Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, halcogen сказано:

Та нормально йдуть реформи. Скоро підтягнеться пенсійна та медична реформа. Можна подумати ваша Юля чи Ляшко більше б зробили..

Гарний комплімент пороху, нічого не скажеш. Ставите його в один ряд з юлькою і ляшком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, halcogen сказал:

Порошенку альтернативи не має

Все - крапка! Обираємо на пожиттєвий термін, а після виборів будемо хаяти через кожну хвилину! :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Cherman сказано:

Щось це мені нагадує:

А давай поміркуєм, кого треба було (тоді) обирати:

Порох

Шляшко

Йуля

Рабіновічь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, halcogen сказано:

Кручу, верчу як хочу. Наразі Порошенку альтернативи не має, інші і того не зробили б.

так говорять про путіна в  росії... а так порох - це уособлення любих друзів, чоловік і з старої системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Dim@ сказано:

Але не виправдав сподівань.

Чиїх? І які були сподівання?

Мої - виправдав.

Єслі шо - в нас парламентсько-президентська держава. І більшість з отих 450 ублюдків такі да - не виправдали.

Тіко не нада мені трусить про БПП в Раді і іншу маячню.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, difoto сказано:

А давай поміркуєм, кого треба було (тоді) обирати:

Порох

Шляшко

Йуля

Рабіновічь

ти забув, ще були

Гриценко

Тігібко

Добкін

Тягнибік

Ярош

Симоненко

та інші

навіть ніштяк-шкіряк ака зорян

http://www.cvk.gov.ua/vp2014/wp300pt001f01=702.html

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра без освіти дає фору багатьом юристам прохфесіоналам. Але як його призначали (зміни в закон під конкретну людину) як мінімум неправильно

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Це все загальні фрази. А на рахунок генпрокурора - чим вам Юра невгодив? Лицем не вийшов? Все інше має економічне підгрунтя - долар, ціна газу і т.п.

 

1 година тому, Dim@ сказано:

З того, що я найбільше очікував - це боротьба з корупцією в усіх сферах життя. Щоб боялися навіть думати про хабарі. Розслідування злочинів попередників, якщо вони вже так дійсно крали мілліардами. Не просто звільнення з посад керівників корумпованих відомств, а реальні тюремні строки.

 

Ніфіга собі загальні фрази. Цього чекала вся країна. Кого посадили?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, difoto сказано:

@Dim@ скільки тобі років? 

Якщо до 30ти - пояснювати нічого не буду.

Ді,

йому 17 днів і 10 годин

"новодєл" як то кажуть :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма (шо Діфото), ну то поясни мені, мені 42. Відкрий таємницю своїх сподівань, які тобі задовольнив Порох...

В країні дві найбільші проблеми - війна і зубожіння народу. Вірніше три - ще корупція (але то зачовгана тема, бо вона непереможна в Україні). То Що з цими проблемами навирішував Гарант? На війні щодня ранять і вбивають українців, знищують хати в селах українських, а що робить він, як гарант прав і свобод, той, котрий присягав СЛУЖИТИ народу України??? Катається на Волинь перерізати стрічку на якомусь приватному підприємстві?! Торгує своєю ряхою по телевізору, оголошуючи початок "війни" водія на "бляхах"?! 

Безвіз він зробив?! - а хто його про це просив? Звичайному українцю той безвіз на надцятому місці!

Гривню обвалили в три рази, ціни на комунальні взвинтили в небо - таких нахабних кидків власного народу навіть "данєцкіє" собі не дозволяли. Та це навіть не кидки, це "опускання" власного народу. І причини того обвалу гривні ніхто навіть не утруждав себе пояснювати. Легше всього було наповнити бюджет обваливши гривню, і для цього не треба бути навіть економістом. А Порох же не Ляшко чи Гриценко, Порох досвідчений економіст і успішний бізнесмен, то як він виявився "нє прі дєлах", коли валюта його країни летіла в прірву?  

А з війною - шо зараз робить він для того, щоб зупинити знищення власного народу і власної країни? Хоч би повстидався либитися по телевізору, регулярно виспівуючи дифірамби своєму великому "пакращенню" - "безвізу".

