Перейти до змісту

Alja

Рекомендовані повідомлення

НАйбільша проблема нашої медицини - повна БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ майже усіх лікарів хто там працює... Усіх тих - на кого ми покладаємося... Лікарі на сьогодні - ні за що не відповідають - ви лише вдумайтеся - НІ ЗА ЩО !!! Це лише в Україні можливо... Пройшли ті часи коли їх за неправильно поставлені діагнози, неправильно призначене лікування і т.д. вздрючували по повній, і їх і їх керівництво...

НАЙБІЛЬША ПРОБЛЕМА - це повна ніщєта тих лікарів, які хочуть жити по європейськи і тягнуть з старої системи максимум. Як з бюджету відкати йдуть по тендерах так і з пацієнтів.

ПОКИ не буде бізнесової моделі медицини, тобто страхової хоча би, якого морального Ви туда не запихніть, то він або втіче за рік два або загнеться морально і сам почне взятки брати бо треба сімю кормити.

І лікарі тут нідочого!!! НАРОД ЗРОЗУМІЙТЕ нарешті, що СТАРА СИСТЕМА - ЦЕ ЯК НАРКОПРИТОН, вона породжує що в ній збирають хабарники, безвідповідальні, байдужі і тд і тп.

Система медицини хоч вона типу уявна, але - це як приміщення, що десь на обочині. Туди заходять всі, але культурні йдуть звідти і залишається таке дєрмо!!! А такі речі, якби біля кварталу стояв такий притон, то зразу під бульдозер!!!

ВІДКРИЙТЕ нарешті свій погляд. Хороший квартал - це бізнесмени, це приватні клініки. А це вертикальна система - що вже майже зігнила, яку під бульдозер!!!! Але вигідно відмивати кошти, от і тримають!

ЯК завжди людям знизу тре піднімати хвилю такими темами, щоб щось мінялось! Настала критична точка і той бульдозер (народ) зніс цю систему совка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Це щось новеньке - VilanS: "НАЙБІЛЬША ПРОБЛЕМА - це повна ніщєта тих лікарів..."

де - в Україні ? та ну, хто-хто, а лікарі в порівнянні з іншими верствами населення в нас явно не бідують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VilanS ці ваші слова НАЙБІЛЬША ПРОБЛЕМА - це повна ніщєта тих лікарів, які хочуть жити по європейськи і тягнуть з старої системи максимум. або І лікарі тут нідочого!!! дуже вже схожі на виправдовування (типу я такий бідний, сердешний лікар, гарую тут, зарплатня маленька, тому дайте на лапу) і наштовхують на думку, що ви і є одним із тих горе-ескулапів хабарників. Якщо помилилась, то перепрошую зарання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VilanS

совісті в них нема, нема грошей, тебе за людину не рахують, апендицит під місцевим наркозом вирізають, бо не заплатили за *загальний* , так що про що ти говориш? я навіть розумію, чому так, тому що, почнуть жаліти, то більшість не схоче платити, але ж не можна бути такими скотами. Там не всі такі, не спорю, але скотів все більшає й більшає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій покійний дядько завдяки мамі був відправлений з Хмельницього тубіка сюди.

Він казав що тут хоть краще годують і всеж давали ліки, хоч термоядерні, але давали.

А в Хмельницькому відношення і гнидник ще гірше. Звичайно ж там головний лікар вимагав "доплати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чем низкая з/п врачей к полной антисанитарии в отделении? Элементарное отсутствие порядка и дисциплины вот и все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій покійний дядько завдяки мамі був відправлений з Хмельницього тубіка сюди.

Він казав що тут хоть краще годують і всеж давали ліки, хоч термоядерні, але давали.

А в Хмельницькому відношення і гнидник ще гірше. Звичайно ж там головний лікар вимагав "доплати".

Залишається лише уявляти, що робиться в тому Хмельницькому.А на рахунок видачі якоїсь похльобки і ліків (отрути) не сперечаюсь. Приносили вчасно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VilanS, тільки чомусь всі так рвуться у ту "ніщєту"... причому цілими династіями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене хараять ті врачі "старої закалки". Приклад сьогодні прийшов до врача в 2гу поліклініку, відсидів в черзі 2,5 години, слухав як люди лютують що приблатньонні заходять без черги. Заходжу, чекаю ще 15 хвилин поки він розбереться ще з одним своїм.... і навіть не запитавши що до чого починає кричати де моя медична книжка і чого я прийшов сюди без неї...вибігіає з кабінету... забігають медсестри починають питати чого я рознервував врача чи не можна зразу йому сказати що я "за гроші"... я в холоді... псіханов назвав його мудаком і пішов... П..ць, хочеш їм бідолагам зробити благодійний внесок, так вони ще з тебе гандона роблять....

