях.

Так, OLX - поганий. Але кращого поки немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

Так, в списку лівих оголошень сучасні гаджети. Ціни здалися "бросовими" - Самсунг на 40+ дюймів за 6000+ грн. Власне боявся, що б від мого імені не "продали" комусь повітря. Оголошення видалив. Шкода, що не зафіксував номери телефонів, вказані в оголошеннях.

Так, OLX - поганий. Але кращого поки немає.

Аналоги Аукро:
1) https://skylots.org/ (потребує перевірки документів для продавців, платні оголошення для продажу)
2) https://newauction.com.ua (безкоштовний)

Ну ще  Prom.ua на крайній випадок

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, pasha1207 сказано:

Дивлячись на час створення оголошень, це чийсь бот, розкручує оголошення.
Пароль могли підібрати парсером.  В ОЛХ немає двоетапної перевірки.
Аккаунти ОЛХ продаються у вільному доступі.
Виникло питання. В оголошеннях були вказані Ваші номери телефону чи інші?

мій номер.

Доречі, тексти оголошень дикувато написані. Здається українською, але таке враження, що переклад з англійською. Ні, російською.

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, pasha1207 сказал:

Аналоги Аукро:
1) https://skylots.org/ (потребує перевірки документів для продавців, платні оголошення для продажу)
2) https://newauction.com.ua (безкоштовний)

Ну ще  Prom.ua на крайній випадок

Ні перший ні тим більше другий варіанти по розкрученості (популяроності, кількості переглядів) навіть близько не стоять із тим сраним ОЛХом.

На ОЛХі хоча б можна щось продати. 

 

Змінено користувачем Litovets
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже, завалили сьогодні ОЛХ :) Зранку глючив, чер раз показував (певно ДДОСили), а вже лежить повністю

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, halcogen сказано:

Все робить, не створюйте паніки )))

Чому паніка, в мене теж  не працював, пів  дня.  Щойно спробував, накінець зайшло. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, halcogen сказано:

Все робить, не створюйте паніки )))

а що, хтось в паніку впав? :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

а що, хтось в паніку впав? :) 

 

Та ну, всім насрать на той лохікс. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...