Перейти до змісту

Alja

Рекомендовані повідомлення

Мені здається що хабарі беруть в того, хто їх дає.

Півтора роки тому народжувала в районній лікарні. Дитина була крупна, майже 5кг. Пів доби від мене майже не відходили лікар та акушерка. А на самі роди зібрався цілий консиліум включно з зав відділенням. Так от на все в мене пішло 172 грн. Й ніхто навіть не натякнув, що треба "віддячити". Всі відносилися до мене прекрасно, вітали з богатирем . Від перебування там залишилися тільки хороші враження. Хоча була більш ніж впевнена, що прийдеться, бо знайома, яка родила на місяць раніше, жалілася, що пішло майже три тисячі на "подяки"

Вже коли чоловік забирав мене з малим, то передав традиційне вино з цукерками. Але то вже швидше ритуал, ніж взятка.

Вибачте на слові, не рівняйте куй з пальцем.

Ви назву теми читали? А перше повідомлення? Ви вважаєте нормальним порівнювати пологовий будинок і тубдиспансер? Ок, давайте порівняємо. Вас - майбутню маму, кладуть в пологовий, в загальну палату, де вже лежать вагітні циганки, вагітні бомжихи і наркомани, під палатою хтось накладе кучу, в палаті перегар і задуха. Ви мужньо будете чекати своєї черги на пологи? Чи побіжите з хабарем до заввідділення, з проханням дати оту пустеньку одномісну палату? От тільки чесно скажіть, там же довго не тримають три-п'ять днів і ви вдома. Це ж не тубдиспансер де люди лікуються по пів року-рік.

Ви хоч вникніть в те, що написане в першому повідомленні. Ситуація з бомжами, циганами створена ШТУЧНО, саме з прицілом на хабар. Та й тема не про хабарі. Кожен може попасти в той тубдиспансер, ви б хотіли попасти в ТАКУ лікарню, як описана в першому пост? Вас це не лякає? То я можу ще декілька історій підкинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Уважно читаю всю тему. Відповідь дала на останні пости.

в тубдиспансері прийшлося бувати не раз протягом кількох місяців, ходила до хворої сестри. Проте певно не той поверх був. Бо бачила звичайний радянський свинятник, який в той час був і по звичайних лікарнях. в тому ж пологовому дванадцять років тому нас лежало шість чоловік в такій комірці, що дитячі ліжечка навіть поставити не було куди діток тримали біля себе.одна мамочка теж була явною алкашкою. Не знаю де вона брала алкоголь, та тверезою я її жодного дня не бачила. та що можна говорити, коли чергуюча лікарка, коли мене привезли, вийшла ледве тримаючись на ногах така п'яна була!!! й сказала" пусть под забором рожает", бо не знайшла якогось там аналізу в бумагах. Й пішла собі назад..потім мені сказали, що мені повезло що вона на пологах не була, бо вже не одне дитя покалічила. Пологи були дуже важкими, мала велику крововтрату, можна сказати з того світу повернулася.проте це не помішало медперсоналу забути про мене на цілих п'ять годин.просто лишили в родзалі на столі з льодом і пішли. Сина забрали й віддали лише на другий день ввечері. Де була дитина й що з нею було ніхто не сказав. На мої питання, що за сліди уколів на головці, сказали що був крововилив під шкіру й так витягували рідину.і все. тому страшних історій мені розказувати не треба, на власній шкірі випробувала

вважаю, що проблема все-таки в лікарях. Бо прийшла інша людина, взялася сумлінно виконувати свої обов'язки й поступово все помінялося в набагато кращу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на своей шкуре знаю, хороший врач - платный врач, всегда обращаюсь к услугам частных врачей, хоть и могу позволить себе "блат ", так как выросла в династии докторов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про такі речі, які кояться в тубдиспансері, треба кричати на весь голос. Сестра теж не раз розказувала, що до неї в палату заходили різні бомжі й алкаші й починали кавкати, лякаючи до півсмерті. Розваги в них там такі були, бо скучно. Сама спостерігала, як якийсь тип харкнув на молоденьку медсестричку чи санітарку, й задоволено гигочучи пішов собі. При цьому сказав щось типу" я здохну й ви поздихаєте"

