Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Мій сусід з вулиці ( з дитинства), вже півроку в АТО.Так от контрактники ,,професіонали,, розбігаються  першими при ворожому наступі.Якщо треба стримати орків-на ту ділянку перекидають добробати.

Ті не відступлять.

А політики завше використовують народ в своїх політтехнологіях ,і ніхто ще нічого взамін не придумав.

Все одно вибір є між найгіршим та гіршим, тому я особливо не розчаровуюсь , ні в кому і ні в чому.

Колись і ти навчишся.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
Цитувати

Анатолій Гриценко

Тваринний страх. І зневага до людей. До Порошенка ТАК Хрещатик не перекривав ніхто й ніколи.

16864263_1190995834354188_39352488915098

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенку ще залишилось вернути свого колишнього боса із ростова, для повноти картини

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, halcogen сказано:

Заказуха! Іванющенко вкурсє цієї писанини, чи то власна творчість блогера.

Там нема творчості, просто опис того що реально відбулось

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

- Петро Олексійович так хотів приховати прямі переговори з Путіним, що допоміг Москві виставити його зрадником. Тепер, коли росіяни злили інформацію про телефонні перемовини, президент мусить виправдовуватись з позиції слабшого. Він думав, що росіяни дотримають свого слова мовчати. Дуже смішно. А треба було просто бути відвертішим зі своєю країною. Самому розповісти, відзвітуватись. Але ж ви все робите під килимом, так, пане президенте? Ви думали, що в підкилимній грі ви краще за Путіна? Він просто скористався ситуацією. І вашими слабкостями. Соромно, що про переговори свого президента країна дізнається зі ЗМІ ворога. Соромно повинно бути вам. Не можна приховувати від громадянського суспільства такі речі. Інакше і наступного разу вони будуть використані проти України в інформаційній війні. Ви маєте вести переговори хоч з чортом лисим. Це ваш обов'язок. Але країна не має дізнаватись про них з Росії.

 

  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, zplanetaz12 сказал:

Тепер, коли росіяни злили інформацію про телефонні перемовини

При всіх за і проти але у ЗМІ першими про це повідомили саме в Україні і підкреслили, що розмови були безрезультатними, а вже після того і рашка про це повідомила, бо як інакше, якщо Україна вже говорить... навіть елементарно ввівши у пошук назву "Порошенко провів розмови з Путіним" або "путин говорил с порошенко" буде видно, що саме українські ЗМІ першими оприлюднили цю інформацію, а вже з годом і рашка зашевелилась. Передивіться стрічки новин!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, snouden сказал:

можна ссилку на побудований з нуля завод чи фабрику, про які так претенціозно заявляє порох ? про те, що він пішов захищати Україну, я вже навіть не говорю

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально гуглиться по такому заголовку

З 2015 року в Україні було побудовано 56 заводів, 29 сонячних електростанцій і запущено 2 газових родовища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, la20 сказал:

нормально гуглиться по такому заголовку

З 2015 року в Україні було побудовано 56 заводів, 29 сонячних електростанцій і запущено 2 газових родовища

ти читати не вмієш чи недобачаєш ? мене не цікавить, коли й скільки побудовано заводів взагалі ( хоча й вищенаведена цитата мало смахує на правду, хіба хто цех який відкрив, а його заводом гордо іменували, або хто собі дах сонячними панелями вкрив й електроенергію державі продає помаленьку й це вже стало електростанцією), мене цікавить, які заводи, коли й де, з нуля (тобто виробничі цеха, супутня база, засоби виробництва, а не вкрав приватизував якийсь завод, чуть обновив обладнання й вуаля новий завод), були побудовані ВИКЛЮЧНО ПІД ПАТРОНАТОМ порошенка ? Я не знаю, може таке й дійсноє, й хоч тут порох правду сказав

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ти читати не вмієш чи недобачаєш ? мене не цікавить, коли й скільки побудовано заводів взагалі ( хоча й вищенаведена цитата мало смахує на правду, хіба хто цех який відкрив, а його заводом гордо іменували, або хто собі дах сонячними панелями вкрив й електроенергію державі продає помаленьку й це вже стало електростанцією), мене цікавить, які заводи, коли й де, з нуля (тобто виробничі цеха, супутня база, засоби виробництва, а не вкрав приватизував якийсь завод, чуть обновив обладнання й вуаля новий завод), були побудовані ВИКЛЮЧНО ПІД ПАТРОНАТОМ порошенка ? Я не знаю, може таке й дійсноє, й хоч тут порох правду сказав

я не спец. але мабуть що з нуля побудувати і відкрити новий завод (нормальний завод) то треба більше 3-х років.

