Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Дмитро Ярош

55 хв · Змінено ·

Одна із найкращих пісень за всю Війну...

Повстанець

Опубліковано 31 бер. 2015 р.

Зовсім недавно вийшла в світ пісня гурту Кому Вниз та Арсенія Білодуба. Мені здалось дуже дивним, що вона не набрала за цей час популярності, от я і вирішив оживити її відеорядом. Саме таку картину я бачив, коли вперше її слухав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Кого це закували і так турбуються , щоб не розтанув на дощі ?

Бориспольського майора. Дбайливо до нього так поставились сбушники. )))) А взагалі - фото епічне.

Затримано одного з керівників Бориспільської міліції, який вимагав від підприємця 25 тисяч гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності

Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками ГВ БКОЗ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області затримано заступника начальника сектору дільничних інспекторів міліції Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області, який вимагав та отримав від директора одного з місцевих підприємств грошові кошти у сумі 25 000 гривень за непритягнення двох його підлеглих до кримінальної відповідальності.

Вказану особу затримано при отриманні коштів за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднаної з її вимаганням).

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення злочинцю загрожує покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі досудове розслідування триває.

Прес-служба

прокуратури Київської області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков додає 18 new photos.

37 хв ·

Наша маленькая победа - законопроект 2551 принят во втором чтении, принят в целом. Маленькая? Тетяна Доманова, Андрей Невидомый, Konstantin Lesnik, Yuriy Husyev - я феерически счастлив и поздравляю вас!

Теперь Министерство обороны Украины сможет определять нужны ли бойцам ВСУ флисовые кофты или теплые шарфы-бафы. Теперь нам не надо будет покупать валенки и фетровые сапоги. Теперь мы сможем определить и указать, что две пары трусов на год - это не по феншую, а один комплект полевой формы на 6 месяцев при выполнении боевых задач - это издевательство.

У меня есть причины и поводы поблагодарить Верховного Главнокомандующего за подачу этого законопроекта в Верховную Раду. У меня есть причины и поводы поблагодарить Заместителя Главы АП Андрея Таранова за "лоббирование" этого законопроекта.

У меня есть причины и поводы поблагодарить 273 народных депутатов за принятие этого законопроекта. У меня есть причины и поводы сказать спасибо и Пашинскому, и Виннику, и Тетеруку, и Березе (и второму Березе, не из комитета), и другим членам комитета по национальной безопасности и обороне, голосовавшим сегодня ЗА. И депутатам вне комитета, которые голосовали.

Странно только, что не все члены комитета по национальной безопасности голосовали сегодня. Где они... Кто знает. Кто-то наверное в АТОшных "полях", а кто-то... Хрен их знает. Кто-то был в зале, но не голосовал. Не важно? Не национальная безопасность? Мне странно видеть, как депутаты могут украсть у ВСУ любимый шеврон, потом НЕ ПРИСУТСТВОВАТЬ в Верзовной Раде, но при этом популистски свистеть о своей "глубочайшей обеспокоенности". Разглядывая в наших вороватых глазах соринки - не забудьте вынуть бревна из своих... не, не буду... у нас сегодня праздник.

И отдельной строкой хочется сказать многое тварям из ОППО, тупо забившим на национальную безопасность и оборону. Хочется еще раз макнуть мультибалог в это голосование. А что такое, кроме подсовывания Министру обороны сухпайка на ТВ-камеру - других задач по помощи ВСУ нет? А-а-а! Ай-яй-яй! А кто это сделал?!!

Да ну их, этих избранничков, все это временное. Они приходят, уходят, возюкаются в песочнице, надувая от важности щеки. Пыль это все.

Завтра мы продолжим. А сегодня будут танцы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ ясно оппо блок не голосував і семенченко теж не голосував. патріотично так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олена Білозерська

28 червня о 14:22 · Змінено ·

Сьогодні виповнився рік, як я воюю.

Олена Білозерська

28 червня о 14:22 · Змінено ·

Сьогодні виповнився рік, як я воюю.