 

Ну то чим тебе задовільнив Порох, поясни, будь-ласка, мені незрячому.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще додам. Хоч кого-небудь з тих ригівських рож посадили? Хоч когось з тодішнього керівництва МВС, СБУ посадили? А в чому проблема? Ну да, суди погані, судді винні. А щоб це змінити треба що?! - ну да, оту міфічну "політичну волю"... Ми добре всі знаємо, від чиєї волі це все залежить. Саакашвілі волю мав? - пересадив всіх (і з Рашою теж воював), Яник захтів - посадив і Юву і навіть Юлю, хоч вся Європа обурювалась... А наш Хєрант шо? Робить вигляд, що це його не стосується

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

Ще додам. Хоч кого-небудь з тих ригівських рож посадили? Хоч когось з тодішнього керівництва МВС, СБУ посадили? А в чому проблема? Ну да, суди погані, судді винні. А щоб це змінити треба що?! - ну да, оту міфічну "політичну волю"... Ми добре всі знаємо, від чиєї волі це все залежить. Саакашвілі волю мав? - пересадив всіх (і з Рашою теж воював), Яник захтів - посадив і Юву і навіть Юлю, хоч вся Європа обурювалась, а наш Хєрант шо? Робить вигляд, що це його не стосується

Всі хочуть щоб було по закону, але всі кричать роби все не по закону. вже пора визначитись як має бути.

в янека була не воля, а влада він суддів куди хотів туди переводив і звільняв мав повний вплив на суддів. але ж в 2014р. це все змінилось.

гастарбайтера міхо взагалі сюди немає чого приплітаи. вже наслухані як він і його люди віджимом займались. він воював? 5 днів а потім з сєпарами підписав план мордора. він нічого не придумував а підписав те що йому підсунули саркозі і мєдвєдєв і фактично визнав сєпарів. за 5 днів.

хулє навіть йог опартія зараз фактично визнала що він позоріще.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Реформа судової системи - не зроблено нічого.

2. Поліція реформа провалена, багато нових поліцейських вже втікають.

3. Прокуратура - не зроблено нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sergkots сказано:

1. Реформа судової системи - не зроблено нічого.

2. Поліція реформа провалена, багато нових поліцейських вже втікають.

3. Прокуратура - не зроблено нічого.

2 - (з особистої цікавості, аполітично) приклади будуть? Чи аби ппдти?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Безвіз він зробив?! - а хто його про це просив? Звичайному українцю той безвіз на надцятому місці!

Ти йди глянь, шо в міграційній службі зараз робиться. Дитина їде в Польщу на туристичний зліт, так не можна паспорта зробити, черги з 5-ти ранку займають...

 

1 година тому, jack74 сказано:

оголошуючи початок "війни" водія на "бляхах"

Це я бачу для тебе дуже хвороблива тема, особисто тобі поРОШЕНко в борщ насрав...

 

1 година тому, jack74 сказано:

Гривню обвалили в три рази

А ти історію добре вчив? При всякій революції знеціються національна валюта... а в нас вроді революція гідності пройшла, нє?

 

53 хвилин тому, jack74 сказано:

А щоб це змінити треба що?! - ну да, оту міфічну "політичну волю"

нагадаю, що в нас парламенсько-президенська республіка...

то політична воля має бути в парламенту в першу чергу, а як же ж вони себе будуть карати?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, fedot сказано:

2 - (з особистої цікавості, аполітично) приклади будуть? Чи аби ппдти?

https://board.lutsk.ua/topic/167465-reformi-mvs-militsiya-politsiya-dai-davaydasvidanya/?page=36#comment-1053649232

читай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Basil сказано:

нагадаю, що в нас парламенсько-президенська республіка...

то політична воля має бути в парламенту в першу чергу, а як же ж вони себе будуть карати?

Переконаний, що якби він у 2014 році закликав народ надавити на парламентарів для реформ, люди його б підтримали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, halcogen сказано:

На сьогоднішній день видали 4 млн біометричних. Значить комусь бевіз точно нада.

Я біометричний зробив ще рік тому, і тоді теж черги були, тому це абсолютно не є показником "потрібності" саме "безвізу". Крім того,  я не казав, що він не потрібен нікому, я казав що це абсолютно не першочергова проблема українців.

 

8 годин тому, la20 сказано:

Всі хочуть щоб було по закону, але всі кричать роби все не по закону. вже пора визначитись як має бути.

