Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Я розумію, що тема про війну, а три останніх сторінки суцільний офтоп.

Але все ж уточню у "некєнгурьонка".

Так слово ж нормально описує стан 90% громадян.

Які таблетки останній раз виписував психіатр? Ти за основу брав усіх громадян, включно з дітьми, чи лише працездатне населення? В твоїй родині (дружина, діти) є ще "недебіли" окрім тебе?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Блін,хлопці.Ну дісно,зав'язуйте.Заходиш в тему,щось нове можливо з"явилося.А доводиться читати ваш спір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну проклав їм їх вертолітний авто-навігатор так маршрут. Що ж такого? :)

Але місце для навчань польотів на наднизькій висоті вибрано не дуже вдало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М...м...м... А штурмовий підрозділ зобов'язаний розстрілювати людей в Київі, які незадоволені так званим "правлінням" порошевича або виконувати інші поліцайські функції беркуту?

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив постик в пейсбуці, де на фотці зображено солдат з трьома прапорами: України, бандерівським і кацапурським. Постик про адекватних кацапів. В таких постиках величезна небезпека. Якщо б ми йшли в Європу, ми б концептуально мали заперечувати адекватність, людяність нашого головного ворога. Коли почне збільшуватись кількість постів про адекватних орків - нас затягують в те ж саме болото. Як це було після революції, Голодомору, війни. Там також все списалось на жидів, сталіних, специфічний час. Не розслабляйтесь і не шукайте в ворогу адекватність. Можливо це наслідок якоїсь слабкості чи залежності а не набуття людських рис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, шось ти перегинаєш. Наш ворог не народ Росії, а її керівництво. Ти ж от ненавидиш Пороха, але не пишеш, що українці всі бидло і т.п.? Я, до речі - москаль чистокровний, мама з-під Костроми, батя- з-під Вятки, і майже всі родичі там.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бій під Крутами - це путін?; Голодомор - це путін?; гулаги, соловки, нквд - це путін? Кримнаш - це тільки путін? Я ніфіга не помиляюсь.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це - Сталін, на сєкундочку. В Гулазі були лише українці? Чи в НКВД не було українців?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto

повірь я сам тамбовськіх кравей

і рідні там кучу

двоюрідні брати навіть

поспілкувавшись з ними я зрозумів що я для них ворог

і при глобальній потасухі вони вбьють мене не задумуючись

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти зараз робиш досить страшну річ. Ти на власному приклад доводиш адекватність неадекватів, хоча по суті своїй москальом не є. Я не виключаю наявність адекватів, але їх кількість прямо вказує на повну неадекватність більшості кацапського суспільства. Бо пропаганда не генерує смисли, вона просто резонує, підсилює вавки що вже є в мозгах. Просто найближчим часом наш мінстець поряд з раша туудей повернеться до лобизання братніх стосунків, списуючи все на специфічні часи. А це для України прямий шлях в клоаку.

Адекватний кацап то той кацап, який усвідомив, що вкрав, повернув і компенсував втрати. А ті що каються за війну і кримнаш, але втіхаруху тішаться збільшенню території - це хто?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти зараз робиш досить страшну річ. Ти на власному приклад доводиш адекватність неадекватів, хоча по суті своїй москальом не є. Я не виключаю наявність адекватів, але їх кількість прямо вказує на повну неадекватність більшості кацапського суспільства. Бо пропаганда не генерує смисли, вона просто резонує, підсилює вавки що вже є в мозгах. Просто найближчим часом наш мінстець поряд з раша туудей повернеться до лобизання братніх стосунків, списуючи все на специфічні часи. А це для України прямий шлях в клоаку.

Адекватний кацап то той кацап, який усвідомив, що вкрав, повернув і компенсував втрати. А ті що каються за війну і кримнаш, але втіхаруху тішаться збільшенню території - це хто?

золоті слова romaxa11

звоню в тамбов розмовляю з тіткою (рідна сестра мамкі моі)

туди сюди - наших війскових у вас нет

я ій ваша тамбовська танкова в нас біля кордона

вона мені -це брехня

а Крим заявила шо взагалі ніколи Украінським не був

біздець

терпець урвався чути цю маячню

більше не спілкуємся

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це - Сталін, на сєкундочку. В Гулазі були лише українці? Чи в НКВД не було українців?

ну і що з того з того, серед наглядачів німецьких концтаборів також були українці, але українці не були рушійною силою ні фашистів ні комуністів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, ви зараз виглядаєте не менш зашореними, ніж росіяни - шо тілівізор показує - те й думаєм. Там він каже, шо хутін хароший, а в нас - нєєє.... в нас є інтирнет, де хтось там каже, шо порох - гівнюк. І ви, як і вони, не розуміючи всіх передумов до становлення "мнєнія" - таки маєте своє, правильне мнєніє. Підкреслю: і ВИ і ВОНИ. Мають мнєніє з тєлєвізора або інтернету. Вони кажуть - "Путін - бох!" і не помічають розвал та занепад держави. Ви кажете - "Порох - ХЛО!" і не помічаєте наприклад того, що МВФ дав нам сьогодні 1,7 млрд. баксів як знак признання того, що в країні таки діють реформи і виконуються їхні умови щодо запобіганню корупції і т.п.

Я з вами не спорю, бо не цікаво. У вас з аргументів - НУЛЬ, крім того, що "порохвсіхзливає".