У так звану "зону АТО" приїхала у кінці квітня минулого року, а перший мій вихід був якраз 28 червня. Це був історичний вихід, бо саме тоді правосєкі познайомилися з командуванням 93-ї бригади і почали відтоді спільні операції.

ДУК "Правий сектор" тоді ще не воював, бо не було зброї. Самої назви - "ДУК ПС" - ще ніхто не чув. На той момент у нас за плечима було лише кілька зухвалих вилазок малими групами (у найпершій і найбільш гучній - ті, хто в темі, знають, про що я - брав участь особисто Дмитро Ярош). Був порятунок правосєками групи "Донбасу", що потрапила у засідку в районі Карлівки. Був також рейд на Красноармійськ - з позиченою нам зброєю, яку одразу ж після операції довелося повернути.

Ми сиділи на базах і чекали, коли нам дадуть зброю. Її, ясна річ, не давали, хлопці психували, частина розбіглася по інших батальйонах, де була можливість воювати... Тепер, після року війни, це давно не дивує. А тоді ми дивилися на світ розширеними від обурення очима - як же так, війна ж іде, ворог озброюється, захоплює склади, час грає проти нас - а ми сидимо тут без діла, бо нам зброї не дають! Теж, між іншим, планували брати склади. Кілька навіть розвідвилазок було у бік тих складів, але щоразу переконувалися, що не можемо гарантувати відсутність жертв серед солдатів, які їх охороняють.

У цих умовах нам якимсь нереальним чином вдалося озброїти першу ДРГ - 12 чоловік. У нас був один ПК, один гранатомет, одна снайперська гвинтівка, кілька мисливських карабінів на базі АК, перероблених на стрільбу чергами, два чеських контрабандних АК і один справжній армійський автомат, за який подяка тоді ще батальйону "Азов". Кожен мав по 4-5 рожків, не більше, набої були мисливські - скуплені у всіх магазинах Дніпропетровська і Дніпродзержинська на мій дозвіл. Окрема подяка продавцю в одному з мисливських магазинів Дніпропетровська, який, поглянувши на нас, продав нам також набої іншого калібру, на який ми не мали дозволу, ще й тихцем перехрестив у спини.

І пішли ми у рейд по зброю. Виїхали за крайній армійський блокпост (тоді це було зробити вкрай важко, бо нас ще ніхто не знав, могли обстріляти попри всі домовленості з командуванням - і не раз саме так і бувало). "Спокійно, друже. Поклич командира. В машині сидить група. Я зараз ввімкну світло, покажу, добре? А потім ти підеш і покличеш командира. Тільки спокійно". А солдатика всього мало не трусить...

Перейшли поночі лінію фронту. Пройшли кілометрів 15 - переважно полями. Колір "мультикам" вночі у полі жита чи пшениці маскує ідеально - але як тільки потрапляєш на звичайну темну "зеленку" - стаєш на ній яскравою світлою плямою. Це трохи нервувало, особливо коли супротивник вішав "люстри".

Через затримку на блокпості через "їхнє" село проходили вже на світанку. Сильно гавкали собаки. Будь-який сільський мешканець міг нас побачити, порахувати, донести... Село проскочили на максимальній швидкості, враховуючи наплечник і БК, я трохи видохлась.

Пройшли село і зробили засідку двома групами - одна на старому цвинтарі над дорогою, друга з іншого боку дороги у напівзруйнованій будівлі якоїсь ферми. І стали чекати. У нас була інформація, що цією дорогою часто катаються невеликі озброєні групи "сепарів". А нам потрібна була зброя...

Я була в тій групі, що залягла на цвинтарі. Виставили вартових, решта лягли відпочивати. Перед тим, як лягти, я зняла наскрізь мокрі від роси берці і поставила їх сушитися. Десь о сьомій прокидаюся - а от і зброя прийшла. Певніше, приїхала на мотоциклі. Двоє місцевих дядьків з автоматами - з тих, що стояли на "сепарських" блокпостах. Прийшли вони просто на цвинтар, провідати могили, бо була неділя. Сіли біля надгробку у 15 метрах від нас і палять.

