Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, la20 сказано:

тільки після тебе.

А міхо після свого дружбана боровика. боровик вже своє показав чекаємо на цього "борця"

можу тобі продати акк. не хочеш всіх скупити щоб тебе кондратій бідного не хватив?

Толку з твого ака, в карамби розцінки дешевші, а якість у вас одна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Толку з твого ака, в карамби розцінки дешевші, а якість у вас одна)

ти розслідування проведи.

... спочатку його вбили і за нього писали сбу, поліція, прокуратура енд со он

потім там був толік і він десь пропав і з"явились якійсь інші а це значить що це точно той толік. інфа вєрочка бо це написав сам ромуальд одинадцятий всєя борда оф Луцьк.

 

Теорія такаж убога як твої більшість дописів :)

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там майдан за Міхо уже відбувся ? 

 

Вчера у меня в комментариях были истеричные вопли сторонников Саакашвили, которых обидело то, что я озвучил информацию о том, что рейтинг их лидера, согласно социологии, значительно ниже чем они хотят. После этого они перешли на оскорбления и были отправлены в бан. Ума им это правда не добавило, но может приведет в чувство и вернёт в реальность то количество людей, которое сегодня вышло на митинг в поддержку Саакашвили сегодня. Где обещанные десятки тысяч протестующих? Где Майданы по всей стране? Где митинги и процесс свержения власти? Пару сотен сторонников на весь Киев? В комментариях на Фейсбуке, но не на Майдане.

Ребята, да на митинг в Киеве, против использования животных в цирках, вышло во много раз больше людей. Вы можете обижаться и злиться, понося меня по чем зря, а можете принять этот факт и осознать, что заблуждались и выдавали желаемое за действительность. Выбор за вами. Но те, кто не делают работу над ошибками обречены на повторные круги по грабельному полю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

:) Big Data по українськи: "ви соціологію бачили? там юля або пєтя, поняв? Міхо немає! всьо чьотко, це ж соціологія, наука! Обирай карочє і незабувай шо йде війна ну і хто безвіз відкрив!"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, romaxa11 сказано:

 

:) Big Data по українськи: "ви соціологію бачили? там юля або пєтя, поняв? Міхо немає! всьо чьотко, це ж соціологія, наука! Обирай карочє і незабувай шо йде війна ну і хто безвіз відкрив!"

ти читай Конституцію міхо там бути не може від слова ваабщє не може.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти сам Конституцію добре читав і як вона співвідноситься з реальним політичним життям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

ти читай Конституцію міхо там бути не може від слова ваабщє не може.

але петро все одно злякався :) 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, case_l сказано:

але петро все одно злякався :) 

Чого він злякався? міхо який кандидатом не може бути? чи його "партії" яка має менше 2%, то чого тут лякатись

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, la20 сказано:

Чого він злякався? міхо який кандидатом не може бути? чи його "партії" яка має менше 2%, то чого тут лякатись

а в пороха до трактора який рейтинг був?

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, la20 сказал:

Чого він злякався? міхо який кандидатом не може бути? чи його "партії" яка має менше 2%, то чого тут лякатись

ну плотницьких з захарченками він точно не боїтся, раз досі громадянства позбавити навіть ніхто не заікнувся. Друге діло Міхо, куди тим захарченкам  всяким і Ко по нанесенню шкоди Україні в порівнянні з Саакашвілі

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ну плотницьких з захарченками він точно не боїтся, раз досі громадянства позбавити навіть ніхто не заікнувся. Друге діло Міхо, куди тим захарченкам  всяким і Ко по нанесенню шкоди Україні в порівнянні з Саакашвілі

Ну так ці персонажі громадянство не від пороха отримали, тому він їх і не позбавив :) Тепер можуть йди на вибори і брати участь в дебатах з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
28 июля 2017, 21:1861.9т
 

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі має всі підстави обурюватися у зв'язку із позбавленням українського громадянства. Громадянство у цивілізованій країні ні в якому разі не може бути інструментом у політичних іграх - причому це стосується як процедури його надання, так і процедури його анулювання.

