Перейти до змісту

Вибори до ВР 2014: наша пісня гарна нова, починаєм її знову?


phantom

Рекомендовані повідомлення

Ніхто нікого не виганяє з партій - тим більше керівний склад так точно

Забагато знають і взаємопов'язані всі до одного

Раз "вигнали" - значиться є чергова задумка як розвести оленів перед виборами

А олені ведуться завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 581
  • Створено
  • Остання відповідь

Створив нову тему.

Прохання до модераторів або об"єднати теми, або можливо цю закрити і перейти обговорювати в нову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maxim Muzyka

51 хв ·

Друзья! Прошу минуту внимания.

Как вы сами замечаете, избирательная кампания на этих выборах особенно грязная и жёсткая. Не имея за спиной олигархов, массово прорваться на ТВ и прессу мы не имеем ни малейшей возможности. От бигмордов - банально тошнит.

Поэтому мы просто делаем своё дело:

- Данило Яневський читает лекции, занимается изучением подлинной истории Украины и концепцией государственного строительства.

- Alex Mochanov возит добро нашим воинам и поддерживает моральный дух.

- George Tuka собирает и передаёт помощь на фронт.

- Said Ismagilov читает лекции по духовности и решает насущные проблемы национальных меньшинств.

- Денис Осмоловський занимается горячей линией правовой поддержки участников АТО.

- Александр Золотухин запускает реабилитационный центр для участников АТО.

- Artem Shamray решает все юридические проблемы.

- Вадим Лисица пишет чудесные песни, которые вдохновляют и берут за душу.

- Красовицкий Александр издаёт чудесные книги

- Елена Минина проводит тренинги по тактической медицине.

- Tymur Kobzar занимается картами и навигацией для воинов

- Andrew Petrusenko ведёт школу беспилотников.

И ещё многие десятки наших людей работают там, где их сердце.

Мы не бросили всё ради того, чтобы участвовать в выборах. Мы продолжаем делать СВОЁ дело. Делать то, что должно быть сделано, выборы в стране или нет.

Единственный человек, которому пришлось временно отложить то, чем он занимался до выборов - это наш "первый номер" Максим Музыка.

Подписав указ о досрочных выборах, Петр Алексеевич вернул меня домой. Но моя душа всё ещё там, где рвутся снаряды, где глаза наполнены болью, где бродят мои сны.

Да, я умею объединять и вдохновлять. Но в стране война, а я - как это ни пафосно звучит - воин.

Поэтому уже сейчас возвращаюсь на Восток. Но это вовсе не значит, что избирательная кампания прекращается. Медиаплан реализуется, хоть и в скромных бюджетах. А на дебатах Яневский или Мочанов справятся лучше меня. Отвечать на вопросы журналистов тоже есть кому.

Будет нужно - приеду в Киев снова. А на Востоке мне есть что делать и за что воевать.

Люблю вас всех!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи притягнуть до відповідальності Єрємєєва за підкуп в Покащеві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у центрі луцька поставили сцену від блоку тимошенко. Біля 1 школи спостерігав таке явище: кожні десять хвилин приїжав автобус з якого люди виходили організовано збиралися брали прапор і ішли у цетр. Збіг це чи обставина вирішувати вам, я даю факти... Але моє ставлення до цього блоку погіршилось...

На майбутнє, у разі якихось ситуацій номара автобусів:

033-24TE червонийзліва

АС 9819 ВС чорний

АС 1335 ВЕ жовт

АС 3779 АВ оранж

АС 4707 ВВ білий зправа

З написом Аміла 107-51 ВМ

Взято з вк Я Люблю Луцьк

там ще й відео https://m.vk.com/wall-29342254_126192

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора побачив інфу, що "Самопоміч" Садового наберає 5,5... 5,8 %... тобто їх рейтинг за останніх 2-3 тиждні зріс в півтора раз... Також "Опозиційний блок" отримує трішки більше 5 %... Тобто з великою ймовірністю в раду попадуть 7 партій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Але моє ставлення до цього блоку погіршилось...

тільки тепер ?

Та ні MANJAK11, вже давненько, пост не мій,взяв з вк. Просто дивуюсь, коли вже цей беспредел закінчится.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні MANJAK11, вже давненько, пост не мій,взяв з вк. Просто дивуюсь, коли вже цей беспредел закінчится.