і коли при такому стані справ доробляються і відкриваються ті що були раніше розпочаті і зараз добудовані то добре для держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, la20 сказал:

я не спец. але мабуть що з нуля побудувати і відкрити новий завод (нормальний завод) то треба більше 3-х років.

ніхто і не спорить, при чому тут це ? ти уважно відео свого патрона дивився ? чи може тобі на українську перекласти ? він говорить, що не збирався ставати президентом, разом з тим будував заводи й фабрики й створював робочі місця, тобто ДО свого президенства, тобто в нього було ЗНАЧНО БІЛЬШЕ ніж три роки, щоб побудувати хоча б один завод з нуля, про які він говорить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ніхто і не спорить, при чому тут це ? ти уважно відео свого патрона дивився ? чи може тобі на українську перекласти ? він говорить, що не збирався ставати президентом, разом з тим будував заводи й фабрики й створював робочі місця, тобто ДО свого президенства, тобто в нього було ЗНАЧНО БІЛЬШЕ ніж три роки, щоб побудувати хоча б один завод з нуля, про які він говорить. 

я відео взагалі не дивися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

ти читати не вмієш чи недобачаєш ? мене не цікавить, коли й скільки побудовано заводів взагалі ( хоча й вищенаведена цитата мало смахує на правду, хіба хто цех який відкрив, а його заводом гордо іменували, або хто собі дах сонячними панелями вкрив й електроенергію державі продає помаленьку й це вже стало електростанцією), мене цікавить, які заводи, коли й де, з нуля (тобто виробничі цеха, супутня база, засоби виробництва, а не вкрав приватизував якийсь завод, чуть обновив обладнання й вуаля новий завод), були побудовані ВИКЛЮЧНО ПІД ПАТРОНАТОМ порошенка ? Я не знаю, може таке й дійсноє, й хоч тут порох правду сказав

 

а то функції президента патронувати будівництва? це в Конституції так записано?

 

Показати прихований контент  

За останні 2 роки в Україні побудували 56 заводів і 29 електростанцій

Промисловий потенціал 17.02.2017
1415639430_slavyanskaya-tes

З 2015 року на території України введено в експлуатацію 56 заводів і 29 сонячних електростанцій.

Про це свідчать дані на сторінці в «Фейсбуці» спільноти «Підприємства України», передає ПромПолітІнформ.

Найбільша кількість заводів було збудовано в західних областях України:
– Завод «Ядзакі Україна»;
– Завод з виробництва асфальту (Закарпатська область);
– Завод з виробництва комплектуючих для Audi і BMW;
– Біогазовий завод, два меблевих заводу (Львівська область);
– Завод «TM Ondo»;
– Завод комплектуючих для автомобілів;
– Станція з виробництва біогазу (Івано-Франківська область);
– Завод «Тернопільський кар’єр»;
– Завод по виробництву кабельно-провідникової продукції, завод по виготовленню змішаних мінеральних добрив (Тернопільська область).

У Київській області введено в експлуатацію такі заводи:
– Завод з виробництва бетону та розчинів;
– Чайна фабрика Unilever;
– Хлібзавод компанії «Хлібні інвестиції»;
– ПрАТ «БІОФАРМА»;
– Фармацевтичний завод фірми «Euro Pharma International»;
– Фармацевтичний завод в Білій Церкві;
– 2 біогазових заводу;
– Завод ФФУ з виробництва штучних футбольних полів.

Також варто відзначити, що було введено експлуатацію 11 зернових елеваторів. У південних областях країни побудовано ряд перевантажувальних і зернових терміналів.
З 2015 року в Україні було побудовано 29 сонячних електростанцій. 9 з них – у Вінницькій області.

А також 5 вітроелектростанцій:
– Вітропарк «Причорноморський» (Миколаївська область);
– Вітроелектростанція «Старий Самбір 1» (Львівська область);
– Ще 2на Херсонщині і одна в Івано-Франківській області.

Крім цього в Україні було запущено 2 газових родовища: Колодницького і Крехівський газові родовища на Львівщині.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, rl72 сказал:

а то функції президента патронувати будівництва? це в Конституції так записано?

блін, ну ви ж тіпа розумні пацани, тіпа добре вмієте вслухатись, вдивлятись в те, що говорять політики, особливо нелояльні цьому режиму, то чого ж ви елементарне не чуєте й не бачите ? Ще раз , великими жирними буквами 

 

8 часов назад, MANJAK11 сказал:

він говорить, що не збирався ставати президентом, разом з тим будував заводи й фабрики й створював робочі місця, тобто ДО свого президенства

 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:


Правильно, будував, а потім обрали президентом, тобото будував ДО а не ПІД ЧАС.
Що не так?

в мене ж просте питання, шо ж такоє, ЩО І ДЕ він збудував ? Чому по декілька разів одне й те ж саме питати приходится ? 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...