Ми довго думали, чи варто ризикувати провалом запланованої операції заради двох автоматів (які запросто можуть виявитися карабінами) - бо якщо взяти і роззброїти тих дядьків, доведеться потім 15 км звалювати звідти - але вже по світлому, і практично без відпочинку після ночі - і вирішили зрештою, що будемо їх брати тільки якщо вони нас помітять.

Вони нас не помітили. Побули трохи біля могил та й поїхали в село.

Найкумеднішим у цій ситуації було те, що я ж була боса, а доморощені "сепари" всілися майже там, де сохли мої берці. І мені довелося виповзати з кущів на відкрите місце, по-пластунськи підповзати майже впритул до них, хапати берці і знову повзти в кущі :))

До вечора на цвинтар ще кілька разів приходили місцеві, але вже звичайні, мирні, без зброї. Ніхто з них нас не помітив. Наш командир був застуджений і уві сні сильно кашляв. Мене це страшенно лякало. Але місцеві, які не могли не чути цей кашель, взагалі не звертали на нього уваги. Цвинтар був сильно зарослий, і вони думали, вочевидь, що тут є ще хтось з місцевих. Нікому ж і на думку не спаде, що диверсанти у засідці можуть кашляти smile emoticon. Так, реальність - вона така, трохи далека не тільки від художніх книжок і фільмів, але навіть від навчальних посібників для диверсантів smile emoticon

Майже одразу після того, як наші перші озброєні "візитери" пішли з цвинтаря, по дорозі, над якою ми зробили засідку, поїхала наша броня. Три БМП розвідки 93-ї ОМБР під українськими прапорами. Це був такий зухвалий рейд по території супротивника - показати, хто в домі хазяїн, плюс заодно спробувати виявити їхні вогневі точки.

Вони тоді ще, так само як ми, ще були ніякі не круті, і двічі робили зупинки на перекур якраз навпроти тієї ферми, де сиділи наші. Якби там сиділи "сепари" - гаплик був би стовідсотковий - і броні, і особовому складу. А так вони просто, протягом двох діб, які ми там сиділи, катаючись туди-сюди, розлякали нам усю дичину. Зрозуміло, що там, де їздить українська бронетехніка, невеликі озброєні групи "сепарів" не поїдуть. Коли вони зупинилися навпроти нас чи то втретє, чи то вчетверте, я відклала автомат, зняла з себе розвантажку, підняла над головою синьо-жовтий прапор розміру А4 (завжди носила його в кишені як захист від "дружнього вогню", який рік тому був просто страшною проблемою) - і пішла "здаватися".

Так ми познайомилися з 93-ю. Вони евакуювали нас звідти на броні (плюс 12 озброєних людей - їм же теж веселіше так кататися) і привезли під Карлівку. Карлівка тоді була ще "сепарська", і ми були присутні при обстрілі її агітаційними снарядами. У листівках (я кілька штук зберегла собі на пам'ять) був заклик до мирних мешканців виходити з міста, взявши з собою документи і найнеобхідніші речі, а до членів НВФ - здаватися, щоб зберегти життя і отримати справедливий суд.

Далі вони привезли нас у своє розташування і нагодували смачним борщем smile emoticon Того дня ми познайомились з легендарним пізніше комбригом 93-ї - Олегом Мікацем. Вони з нашим командиром обмінялися телефонами. "Як записати?" - питає Мікац. "Валєра, Правий сектор". "А мене пиши - Олег, 93-я бригада".

Місяць тому вони вчергове зустрілися, і Мікац зізнався, що страшенно боявся нас тоді, не знав, як себе поводити. Правий сектор все-таки, страшилка з телевізора smile emoticon

Всього ми того дня кілометрів 100, мабуть, проїздили на броні. Для мене це взагалі тоді було вперше, добре пам'ятаю, що потрібні були три руки: одна - тримати автомат, друга - триматися самій, бо здує з броні нафіг, третя - тримати камеру. А оскільки ж рук тільки дві, весь час виникала дилема, чим пожертвувати smile emoticon

Армійці тоді порівняно з нами взагалі не мали жодного сучасного екіпірування, і ми мало не на ходу знімали з себе наколінники та іншу снарягу і дарували їм. Я тоді подарувала одному розвіднику свій другий "сімковий" магазин на 10 набоїв. (Дуже зручна штука, якщо тебе притиснуть на асфальті - ну, і мені під сошки зручно).