Поки ту стару школу не замінять, нічого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VilanS, тільки чомусь всі так рвуться у ту "ніщєту"... причому цілими династіями :)

Тут нічого дивного немає, ця зараза (палочка Коха) найкраще розвивається (проявляється) в ослабленому організмі алкоголем, наркотиками, поганими умовами проживання (в першу чергу це погане харчування)....

Та малося на увазі, що лікарі рвуться в лікарні, де малі зарплати - "ніщєта". Так рвуться, що працюють цілими родинами. Місця продаються навіть санітарів, про медсестер і лікарів взагалі мовчу.

Тільки рвуться не дотриуватись клятви Гіпократа, а бабло за місце відбивати, бо місця недешеві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корупціонер породжує корупціонера!

Коли вчився в університеті. Диплом з групи, в якій 24 людини, самі писало чоловік 10. Ті хто мав батьків, що працювали в тій сфері, куди їх віддали вчитись, диплом більшість купувало.

А держекзамен то взагалі аншлаг був оплати. Причому дипломи магістрів з флешки йшли на перепродаж на майбутні роки.

І куди Ви думаєте ті діти пішли працювати??? Якщо їх вели за руку взятками всі 5 років навчання! Вірно, туди куди тато чи мама домовились! Одиниці, декілька чоловік, пішли самі на роботи.

І тут уявіть собі була би страхова медицина, де потрібно давати результат і ніхто не зацікавлений когось тягнути за собою! якогось синка чи доцю, навіть якщо навяжуть не зможуть тягнути.

А в державну будь ласка, особливо ще якщо є друзі лікарі! або з головним лікарем на коротку ногу. А чому на коротку? бо разом дєребанять.

А щодо медсестер і лікарів за низьку зп. ПОКАЖІТЬ де взагалі в "державній" клініці в лікаря є офіційна висока зп? Хоть один приклад покажіть!!! Всюди вона низька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо медсестер і лікарів за низьку зп. ПОКАЖІТЬ де взагалі в "державній" клініці в лікаря є офіційна висока зп? Хоть один приклад покажіть!!! Всюди вона низька.

Що це міняє? Може у вчителя чи прибиральниці вона висока?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз посиплеться на мою голову все каміння... але:

1. за час, що минув з моєї реєстрації на форумі, це вже надцятий випадок, коли хаять лікарів. Питання - чому не згадують вчителів/викладачів, систему МВС, суддів і т.д.? Вони беруть менше? чи менш нахабні?

2. не потрібно всіх міряти під одну лінійку. Я розумію, що тут в основному жителі Луцька, але в районах все трохи не так. До речі згадували стару школу - в певних лікарнях представники старої школи мабуть залишилися єдиними адекватними спеціалістами, які не платили за екзамени, як молодь.

3. порівнювати з/п прибиральниці (ба навіть вчителя) і лікаря не варто. До речі, в середньому по Україні викладачі мають більші оклади та надбавки, ніж лікарі. Лікар вчиться 6 років+декілька років інтернатури в залежності від спеціалізації. Потім молодий спеціаліст по приходу на роботу отримує 1350 грн. Подумайте, яка відповідальність у прибиральниці, охоронця в магазині та лікаря.

Прийняти 50-60 людей в день, це важка робота, вимотує не тільки фізично, але й морально. Не кожен так зможе. Будете казати: не може витримати, не треба було обирати таку професію. Хай спочатку кожен згадає себе, чи не зривається інколи на роботі.

Повірте, є справжні лікарі, фахівці, професіонали, які рятують життя.

П.С. не говорю про деяких відомих у Луцьку та околицях особистостей, а маю на увазі простих лікарів, можливо в переважній більшості з периферії області.

По друге, не заздрю їм і не хочу їх грошей, насправді це важка робота та відповідальність.

на останок поясню на рахунок постійних черг: в лікарнях/поліклініках формують 3 види списків на прийом, які ведуться паралельно: 1). по запису (люди записуються заздалегідь на конкретну годину) 2). по талонах (які видають в реєстратурія) 3). просто ті, хто прийшов і не по запису і без талона. І уявіть, що тоді відбувається в черзі, коли збирається десятки чоловік. Вони починають підганяти лікаря, але ж водночас всі хочуть, щоб інших оглядали швидше, як небудь, а саме їх - як треба, щоб вислухали уважно і т.д. То можливо тому лікарі інколи нервують? тому що під кабінетом майже до бійок доходить.