в янека була не воля, а влада він суддів куди хотів туди переводив і звільняв мав повний вплив на суддів. але ж в 2014р. це все змінилось.

гастарбайтера міхо взагалі сюди немає чого приплітаи. вже наслухані як він і його люди віджимом займались. він воював? 5 днів а потім з сєпарами підписав план мордора. він нічого не придумував а підписав те що йому підсунули саркозі і мєдвєдєв і фактично визнав сєпарів. за 5 днів.

хулє навіть йог опартія зараз фактично визнала що він позоріще.

про "всі кричать" - ніхто не кричить "роби не по закону", всі кричать "РОБИ! ХОЧ ЩОСЬ ЗРОБИ!", бо з 2014-го таке враження, що судді в нас існують лише для відпускань.

А про Саакашвілі - я б міг, звичайно, повестись на твій тролінг, почати випитувати "давай факти віджиму його людьми", але давай не будемо сперечатись чужими "фактами". Тут все просто - коли прийшов Саакашвілі Грузія змінилась? Цього ти заперечувати не будеш? І змінилась в кращу сторону. От і вся мова (та й тема ця не про Саакашвілі)

Так чому в нас вже приходить другий "наш", а нічого не змінюється? Вірніше, не приходить, а народ його "приводить", а він потім той народ ...

 

8 годин тому, Basil сказано:

Ти йди глянь, шо в міграційній службі зараз робиться. Дитина їде в Польщу на туристичний зліт, так не можна паспорта зробити, черги з 5-ти ранку займають...

читай мою відповідь halcogen-у вище

 

8 годин тому, Basil сказано:

Це я бачу для тебе дуже хвороблива тема, особисто тобі поРОШЕНко в борщ насрав...

а яка тобі різниця, яка ця тема для мене? Не я по телевізору корчу з себе самого главного прєдвадітєля в барьбє с тьомнимі сілами "бляховодов". І не персонально для мене він виступав. Я це просто навів  для прикладу, що  в країні на даний момент є справжній фронт, де ведеться справжня війна, війна  з загарбником, котрий вже відгриз величезний шмат України, а цей "воїн" махає булавою перед власним народом.

 

8 годин тому, Basil сказано:

А ти історію добре вчив? При всякій революції знеціються національна валюта... а в нас вроді революція гідності пройшла, нє?

історик, в нас багато "революцій" пройшло, а ця - абсолютно не та, яка б так обвалювала гривню. Вчи краще економіку.

 

8 годин тому, Basil сказано:

нагадаю, що в нас парламенсько-президенська республіка...

то політична воля має бути в парламенту в першу чергу...

точно? :) точно парламентсько-президентська? Ти в це  віриш? Мож тобі нагадати, як "парламент" голову НБУ "обрав"? А чи генпрокурора теж твій парламент "обирав"?

 

В нас парламент, як і ті судді...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, la20 сказал:

гастарбайтера міхо взагалі сюди немає чого приплітаи. вже наслухані як він і його люди віджимом займались. він воював? 5 днів а потім з сєпарами підписав план мордора. він нічого не придумував а підписав те що йому підсунули саркозі і мєдвєдєв і фактично визнав сєпарів. за 5 днів.

хулє навіть йог опартія зараз фактично визнала що він позоріще.

але твій патрон і лох, таке чмо в Україну запросив, позачергово громадянство дав й очільником Одесської області назначив. Як там в народі кажуть ? Скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти ?Чи - з кім поведешся, від того й наберешся ? Але ж нє, то мабуть патрон не знав, то йому потім на правду сонцеликий ла20 очі відкрив. 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Basil сказал:

нагадаю, що в нас парламенсько-президенська республіка..

це ДО Луценка можна було б таку відмазку ліпити, а після нагибу всього парламенту задля однієї людини на посаді - ога ога, вірим вірим

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jack74 сказал:

що це абсолютно не першочергова проблема українців.

Точно!

От ті, що так ці довгі криваві роки не могли дочекатися безвізу (ща штрафа Укроп мені вліпить) і заживуть, як європейці. І президента, який виконав обіцянку, знову візьмуть на руки і понесуть на 2-й термін. Світи сонце! Бнять.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...