Через кілька днів, 6 липня, була перша спільна операція армії (в особі 93-ї ОМБР), ДУК ПС і "Донбасу" - розвідка боєм під Карлівкою. 10 липня була друга спільна розвідка боєм. Ще за деякий час над Карлівкою піднявся український прапор. Наступні півроку ми воювали разом з 93-ю ОМБР в якості їхньої піхоти (техніка їхня, піхота наша), брали Авдіївку, Піски, захищали ДАП... В районі ДАП і досі воюємо пліч-о-пліч.

P.S. Того дня наш наймолодший боєць (позивний "Григорович") святкував своє 19-річчя і випросив собі в якості подарунку перший бойовий вихід. Згодом він став дуже хорошим гранатометником. Сьогодні йому виповнилося 20.

А "Морпєх" (сидить крайній праворуч) загинув восени під ДАП...

Фото якраз з того виходу - коли армійці привезли нас під Карлівку.

11659423_901923666532002_352205415280700001_n.jpg?oh=82c1609682081b92d25ef6cb18c35a40&oe=561CAFEB

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков

2 год. ·

У победы тысяча отцов, а поражение всегда сирота (с) Джон Ф. Кеннеди.

Пару дней назад я писал про "пудру" и про длинные и тяжелые переговоры. Кому любопытно - найдите в ленте. Сегодня было объявлено официально, а значит уже можно смело об этом говорить. Правда, не называя окончательные детали, уж простите. Harris, Thales, Elbit.

Выбран Harris, начато оформление государственного контракта через спецэкспортера из орбиты УкрОборонПром.

Благодаря плотной и активной работе David Braun, генерал-лейтенанта Бессараба и генерал-майора Рапко удалось снизить цену на 77.1 миллиона. Сработало все вместе: и демонстративно-театральные переговоры со всеми потенциальными поставщиками, и плотное изучение всех-всех характеристик и поиск оптимального баланса поколения радиостанций. Все сработало.

Как результат - на сэкономленные деньги будет куплено на 162 штук 20-ваттных и 7 штук 125-ватных станций цифровой криптованной КВ-связи.

Вот так и сидим, на потоках.

P.S. А, да. Было тут предложение от Телекарт-Прибор из Одессы. Предложение в ДВА РАЗА дороже, чем финальная сумма контракта, приборы на поколение хуже, сроки поставок вообще неизвестны. И зачем были все эти хитрые маневры, обивание порогов приемной Министра, демонстрация непонятно чего Президенту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков

9 год. ·

Ну, у нас тут пока царит легкая вакханалия и прочая феерия по поводу законопроекта 2551, который сегодня стал Законом Украины. Но мало кто понимает - ЧТО ЖЕ ЭТО НАМ ДАСТ? И пока о̶т̶к̶у̶п̶о̶р̶и̶в̶а̶ю̶т̶с̶я̶ ̶б̶у̶т̶ы̶л̶к̶и̶ ̶и̶ ̶в̶с̶к̶р̶ы̶в̶а̶ю̶т̶с̶я̶ ̶у̶с̶т̶р̶и̶ц̶ы̶ есть пару свободных минут, расскажу.

Итак, чем обеспечивается мобилизованный боец ВСУ, кто это определяет и сколько-чего положено... Постановление 1444 КМУ "Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань у мирний час ", принято 28 октября 2004, введено в силу Приказом Настоящего Полковника. Норма №10.

