Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Як я обманув сам себе.
Треба було купити терміново тел. найшов на олх оголошення Samsung Galaxy J3, ( чому обрав це оголошення, бо в нікнеймі повністю писало ПІБ, а не що-небудь, хоча була капец чуйка не купляти в підлітків, бо у них вони часто падають) домовився зустрітись біля "Знань",  прийшла дівчина підліткового віку, приносить апарат, який норм не включається, вискакує помилка "Системне UI зупинено" і дальше не завантажується, говорить і кліпає очима, я форматнула і ось таке, я не понімать ітд. Зайшов в меню recovery зробив wipe data/factory reset, перезавантажив, та сама помилка. Блін. Дивлюсь на ту дівчину, думаю основний телефон, фіг вона там розбереться з ним, ще й спішу на роботу, стало шкода, ладно забираю, і через завантажену голову своїми проблемами. даю їй не 1200, а 1400.
Коли вже сів в маршрутку, тоді дійшло, що забагато дав. В результаті абонент недоступний, бо єдиний телефон був. Написав їй на олх. сказала, що верне і після цього Ангеліна пропала).
Потратив час, розібрався, як перепрошити телефон, перепрошив, телефон завантажується, але тут сюрприз FRP блок, від Google акаунта його не відв'язали (з власником не зв'язатися, бо 200 грн), погуглив, танці з бубном проблему можна вирішити.
ПІБ - реальне, в кінці цієї історії перевірив по соц. мережах. Стоїть іронічним статус "Это так страшно - разочаровываться в людях, за которых готов был отдать все."
Не знаю чи варто палити її для індексації гугла за 200 грн і купу проблем з тел. ?
Віру в людство не розгубив, але осад залишився. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

56 хвилин тому, Holy сказано:

Віру в людство не розгубив

 

То ви ще просто мало пожили.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто людей треба сприймати такими,як ВОНИ є,а не як ми їх собі уявляємо,чи хочемо,щоб якими вони були.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Holy сказано:

Не знаю чи варто палити її для індексації гугла за 200 грн і купу проблем з тел. ?
Віру в людство не розгубив, але осад залишився. 

Думаю - таки потрібно, дуже часто, за такими дєвачками можуть стояти - зовсім не дєвачкі, і могла морозитись не від того що 200 грн. не захотіла повертати.

а від того, що думала - що продає глючний телефон і ій захочете його повернути. Це в кращому випадку, або - телефон взагалі - "лєвий" тому - прийшла дівчинка, а другий раз - звісно ніхто не прийде.

В будь-якому випадку, вчинила вона недобре, якщо зійде з рук - може сподобатись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Та просто людей треба сприймати такими,як ВОНИ є,а не як ми їх собі уявляємо,чи хочемо,щоб якими вони були.

 

Впринципі правильно але як взнати якою є людина. На лобі ж не написано чи це чесний продавець, чи шахрай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім охочим купити продукцію Епл просто варто знати,що там стоїть накрутки,5-10 ,зрідка 20 доларів 

І якщо у всіх по 5 тисяч,а в когось дві з половиною ціна- то  і нікого бачити не треба ,ні лоба,ні фейса-просто проходити повз.

Це так складно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Holy сказал:

Як я обманув сам себе.
Треба було купити терміново тел. найшов на олх оголошення Samsung Galaxy J3, ( чому обрав це оголошення, бо в нікнеймі повністю писало ПІБ, а не що-небудь, хоча була капец чуйка не купляти в підлітків, бо у них вони часто падають) домовився зустрітись біля "Знань",  прийшла дівчина підліткового віку, приносить апарат, який норм не включається, вискакує помилка "Системне UI зупинено" і дальше не завантажується, говорить і кліпає очима, я форматнула і ось таке, я не понімать ітд. Зайшов в меню recovery зробив wipe data/factory reset, перезавантажив, та сама помилка. Блін. Дивлюсь на ту дівчину, думаю основний телефон, фіг вона там розбереться з ним, ще й спішу на роботу, стало шкода, ладно забираю, і через завантажену голову своїми проблемами. даю їй не 1200, а 1400.
Коли вже сів в маршрутку, тоді дійшло, що забагато дав. В результаті абонент недоступний

Ай да дочурка. Ще й +200грн на глючному телефоні.  Лайк і подписка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Недавно мій номер забанили в olx. Підтримка мовчить і морозиться. Сам думаю, що за мультиакки (на різних браузерах, як вони взнали?) Доречі, мультиакки використовувались не  для бізнесу, просто для зручності, бо пару телефонів в родині.

 

Ще є варіант крадіжки аккаунта шахраями, пароль був так-собі. Як вийти з цієї ситуації? (про переадресацію - вкурсі)

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Наткнувся на тему "Проблема з RAM DDR3, хєлп!)", де були проблеми купівлі на ОЛХ.

