Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Все они концентрируются в нескольких точках, откуда более мелкими колоннами и группами разъезжаются на позиции.

Пару ракет по цих точках, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Пару ракет по цих точках, нє?

Ну если бы они у нас были, то кончено да. Ситуация с техникой и тяжелым вооружением у нас просто катастрофическая. А так то волонтеры еще не научились ракеты поставлять :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо важкого озброєння: товариш мій розказував, що вони просили командування віддати їхньому батальйону "броню", яка є в наявності!!!! Але генерали заявили, що воно підлягає списанню, потім в порядку конверсії буде відчужено комерційним структурам як небойову техніку, а потім, якщо захочете і будете мати гроші, викупляйте цю "броню". Каже, що вони усім батом аж ах*єлі від такої промови. Але "броню" так і не віддали. В Київський обл. в одному з музеїв відновили БРДМ і посунули його до фронту. Це п4здець просто якийсь!!!!

Так що - все є, тіко ніхто віддавати "за просто так" не хоче. І сказав, що вони толком не розуміють з ким воюють: на передовій - сепар ворог і це зрозуміло; в тилу генерал - теж ворог, але вояка ЗСУ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все частіше і частіше чую від учасників АТО, що якби не влада і генерали, то вже давним давно кордон був би наш :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все частіше і частіше чую від учасників АТО, що якби не влада і генерали, то вже давним давно кордон був би наш :(

Я так підозрюю, що не тільки кордон, але і Крим
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все частіше і частіше чую від учасників АТО, що якби не влада і генерали, то вже давним давно кордон був би наш :(

Якби на цього не хотілося б, але не був би наш, було б куча трупів і полонених. По тій же самій причині чого терики місяць не можуть взяти Донецький аеропорт положивши при цьому кучу народу.

До цього часу москалі використовували свою армію лише епізодично і на загрозливих для їх проекту напрямках. Поки мордор не ослабне і його не почнуть гризти з середини, Донбас під контроль не взяти і Крим не вернем.

Та і зараз думаю буде стояти задача як зупинити орду, яка відчуваю скоро піде в атаку, а "коридор в Крим" це тільки повод, хуйло поки не візьме під контроль Київ не зупиниться, або поки не здохне, надіюсь друге відбудеться скоро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби на цього не хотілося б, але не був би наш, було б куча трупів і полонених.

А зараз, що мало полонених і загиблих?

Та я думаю, хлопцям на передовій видніше чим нам.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

До цього часу москалі використовували свою армію лише епізодично і на загрозливих для їх проекту напрямках. Поки мордор не ослабне і його не почнуть гризти з середини, Донбас під контроль не взяти і Крим не вернем.

вся біда в тому, що ми слабнем чи не скоріше ніж кацапи, та й кацапи воюють проти Українського народу, а Український народ воює і проти кацапської державної машини й частково проти нашої

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зараз, що мало полонених і загиблих?

Порівняно з бойовиками то мало, якщо забрати централізоване управління військами (отих самих генералів) то армія нічим би від тих самих бойовиків не відрізнялася б, і результат зіткнення з регулярною армією закінчився б тим самим що і бойовиків з нашою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або поки не здохне, надіюсь друге відбудеться скоро

Я теж сподіваюсь. Але враховуючи загальну та всеохоплюючу істерію в рашці з приводу #КрымНаш і т.д., то там треба міняти не путлера, а менталітет населення. А це поки з області фантастики.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, коли здохне хуйло, то я думаю їм буде вже не до нас, принаймні деякий час, там всі будуть зайняті боротьбою за владу і переділом власності. Хіба що хуйло поставить наслєдніка раніше.

А на чийсь менталітет мені якось пофігу, хай собі далі "воюють" з госдепом, головне нам зробити так шоб сюда боялись лізти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все частіше і частіше чую від учасників АТО, що якби не влада і генерали, то вже давним давно кордон був би наш :(

Якби на цього не хотілося б, але не був би наш, було б куча трупів і полонених. По тій же самій причині чого терики місяць не можуть взяти Донецький аеропорт положивши при цьому кучу народу.