Скупые 16 строк (из расчета на 1 год): кепка полевая - 2, шапка из искусственного мха (или меха?) - 1, костюм летний полевой - 2, куртка полевая утепленная - 0.5, брюки полевые утепленные - 0.5, ботинки с высокими берцами - 2, ботинки с высокими берцами утепленные - 1, белье нательное - 4, белье нательное утепленное (или термобелье) - 2 (1), полотенце - 4, рукавички х/б утепленные - 2, носки летние - 6, носки зимние - 4, ремень поясной с пряжкой - 0.3, ремень брючный - 0.3. ВСЕ!

И нет понятия - военное положение или особый период. Нет понятия - сильно износилось в окопе или порвалось от осколка. Положено из искусственного мха и 4 полотенца, ннна! Положено иметь теплую форму на два года, а служишь 1 год? Значит верни потом, после дембеля!

"Спасибо" Януковощу, "спасибо" Полковнику - уж позаботились, так позаботились!

Что же значится в проекте новых норм обеспечения, которые разрабатывает Konstantin Lesnik с группой офицеров Службы тыла?

Головные уборы, КАЖДОМУ, в составе боевого комплекта:

Кашкет бойовий

Панама

Шапка-підшоломник тепла

Балаклава

Шапка зимова

Шарф бойовий літній

Шарф бойовий демісезонний

Белье, КАЖДОМУ, в составе боевого комплекта:

Білизна літня (фуфайка з короткими рукавами та напівкальсони)

Білизна демісезонна (фуфайка з довгими рукавами та кальсони)

Білизна тепла (фуфайка з довгими рукавами тепла та кальсони теплі)

Шкарпетки трекінгові літні

Шкарпетки трекінгові зимові

Шкарпетки-вкладиші утеплюючі

Полевая экипировка, КАЖДОМУ, в составе боевого комплекта:

Куртка бойова

Штани бойові

Куртка бойова демісезонна (вітрозахисна)

Штани бойові демісезонні (вітрозахисні)

Куртка бойова штормова (вітро-, вологозахисна)

Штани бойові штормові (вітро-, вологозахисні)

Куртка бойова утеплена

Штани бойові утеплені

Сорочка бойова

Костюм маскувальний зимовий

И так далее, три громадных листа мелкой клеточки. А качество... А количество... А два кителя и три пары брюк? Да-да, ведь брюки то изнашиваются быстрее, чем кителя. А еще 84 позиции в нормах? Кто-то там рассказывал о том, что форма - это не реформа? Да-да, конечно-конечно.

А теперь самый главный вопрос, застывший у всех на устах - когда это все будет на бойцах? Ответ никого не обрадует - не скоро! Всех обеспечить по новым нормам Министерство обороны Украины в этом году не сможет. Хотя бы по той причине, что в бюджете 2015 года было утверждено финансирование закупок вещевого обеспечения на уровне 49% по СТАРЫМ нормам. Один берц (или берец) из двух. Одна штанина из двух. И вопрос дополнительного финансирования Министром уже поднят, и дополнительные деньги уже запрошены. Дадут? Вопрос не к нам. Но и над этим мы работаем. Мы четко понимаем, что получив возможность в середине лета ввести новые нормы - мы не получим возможность закупить это все в 2015 году.

Но процесс уже идет. Дорогу осилит идущий. Ни-че-го не меняется в МО, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть шо русотуристи свалили з Широкіного:

Dragmus написав:

Боевики сообщают об отступлении из Широкино и сдаче его ВСУ.

проверяем. предварительно Ширка, Саханка, Ленинское - всьо.

назревало давно, там фактично була оперативна блокада

звідси

Змінено користувачем Lisovic
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очередной прокол 3-й бригады спецназа ГРУ РФ

Команде InformNapalm.org, удалось выявить и идентифицировать очередного российского спецназовца, прошедшего через “украинскую командировку” – военнослужащего-контрактника известной 3-й бригады ГРУ ГШ ВС РФ в/ч 21208 из Тольятти – Евгений Курносов, 23 февраля 1992 года рождения, родом из Челябинска.
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rodion Shovkoshytnyi додає 2 new photos.

11 год · Змінено ·

Лис боевой, ручной с отремонтированной лапкой и всеми прививками на поводке у подразделения "Белый Воробей". Нашли в разрушенном доме. Мать бросила. Они подобрали.

