Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Smith,згоден, і позиціонувати може він себе як хоче, і розказувати заходові може що завгодно але ж нехай хоть власну країну при цьому не руйнує і вже можна було б миритись з таким але якщо всередині діється невідомо що то доля яника може здатись декому за щастя в не такому й далекому майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Так от треба зціпивши зуби вести таку політику , щоб вони перейшли на нашу сторону

В нас в країні стільки стєкломоя нема. А якщо серйозно, як ти собі це уявляєш? Яку політику? Дати їм пенсію по 8000 грн., всім квартири і путівки в Єгипет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в країні стільки стєкломоя нема. А якщо серйозно, як ти собі це уявляєш? Яку політику? Дати їм пенсію по 8000 грн., всім квартири і путівки в Єгипет?

Повністю погоджуюсь. Дуже багато росіян різних хвиль еміграції до США і живуть зараз там, все одно клято підтримують ВВХ, його політику, плачуть за совком. Але повертатись назад не хочуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Бочкала

По Крымскому. 29й блок-пост жестко обстреливают. Но конкретно сейчас - затишье. Напряженно в районе с. Жолобок - танки противника в непосредственной близости. За 31й идут бои и есть хорошие новости. Воины 24й бригады подбили вражеской танк. На выручку пришли три других. И два из них тоже подбили. Короче, дали сепарам жару. Наши парни обещают вернуть 31й. Сдавать Крымское никто не собирается.

Дуже багато росіян різних хвиль еміграції до США і живуть зараз там, все одно клято підтримують ВВХ, його політику, плачуть за совком. Але повертатись назад не хочуть.

така вона генетична вата
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партизаны взорвали поезд, которым террористы возили уголь в Россию

http://newsoboz.org/proisshestviya/partizany-vzorvali-poezd-kotorym-terroristy-vozili-ugol-22012015143022

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от треба зціпивши зуби вести таку політику , щоб вони перейшли на нашу сторону

В нас в країні стільки стєкломоя нема. А якщо серйозно, як ти собі це уявляєш? Яку політику? Дати їм пенсію по 8000 грн., всім квартири і путівки в Єгипет?

А давай, постав себе на місце жителя Донбасу( аналогічно як ти тут зараз в Луцьку живеш, працюєш) -що би ти хотів від України, аби перейти на її сторону?

  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно те ж саме мені розказував друг що зараз в Песках в батальйоні ОУН, тактично АП командування злило по суті ще до нового року як почались ротації через ворожі блоки, теж було б із Песками, але от біда там добровольці стоять і керують обороною на місці від ситуації а не так як говорив якийсь штаб, та й злити добровольців намагались всіляко( скандал з брехнею Бірюкова всі памятають, доречі досі не вибачився, його й самого підставили штабісти бо знали що йому всі вірять), друг казав ще тоді що найкращим рішенням було б потихому залишити АП, замінувати все й залишити кілька автоматичних іграшок які б на рух відкривали вогонь імітуючи захисників, а при заході кацапів взірвати все і це було б найкращою подякою усім його оборонцям. Неодноразово такі варіанти пропонувались командуванню всіх рівнів і через різних людей, в тому числі й волонтерів, алеми всі бачимо чим це закінчилось. Тепер друг гострить штика на штабістів бо там загинуло багато його побратимів з ЗСУ.

Юрий Бутусов

Сражение за новый терминал было проиграно командованием АТО еще до начала штурма. Мы удерживали новый терминал в полном окружении только благодаря героизму бойцов и командиров. Я написал об этом 8 января и предупреждал об угрозе:

https://www.facebook...909950945711869

"...Командование АТО никаких активных действий не планировало и не предприняло. Даже когда были переброшены к аэропорту 79-я и 95-я бригады, и сил в районе Песок было уже вполне достаточно,приказ на расширение коридора не поступил. Противник держал под наблюдением участок дороги, который наши войска не контролировали (хотя сил в том районе полно), и просто нагло и дерзко нарушил условия мирных соглашений, выдвинувшись на позицию в нашем тылу. Эта ситуация назревала. была даже очевидна по аналогии с 32-м блок-постом, но никакой реакции командования не было.

