Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, NeoN сказано:

Отже висновок простий- не платити, тоді обидва самі подзвонять, уточнять, навіть приїдуть показники перевірити :)

Ну ніби і так, якби не одне АЛЕ: всі ж ми знаємо як наші постачальні компанії вміють перераховувати послуги на нові тарифи :)  І як би не просто так на пустому місці з'явилась тенденція, що вони не хотіли приймати перебільшені показники без фотопідтвердження з лічильника, так ? А все чому ? Бо наші люди теж не пальцем роблені, і думають собі так: "ану вальну но я зараз літом оплату за 2000 кубів газу по ціні літа (наприклад 5 грн), бо ж на опалювальний сезон вони ціну піднімуть, а я хєр їм буду платити по 7 грн, нехай сосуть, буду показувати що я напалив 5 кубів і не їпьот!" І з цієї тенденції і почалась "війна показників". 

Ну а тепер ми повертаємось до поперднього посту: еге ж, не будеш зараз платити по 7,7 грн за куб (чи скільки там зараз та фіксована ціна), та нівапрос, пізніше виставлять рахунок з перерахунком і отримаєш по 35 грн за куб. І можеш йти в суд, можеш транспоранта малювати, не думаю що крепко допоможе....  Тому я би зараз радив якраз таки за натуральні величини споживання платити повністю поки така ціна як зараз :)  Ну звісно ще краще було би замутити переплату на пару тисяч кубів наперед, але ж суки не дадуть

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, SergLutsk сказано:

 :)  Ну звісно ще краще було би замутити переплату на пару тисяч кубів наперед, але ж суки не дадуть

І не поспориш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, SergLutsk сказано:

У мене в колеги теж весела ситуація була з тими газами: подала в Волиньгаз показники десь на 50 кубів. Приходить з нафтогаза платіжка на якісь смішні пару кубів. Дзвонить у волиньгаз що за дєла - у відповідь отримує що вони все передали як треба - 50 кубів. Ок, дзвонить у нафтогаз (тут треба зазначити, що, як ви здогадуєтесь, додзвонитись в ці контори це вже квест не для слабонєрвних), і ті кажуть: у нас все вірно, все в електронній базі, ми самі нічого руками не ставим, як ваш волиньгаз нам передав, так і рахунок сформувався, поправити ми нічого не можем, звертайтесь у свій обласний газ. Ну телефонує назад в волиньгаз, розказує ситуацію, що нафтогаз каже що показник ось такий був поданий, а вони і надалі стоять на своєму, мол ми передали точно такі дані як ви диктуєте і нічого не знаємо.

І ось тобі замкнуте коло, кожен з них спихає відповідальність на іншого і не винен ніхто, тільки клієнт дурак...

така ж сама ситуація, нехай подивиться чи не серед місяця якісь умовні розрахунки поставили по волиньгазу

у мене на 17.о4 нарахували по ВГ 17куб.м.(ще оплата на волиньгаз),  по факту переданих  показників було 40 то вони на нафтогаз передали на 01.05. показник на 01.04 +17 кубів - от із того і стартувало у нафтогазі  (40-17): смішні пару кубів по вашому.

нехай уточнить який показник у цифрах пішов на нафтогаз (у волиньгаз) а не у кубах і коли буде платити на нафтогаз, то вказує показник попередній і поточний по факту.

я так і робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

нехай уточнить який показник у цифрах пішов на нафтогаз (у волиньгаз) а не у кубах

То ж так і уточнила, тобто волиньгаз їй назвав остаточну цифру на лічильнику, типу "89144 кубів станом на 01.06", а не "+50 кубів за травень". А в цей же час нафтогаз озвучив інші дані, і хрін що кому докажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

для того, щоб в Комунал додали рахунок Нафтогазу, потрібно смс надіслати або email.

 

Цитувати

адреса (код вулиці-будинок-квартира), особовий рахунок «ВолиньГаз», особовий рахунок «Нафтогаз».

Наприклад: 58-16-11, 0200231838, 950157186

Інформацію можна надіслати на електронну адресу, СМС-повідомленням, повідомленням на Вайбер, а також за телефонами:

Телефони:
(0332)   28 – 28 - 70;   28 - 28 -71;   28 - 28 - 72;   28 – 28 – 73
      + 38 095 916 13 40 (+CMC, +Viber)
      + 38 096 877 60 65 (+CMC, +Viber)
    E-mail:  [email protected]

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, charlie сказал:

для того, щоб в Комунал додали рахунок Нафтогазу, потрібно смс надіслати або email.

А де брати особовий рахунок Нафтогазу в кого немає лічильників в квартирі і ніяких договорів ніхто не перезаключав?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, natalka) сказано:

А де брати особовий рахунок Нафтогазу в кого немає лічильників в квартирі і ніяких договорів ніхто не перезаключав?

 

Мені в пошту закинули рахунок на оплату. Там є особосий рахунок. Причому там є навіть QR-код на оплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Мені в пошту закинули рахунок на оплату. Там є особосий рахунок. Причому там є навіть QR-код на оплату.

