Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть,хто знає.Кондиціонер потрібно подивитися.Авто придбав,так і не заглядувавтуди.Газ в системі є,але чомусь не холодить.Потрібно фаховця який розбереться і заправить,якщо треба буде.Чув,що якийсь "Дід Мороз" в Луцьку є.Фаховець по цим справам.Де він є?

066-5ОО-12-ОО

в минулого літа в нього ремонтував кліму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю майстра для ремонту підвіски в ВАЗ 2103 - потрібно підварити-укріпити основи, + при потребі, заміна шарових-ричагів і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть,хто знає.Кондиціонер потрібно подивитися.Авто придбав,так і не заглядувавтуди.Газ в системі є,але чомусь не холодить.Потрібно фаховця який розбереться і заправить,якщо треба буде.Чув,що якийсь "Дід Мороз" в Луцьку є.Фаховець по цим справам.Де він є?

в Теремно напроти озера є база з боксами, там бачив вивіску про ремонт автокондиціонерів.

**********

мені рекомендували хороших автозварників-рихтувальників:

1) Вул. Острозькоого

2) ГПЗ, Ігор здається зовуть

Хтось знає контакти одного з цих майстрів?

Змінено користувачем Sidor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю майстра для ремонту підвіски в ВАЗ 2103 - потрібно підварити-укріпити основи, + при потребі, заміна шарових-ричагів і т.п.

якщо комусь цікаво - в ківерцях знайшов - бокси біля світлофора /за шиномонтажем/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, хто і де зможе висверлити залишки зломаного болта зі ступиці?

Якщо актуально ще, то мені висверлили в сервісі за Глобусом (за АІСом), правда це коштувало 90 грн і 1,5 години часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вишкові є дуже хороший моторист біля абц, і ціни в нього помірні

Змінено користувачем PPArhangel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На Рівненській біля заправки ОКО ремонт автоелектрики стартерів та генераторів.Самі знімають ,реонтують і встановлюють агрегати на авто.Дають гарантію. тел .097-9343392

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто реставрував підвіску, хочу реставрувати передні наконечники, де добре роблять за доступну ціну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

06617814девять вісім - Віталій. Спеціалізується на ремонту двигунів, механічних коробок передач та підвісок, хоча мені в Рено 11 все робив (в нього теж така машина) і запчастини теж допомагав знаходити. Ціна нормальна, тільки іноді попасти важко - черга. Живе на вул.Нагірній (в районі колишньгого свинячого ринку на ГПЗ) підніматися на гірку. Але в мене було двічі що машина здохла на дорозі в Луцьк, то він виїжджав до мене.

П.С, - 1. розвал найкращий на Сафроні біля Варшавки (110 грн компютерний і 80 лазерний).

2. Карбюраторщик - живе в райні Динамо /Семінарії 05029371тридцять три Микола

Змінено користувачем Yurec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хорошого спеціаліста по дизельних моторах, з досвідом діагностики/ремонту моторів 2.0 TDI. Автомобіль Audi A6 C6 (4F5).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хорошого спеціаліста по дизельних моторах, з досвідом діагностики/ремонту моторів 2.0 TDI. Автомобіль Audi A6 C6 (4F5).

Найкращий по дизелям Володя в Хрінниках . Можу дати телефон .

Електроніку роблю я , якщо потрібно щось .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Ви підтвердили мою інформацію. Телефон до нього маю. По електроніці теж є кілька питань. Можна телефон в приват?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто реставрував підвіску, хочу реставрувати передні наконечники, де добре роблять за доступну ціну?

Робив наконечники в сервісі за АІС біля Фуршету пару років назад. Тьху-тьху тримаються.

Ціни не пам"ятаю, але недорого, тел. сервісу лишився - 050 438 09 30.

Змінено користувачем drozl
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хорошого спеціаліста по дизельних моторах, з досвідом діагностики/ремонту моторів 2.0 TDI. Автомобіль Audi A6 C6 (4F5).

Найкращий по дизелям Володя в Хрінниках . Можу дати телефон .

Електроніку роблю я , якщо потрібно щось .

Мені потрібно сальнички поміняти в ТНВД + виставити кут подачі та одну форсунку глянути (цьогокить , розпилювач новий маю). То це до Вас чи до Володі ? Дайте телефончик будласка. (Авто БМВ 525 ТДС)

Змінено користувачем Sem
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не роблю дизельних апаратур . Див. приват .

Нажаль Володя по БМВ 525 тдс 1993 року нічим не може допомогти (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто реставрував підвіску, хочу реставрувати передні наконечники, де добре роблять за доступну ціну?

Робив наконечники в сервісі за АІС біля Фуршету пару років назад. Тьху-тьху тримаються.

Ціни не пам"ятаю, але недорого, тел. сервісу лишився - 050 438 09 30.

Був я тут , чесно кажучи розчарувався - спробували розвести на елементарному (хотіли здерти гроші за реставрацію ричага задньої підвіски навіть не прийняли до уваги що я його взагалі міняю) + ціну назвали таку як в самих дорогих майстернях Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підкажіть, може хто стикався з такою проблемою. На Рено Кенгу зламався пластмасовий масляний щуп. Обзвонив шроти і перерив інтернет-магазини, такого добра ніде немає. Запитував і в тих, хто привозить під замовлення, сказали, що можна лише спробувати щось підібрати схоже від іншого авто. Може хто знає, де можна взяти такого щупа, бо масло не хочуть міняти :(. бензин 1.2 1999р.в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть плз, порадьте майстра

є мотор мерс МВ100 дизель

потрібно перевірити компресію (і вразі чого зробити ремонт)

також перевірити форсунки і в разі чого зробити налаштування,реставрацію (чи якщо є нормальні запчастини порадити де купити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку можна якісно поміняти ГРМ та ролики на Fiat Fiorino (1.7 дизель)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, де в Луцьку можна якісно поміняти ГРМ та ролики на Fiat Fiorino (1.7 дизель)?

Рекомендую Автоцентр+ на Мамсурова (об'їзна ЛПЗ). Заміна ременя і ролика на легковому Фіаті коштувала 2 місяці тому 150 грн. Звертатись до моториста Олександра (0976493673) або ж, по всім питанням, до головного майстра Петі (0508622417).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, панове!

Зацікавило мене встановлення ГБО на dacia logan з 1.6 мотором, але не знаю до кого ліпше звернутись в місті Луцьку.

Почитавши про ГБО зробив висновок, що 60% безпроблемної їзди на газі - грамотне встановлення та налаштування ГБО.

Порадьте будь-ласка надійного майстра .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...