я знаю відповідь на це питання, або ніколи, або коли замість смітників ті уроди будуть висіти на стовпах, тільки тоді, в тих, хто ще не висітиме включится інстинкт самозбереження разом з бажанням щось робити по закону, а не задля власного збагачення. Навіть загроза тюрми не зупинить, бо і сидіти можна по різному й вийти набагато раніше, гроші зроблять багато, а мертвим гроші вже не допомагають, тому лише кара, від якої неможливо відкупитися, щось змінить в ставленні до простих людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора побачив інфу, що "Самопоміч" Садового наберає 5,5... 5,8 %... тобто їх рейтинг за останніх 2-3 тиждні зріс в півтора раз... Також "Опозиційний блок" отримує трішки більше 5 %... Тобто з великою ймовірністю в раду попадуть 7 партій...

Якщ разом піарять Опозиційний блок та Самопоміч, то виходить фінансування йде з одного джерела.

Прецікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні MANJAK11, вже давненько, пост не мій,взяв з вк. Просто дивуюсь, коли вже цей беспредел закінчится.

я знаю відповідь на це питання, або ніколи, або коли замість смітників ті уроди будуть висіти на стовпах, тільки тоді, в тих, хто ще не висітиме включится інстинкт самозбереження разом з бажанням щось робити по закону, а не задля власного збагачення. Навіть загроза тюрми не зупинить, бо і сидіти можна по різному й вийти набагато раніше, гроші зроблять багато, а мертвим гроші вже не допомагають, тому лише кара, від якої неможливо відкупитися, щось змінить в ставленні до простих людей

Тільки фізична смерть змушує людину замислюватись над цінністю життя. Смітники для них вже стали не актуальними. Страх перед покаранням фізичним, ось єдине , що може примусити хитру сволоту замислитись. Пообіцяв і не виконав - за шию і на каштан. Вкрав - те саме.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прям як діти малі: за ті гроші, що вартує реклама з фейсами Рицка, Лапіна та інших можна було армію найняти, не те що наших вояк вдіти, взути і забезпечити озброєнням.

На цьому фоні мої декілька гривень волонтерам виглядають просто смішно, от тільки сміюця над нами :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, за інших не скажу, але...

в Лапіна весь штаб - волонтери, рекламні площі, друк, листівки-газети де-факто(підкреслю - де-юре всі формальності виконуються) практично задарма. Для прикладу - я вішаю на будівлі своєї фірми його банер задарма, можливо виставим рахунок на 1 гривню, якщо треба по закону. З іншого боку - якщо Палиця за рік витратив на благочинність 100 тисяч, має повне право витратити на рекламу Констанкевич 1 тисячу чи стільки, скільки вважатиме за потрібне. З іншого боку партії, які забронювали купу рекламних площ ще у березні на мільйони - звичайно негатив.

Це лише моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовження...

Оппозиционный блок попался на подкупе изберателей в зоне АТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі падлюки запудрять баки нашим старикам і пройдуть знову в Раду.:

У ВР йде набріолінений захисник Росії від статусу агресора.

Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" не вважає, що Росія проявляє агресію щодо України. Про це колишній голова Служби безпеки України, кандидат у депутати Верховної Ради від партії "Сильна Україна" (№2 у виборчому списку партії) Валерій Хорошковський сказав під час дебатів партій на телеканалі "Перший національний". "Вона (Росія) на сьогоднішній день не є і не визнана агресором. Ви знаєте, що навіть Червоний Хрест, який має офіційне право визнавати той чи інший стан військових дій як зовнішнє або внутрішньо втручання, не визнав на сьогоднішній день цей стан як агресію з боку Росії", - сказав він. Хорошковський також виступив за поновлення і поліпшення економічних відносин з Росією.

Як відомо, Червоний Хрест визнав, що Україна знаходиться у стані війни. Станом на 7 жовтня 953 військовослужбовців загинули з початку проведення антитерористичної операції на сході України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був у Сарнах.Мені показали чувачка,який сидить в палатці партії Гриценка і тіпа агітує за партію.Але є одне але.Цей чувачок пару місяців назад з бітою влетів в місцевий магазин і забрав скриньку для пожертв на АТО. Його хтось відмазав і тепер він агітатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...