Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Порадьте, де в Луцьку можна поремонтувати гідропідсилювач керма.

Гідропідсилювач не така проста штука для ремонту))

050 100 18 51 - Сергій (Глушець)

095 390 54 94 - Сергій (Теремно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись робили на заводській перед 2 цегельним, зліва гаражі перед 3 будинком, зараз незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок лобового скла - зарас ще десь паяють їх ?

знаю точно,що паяв Валік на Максімусі067945сімсім91

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось підкаже де можна замінити лобове скло? Хтось казав що в районі КРЗ біля Районої біржи продають і установлюють скло можливо хтось знає номер моб тел підкажіть або другі місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось підкаже де можна замінити лобове скло? Хтось казав що в районі КРЗ біля Районої біржи продають і установлюють скло можливо хтось знає номер моб тел підкажіть або другі місця.

вул. Конякіна, 4 Б

71-95-34

099-13-72-790

сам там міняв- недорого, швидко та якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, будь ласка, де можна замінити сайлентблоки на задній балці до Ауді А4, 1996? відповідно, щоб співвідношення ціна/якість були оптимальними, заодно переглянути підвіску? Хтось може порадити, які краще сайлентблоки взяти: SWAG/Febi?

Скільки це приблизно може коштувати?

Змінено користувачем ansichtskarte
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, будь ласка, де можна замінити сайлентблоки на задній балці до Ауді А4, 1996? відповідно, щоб співвідношення ціна/якість були оптимальними, заодно переглянути підвіску? Хтось може порадити, які краще сайлентблоки взяти: SWAG/Febi?

Скільки це приблизно може коштувати?

Без проблем..

Номер тел. в приваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що там з Омегою?маю деякі запчастини.та і ремонтую трохи

Омега померла і не шевелиться - гідроудар. Зараз шукаємо, хто би зробив. Візьмешся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що там з Омегою?маю деякі запчастини.та і ремонтую трохи

Омега померла і не шевелиться - гідроудар. Зараз шукаємо, хто би зробив. Візьмешся?

який обєм?шатуни погнуло?скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте якісну діагностику дизельного двигуна Peugeot Expert 2.0 HDi. Щось сильно диміти почав чорним димом :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також шукаю майстерню де можна запаяти лобове скло.

Після попадання камінчика ставив пломбу на Яровиці біля мийки. Тоді це коштувало 50грн, зараз кажуть що 100. Ще чув, що роблять на Дубенській перед переїздом направо - має бути вивіска.

Може хтось підкаже де можна замінити лобове скло? Хтось казав що в районі КРЗ біля Районої біржи продають і установлюють скло можливо хтось знає номер моб тел підкажіть або другі місця.

Колись міняли навпроти Волинь-Авто біля експертів зліва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дув на Дібнівській там справді ще досі клеять стекла.

9 грн - 1 см.

Змінено користувачем Sem
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може підказати номер тел до Жені на вул. Мансурова потрібно шаровий ричаг на реставрацію відати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно встановити сигналізацію, підкажіть телефони до майстрів.

Раджу на Сагайдачного поїхати,до Гуфи. Телефон є тільки до тонувальника,що в нього працює.Можу лишити,зізвонитеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може підказати номер тел до Жені на вул. Мансурова потрібно шаровий ричаг на реставрацію відати.

050-862-24-17

А ще можна на Вулкан 050-438-09-30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно встановити сигналізацію, підкажіть телефони до майстрів.

Раджу на Сагайдачного поїхати,до Гуфи. Телефон є тільки до тонувальника,що в нього працює.Можу лишити,зізвонитеся.

Ставить тільки сигналки, які придбані у нього за "гарними" цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кого цікавить ремонт- робим в гаражі майже все.Ремонт любих авто, електрика, заміна скла, компьютерна діагностика ЕБУД, промивка форсунок і т.д і т.п. Звоніть 0508011164 Коля.

Робим дешево та на совість, ніхто ще не скаржився, а хто приїжджає до нас- стає постійним клієнтом)

Змінено користувачем CTyDeHT
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно встановити сигналізацію, підкажіть телефони до майстрів.

Ставив собі на 12 вольт. Дорогі електрики, але виручали мене декілька раз - коли ніхто не міг нічого зробити.

До речі, особисто знаю електрика із Сагайдачного. Думаю, з ним можна домовитись. Якщо потрібно - скину телефон в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собснно был когда-то топик, были номера телефонов, но как всегда способ оформления топика блондинками сводит достоинства поиска на нет. Поэтому создаю тему. Флуд со временем будет удаляться, в топике останутся только советы, адреса и телефоны. Поехали!

Ищется толковый механик по переборке дизельного двигателя . Бус Транзит.

Предпочтение отдам дорогому, но толковому мотористу.

ЗЫ для облегчения последующего поиска именно в этой теме я попросил бы всех воздержаться от употребления слов "двигло" , "движок". Только двигатель/двигун и только механик/мастер/майстер. Спасибо.

Я свого дизеля робив в Олега на Вишкові. Мені сподобалось, робить добре, розуміється по всім нюансам в двигунах. нуль954343211

П.С. Вибачте - не глянув дату повідомлення difoto, але людина робить на совість то грух лишній раз не нагадати про нього.

Змінено користувачем Sem
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кого цікавить ремонт- робим в гаражі майже все.Ремонт любих авто, електрика, заміна скла, компьютерна діагностика ЕБУД, промивка форсунок і т.д і т.п. Звоніть 0508011164 Коля.

Робим дешево та на совість, ніхто ще не скаржився, а хто приїжджає до нас- стає постійним клієнтом)

хороший майстер як робить, то про нього надовго забувають і не стають його постійним клієнтом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CTyDeHT (01 серпня 2011 - 17:05) писал:

Якщо кого цікавить ремонт- робим в гаражі майже все.Ремонт любих авто, електрика, заміна скла, компьютерна діагностика ЕБУД, промивка форсунок і т.д і т.п. Звоніть 0508011164 Коля.

Робим дешево та на совість, ніхто ще не скаржився, а хто приїжджає до нас- стає постійним клієнтом)

хороший майстер як робить, то про нього надовго забувають і не стають його постійним клієнтом...

сам зрозумів що написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!

Підкажіть, де в Луцьку можна якісно переварити(замінити) задню частину вихлопної труби на ДЕУ ESPERO, бо гофра та резонатор цілий, а глушник з кусом труби резонатора згнив.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...