Вирішив написати цей пост про безпеку купівлі.
Як купляючи на олх, не стати ЛОХ.ЮА

І так поїхали.
1) Прогуглити всі дані з оголошення, а саме номер телефону.
Особисто я пробиваю через:
 -GetContact;
 - Viber;
 - telegram;
 - гуглю по різним форматам запису (066-12-34-567, 0661234567, 066-123-45-67)

2) Якщо вже нічого не знайдено і продавець стоїть на передоплаті, це ще більше насторожує, тому прошу номер карти, пробиваю ПІБ.
Так само гугл по ПІБ. Далі пошук людини у Фейсбук, Вся Украина жители.

Якщо інфа є можна говорити про передоплату за доставку.

В разі відсутності інфи, є ще один метод. який бережу на крайній випадок.
Так як інтернет мошонніки зазвичай ставлять оголошення не в своєму регіоні, відкриваю карти гугл, шукаю місцерозташування, телефоную до "продавця" і в ході розмови сходу питаю яка поблизу протікає ріка, яка центральна вулиця і тд. Було випадки 3-4 що кидала зразу кидав трубку і ставив мене в блок.

P.S. Я не параноїк, все сталось після  випадку коли я купував на одному з оновлених аукро (https://skylots.org/) у продавця з рейтингом 500+ по передоплаті, і влетів на 200 баксів.
P.P.S. Аккаунт продавця взламали, і сам продавець не був вкурсі що "продає" дешеві комплектуючі.

Бажаю всім успішних покупок :0011:

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, pasha1207 said:

Аккаунт продавця взламали

найчастіше це відбувається через зломи сайтів де є реєстрація і пароль, ну і той пароль людина всюди використовує,

мене так на олх зламали, але чомусь пошту і пароль не змінили, почали приходити повідомлення в приват (на пошту), зайшов по старому паролю і усе пофіксив.

Пароль був з сайту adobe, тобто вони купують базу паролів, дивляться мейли українські (наскільки памятаю був бігмір), паролі і пробують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, pasha1207 сказал:

А що дає пошук по цій базі? Вже виросли ціле покоління, якого немає в базі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, nickel сказал:

А що дає пошук по цій базі? Вже виросли ціле покоління, якого немає в базі.

В більшоті випадків знайти можна людей до 92-93 року народження.
А якщо кидок малолітній, то можна знайти і батьків
Я навів приклад загальнодоступної бази, сам же користуюсь послугами пошуку в іншому місці, де можна знайти і адресу прописки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо так заморочуватись, якщо є олх доставка, та нова пошта сейф ?

Також є купа маркетплейсів з рейтингами

 

Перевірка по номеру та ПІБ не гарантує 100% безпеки

А ще є схеми кидків першого через другого - тут взагалі не вбережешся, так всі дані будуть ок

Змінено користувачем flashmax
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, flashmax сказал:

Навіщо так заморочуватись, якщо є олх доставка, та нова пошта сейф ?

 

нова пошта сейф не працює наскільки мені відомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Amor сказано:

 

нова пошта сейф не працює наскільки мені відомо

точно

Цитувати

На жаль, ми бачимо, що послугою почали зловживати шахраї. Вони начебто від імені Нової пошти надсилають клієнтам смс-повідомлення з номером неіснуючої експрес-накладної та посиланням на підробний сайт для оплати. Ми постійно блокуємо такі сайти та номери, але шахраї не спиняються. Тож, щоб захистити своїх клієнтів компанія вирішила призупинити дію послуги. 

і туди добрались((

 

ще є промплатіж, аналог олх доставки

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Цитата

Кіберполіція назвала найбільш часті схеми шахрайства в Україні

https://socportal.info/ua/news/kiberpolitciya-nazvala-naibolee-chastye-skhemy-moshennichestva-v-ukraine/

Повідомлення про шахрайські дії в інтернеті складають 80% від всіх звернень громадян

Всього з початку 2020 року кіберполіція України зареєструвала понад 32 тисяч звернень громадян. Про це повідомляє кіберполіції.

За словами фахівців, найбільш поширеними видами шахрайства у віртуальному просторі є продаж неіснуючих товарів, а також фішингові онлайн-магазини.

Найчастіше злодії обманюють громадян, продаючи неіснуючі товари на майданчиках оголошень або в соцмережах. Як правило, в таких випадках головна умова покупки - повна переплата за товар.

Ще одна поширена схема шахраїв - створення фішингових ресурсів, які зовні схожі на популярні інтернет-магазини. Оплачуючи на таких сайтах, покупець не тільки залишається без бажаного товару, а й передає дані банківської картки аферистові, - повідомляють в поліції.