До цього часу москалі використовували свою армію лише епізодично і на загрозливих для їх проекту напрямках. Поки мордор не ослабне і його не почнуть гризти з середини, Донбас під контроль не взяти і Крим не вернем.

Та і зараз думаю буде стояти задача як зупинити орду, яка відчуваю скоро піде в атаку, а "коридор в Крим" це тільки повод, хуйло поки не візьме під контроль Київ не зупиниться, або поки не здохне, надіюсь друге відбудеться скоро

Таке дурне питання, а він має ресурси контролювати таку велику територію разом з Києвом?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були слова Черчеля (не дослівно, але раніше читав - постараюсь їх Вам привести так, щоб змінімізувати втрати суті фрази):

- якби на початку і впродовж війни народ (більшість населення - моє) мав би можливість - він би мене стратив при першій нагоді...

ПиСи. Особисто я з прикрістю починаю розуміти, що розкол в суспільстві тільки наростає. Якщо я після "Яник фейл" радів і думав - ми разом, нас більшість!!! То тепер розумію... Розкол тільки поглибився... Наприклад, вибори, (розумію, що це не та тема, але це не про вибори, а як приклад) скажіть користувачі борди - чому я не міг дозволити собі в темі про вибори написати хоч слово в підтримку кандидата, що Вам не подобається??? Тому, що я не правий??? Чи тому, що було коло людей яке тупо гнобило думку, що не підходила під їх шаблон??? Це правильно??? Чи тому, що ми дожились до режиму аналогічному путлєровському - всє нєугодниє - казніть, так нєту нєугодних, казнілі еще впрошлий раз...

Голосував за Л. - щоб не виникло дурних питань, при чому з моєї родини +9 Л.

Тобто, дуже прикро коли патріоти - настільки патріоти, що готові сратись між собою заради більшого степеню патріотизму....

ФУ!!! Мені одному це нагадує про Юлькіну війну з бджолами на пасіці???

Шапками не кидайтесь, будь-ласка, накипіло...

Змінено користувачем moZok
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, контролювати будуть ті ж шавки які її контролювали до того, і ті які і зараз голосують за ригів. А більша частина і далі буде сидіти тихо, аби їх не трогали, а основна частина тих хто буде чинити опір, якраз і загина під час бойових дій.

Будуть звичайно партизанські бої, але на них йому пофігу, які і на тих хто буде в них гинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, контролювати будуть ті ж шавки які її контролювали до того, і ті які і зараз голосують за ригів. А більша частина і далі буде сидіти тихо, аби їх не трогали, а основна частина тих хто буде чинити опір, якраз і загина під час бойових дій.

Будуть звичайно партизанські бої, але на них йому пофігу, які і на тих хто буде в них гинути.

Голосувати за ригів і воювати проти України - це дуже різні речі, бо голосувало багато пенсіонерів, що воювати не будуть+ центральна Україна це зовсім не даунбас. Дефіцит людських ресурсів для контрою такої території буде величезний. А якщо США вкине партизанам сучасну протитанкову(і не тільки) зброю, то я не думаю що хуйлу буде пофігу. Рашка банально подавиться і кількістю своїх 200-х в тому числі.

+ хуйло вже чистить днр від місцевих.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

moZok, я більш ніж впевнений що цей "розкол" розхитують ззовні, але поки це не вдається. Читав аналітіку що хуйло, і ждав що народ розчарується у владі і знов почне черговий майдан і він це хотів використати для подальшої дестаіблізації і захоплення території.

І сьогоднішнє посилинення терористичних військ на сході, це якраз і в результаті того що вибори і ситуація навколо влади не виправдала його очікувань.

alexvvv, а я і не казав шо вони будуть воювати, вони будуть контролювати, тобто будуть розтавлені на ключові місця, плюс силовики. Кількість готових воювати з обох сторін буде приблизно однакове. А те що на нашій території буде партизанська, чи вже скоріше громадянська війна то йому пофігу, так як пофігу на решту "визволених" республік, на своїх солдат та і на народ.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, а я і не казав шо вони будуть воювати, вони будуть контролювати, тобто будуть розтавлені на ключові місця, плюс силовики. Кількість готових воювати з обох сторін буде приблизно однакове. А те що на нашій території буде партизанська, чи вже скоріше громадянська війна то йому пофігу, так як пофігу на решту "визволених" республік, на своїх солдат та і на народ.