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що фейк, то видалив, мінуси заслужені

Змінено користувачем romaxa11
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, ви зараз виглядаєте не менш зашореними, ніж росіяни - шо тілівізор показує - те й думаєм. Там він каже, шо хутін хароший, а в нас - нєєє.... в нас є інтирнет, де хтось там каже, шо порох - гівнюк. І ви, як і вони, не розуміючи всіх передумов до становлення "мнєнія" - таки маєте своє, правильне мнєніє. Підкреслю: і ВИ і ВОНИ. Мають мнєніє з тєлєвізора або інтернету. Вони кажуть - "Путін - бох!" і не помічають розвал та занепад держави. Ви кажете - "Порох - ХЛО!" і не помічаєте наприклад того, що МВФ дав нам сьогодні 1,7 млрд. баксів як знак признання того, що в країні таки діють реформи і виконуються їхні умови щодо запобіганню корупції і т.п.

Я з вами не спорю, бо не цікаво. У вас з аргументів - НУЛЬ, крім того, що "порохвсіхзливає".

Ти готовий прийняти аргумети? Мені на відміну від тебе не потрібно когось ображати і завалювати пости мемами. Давай через рік поговоримо. І з тобою і з Лісовіц і з Нокіан і з Миколою, раз одного року президентва замало для розуміння процесів.

Змінено користувачем romaxa11
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, ви зараз виглядаєте не менш зашореними, ніж росіяни - шо тілівізор показує - те й думаєм. Там він каже, шо хутін хароший, а в нас - нєєє.... в нас є інтирнет, де хтось там каже, шо порох - гівнюк. І ви, як і вони, не розуміючи всіх передумов до становлення "мнєнія" - таки маєте своє, правильне мнєніє. Підкреслю: і ВИ і ВОНИ. Мають мнєніє з тєлєвізора або інтернету. Вони кажуть - "Путін - бох!" і не помічають розвал та занепад держави. Ви кажете - "Порох - ХЛО!" і не помічаєте наприклад того, що МВФ дав нам сьогодні 1,7 млрд. баксів як знак признання того, що в країні таки діють реформи і виконуються їхні умови щодо запобіганню корупції і т.п.

Я з вами не спорю, бо не цікаво. У вас з аргументів - НУЛЬ, крім того, що "порохвсіхзливає".

дав то дав, але у нас зовнішній борг то чималенький накопичився ще при злочинній владі, виходить і їм давали :)

Та і не треба нас рівняти з ними, ми не так піддаємося зомбуванню з телевізора і у нас на руках немає стільки крові, скільки вони набрали, вбиваючи чеченців та здійснюючи агресію проти Грузії.

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, Вони (москалі) різні. Є і Макаревич і Шевчук, а є путін та медвєдєв. І між ними не можна ставити знак порівняння. Якщо є такі як Макаревич та Шевчук то це ще не безнадійна нація.

Не можна судити німців по тому що в них був гітлер. Чи грузин, які дали таку особу як Сталін. Чи монголів, які колись показали світу Чінгізхана.

Якщо вони стануть монолітом, якщо вони всі будуть одностайно підтримувати свого фюрера путлера, то тоді вже можна ставити вирок. І тільки потрясіння в їх власному рейху заставлять їх мисляти більш тверезо.

Зараз по їх офіційнй пропаганді 80% та більше підтримує політику путіна. Це страшна цифра! Але ж не 100% як наприклад у КНДР чи колись у СРСР чи у 3 Рейху.

Тому я, хоч ставлюсь і дуже вороже до РФ (після всіх відомих подій) але стараюсь все ж таки зрозуміти хто з жителів рф нам друг а хто ворог.

romaxa11, ще таке просте питання: на жаль не пам'ятаю в які темі, але було описано історію одного російського підлітка, який у Москві не побоявся всім своїм знайомим заявити про те що він проти анексії Криму росією, якого почали цькувати в училищі, якого дід назвав своїм ворогом, якому силові структури російського рейху відкрито натякнули, що як тільки йому стане 18 то він відразу ж сяде. Він теж для Вас ворог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще за давніх часів гетьману голову багнюкою мазали - а у кацапів царь батюшка і рабський менталітет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11,

ти всетаки подивись пару випусків хоча б того ж Мальцева, зрозумієш, що серед кацапів не стільки уродів, як видаєтся на перший погляд, так само, як і в нас не стільки патріотів й адекватно мислячих, як здаєтся на перший погляд. Мабуть половині западенців просто *повезло* родитись чи жити тут й ніби то вболівати за Україну, жили б в даунбасі, так само б з виряченими очима кричали б про днр чи лнр. До людини треба відноситись згідно його життєвих поглядів і дій, за днр - значить гамно, за Україну - значить нормальна адекватна людина, й не важливо, чи кацап це, чи українець, чи молдаван. А гребсти всіх під одну гребінку, чи в погану сторону, чи в хорошу, не є добре й називаєтся стеріотипом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11,

ти всетаки подивись пару випусків хоча б того ж Мальцева, зрозумієш, що серед кацапів не стільки уродів, як видаєтся на перший погляд, так само, як і в нас не стільки патріотів й адекватно мислячих, як здаєтся на перший погляд. Мабуть половині западенців просто *повезло* родитись чи жити тут й ніби то вболівати за Україну, жили б в даунбасі, так само б з виряченими очима кричали б про днр чи лнр. До людини треба відноситись згідно його життєвих поглядів і дій, за днр - значить гамно, за Україну - значить нормальна адекватна людина, й не важливо, чи кацап це, чи українець, чи молдаван. А гребсти всіх під одну гребінку, чи в погану сторону, чи в хорошу, не є добре й називаєтся стеріотипом

Просто подивіться етнічний склад Донбасу і Волині - все стане ясно.

300px-Russians1989ua.PNG

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...