Под прикрытием "перемирия" противник, используя нерешительность украинского командования, добился серьезного тактического успеха - перехватил наши коммуникации, и в случае обострения обстановки противник получил серьезное тактическое преимущество, теперь нашим подразделениям в аэропорту грозит реальное полное окружение".

Никаких действий не было предпринято.

Если сегодня Порошенко не отстранит Муженко, значит ответственность за погибших он берет лично на себя. И должен лично за все отвечать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давай, постав себе на місце жителя Донбасу( аналогічно як ти тут зараз в Луцьку живеш, працюєш) -що би ти хотів від України, аби перейти на її сторону?

По-перше, і останнє я б не переходив би на бік ворога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от треба зціпивши зуби вести таку політику , щоб вони перейшли на нашу сторону

В нас в країні стільки стєкломоя нема. А якщо серйозно, як ти собі це уявляєш? Яку політику? Дати їм пенсію по 8000 грн., всім квартири і путівки в Єгипет?

А давай, постав себе на місце жителя Донбасу( аналогічно як ти тут зараз в Луцьку живеш, працюєш) -що би ти хотів від України, аби перейти на її сторону?

А чим вони такі особливі, щоб чогось хотіти більшого, ніж мають? Це ВОНИ САМІ вибрали таку долю собі, своїми попередніми виборами, своїм жлобством і тд. І саме вони вибрали війну. В 90% це продажні і зовсім не ідейні люди, які готові за пару гривень і російський канал по ящику продати сім'ю. Приречені такі люди на вбогу смерть, я думаю такий кінець буде для них якраз доцільний. Як може людина сьогодні фотографуватись з укр. символікою, а завтра писати таке? (під спойлером). Особисто мені це не вкладається в голові.

aRE3l.png

Uoyxq.png

Змінено користувачем yucore
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от треба зціпивши зуби вести таку політику , щоб вони перейшли на нашу сторону

В нас в країні стільки стєкломоя нема. А якщо серйозно, як ти собі це уявляєш? Яку політику? Дати їм пенсію по 8000 грн., всім квартири і путівки в Єгипет?

А давай, постав себе на місце жителя Донбасу( аналогічно як ти тут зараз в Луцьку живеш, працюєш) -що би ти хотів від України, аби перейти на її сторону?

такі, що сторони міняють просто так (і за гроші) не треба нам ні тут ні деінде - тому і в Криму таким військовим кацапи поставили діагноз в особових справах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давай, постав себе на місце жителя Донбасу( аналогічно як ти тут зараз в Луцьку живеш, працюєш) -що би ти хотів від України, аби перейти на її сторону?

Саблю, лошадку і 3 дня нє умиваться. А це нормально взагалі ізначально бути на стороні ворога?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Бочкала

По Крымскому. 29й блок-пост жестко обстреливают. Но конкретно сейчас - затишье. Напряженно в районе с. Жолобок - танки противника в непосредственной близости. За 31й идут бои и есть хорошие новости. Воины 24й бригады подбили вражеской танк. На выручку пришли три других. И два из них тоже подбили. Короче, дали сепарам жару. Наши парни обещают вернуть 31й. Сдавать Крымское никто не собирается.

Но в этом плане рашкина пропаганда работает лучше :( наши говорят что за 31 идут бои, а рашка показывает видео:

http://www.youtube.com/watch?v=TirWt-JeAw8

наши говорят что весь аеропорт усеян трупами тепаров, а рашка опять свое видео и другое:

http://www.youtube.com/watch?v=TirWt-JeAw8

Просто хочу сказать что когда действительно сепаров валят, например тогда как в аеропорту вначале, было куча доказательств и все показали, а сейчас только слова. Я не панику создаю и не ватой оброс, просто зачем трындеть, ну люди же не дурные, зачем так откровенно врать, ну почему с той стороны куча видосов, а от наших только коменты в фейсбуке чуть ли с каждого снаряда по 20 чел элитного спецназа ГШ РФ ложиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную створити темку для роздуму: "За що б ти продав Родіну" у підрозділі ФЛУД і вже там виясняти, як міняються думки, в яку сторону хилиться жопа,за які гроші і т.д. і т.п.

dimmon, так як це війна, і вчора була інформація, що наші відходили, можливо на сьогоднішній день ситуація змінилася

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную створити темку для роздуму: "За що б ти продав Родіну" у підрозділі ФЛУД і вже там виясняти, як міняються думки, в яку сторону хилиться жопа,за які гроші і т.д. і т.п.