І швагро теж правдами й неправдами забрав сестру додому. Бо так і до смерті могли долікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про такі речі, які кояться в тубдиспансері, треба кричати на весь голос. Сестра теж не раз розказувала, що до неї в палату заходили різні бомжі й алкаші й починали кавкати, лякаючи до півсмерті. Розваги в них там такі були, бо скучно. Сама спостерігала, як якийсь тип харкнув на молоденьку медсестричку чи санітарку, й задоволено гигочучи пішов собі. При цьому сказав щось типу" я здохну й ви поздихаєте"

І швагро теж правдами й неправдами забрав сестру додому. Бо так і до смерті могли долікувати.

Кричати, кажете? Як? Кому? Ніхто там вас не почує. Та лікарня і все що з нею повязано - то кучка бандитів, то кодло. Я докричалась і досварилась свого часу, що утискали як могли. І ліки не видавали. начебто не вистачило, і на влаштований скандал злісно посміхаючись відповідали направленням в психіатричну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самій лікарні пацієнт наче полонений. Часом на банальне питання, що за ліки ви мені даєте й для чого у відповідь іде така істерика. По суті, лікар не несе ніякої відповідальності за свої дії, тому й почуває себе ледь не богом. Якби кожен знав, що може сісти за грати на надцять років , відношеня до своєї роботи було б інакшим.

А от після лікарні можна й треба боротися. Писати скарги, підключати журналістів, щоб це отримало якомога ширший розголос. Якби у вас ще були фото того всього неподобства або кілька відео щоб можна було викласти на всеогляд. це були б реальні докази, які не так легко заперечити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на своей шкуре знаю, хороший врач - платный врач,

Суперечливе твердження. Зучтрічався з людьми, які пройшовши "сім кіл" приватних лікарів з подивом виявили, що реальну допомогу їм надали лише у державній, безкоштовній, клініці ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість платних лікарів, це лікарі державних клінік на півставці, шабашать, так би мовити. Є ще гірший варіант, багатєнькі батьки влаштували клініку для синочка\дочки - тут допомоги не шукай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто же спорит? Плохие врачи есть везде. Просто в частных клиниках как правило нет очередей, более внимательное отношение к пациентам, получше аппаратура и так далее......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба є частна клініка для тубер. хворих у Луцьку?

Те, що не можна якісно полікувати цю заразу в такому файному місті- нікого здорового не цікавить, хати з краю до певного часу.

Зате міліцію до втікача викликати і закон для тубер. хворих прийняти- як пить дать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате міліцію до втікача викликати і закон для тубер. хворих прийняти- як пить дать.

А можна детальніше? Бо не зовсім зрозумів сказане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше... У нас не можна вільно собі ходити вулицею особливо з запущенною формою туберкульозу.

Знайомі чи навіть знаючі про хворобу сусіди мають право викликати міліцію і примусово повернути/покласти до лікарні...

Дядько втік був щоб ПОМИТИСЯ з луцького (але рідні його до хати не пустили), то сусіди поприбігали, влаштували скандал і зателефонували у відділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше... У нас не можна вільно собі ходити вулицею особливо з запущенною формою туберкульозу.

Знайомі чи навіть знаючі про хворобу сусіди мають право викликати міліцію і примусово повернути/покласти до лікарні...

Дядько втік був щоб ПОМИТИСЯ з луцького (але рідні його до хати не пустили), то сусіди поприбігали, влаштували скандал і зателефонували у відділок.

