Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, MANJAK11 сказано:

але твій патрон і лох, таке чмо в Україну запросив, позачергово громадянство дав й очільником Одесської області назначив. Як там в народі кажуть ? Скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти ?Чи - з кім поведешся, від того й наберешся ? Але ж нє, то мабуть патрон не знав, то йому потім на правду сонцеликий ла20 очі відкрив. 

Він мені такий самий патрон як і тобі. але судячи з того як  написано Одеська область.....

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, la20 сказал:

але судячи з того як  написано Одеська область.....

робити неправильні висновки то твоя карма. В мене клавіатура механічна, далі розжовувати, чи сам догадаєшся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

робити неправильні висновки то твоя карма. В мене клавіатура механічна, далі розжовувати, чи сам догадаєшся ?

та мені в принципі всеодно. як і було з самого початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.06.2017 at 12:01, sergkots сказано:

Прочитав.

Звільнилася 1 (одна) людина. Все інше сказане (мається на увазі про звільнення людей) - слова.

З тої ж патрульної звільнили значно більше за різні проступки.

Не аргумент, коротше кажучи. І відповіді на своє запитання я не отримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко розповів, як ходив на нічні чергування з дружиною  

Президент Петро Порошенко розповів, як ходив зі своєю дружиною на нічні чергування у лікарню.

Про це він сказав під час привітання медичних працівників.

 

"Треба дуже любити професію лікаря. Бо, якщо ти її не любиш, ти працювати не зможеш. Я це знаю абсолютно точно, оскільки з моїх 18 років разом з Мариною, яка тоді була майбутнім лікарем, кожну ніч ходив разом з нею на нічні чергування, бо дуже любив і люблю її", - сказав Порошенко.

"І ми порушували інколи інструкції. Я давав їй поспати годину і сам ходив, ставив уколи, робив певні визначення, які робили лікарі і ще тоді зрозумів, наскільки це важка і дуже вдячна праця", - сказав він.  http://www.pravda.com.ua/news/2017/06/16/7147101/

Hide  
"Свята" людина... ))))...."І ми порушували інколи інструкції. Я давав їй поспати годину і сам ходив, ставив уколи, робив певні визначення, які робили лікарі і ще тоді зрозумів, наскільки це важка і дуже вдячна праця", - сказав він.....
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bublik007 сказано:

Я давав їй поспати годину і сам ходив, ставив уколи, робив певні визначення, які робили лікарі

Я так розумію, він займався лікуванням як сумнозвісний аферист доктор пі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Slavco сказано:

Кожну ніч... Боявся за додаткові нарости на голові? :)

Та ні, то видно, як в тому анекдоті - Был бы я царь, я был бы богаче других царей - я ведь ещё немного шью. Додатковий заробіток))))
А тепер під соусом - я такий весь білий і пухнастий.. Для повної "краси " картини, не вистачає чергувань біля лежачих хворих з виносом "судна"...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я то думаю що узурпатор Порох, який як вже як два роки нерукопожатний, який домовився з хуйлом і 100500 раз злив Маріуполь так посивів від файного життя. а от всі патріоти які нежаліючи свого здоров'я відростили харі що в 32" екран не влізає, інші зробили пластику.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

 

Як то кажуть, и швец, и жнец, и на дуде игрец.:D

 

і воопше, хлопака, повний триндєц))) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, la20 сказано:

я то думаю що узурпатор Порох, який як вже як два роки нерукопожатний, який домовився з хуйлом і 100500 раз злив Маріуполь так посивів від файного життя. а от всі патріоти які нежаліючи свого здоров'я відростили харі що в 32" екран не влізає, інші зробили пластику.

 

. А сивина, це показник патріотичності і дбання за людей?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, bublik007 сказано:

. А сивина, це показник патріотичності і дбання за людей?

харя блохадника 4на3 це патріотизм

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, la20 сказано:

харя блохадника 4на3 це патріотизм

 

 Петро Олексійович, ніби, теж анорексією не страждає.. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, bublik007 сказано:

 Петро Олексійович, ніби, теж анорексією не страждає.. 