І рішення грузинської влади позбавити колишнього президента країни громадянства Грузії, і рішення українського керівництва анулювати громадянство колишнього голови Одеської обласної адміністрації слід розглядати не тільки з правової, але і з політичної точки зору, - пише Віталій Портніков для Еспресо. - Втім, як і відому спробу самого Саакашвілі позбавити громадянства Бідзіну Іванішвілі, потім анульовану Верховним Судом Грузії. Маніпуляції із паспортами завжди і всюди виглядають непривабливо.

Однак обурення Саакашвілі не має перетворюватися на спроби нашкодити країні, громадянином якої він хоче залишитися і в любові до якої освідчується. Ніяк інакше не можна кваліфікувати заяву колишнього грузинського президента про правоту Дональда Трампа у питанні про втручання України в президентські вибори в США.

Саакашвілі навіть говорить про "брудні ігри, розпочаті деякими українськими олігархічними колами". При цьому він не може не знати, що єдиним політиком, який під час передвиборної кампанії в США оприлюднив дійсно значущу для Трампа інформацію про гонорари глави його штабу Пола Манафорта від Партії Регіонів, був найближчий соратник Саакашвілі Сергій Лещенко.

А єдиним відомством, яке підтвердило цю інформацію, було НАБУ - відомство, яке очолює неодноразово підтриманий Саакашвілі Артем Ситник і в якому працює соратник Саакашвілі Гізо Углава. Невже ці люди - пішаки у "брудних олігархічних іграх"? І якщо таке твердження не зрада, то що таке зрада?

Саакашвілі, напевно, думає, що таким чином він мстить Порошенку - але він мстить Україні. Саакашвілі, напевно, думає, що таким чином зверне на себе увагу Трампа - але в своєму егоцентризмі він загрожує тій підтримці, яку американці надають Україні.

Коли він говорить про ціну, яку Україна нібито повинна заплатити за "некомпетентність своїх лідерів і підкилимні ігри", чи знає він, що цю ціну будуть сплачувати не Порошенко і навіть не Лещенко з Ситником. Її будуть оплачувати прості українці, які захищають свою країну і потребують підтримки - перш за все військової.

Саакашвілі має повне право захищати свої права і політичну репутацію - і в судах, і в ЗМІ. Але йому потрібно навчитися ставити державні інтереси вище власних амбіцій і поважати країну, яка надала йому притулок у важкий для нього час - навіть якщо він посварився з президентом цієї країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

ну плотницьких з захарченками він точно не боїтся, раз досі громадянства позбавити навіть ніхто не заікнувся. Друге діло Міхо, куди тим захарченкам  всяким і Ко по нанесенню шкоди Україні в порівнянні з Саакашвілі

читаємо закони пасани

Немає в нас такого як позбавлення громадянсва на жаль

Стаття 17. Підстави припинення громадянства України 

     Громадянство України припиняється: 

     1) внаслідок виходу з громадянства України; 

     2) внаслідок втрати громадянства України; 

     3) за   підставами,   передбаченими  міжнародними  договорами 
України. 

А міхо клоун, нарешті і цирк поїхав і клоуна заберуть

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, case_l сказано:

а в пороха до трактора який рейтинг був?

уявлення немаю. та і в принципі мені всеодно.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, la20 сказал:

читаємо закони пасани

Немає в нас такого як позбавлення громадянсва на жаль


Стаття 17. Підстави припинення громадянства України 

     Громадянство України припиняється: 

     1) внаслідок виходу з громадянства України; 

     2) внаслідок втрати громадянства України; 

     3) за   підставами,   передбаченими  міжнародними  договорами 
України. 