Всё ли я видел?! АТО не перестаёт удивлять

11202595_1017212354990389_8160847542728260998_n.jpg?oh=7355a8325d6ad571574f1fff2e5a4bb1&oe=561476E1

11692805_1017212368323721_5429323837261341743_n.jpg?oh=a4be0be2414f790e4359e0d745949af5&oe=5616A234

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё ли я видел?! АТО не перестаёт удивлять

Чий це тактичний знак на водійських дверцятах? Не кацапський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чий це тактичний знак на водійських дверцятах? Не кацапський?

сумніваюсь, що Rodion Shovkoshytnyi став би постити мімішні фото з кацапами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається не було...

як "провели" в Камені загиблого героя АТО

не получилось відео вставити

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://itc.ua/news/p...nostrannogo-po/

Віндовс заборонять ?

якщо стосується держустанов - то це цілком ймовірно, будуть використовувати кацапскі форки лінукса
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mercedes-Benz Gelandewagen в зоне АТО выдержал подрыв на противотанковой мине. (Фото)

03 июля 2015 года | Автожизнь

версия для печати

Бронированный "кубик" Mercedes-Benz Gelandewagen, который так любит охрана, на днях доказал свою невероятную стойкость. Автомобиль командира второго батальона 93 бригады подорвался на на противотанковой мине. Последствия можно видеть на фото, которые выложил в Фейсбук Алексей Тамразов.

Бронированный Mercedes-Benz, конечно, получил значительные повреждения - ему фактически оторвало левую часть "передка", но кузов остался целым. По информации Алексея, бойцы внутри получили переломы ног, сложные переломы, но все остались живы.

Отметим, что еще год назад, после введения санкций в отношении России, Mercedes-Benz прекратил продажу в этой стране бронированных автомобилей. Как показывает опыт войны на Донбассе, вовсе не зря. Немцы справедливо посчитали, что Gelandewagen в бронированном исполнении - это товар двойного назначения.

Правильно сконструированный бронекузов Mercedes-Benz Gelandewagen позволяет выдерживать такие подрывы, как на фото. Отметим, что подрыв на аналогичной мине для БТР зачастую заканчивается трагично для солдат. Они или погибают, или получают тяжелейшие ранения или контузии. В случае с минным подрывом важную роль играет не сама броня, а правильная конструкция кузова и реакция силового каркаса на взрывную волну.

  • thumb_0d79bc2e-1.jpg
  • thumb_5ac9cf51-2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернись живим

Если уж помогать людям с оружием – то тем, кто хорошо стреляет

Последние 3 недели в Авдеевке были адом для сепаров. Главную скрипку в этой затее играла 95я аэромобильная бригада. Ей помогали купленные за ваши деньги тепловизоры и приборы ночного видения.

На момент захода ребят в Авдеевку ситуация была грустной. Особенно много было проблем из-за ДРГ (диверсионно-разведывательных групп). Они могли подойти поближе и обстрелять, могли навести арту и так далее. «Зеленка» (лесопосадки) сейчас везде и контролировать ее сложно. Особенно без тепловизора.

Но все поправимо.

Сначала «за дивним збігом обставин» наша арта раздолбала место сбора недобитков из сепарского батальона «Сомали». Причем накрыла так, что их «командира» Гиви еще долго будут показывать по сепарТВ только выше пояса. В тот день сепары молили о перемирии, чтобы просто собрать, что там от них осталось.

Потом мы их «кошмарили» локально. Раздолбали сепарский ДШК (крупнокалиберный пулемет), установленный на пикап. Грохнули пару минометных расчетов. Уничтожили самоходную артиллерийскую установку и сняли пару снайперов, кошмаривших нас из посадки.

Апофеозом стал приезд одной из групп аэроразведки. Те обнаружили у сепаров «грубейшее нарушение Минских угод» в виде батареи 122мм гаубиц Д-30. Поскольку мы тремя руками за соблюдение «Минска», пришлось ситуацию исправлять. Теперь уже три дня все тихо-мирно. Ребята сходят с ума от тишины.