Не можна по закону. Проте в лікарні ніхто нікого не стереже. Так, верхній одяг вони забирають. Маєш інший чи літо на дворі? Виходь на здоров"я. І виходять хто хоче на ринок, в магазин, чи прогулятись. І звідси епідемія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття якраз по темі ізоляції хворих на туберкульоз

http://www.volynnews.com/news/health/u-lutsku-epidemiia-tuberkulozu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття якраз по темі ізоляції хворих на туберкульоз

http://www.volynnews...ia-tuberkulozu/

Я б автора статті звільнив за профнепридатність.

Суцільний перл:

Ще одна проблема лікування – те, що більшість хворих резистентні, тобто потребують лікування протягом 20 місяців. Однак уже за півроку туберкульозна паличка стає стійкою до медикаментів, а ці, своєю чергою, мають чимало побічних ефектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той хто хоче там лікуватися то і лікується, а хто не хоче, той глушить водяру, просто їм подобається такий статус)) ну а що, поїдуть з доми, жінка(чи там рідні) дасть гроші, спати є де, їсти.... ну з голоду не вмре то точно, ну а п.яний вряд чи побачить і задумається яка в нього тумбочка чи який матрас, чи як до нього ставляться. Там просто контингент такий, і дивуватись нема чому, у нас країна така. З приводу того що хворих ніхто не стереже, а як хворим купити ліки яких їм виписує лікар для підтримки тої печінки, серця, чи вітаміни, на які країна не віділяє кошти? Він або хтось йому мусять купити ці речі, в лікарні ж не передбачили аптечного пункту. Про те що ліфт(або взагалі нема, або нема кому полагодити) працює в вигляді носилок то цікаво виглядає коли 4 мужика на носілках з 4 поверху несуть пацієнта на рентген на 1 поверх, ну звісно потім назад, санітари ж таяк би то повинні бути для такого діла, носять же такі саі хворі(крепші правда), читав пишуть притон для бездомних, а не тубдиспансер, а скажіть де краще нехай буде той бомж, в тубдиспансері нехай через раз пити ті таблетки і не сіяти палочку, чи на вулиці стопроцентово СІЯТИ палочку, де будуть ходити ваші діти, ви? Туберкульоз хвороба виліковна, і результат залежить тільки від самого пацієнта, а як ви зрозуміли декому тяга до оковитої важливіша ніж сім.я чи навіть своє життя, лікар тільки назначає лікування, а як лікуватися, вибирає сам хворий. Писали про ремонт, ну одна справа почати, друга справа - закінчити, хто вдома робив розуміє, двері те що поміняли вхідні плюс, менше тепла буде на вулицю *втікати*, а от що при встановленні пластикових вікон пінки місцями збракнуло мінус..., дує як-не-як, погодьтесь. Та і до чого там той ремонт якщо у людей матраси диряві, світяться на сонці, подушки з пір.я яке буває часто не витримує напірник , і гуляє по всій палаті. Звичайно не надіємось на 3зірковий готель, але мають бути якісь стандарти, даю гарантію що ті матраси, ліжка, тумбочки, і т.д. було не один раз списане, а от люди комфорту вряд чи відули, але гаманця то хтось набив добряче. Нічого не зміниться поки не поміняється людський менталітет. Як почнуть оті зверху про нас думати, отоді може щось і поміняється, а так маємо те що маємо. Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маталай