його харя така і була.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

його харя така і була.

Можливо.. Не мав честі  бути знайомим особисто. Та й розмір, як Ви пишете-харі, теж не показник..Та й в загалі, мова ж не про розміри і вагу, а про конкретну людину. "пацріоти" нехай відповідають за себе, а Петро Олексійович за свої вчинки. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто мабуть не любить коли тебе або з тебе роблять дурня! Так тут так виходить, що з усіх ЗМІ нам кричать, що зустріч з Трампом раніше ніж з путіним - добре, нехай толк тільки від неї буде але ж факт, що зустріч не зрозуміло яка і розмови віч-на-віч не було, це теж багато про що говорить... Коли зустріч офіційна, то розмови відбуваються під своїми прапорами, а тут нічого не було і про це свідчить безліч фото з різних і у першу чергу офіційних джерел! Коли вже нам припинять локшину вішати??? :(

 

Снимок экрана 2017-06-20 в 19.05.35.png

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, igorgame сказано:

Коли вже нам припинять локшину вішати???

Як тільки почнемо робити боляче за брехню, так відразу і перестануть брехати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

Ніхто мабуть не любить коли тебе або з тебе роблять дурня! Так тут так виходить, що з усіх ЗМІ нам кричать, що зустріч з Трампом раніше ніж з путіним - добре, нехай толк тільки від неї буде але ж факт, що зустріч не зрозуміло яка і розмови віч-на-віч не було, це теж багато про що говорить... Коли зустріч офіційна, то розмови відбуваються під своїми прапорами, а тут нічого не було і про це свідчить безліч фото з різних і у першу чергу офіційних джерел! Коли вже нам припинять локшину вішати??? :(

 

Снимок экрана 2017-06-20 в 19.05.35.png

та ваще ніякої зустріч не було. це не те що юля біля параши побачила Трампа

тільки твіттер америкосів каже настпуне Sean SpicerПідтверджений профіль @PressSec 2 год.2 години тому

After meeting with @VP Ukraine President Poroshenko met with @POTUS @realDonaldTrump

 

Ти ще напиши що на інавгурацію не запросили :)

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, la20 сказал:

та ваще ніякої зустріч не було. це не те що юля біля параши побачила Трампа

А це тут до чого? :) Я просто навів приклад як скрізь у світі проходять офіційні зустрічі високопосадовців! Ну так - тепер напишуть, що для України змінили протокол і тепер такі зустрічі у тренді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, igorgame сказано:

А це тут до чого? :) Я просто навів приклад як скрізь у світі проходять офіційні зустрічі високопосадовців! Ну так - тепер напишуть, що для України змінили протокол і тепер такі зустрічі у тренді :)

давай ти знайдеш фото з цього самого залу тільки з лідерами інших країн і там покажеш прапор тієї держави.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igorgame сказано:

А це тут до чого? :) Я просто навів приклад як скрізь у світі проходять офіційні зустрічі високопосадовців! Ну так - тепер напишуть, що для України змінили протокол і тепер такі зустрічі у тренді :)

untitled_1_639_771x517.jpg

 

Меркель, напевно, на каву просто забігла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, justice777 сказано:

Меркель, напевно, на каву просто забігла :)

хай би сам подивився фотки і спробував збагнути, що в США дещо не так як у всіх.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, la20 сказал:

подивився фотки і спробував збагнути, що в США дещо не так як у всіх

Не вумнічай! :) Все в них так і якби з нашим все було б так, то наші не приминули б фото опублікувати з офіційними атрибутами, а тут  - немає :) Ех блін з залом біля каміну лажа вийшла в мене, але офіціоз він і в Африці офіціоз і скрізь є присутність прапорів з Меркель!!! А біля каміну і справді кавку попили і навіщо там прапор :)

P.S. По завершенню офіційних зустрічей завжди є спільна прес-конференція і де вона в нас? Одне вью біля забору поза територією місця зустрічі? :) О-то так "офіційний" візит...

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...