Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Саме так, але MilitarySE хоче дешевший варіант.

"Арки пофарбувати так, щоб не було видно переходів", то лише на перший погляд просто. Коли берешся до роботи, то вияляється, що спочатку треба вирізати гниль, варити, шпаклювати, затирати, фарбувати, лакувати ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,

Ну впринципі так, не із самих дорогих, але і не з дешевих, шоб потім після другої мойки вся краска злізла. Там гнилі нема, там тільки треба здерти мою краску і грунтовку яку я сам робив балончиком :))) і нормально покрасити....Думаю буду робити в користувача lamina, якого мені порадили :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,

Ну впринципі так, не із самих дорогих, але і не з дешевих, шоб потім після другої мойки вся краска злізла. Там гнилі нема, там тільки треба здерти мою краску і грунтовку яку я сам робив балончиком :))) і нормально покрасити....Думаю буду робити в користувача lamina, якого мені порадили :))

А де він робить це? Також потрібно відремонтувати дещо по кузову.

І ще, все ж таки, можливо хтось останнім часом ремонтував рейку з гідрачом. Де зараз у Луцьку або на околицях ремонтують нормально рейки. Є проблема, треба виріщити. Теремно не пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не Він,а Вона.

Осьо: http://board.lutsk.ua/user/16086-lanima/

А на рахунок гідрача.Бачив вивіску.Як їхати з Дубнівської,біля крематорія і далі по парковій.Через метрів 500,по правій стороні гаражі.Там вивіска є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best,

Так це вона. В селі Воротнів.

Я зрозумів, ще "В контакте" запитував про це )

Не Він,а Вона.

Осьо: http://board.lutsk.u...r/16086-lanima/

А на рахунок гідрача.Бачив вивіску.Як їхати з Дубнівської,біля крематорія і далі по парковій.Через метрів 500,по правій стороні гаражі.Там вивіска є.

Шрот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шрот?
Поняття не маю.Просто бачив вивіску.

Колись в мене проблеми теж були з гідрачем і насосом.Слєсаря,що постійно робили мені підвіску,знімали і відправляли її на Київ,на реставрацію.На скільки це правда-не знаю.Можливо вони мене і дурили.Якщо потрібно,дам номер телефона.Поговорите,розпитаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні дякую) Можливо у вас авто такої марки шо реставрацію тільки в Києві роблять, а на мій В3й, якщо дешево не знайду, куплю просто іншу рейку або нову з чері амулета :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На постійну роботу шукаїм майстра по ремонту ходової, підвіски (двигунів) тел 0505574072 Євген

Зарплата???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів, ще "В контакте" запитував про це )

Та ладно, я позвонив і зразу спитав.. нашо ті "пісулькі" :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто має контакти майстра, який ремонтує підвіски в термемо чи липинах, напроти лікарні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт всім. Якщо хтось мене шукає й не може додзвонитись, пишіть в борду в приват номер телефона. Перевіряю пошту кожен день, передзвоню. Я з телефона в нет заходжу, двох батарейок малувато))) коли працюю не завжди дзвінок чую, бо від компресора з шліфмашинкою шум добрячий..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже десь колись писав.Нормальний маляр,за якісну роботу бере 100 у.є. за елемент.Коли якісно,щоб не було видно переходів,коли потрібно лакувати.Бампер,крило,дверка і т.д. Це в середньому.На Волинь-Авто і ще у всяких офіційних дилерів це буде ще дорожче.Можна знайти частніків в гаражах,які задують Вам дешевше.Тільки надворі, з мошкою і пилом на фарбі. На жаль,ці послуги не є дешевими.Сам минулого року фарбував авто повністю,тому знаю про що пишу.

2 роки тому фарбував на Волинь-Авто в Олега. Через пів року повідлущувався лак в двох місцях посередині капоту, а через рік на крилі...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому, що відлущується лак не завжди вина маляра. Наприклад я купляю матеріали в провіреного продавця, часто прямо з складу. Власники авто купують, те що їм продавці на ринку порадять, або взагалі на власний розсуд, щоб подешевше було. Замiсть фiрмового розчинника 647 наприклад. Той же лак мiг перемерзнути, затверджувач мiг бути прострочений.

Пiсля того, як менi одного разу привезли грунт для залiзних виробiв "зебра", а iншого порошкову фарбу, яку десь там зекономили, я просто озвучую суму на матерiали для пiдготовки. А то чогось не хочеться потiм безплатно переробляти)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матеріали я сам не купував. Привіз машину, забрав машину, заплатив гроші

Змінено користувачем r0ma
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 роки тому фарбував на Волинь-Авто в Олега. Через пів року повідлущувався лак в двох місцях посередині капоту, а через рік на крилі..

Була аналогічна ситуація, тільки не знаю хто саме з працівників фарбував. Також 2 роки тому.

Полущились крила та капот...

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду нікого вигороджувати та підтримувати.Хоча Олега не перший рік знаю.Фаховець свого діла.Він і в Бундес їздив на стажування.Зрештою.Коли майстри здають кімнату після ремонту,теж цукерочка.За рік потолки тріскають,фарба жовтіє,стіни пліснявіють і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За рік потолки тріскають,фарба жовтіє,стіни пліснявіють і т.д.

Та звичайно й для чого взагалі ті ремонти робити))

Лак полущився десь через 2-3 тижні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене авто після повної покраски 2 рік,лак не лущиться.Але це вже ОФФ.Все,я РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На постійну роботу шукаїм майстра по ремонту ходової, підвіски (двигунів) тел 0505574072 Євген

Зарплата???

за домовленістю. Деталі за телефоном вище.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть, будь ласка, хто і де зможе висверлити залишки зломаного болта зі ступиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cпробуйте висверлити в заламаному болті отвір меньшим діаметром.Візьміть трьохгранний напільнік.Заточіть грані під висверлений отвір,забийте і спробуйте викрутити.Добре ВДешки напшикайте.Так вирішував колись цю саму проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть,хто знає.Кондиціонер потрібно подивитися.Авто придбав,так і не заглядувавтуди.Газ в системі є,але чомусь не холодить.Потрібно фаховця який розбереться і заправить,якщо треба буде.Чув,що якийсь "Дід Мороз" в Луцьку є.Фаховець по цим справам.Де він є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газ в системі є

Звідки така впевненнність? А то в мене також кондюк то холодить то ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...