Таке враження, що Ви у тубдиспансері працюєте та виправдовуєте той стан, який там є зараз. А чому у своїй промові не виправдали, наприклад, як пише топікстартер, що медсестри продають спирт по 10 гривень. В цьому також винні, як Ви кажете "оті зверху"? Чи "оті зверху" винні, що топікстартеру з самого початку був не вірно поставлений діагноз, а потім ще й лікування? В цьому також винні "оті зверху"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той хто хоче там лікуватися то і лікується, а хто не хоче, той глушить водяру, просто їм подобається такий статус)) ну а що, поїдуть з доми, жінка(чи там рідні) дасть гроші, спати є де, їсти.... ну з голоду не вмре то точно, ну а п.яний вряд чи побачить і задумається яка в нього тумбочка чи який матрас, чи як до нього ставляться. Там просто контингент такий, і дивуватись нема чому, у нас країна така. З приводу того що хворих ніхто не стереже, а як хворим купити ліки яких їм виписує лікар для підтримки тої печінки, серця, чи вітаміни, на які країна не віділяє кошти? Він або хтось йому мусять купити ці речі, в лікарні ж не передбачили аптечного пункту. Про те що ліфт(або взагалі нема, або нема кому полагодити) працює в вигляді носилок то цікаво виглядає коли 4 мужика на носілках з 4 поверху несуть пацієнта на рентген на 1 поверх, ну звісно потім назад, санітари ж таяк би то повинні бути для такого діла, носять же такі саі хворі(крепші правда), читав пишуть притон для бездомних, а не тубдиспансер, а скажіть де краще нехай буде той бомж, в тубдиспансері нехай через раз пити ті таблетки і не сіяти палочку, чи на вулиці стопроцентово СІЯТИ палочку, де будуть ходити ваші діти, ви? Туберкульоз хвороба виліковна, і результат залежить тільки від самого пацієнта, а як ви зрозуміли декому тяга до оковитої важливіша ніж сім.я чи навіть своє життя, лікар тільки назначає лікування, а як лікуватися, вибирає сам хворий. Писали про ремонт, ну одна справа почати, друга справа - закінчити, хто вдома робив розуміє, двері те що поміняли вхідні плюс, менше тепла буде на вулицю *втікати*, а от що при встановленні пластикових вікон пінки місцями збракнуло мінус..., дує як-не-як, погодьтесь. Та і до чого там той ремонт якщо у людей матраси диряві, світяться на сонці, подушки з пір.я яке буває часто не витримує напірник , і гуляє по всій палаті. Звичайно не надіємось на 3зірковий готель, але мають бути якісь стандарти, даю гарантію що ті матраси, ліжка, тумбочки, і т.д. було не один раз списане, а от люди комфорту вряд чи відули, але гаманця то хтось набив добряче. Нічого не зміниться поки не поміняється людський менталітет. Як почнуть оті зверху про нас думати, отоді може щось і поміняється, а так маємо те що маємо. Дякую за увагу.

Напевне з Борди і до них дійшла інформація про дану тему ))) А взагалі потрібно було б заїхати туди з Волинським телебаченням, і газетними кореспондентами і висвітлити все те що там робиться. Запитати в головного лікаря куди і на що йдуть бюджетні гроші, та коли вони там наведуть порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телебачення було)) але знімало те що показували, а не те що потрібно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телебачення було)) але знімало те що показували, а не те що потрібно)))

Вибачте, Ви там працюєте, чи лікувались? Вважаєте що то гідні умови для лікування хворих?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маталай

Таке враження, що Ви у тубдиспансері працюєте та виправдовуєте той стан, який там є зараз. А чому у своїй промові не виправдали, наприклад, як пише топікстартер, що медсестри продають спирт по 10 гривень. В цьому також винні, як Ви кажете "оті зверху"? Чи "оті зверху" винні, що топікстартеру з самого початку був не вірно поставлений діагноз, а потім ще й лікування? В цьому також винні "оті зверху"?

Я не працюю в ТД (тубдиспансер), і нікого не виправдовую, просто написав як бачив на власні очі, і за 4 місяці стаціонару жодного разу не спостерігав щоб медперсонал продавав спирт, а от те що в околиці ТД можна купити розведений спирт 15 грн за пляшку розведеного, це правда. За те що лікар поставив неправильний діагноз і пацієнт від цього постраждав, пацієнт може подати на лікаря в суд(якщо я не помиляюся).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 16.09.2014 at 10:11, Alja сказал:

Пробігати мало. Ви заночуйте хоча б один раз. "Дивний світ" відкривається з настанням ночі)

Так це гірка правда!!!В мене там питались вилікуватись пару знайомих.Я їх відвідував і був вражений від того як там лікуються...Що там гуляє разврат і алкоголізм це істинна правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...