в дискусій ні з ким вступати не буду. ІМХО.

я сам не лікар, лікар мій товариш (не олігарх, звичайний середньостатистичний хлопець).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз посиплеться на мою голову все каміння... але:

1. за час, що минув з моєї реєстрації на форумі, це вже надцятий випадок, коли хаять лікарів. Питання - чому не згадують вчителів/викладачів, систему МВС, суддів і т.д.? Вони беруть менше? чи менш нахабні?

По першому пункту: Ти неуважно читаєш форум. Все є, всіх згадували і всіх хаяли.

По решті: ТС не давала оцінку усій медицині, а лише розповіла про свій конкретний випадок, з конкретним лікарем і в конкретному диспансері. Але всі ми ходимо по лікарнях і поліклініках і бачимо, що порядні і кваліфіковані лікарі вже давно стали не правилом, а виключенням з правил. А повинно бути навпаки. От звідси і коментарі, хоч і не по темі, зате влучні і актуальні.

Каміння не буде, порядним і кваліфікованим честь і хвала, незалежно від професії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо, не дай Боже, з вами щось станеться, в кого будете шукати допомоги? Можливо я не знаю, і всі питання вирішуєте власними силами. Інакше - якась двояка позиція... Не відносьтесь до лікарів як до прислуги, це покликання і людина яка варта поваги. Я завжди, з величезої повагою відношусь до Лікаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо, не дай Боже, з вами щось станеться, в кого будете шукати допомоги? Можливо я не знаю, і всі питання вирішуєте власними силами. Інакше - якась двояка позиція... Не відносьтесь до лікарів як до прислуги, це покликання і людина яка варта поваги. Я завжди, з величезої повагою відношусь до Лікаря.

Ти оце зараз з ким балакав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз посиплеться на мою голову все каміння... але:

Тобто з твого спітчу я так розумію тебе влаштовує сьогоднішня система, налаштована на хабарах і здирництві, відкатах з виділених мізерних коштах з держбюджету. І це пояснюється і виправдовується малою зарплатою. Навіть пояснює той факт, що не маєш гроші, немає операції, їдь додому, помирай (таких фактів МОРЕ).

Щось я не бачив страйків, мітингів лікарів про малу зарплату, малий бюджет лікарень\клінік, скажімо як в Італії, Іспанії, США. Всіх все влаштовує. Але ж чому такий конкурс в медичні учбові заклади, і це не зважаючи на дорожнечу і тривалий строк навчання?

Сини мого колишнього шефа, по його волі, йшли саме шляхом медицини, і я був невільним свідком їх становлення в лікарських закладах (зв'язки, кар'єрний зріст і т.п.) . Зараз один з них зав відділенням хірургії, інший головний лікар. Обоє їздять на нових Є-шках. І це на "скудну" зарплату лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто з твого спітчу я так розумію тебе влаштовує сьогоднішня система

по-перше, не проводь підміни понять - де я писав, що мене влаштовує система? я писав, щоб не міряли всіх під одну лінійку, і не порівнювали з/п і роботу лікаря і прибиральниці. Так, сини твого шефа будуть мати є-шкі і не тільки і будуть мати хороші посади, а лікарі в райлікарнях на роботу на велосипедах їздять, і не на крутих, а на старих українах. Згоден, в обласній робиться ппц, в лікарні в Боголюбах і т.д., але -- ну не всі ж!

ну і згадаємо головну рису українців, без якої не обходиться ніде (думаю ви зрозцміли про що я) - подумаймо спочатку про себе, щоб обсир___ти інших.

не хворійте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Saddy нічого я не підміняю понять, просто твоє "вже надцятий випадок, коли хаять лікарів" і "чому не згадують вчителів/викладачів, систему МВС, суддів і т.д" мене особисто наштовхнуло на думку, що тебе влаштовує все як є, і я радий що це не так. До речі ця тема про диспансер і лікарів, а не про вчителів і інших, тому тут їх і хаять.

Як жеж ми з тобою, звичайні громадяни можемо повпливати на це?

1. Не давати хабарі ні за яких умов. Але з останнього досвіду скажу, коли сер'йозно хворіють близькі і діти, то якось вищі ідеали відходять на другий план, є система, тому давав сотню одному лікарю, полтіннік іншому (така такса), возив на аналізи в приватні! лабараторії. бо в лікарні немає реагентів, обладнання. Соромно, злість переповняє, але на чашах ваги були ідеали і здоров'я\життя дитини і дружини.