А міхо клоун, нарешті і цирк поїхав і клоуна заберуть

то де там написано, що громадянство можна забрати внаслідок предоставлення невірних данних при отриманні громадянства ? Саакашвілі це ж вмєняють як привід для втрати громадянства ? Знову ж таки, при наданні документів для отримання громадянства, їх же мали перевіряти , де кримінальна справа проти тих хто перевіряв, узгоджував й собствєнно видавав громадянство ? дали, забрали, це навіть не смішно. Хоча тут все вірно сказано :

Як там на перших секундах говорится ? Після уважного розгляду ? ну ну

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я указу не бачив

але як я розумію все йшло по статті 9 ЗУ про Громадянсьво України.

міхо наіпав і зараз отримав те що і мав.

 

омтв ще довго це свинособаче лайно будеш постити?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

37 минут назад, la20 сказал:

міхо наіпав і зараз отримав те що і мав.

Міхеіл Саакашвілі: Аваков і Порошенко просто поділили країну між собою

Цитата

– Причиной лишения вас гражданства стало то, что в анкетных данных вы не указали факты, что против вас возбуждены дела. Почему это произошло?

А что касается анкетных данных – это полная чушь! К тому времени, когда я заполнял анкету, никто официальных обвинений мне не вручил. Что-то было по телевизору сообщено, но их никто в глаза не видел. По крайней мере, я точно не видел.

Я же не какой-то беженец – я езжу по всему миру, выступаю на форумах, встречаюсь с действующими главами государств и правительств, все публично и открыто.

У меня не было на руках никаких документов, что против меня ведется какое-то расследование. И тем более, никто в мире даже об этом всерьез не заикался. Поэтому я не мог указывать в анкете, что сообщили какие-то СМИ.

– Но Порошенко, когда вручал вам паспорт, не мог же не знать, что были возбуждены дела?

– Об этом знали все, и на это чхали все. Еще раз говорю, это было время, когда я ездил, встречался с лидерами европейских, африканских стран, с вице-президентом США, приблизительно в то же время имел беседу с президентом Обамой в Варшаве…

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти смішний)

Пєтя Канфєта літає в резиденцію особливо "приближеного" грузина і виконує черговий договорняк, звичайно це хід конем проти Григоришина, ага) Залишилось тільки у ляща забрати квартиру після закінчення каденції))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, nickel сказано:

це точно він підмітив він нах не треба Грузії

Не знаю, деньги он получил от Иванишвили, или они вместе собирались что-то сделать, одно я знаю – первоначальный план выдать меня Грузии с грузинами не прошел. Грузины не хотят меня видеть в Грузии не потому, чтобы кто-то меня выдавал. Грузины возбудили дела, чтобы я в Грузию не приезжал. Уже три года эти дела лежат в суде без движения. Поэтому я им не нужен – ни в тюрьме, ни просто так.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zeuss сказано:

а ти смішний)

Пєтя Канфєта літає в резиденцію особливо "приближеного" грузина і виконує черговий договорняк, звичайно це хід конем проти Григоришина, ага) Залишилось тільки у ляща забрати квартиру після закінчення каденції))

Ти краще розкажи коли там єфрєма вийшов в березні і якщо не помиляюсь це міхо звізданув.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zeuss сказано:

Якби тоді не було розголосу він би вийшов. А чого суду нема над Єфремовим знаєш?

 

Ніякого тоді розголосу не було. а потім його ще на два місяці тихенько продовжили так що не втірай.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох чувак, тяжко відстрелюватись за брехливого штруля, який доїть оп-оп-блок і чітко виконує вказівки пу правда уже не за гроші, а за гарантії, да?)

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zeuss сказано:

Ох чувак, тяжко відстрелюватись за брехливого штруля, який доїть оп-оп-блок і чітко виконує вказівки пу правда уже не за гроші, а за гарантії, да?)

не знаю. розкажи як тобі важко відстрелюватись за брехливого штруля - міхо який вже нікого не буде доїти, бо лушпай.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...