Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть де можна відремонтувати Гольф 2. Так щоб перебрали все + кузовні роботи

0505734192 - Вітя (біля 13-ї школи)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна відремонтувати Гольф 2. Так щоб перебрали все + кузовні роботи

0505734192 - Вітя (біля 13-ї школи)

Дякую !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо комусь треба буде хороший моторист у Володимир-Волинську раджу заїхати на СТО "Автолюкс", майстер Саня (російськомовний хлопчина, на випадок якщо там їх кілька). Станція знаходиться недалеко від монумента танка, поворот наліво відразу перед заправкою ОККО. У мене в дорозі виникли проблеми з машиною (моноінжектор), Саня продіагностував несправність буквально за 10 хв. і взяв 10 грн. Вияснилось, що без буксирування я б не доїхав до Луцька, так би й замерз в спробах відновити роботу авто. Відношення та професіоналізм майстра залишили позитивне враження.

До речі, там ще ближче до танка є СТО, здається, "Автоленд" називається (логотип на синьому фоні). Відгук про тамтешніх майстрів не хороший, так як не хотіли дивитись мою машину (сказали, що це не до них). Але найбільш образливим було те, що не розповіли про описану вище СТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня! Панове підкажіть де в Луцьку вигинають пороги до автомобіля бо реально замовити чи купити нема можливості авто рідкісне. Розказували що таким займаються на 40-му кварталі, якщо можна контакти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт. Якщо комусь потрібно пофарбувати автомобіль, відремонтувати бампер чи зробити антикор, звертайтеся. Також є досвід локального фарбування. Покраска проводиться в фарбувальній камері. Тел.0999086252. С. Воротнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт. Якщо комусь потрібно пофарбувати автомобіль, відремонтувати бампер чи зробити антикор, звертайтеся. Також є досвід локального фарбування. Покраска проводиться в фарбувальній камері. Тел.0999086252. С. Воротнів.

А орієнтовні ціни можна - щоб даремно не тратити час і не кататись туда сюда..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

орієнтовно одна деталь 450-650грн. В ціну входить підготовка, покраска, поліровка, всі витратні матеріали крім фарби.

Повне фарбування від 2300грн за роботу. Матеріали залежно від якості й кількості, приблизно від 1600.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

орієнтовно одна деталь 450-650грн. В ціну входить підготовка, покраска, поліровка, всі витратні матеріали крім фарби.

Повне фарбування від 2300грн за роботу. Матеріали залежно від якості й кількості, приблизно від 1600.

Тепер можна більш предметно поговорити)))

Мене цікавить покраскя всього авто бмв 5 (металік)- яка ціна буде (скоро закінчую зварювальні роботи і треба буде покрасити...)

відповідь можна в - приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де зробити підвіску на Скудо/Експерт/Джампі?

перед мостом по дорозі на рованці (з дубнівської) зправа будівля з шиномонтажем, аргоном, і ремонтом підвіски (колишній крематорій).

лише позитивні відгуки.хлопці робили підвіску спрінтера, я - скорпіо. швидко якісно недорого зробив. звати андрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

срочно треба подивитись під капот ВАЗ Шестерка - заводиться тільки як холодна (думаю з карбюратором шось) і тече тосол в кабіну. до кого можна підїхати. срочно.

тече радіатор на форд скорпіо 2. десь дивляться, паяють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де зробити підвіску на Скудо/Експерт/Джампі?

050 906 60 40 андрій (глушець, 60)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з карбюратором на Островського 16. Мотористи саша і толя. Досвід роботи певно років 15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Де якісно і недорого поміняють сайленблок балки на Кенго?

050 906 60 40 андрій (глушець, 60)

так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На постійну роботу шукаїм майстра по ремонту ходової, підвіски (двигунів) тел 0505574072 Євген

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може відрегулювати бокову здвижну дверку на Кенго, а то присіла, тяжко закривається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може відрегулювати бокову здвижну дверку на Кенго, а то присіла, тяжко закривається...

Теж цікавить майстер з регулювання дверей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хорошого майстра по покрасці авто... Потрібно деяки частини кузова які ржаві, зачистити, погрунтувати і.т.д.. і покрасити шоб не сильно відрязнялось від всієї краски авто... Або навіть і повністью покрасити авто... Буду вдячний телефонам та цінам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MilitarySE

http://board.lutsk.ua/user/16086-lanima/

або

0509573524 Олег.Колишній маляр Волинь-Авто.Зараз на свої хліба пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MilitarySE, на рахунок фарбування Вам вже відписували у Вашій ж темі

-=тиць=-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,

Це я знаю... І до Олега вже заїзджав, то за 2 арки сказав 1600 грн....

а на рахунок користувача lanima помню також звони пару раз, трубки не піднімали.. :) зара знов зателефоную...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,

Це я знаю... І до Олега вже заїзджав, то за 2 арки сказав 1600 грн....

а на рахунок користувача lanima помню також звони пару раз, трубки не піднімали.. :) зара знов зателефоную...

1600?? Це такі ціни зараз???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фарбування буває різним. Важливо знати що входить в цю суму, інакше немає про що говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже десь колись писав.Нормальний маляр,за якісну роботу бере 100 у.є. за елемент.Коли якісно,щоб не було видно переходів,коли потрібно лакувати.Бампер,крило,дверка і т.д. Це в середньому.На Волинь-Авто і ще у всяких офіційних дилерів це буде ще дорожче.Можна знайти частніків в гаражах,які задують Вам дешевше.Тільки надворі, з мошкою і пилом на фарбі. На жаль,ці послуги не є дешевими.Сам минулого року фарбував авто повністю,тому знаю про що пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...