ДРГ тоже попустились. Количество наших позиций в посадках постоянно растет. Теперь и мыши бояться там ходить. И если в «секрете» (скрытая позиция для наблюдения) есть тепловизор – обнаруженную ДРГ валят артиллерией прицельно «в глазик». Если нет – насыпают «васильками» в предположительное местонахождение. ДРГ собирает остатки себя в мешочки для мусора и уходит. Во втором варианте приходится больше нервничать и тратить боеприпасов. Поэтому ребята просят еще парочку тепловизоров Pulsar HD50S (3200$). Ну, чтобы экономить боеприпасы, да и нервные клетки не восстанавливаются. Позиций стало больше, тепликов надо много. Но критично надо еще два.

Я прошу вас сделать репост и помочь материально. Если мы соберем больше денег – не страшно. Купим на сдачу 16 комплектов связи (163 200 грн) для разворачивания системы управления артиллерийским огнем «ГИС Арта». Это выведет нашу артиллерию на принципиально новый уровень и сепарам станет совсем не интересно когда-нибудь еще нарушать «Минск».

Работаем?

Виталий Дейнега

https://www.facebook.com/deynega (добавляйтесь)

http://twitter.com/deynegavitaliy

Проект «Повернись живим»

https://www.facebook.com/backandalive (подписывайтесь)

http://twitter.com/backandalive

Звітність за посиланням: http://www.savelife.in.ua/report-cash/

Реквізити:

Приват:

5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

5211 5374 4662 3360 Стократюк Вікторія

PayPal: звертайтесь в особисті повідомлення групи

Western Union / moneygram / etc (на приціли і прилади нічного бачення):

Irina Turchak + 38 (068) 500 88 00

Картка Приватбанк в євро

4149 4978 3611 9455 Мікульський Дмитро Вікторович

Картка Приватбанк в доларі

4149 4978 3611 9059 Мікульський Дмитро Вікторович

Контакти:

Гаряча лінія:

(044)338-33-38

(068)500-88-00

Заявки на допомогу:

(068)796-85-57

Заявки від військових: (068)796-85-57

Графік прийому дзвінків:

Пн-Пт з 09:00 до 20:00; Сб з 09:00 до 16:00

Наш офіс:

Київ, Жилянська, 12а (пн-пт 10:00-19:00, сб 11:30-16:00)

Безготівка::

Отримувач: Благодійна Організація «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим»ЄДРПОУ 39696398

Р/р №26007300905964

ТВБВ №10026/0162 філія-Головне управління по м. Києву та Київ. області АТ «Ощадбанк» МФО 322669

Призначення платежу: Благодійна допомога військовослужбовцям

‪#‎Украина‬ ‪#‎Война‬ ‪#‎Україна‬ ‪#‎Армія‬

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як "провели" в Камені загиблого героя АТО

А чого "провели" в лапках? Щось не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman Sinicyn

29 хв · Змінено ·

by George Tuka нижче. Від себе доповню:

Учора на заправці WOG під Житомиром двоє аватарів побили та принизили нашу добру знайому, жінку-волонтера, яка до того-ж була з дитиною. Побили за спробу сфотографувати VW Toureg з чорними номерами та зауваження в стилі: "ви чого п'яні за кермом?". З зрозумілих причин жінка, назовем її Вікою, поки "не світиться". Питання тут лежить і у площині безпеки і слідства і особистому, думаю зрозуміло.

Тривало це все довго, не одну хвилину. До аватарів, мабуть з почуття солідарності, приєднались ще якісь інші аватари в формі, зараз встановлюється хто вони.

Про особистості цих двох клоунів уже написав Георгій.

Цікаво що Таурег з номерами військової прокуратури )

Цікава також кинути фраза: "Отжали эту машину - отожмем и твою". Правда віджати машину у Віки не зовсім получилось, забрали тільки ключі, тож до Києва її машину довелось тягнути евакуатором.

У нас є відео. У ментів є відео, хоча на них надії мало. Скоро його оприлюднять.