2.Скаржитись. Але кому? Таким же хабарникам? Якщо новий міністр ОЗ, вихідець з майдану при всіх заявляє, що "подарунки" лікарям - то нормальна практика, а лікарі прийняли цей позив, і збільшили тарифи.

3. Збиратися громадами і перекривати входи. Але тут можна нашкодити хворим, яким і без того хрєново.

4. Люстрація і контроль - вважаю єдиний способом зміни системи. Закон вже є, люстраційний комітет на Волині у нас теж не поганий. Головне щоб цей закон запрацював по всій Україні...

Ще додам, що метод вибивання коштів у лікарів стандартний в усіх галузяг (роддом, лікарня, диспансер тощо, з власного досвіду) - попереднє залякування наслідками хвороби, з прикладами і візуалізацією, навіть якщо це не так. Тоді у людини вмикається боязнь за життя (основний інстинкт збереження) і ніяких грошей не шкода, людина витрачає на все, на лікарів, на дорогущі ліки, аналізи тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте ще згадаємо лікарів, які пропонують зробити операцію, яка не потрібна.. прописують непотрібні чи ексклюзивні ліки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, поняття якраз підміняєте ви, бо тут ні слова не сказали про порівняння роботи лікаря і прибиральниці. Мова була лише про те, що офіційна зарплата у всіх мала - і в лікаря, і у вчителя, і в прибиральниці. де тут порівняння їх роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офіційна зарплата у всіх мала - і в лікаря, і у вчителя, і в прибиральниці. де тут порівняння їх роботи?

поясніть чітко Вашу позицію - Ви вважаєте правильним, що лікар і прибиральниця отримують однакову зарплату? тоді я зможу пояснити, що мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть чітко Вашу позицію - Ви вважаєте правильним, що лікар і прибиральниця отримують однакову зарплату? тоді я зможу пояснити, що мав на увазі.

Вірно, зарплати повинні бути різні, значно відрізнятися.Прибиральниця, як працівник низької кваліфікації (хоча ще треба вміти добре прибирати) якраз отримує за об'єм виконаної роботи. А лікар, працівник високої кваліфікації, значно недоотримує за свою роботу. І новий медик, використовуючи досвід своїх колег, замість боротися за підвищення ЗП, починає протизаконно заробляти на нас з вами. І майбутніх лікарів не спиняє мала зарплата лікаря, бо вони вже морально готові брати хабарі на своїй майбутній роботі, і знають, що зарлативши за "хороше" місце (а за те, щоб потрапити в певне відділення молодому лікарю треба заплатити нехилий відкат) він відіб'є все потрачене перед тим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я категорично проти поборів в лікарнях (та будь яких інших установах), так званих обов'язкових/примусових платежів. Я проти того, щоб хтось зайшов на прийом чи огляд, а йому сказали: з Вас ххх грн., якщо не заплатите, нічого не буду робити - це ж не приватна клініка. Але я вважаю, що якщо лікар віднісся з увагою, турботою, добре глянув, призначив правильне, адекватне лікування, яке допомогло, то можна його віддячити пляшкою вина чи цукерками. Грубо кажучи, це те ж саме, що чайові офіціанту за гарне обслуговування. Вже після того. І це має бути добровільно, ні в якому разі не примусово.

"До того - це хабар, а після - це вдячність"

Якось так, це моя думка, нікого ні до чого не примушую та не переконую.

Більше в дискусії вступати не буду.

Бажаю всім міцного здоров'я, краще в лікарні не попадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що хабарі беруть в того, хто їх дає.

Півтора роки тому народжувала в районній лікарні. Дитина була крупна, майже 5кг. Пів доби від мене майже не відходили лікар та акушерка. А на самі роди зібрався цілий консиліум включно з зав відділенням. Так от на все в мене пішло 172 грн. Й ніхто навіть не натякнув, що треба "віддячити". Всі відносилися до мене прекрасно, вітали з богатирем . Від перебування там залишилися тільки хороші враження. Хоча була більш ніж впевнена, що прийдеться, бо знайома, яка родила на місяць раніше, жалілася, що пішло майже три тисячі на "подяки"

Вже коли чоловік забирав мене з малим, то передав традиційне вино з цукерками. Але то вже швидше ритуал, ніж взятка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...