Для безпечного онлайн-шопінгу кіберполіції радить:

  • використовуйте тільки перевірені ресурси і переконайтеся в правильності назви необхідного сайту. Один непомітний символ в назві сайту на панелі адреси може означати, що ви потрапили на фішинговий сайт;
  • не передавайте нікому дані своєї банківської картки (особливо CVV-код і пін-код), адже працівники банку ніколи не запитують таку інформацію;
  • зверніть увагу, що сайти, які приймають онлайн-платежі, повинні бути захищені, для цього в назві адреси вони повинні містити https: // і значок "замочок".
  • Рекомендують завжди використовувати накладний платіж, щоб виключити шанси шахраїв заволодіти вашими коштами.

Крім цього, на сайті кіберполіції в розділі "Стоп Фрауд" можна перевірити номер телефону, банківську карту і посилання на сумнівний сайт - можливо, шахраї вже є в базі кіберполіції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, sss381 сказал:
Цитата
переконайтеся в правильності назви необхідного сайту. Один непомітний символ в назві сайту на панелі адреси може означати, що ви потрапили на фішинговий сайт;
 

 

 

Як показує практика цього непомітного символа дійсно важко помітити. Рекомендую встановити якийсь антифішинговий додаток до браузера, наприклад WOT, вже багато разів спасав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нова Схема (як на мене, про таке вперше почув) розводу через ОЛХ доставку. 
Спрощу схему, щоб не було так заморочно.

"Ж" - Жертва
"М" - Мошоннік

"М" отримає доступ до кабінету ОЛХ, де "Ж" продає свій товар.
"М" заходить з іншої сторінки на оголошення, купує цей товар через ОЛХ доставку, миттєво переходить в кабінет "Ж", підтверджує угоду і вписує свою карту.
"Ж" на радостях що товар куплений і потрібно відправити, забуває що сам не підтверджував продаж, йде і відправляє товар.
"М" забирає товар і гроші відправляються на вписану ним карту. В профіті, і товар отримано і кошти повернуті.

P.S. Історія реальна, продавець забив тревогу що не прийшли кошти, в поліції знайшли одержувача товару,  він каже що нічого не знає, платив на ОЛХ.

Будьте обачні, та особисту підтверджуйте угоду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, pasha1207 сказал:

Нова Схема (як на мене, про таке вперше почув) розводу через ОЛХ доставку. 
Спрощу схему, щоб не було так заморочно.

"Ж" - Жертва
"М" - Мошоннік

"М" отримає доступ до кабінету ОЛХ, де "Ж" продає свій товар.
"М" заходить з іншої сторінки на оголошення, купує цей товар через ОЛХ доставку, миттєво переходить в кабінет "Ж", підтверджує угоду і вписує свою карту.
"Ж" на радостях що товар куплений і потрібно відправити, забуває що сам не підтверджував продаж, йде і відправляє товар.
"М" забирає товар і гроші відправляються на вписану ним карту. В профіті, і товар отримано і кошти повернуті.

P.S. Історія реальна, продавець забив тревогу що не прийшли кошти, в поліції знайшли одержувача товару,  він каже що нічого не знає, платив на ОЛХ.

Будьте обачні, та особисту підтверджуйте угоду.

Это дырка не в олх доставке, а возможности взлома аккаунта

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, pasha1207 сказано:

"Ж" на радостях що товар куплений і потрібно відправити, забуває що сам не підтверджував продаж, йде і відправляє товар.

То ж має прийти ел. лист, щоб підтвердити покупку, яким дауном треба бути, щоб відправити, коли не оплачено. :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

13 годин тому, bormotuha сказано:

То ж має прийти ел. лист, щоб підтвердити покупку, яким дауном треба бути, щоб відправити, коли не оплачено. :0143:

лист  прийде, так як все сплачено, але кошти прийдуть на карту шахрая

 

єдине не зрозуміло, як ламають акаунти

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@flashmax

 ламають дуже просто, є сайти\даркнет де злиті логіни/мейли/паролі зломаних сайтів/сервісів,

і просто їх перебирають, особливо якщо мейл український. (мій злам наприклад був з сайту едоба, мейл бігмір).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Revolver сказано:

@flashmax

 ламають дуже просто, є сайти\даркнет де злиті логіни/мейли/паролі зломаних сайтів/сервісів,

і просто їх перебирають, особливо якщо мейл український. (мій злам наприклад був з сайту едоба, мейл бігмір).

не думаю що олх ламають, можливо хтось просто зливає бази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

вкотре стикаюсь шо люди які продають оперативну пам'ять

пацають її руками, DDR3 в мому випадку

ска як же це дістало

коли приходиш додом а вона не робить бо пробита статикою

і то не тільки на олх

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...