Фу, аж читати бридко те, шо ти написав

Змінено користувачем yucore
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, ну тоді хоч побачиму хто є хто у нас на борді і не будемо смітити цю важливу тему флудом

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пишаюсь, я кажу, як воно є для мене. Це не народ України, це - бидло сюди завезене ешелонами на місце загиблих українців, після голодомору і війни. Ці нащадки кацапо-монголів ніколи не стануть на наш бік, вони вороги, а що потрібно робити з ворогом?

Пропаганда - страшна сила.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семен Семенченко

57 хв. ·

29 блок пост пыталась обойти группа вражеских танков. Попали под раздачу. Плохая видимость из за погоды. В итоге минус один, остальные отошли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто зачем трындеть

Тому що інформаційна війна ... це інформаційна війна..

і хто як хоче звісно але для мене особисто 1+1 зараз це той же Россия 24...

засоби травлення, маніпулявання, одурманення ....

але собтно в встані війни це норма... інакше й не буває..

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начальника управления тыла Национальной гвардии освободили в зале суда под залог в 240 тысяч гривень

мда

а могли б хочаб руку відрубати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно поговорив з товаришем, який був на ротації. Зараз вони під Києвом. Всього сказати не можу, але наші без діла не сидять - деякі сюрпризи окупантам будуть. Схиляються хлопці до думки, що це ще не кінець повномасштабного наступу окупантів - це тільки початок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давай, постав себе на місце жителя Донбасу( аналогічно як ти тут зараз в Луцьку живеш, працюєш) -що би ти хотів від України, аби перейти на її сторону?

Саблю, лошадку і 3 дня нє умиваться. А це нормально взагалі ізначально бути на стороні ворога?

На Донбасі 10% виїхало, ще 10 є активними провідниками сепаратизму.

80% (як і в нас) сидять і очікують-чия візьме.

От ці 80% і будуть вирішальними для статусу Донбасу.

Якщо ми не запропонуємо їм зміст адекватний для них, і потрібний для нас-ми їх не переможемо.

Розказував дід, коли в 1918 році по всій Україні котилася громадянська війна, Петлюра пообіцяв селянам землю на 100 років у оренду.

А Ленін пообіцяв що тупо і безкоштовно всім роздасть.Вже.

За ким пішли українські дядьки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм можна запропонувати що вони будуть жити, а не будуть вбиті терорами як собакі.

Тобто вибір живеш або здохнеш, не помреш, а саме здохнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно поговорив з товаришем, який був на ротації. Зараз вони під Києвом. Всього сказати не можу, але наші без діла не сидять - деякі сюрпризи окупантам будуть. Схиляються хлопці до думки, що це ще не кінець повномасштабного наступу окупантів - це тільки початок.

Теж друг говорить що це лише квіточки, така собі розвідка боєм щоб прощупати міцність і стійкість оборони і як тільки знайдуть шпарину тоді й почнуться ягідки, загалом чекають навали ледь не цілої орди кацапів, перші колони Т-80 це теж передові розвідувальні загони завдяки яким кацапи вивчають реакцію і можливості нашої армії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю гардіан про обстріл в донецьку автобуса http://www.theguardi...elling-kills-13

Короче описано там не так палко як у наших змі. Пишуть, що був обстріл...наші кажуть, що це бойовики. Дід 70років каже, що бачив ...короче нічого конкретного він не бачив хто стриляв і звідки. Плюсом в нашу користь, є те, що журналюги гардіан написали про віддаленість укр. позицій від місця події... але бойовики сказали репортерам, що це диверсійна група укр. була.., бо там десь рядишком схований танк в схованці. ( бойовики вже все там обклали захованими танками кругом наскільки я зрозумів)

Ще пишуть, що наші кажуть, що атакують кацапи їх. Але в укр сторони доказів -немає.... -трохи дивно...

В коментах зразу видно вату з її батальйонами нацистів що атакують мирних жителів... під тим коментом багато поширень... програєм інформаційну війну однако...(

Змінено користувачем Каркас
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...