Цікаво чи за добу з моменту побиття когось затримали? Транспортний засіб знайшли?

Варто сказати, що Народний тил, вже не вперше стикається з подібного роду ситуаціями.

- Більш ніж пів року тому в Умані у Колеса Народного Тилу викрали значну суму коштів. Ми і далі переписуємось з місцевими ментами і прокуратурою. Винні не знайдені і не будуть знайдені ментами ніколи.

https://www.facebook.com/romabra/posts/4912126819128

- Історія з Ємильчино. Наші поїздки туди з викриттям ментовсько-прокурорського трешу на рівні окремо взятого району. Винні не покарані. Усі при своїх посадах.

http://censor.net.ua/…/quotnarodnyyi_tylquot_nachinaet_akts…

http://censor.net.ua/…/mentkonefermer_i_blyuyuschaya_prokur…

Та все ж бажаю "аватарам з заправки" максимальної санкції статті. Або застрілитись нахуй.

Далі від Георгія

----

В продолжение темы "герои заправки".

Благодаря друзьям в ФБ, личности "героев" установили быстро: военный комиссар Бородянского района и его заместитель. За минувшие сутки я получил немало писем от ребят, воевавших в 12-м батальоне, характеризующих личность господина Шаповала.

Не буду тратить время на описание всего, что мне рассказали коллеги этого персонажа. Отмечу лишь то, что "не вырубишь топором":

- трус

- на передке никогда не появлялся

- большую часть времени провел в боях в Киеве или в расположении батальона

- подделал подпись комбата, написав представление о награждении самого себя орденом (каковой и получил)

- груб в общении

- зачастую неадекватен в поведении

- получил контузию (не бывая на передовой)?

Отдельная история - участие этого командира в "эвакуации раненых"...

Пребывая на посту военкома, успел отличиться несколькими громкими "акциями". Например, организовал вооруженную оборону здания военкомата от медиков (сюжет по ТВ). Организовал "облаву" на призывников, в которой роль "уклонистов" выполнили друзья нашего героя, которых он мужественно "поймал и доставил" в военкомат, пугая мирную и тихую Бородянку.

За семь месяцев службы, наш "герой" умудрился дорасти от "капитана" до "подполковника"!!! Наверное, он сам, единолично, освободил Славянск, Краматорск, Саур-Могилу и арестовал Гиркина. За что и наградил себя, любимого, орденом Богдана Хмельницкого!

Исходя из стремительной карьеры героя, исходя из того, что его героическое обличье красуется на рекламных щитах, исходя из того, что грядут местные выборы, складывается впечатление, что кто-то усиленно лепит образ из этого недоразумения в погонах!

Безмерно уважая тех ребят, которые честно выполняли свой долг в 12-м батальоне, позволю себе задать несколько вопросов "компетентным товарищам":

- каким образом Антон Шаповал за семь месяцев дослужился от капитана до подполковника?

- каким образом замполит батальона, подделав "Подання" получает высокую правительственную награду (единственный из живых бойцов всего батальона)?

- что за автомобиль, на котором передвигались "герои"? (по словам Шаповала, автомобиль им предоставил на один день "секретный волонтер")

- считает ли руководство МО допустимым такое поведение своих сотрудников и считает ли руководство МО целесообразным дальнейшее пребывание таких персон в руководстве военных комиссариатов?

- не считает ли руководство МО и ГВП, что такое поведение офицеров не только дискредитирует звание "офицера", но и наносит непоправимый вред образу Вооруженных Сил Украины?

p.s. "Це була провокація з метою зриву шостої хвилі мобілізації!" из заявления Антона Шаповала.

----

https://www.youtube.com/watch?v=U-tJtqs7VtA&feature=youtu.be

11694010_10200503028136344_401904631990263040_n.jpg?oh=2551c991bcb1cdfe0c5de4131b4b7ca8&oe=56193BB5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як "провели" в Камені загиблого героя АТО

А чого "провели" в лапках? Щось не так?

провели від слова "проводи". тому і поставив, може й не требу було, тоді вибачайте...

ви відео подивіться. я сльозу пустив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...