не буде кому контролювати, зараз навіть в ДНР і ЛНР місцевих витісняють і їх меншість, а тут пів України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, коли здохне хуйло, то я думаю їм буде вже не до нас, принаймні деякий час, там всі будуть зайняті боротьбою за владу і переділом власності. Хіба що хуйло поставить наслєдніка раніше.

А на чийсь менталітет мені якось пофігу, хай собі далі "воюють" з госдепом, головне нам зробити так шоб сюда боялись лізти.

Пофігу то пофігу, але я кажу про ставлення однієї нації до іншої. Російський лібералізм закінчується на кордоні з Україною. Ось що я мав на увазі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще про техніку: це сьогоднішнє фото з-під АПУ. Броньовані КАМАЗи, які використовують Беркут підрозділи міліції в Києві. А ви кажете - проблеми з технікою. Тут проблема в іншому....

scontentaf_7861348_14505295.jpg

Пардон - це КрАЗи. Опіска ))))

Змінено користувачем Smith
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен раз як читаю про якісь ситуації з війни, ловлю себе на одному: чому військові не діють згідно статуту? Тобто щоб відкрити вогонь по колонні запитують в генералів. Чому немає самостійності прийняття рішень? Чому сидять склавши руки бо "в генштабі не беруть трубку"? Майори і полковники бояться брати відповідальність? Добре, чому тоді солдати люблять своїх командирів?

Хто служив в армії, просвітіть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен раз як читаю про якісь ситуації з війни, ловлю себе на одному: чому військові не діють згідно статуту? Тобто щоб відкрити вогонь по колонні запитують в генералів. Чому немає самостійності прийняття рішень? Чому сидять склавши руки бо "в генштабі не беруть трубку"? Майори і полковники бояться брати відповідальність? Добре, чому тоді солдати люблять своїх командирів?

Хто служив в армії, просвітіть?

Проявлена ініціатива потім ї..е ініціатора ось така біда в нашій армії(наглядний приклад 51омбр проявили ініціативу відійти від масової гибелі о/с ніби зберегли життя багатьом хлопцям і попали в військову прокуратуру з клеймом "дезертирство") Думаю просвітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен раз як читаю про якісь ситуації з війни, ловлю себе на одному: чому військові не діють згідно статуту? Тобто щоб відкрити вогонь по колонні запитують в генералів. Чому немає самостійності прийняття рішень? Чому сидять склавши руки бо "в генштабі не беруть трубку"? Майори і полковники бояться брати відповідальність? Добре, чому тоді солдати люблять своїх командирів?

Хто служив в армії, просвітіть?

Ви праві, Ваші питання мають місце, але про все розповідати неможливо, це війна, років через 5-10 багато з яких подій знімуть таємницю і народ узнає дуже багато подвигів своїх синів, тощо втрати росіян на сьогоднішній день перевищують наші це дуже добре, але геніралітет дальше не спроможний проводити таке потрібне переозброєння армії, на складах зброї не багато її море. Тому сподіваюсь комбати відкриють ту кубишку, яку хтось уже хоче привласнити, в МО в забезпеченні та озброєнні перебувають генерали якіх затримували на хабарах.

Кожен раз як читаю про якісь ситуації з війни, ловлю себе на одному: чому військові не діють згідно статуту? Тобто щоб відкрити вогонь по колонні запитують в генералів. Чому немає самостійності прийняття рішень? Чому сидять склавши руки бо "в генштабі не беруть трубку"? Майори і полковники бояться брати відповідальність? Добре, чому тоді солдати люблять своїх командирів?

Хто служив в армії, просвітіть?

Проявлена ініціатива потім ї..е ініціатора ось така біда в нашій армії(наглядний приклад 51омбр проявили ініціативу відійти від масової гибелі о/с ніби зберегли життя багатьом хлопцям і попали в військову прокуратуру з клеймом "дезертирство") Думаю просвітив.

Потрібно визнати в АТО має місце дезертирство, потрібно з цим боротись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...