в нас в підїзді пошта не закривається, то не завжди ті бумажки бачу, тому питання хто знає як знайти ці номера без папірців?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, natalka) сказал:

А де брати особовий рахунок Нафтогазу в кого немає лічильників в квартирі і ніяких договорів ніхто не перезаключав?

Я викрутився так: в додатку монобанку по адресі додав Нафтогаз і монобанк сам написав мені номер особового рахунку. 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

Я викрутився так: в додатку монобанку по адресі додав Нафтогаз і монобанк сам написав мені номер особового рахунку. 

ніби теж вийшло. 

Код адреси бачу в МОЦ, Нафтогаз знайшла в Моно, а старий Волиньгаз де знйти?

в квитанції МОЦ бачу особовий рахунок Газ транспортування - це той самий особовий чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, natalka) сказал:

в квитанції МОЦ бачу особовий рахунок Газ транспортування - це той самий особовий чи ні?

Той самий, можливо лише 0 спереду треба поставити, якщо в квитанції МОЦ рахунок починається не з 0.

image.png.a5a73b2e9f2c04f1ec2695542118956e.png

image.png.fd79e47b02ae662a098937c8c02309d3.png

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Той самий, можливо лише 0 спереду треба поставити, якщо в квитанції МОЦ рахунок починається не з 0.

image.png.a5a73b2e9f2c04f1ec2695542118956e.png

image.png.fd79e47b02ae662a098937c8c02309d3.png

Дякую, зберегли мені купу часу ) який би я витратила на пошуки

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Развод обленерго. Плачу 1 числа завжди, раніше вносив показник вручну, видається сума і оплачую. Тепер десь рік тому поставили лічильник, який передає дані автоматом, станом на 1 вересня все було сплачено, заходжу 1 жовтня показника немає, заходжу 2 немає, заходжу 3 жовтня є показник, спожив 220 квт год, сплатив суму, яку показало. Крім того було контрольне зняття 14 вересня спожито було 109 квт. Заходжу 1 листопада показник на 1 жовтня змінився в більшу сторону на 60 квт, відповідно борг за 60 квт і переховано по більшому тарифу. Довести нічого неможливо. Фотографуйте показники і перевіряйте протягом місяця кабінет чи вам не завищують, щоб нарахувати по більшому тарифу 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Black сказано:

Развод обленерго. Плачу 1 числа завжди, раніше вносив показник вручну, видається сума і оплачую. Тепер десь рік тому поставили лічильник, який передає дані автоматом, станом на 1 вересня все було сплачено, заходжу 1 жовтня показника немає, заходжу 2 немає, заходжу 3 жовтня є показник, спожив 220 квт год, сплатив суму, яку показало. Крім того було контрольне зняття 14 вересня спожито було 109 квт. Заходжу 1 листопада показник на 1 жовтня змінився в більшу сторону на 60 квт, відповідно борг за 60 квт і переховано по більшому тарифу. Довести нічого неможливо. Фотографуйте показники і перевіряйте протягом місяця кабінет чи вам не завищують, щоб нарахувати по більшому тарифу 

 

База оновлюється приблизно 6-8 числа і другий раз приблизно 8-12 числа, краще платити десь числа з 12, оплатити треба до 20. Я плачу приблизно з 16 по 18, саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Вітаю. Які чинні тарифи на електроенергію для підприємців/юридичних осіб. Дякую 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня!

Уже 2й день не можу оплатити послуги з кабінетів користувача (водоканал, електрозбут, луцьктепло) за допомогою сервісу ipay. Постійно помилка про технічні неполадки. Хтось ще пробував там оплатити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Кабінет споживача Волиньобленерго вкотре переїхав на нову адресу. Звичайно, що треба заново вводити особовий рахунок і номер еіс. І, цілком очевидно, що старий кабінет, де є всі ці дані - благополучно похерений. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.04.2024 в 18:40, xc90 сказав:

Кабінет споживача Волиньобленерго вкотре переїхав на нову адресу. Звичайно, що треба заново вводити особовий рахунок і номер еіс. І, цілком очевидно, що старий кабінет, де є всі ці дані - благополучно похерений. 

Задовбали бля.... 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те слово. І тепер я так зрозумів передати показники можна лише на сайті обленерго. Принаймні туди посилає сайт ВЕЗ.  Але при цьому розрахунки всеодно дивитись на сайті ВЕЗ ? :wacko:  Вобщем знов щось намутили хз що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то знову треба в 2-х кабінетах реєструватися. Тільки вони такі кончені ті кабінети, у word зроблені за 2 копійки

 

показники - ok.prosvitlo.com/home/

 

сума до оплати - pay.elektro.volyn.ua

 

і то воно тут не відразу з"являється, як у попередніх кабінетах

 

Хто хоче зареєструватися в цих недокабінетах, то особовий рахунок є на komunal.lutsk.ua. Там має бути і остання оплата, а номер лічильника самі подивитесь, якщо нема бумажок з EIC

Змінено користувачем charlie
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...