Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

бо нічого не змінилось із того часу

Бо ми мовчимо і терпимо це. Дивлюсь, що більшість радіє з таких випадків, тільки забувають, що потім так само з нами влада чинить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Ти для себе новий термін освоїв?

за останніх кілька  днів, ти його дуже  часто став повторювати.

 

Тебе коробить цей термін? Трохи розходиться з тим що паличники роблять?

То почитай, що я ще раніше писав. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Тебе коробить цей термін? Трохи розходиться з тим що паличники роблять?

То почитай, що я ще раніше писав. 

Коробить - особливо коли його до парашенка застосовують.

Він, прямо таки взірець правового президента!

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Коробить - особливо коли його до парашенка застосовують.

Він, прямо таки взірець правового президента!

 

 

Перечитай ще раз - бо ти побачив лише те, що хотів а не те що я писав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, sergkots сказано:

Якщо і там і там є порушення закону - то винуватці мають відповідати за це. До речі питання - а чому не завели за цей епізод із Саакашвілі справу? 

 

Я писав колись неодноразово.

Ніякий чинний не посадить попередника.  (окрім яника)

Бо кожен наступний,  з таким розклАдом, має попереднього садити.

Ну це маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots  Якщо ми хочемо, щоб у нас була дійсно правова держава, з верховенством права, то такого у нас, на превеликий жаль,  не буде найближчих років 50.

Поки не помре останній, хто свідомо застав СРСР.

- Кумовство

- хабарництво

- бюрократія

- і т.д.

Все це треба подолати. А як?  А ніяк.

Бо це в крові у більшості.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Ko3bMa сказано:

Дупатат з мандатом - по дефолту не "звичайна людина" <_<

уже звичайна .

Депутатську недоторканість відмінили.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@sergkots  Якщо ми хочемо, щоб у нас була дійсно правова держава, з верховенством права, то такого у нас, на превеликий жаль,  не буде найближчих років 50.

Поки не помре останній, хто свідомо застав СРСР.

- Кумовство

- хабарництво

- бюрократія

- і т.д.

Все це треба подолати. А як?  А ніяк.

Бо це в крові у більшості.

Ти з таким настроєм слона не продасиш цього і не зміниш. 

Певно до такої думки тебе підштовхує твоє середовище. Але я бачу й іншу картину - де люди можуть об'єднуватись, боротись за свої права, не мовчати, оборонятись, допомагати. 

Зміни в свідомості є - і це відчутно. Не потрібно змінитись всім, потрібна критична маса - кажуть, що 10% досить для змін.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

уже звичайна .

Депутатську недоторканість відмінили.

А ну дай но статистику по судовим рішенням - правопорушення, адмінпротоколи та інше буденне для нас всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

Певно до такої думки тебе підштовхує твоє середовище.

тут є зерно правди.

У нас на роботі така бюрократія, що я в глибокому шоці.

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Не потрібно змінитись всім, потрібна критична маса - кажуть, що 10% досить для змін.

посперечаюся.

Для змін потрібно значно більше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sergkots сказано:

А ну дай но статистику по судовим рішенням - правопорушення, адмінпротоколи та інше буденне для нас всіх.

хитро придумано - "дай", сам - візьми, коли всі реєстри судових рішень закриті...

qqq.jpg.fb65ac87911e61b792a128469c6fba03.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч я пороха й не переварюю, але не на часі ця вся хєрня то точно. Пиздіти мертвечуку, не мішки ворочати, акщо не дурак, мав би мати папочку на пороха, на такий випадок й вже передав би. Й все стало б на свої місця. Але всерівно, як то кажуть, ще телятко в сраці (перемога), а вони (влада) вже його ділять. Кацапів спочатку згноїти треба, а тоді вже порохом займатись. Ну й раз так руки чешутся, то нема кого чипідросити ? всякі бойки з шуфричами прекрасно себе почувають, чи нема за що їх закрити ? Й з точки зору обьєднання проукраїнського населення це мало б значно кращий ефект

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не було там ніякої хєрні, нікому той Порох не треба. Злякалися митники, що зараз вони його випустять, а потім їх візьмуть за яйця, що таку пташку випустили. І не випустити не можна, бо з документами все в порядку, тому тупо ховалися, щоб хтось інший взяв на себе відповідальність. Якби влада не хотіла, щоб він виїхав, то не повертали б йому закордонні паспорти. А весь медіашум сам Петя і роздув.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Злякалися митники, що зараз вони його випустять, а потім їх візьмуть за яйця, що таку пташку випустили.

Ось тому має бути закон понад усе - дотримуєшся його і ніхто тебе не візьме за яйця.

А так виходить є потрібні документи, але митники бояться, що можуть потім по шапці дати? По якому праву? Хто саме дасть по шапці порушуючи закон?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, sergkots сказал:

Ось тому має бути закон понад усе

А я хіба проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, sergkots сказано:

Ось тому має бути закон понад усе - дотримуєшся його і ніхто тебе не візьме за яйця.

А так виходить є потрібні документи, але митники бояться, що можуть потім по шапці дати? По якому праву? Хто саме дасть по шапці порушуючи закон?

бо всі знають що закон в нас як дишло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
Те, що ми привезли сьогодні – на перший погляд дрібничка, але це дуже особистий проект. Днями я повернувся зі Сходу, з-під Соледара, де спілкувався з воїнами, які довгі місяці давали бій росіянам. Так от, мене важко шокувати і засмутити, але обморожені пальці рук і ніг, екстренні ампутації не через поранення, а через холод, змусили здригнутися навіть мене. Сьогодні я вже тримаю в руках хімічні грілки. Цей вантаж – сто тисяч маленьких пакетиків, а значить сто тисяч врятованих рук і ніг.
Вдячний нашим логістам, юристам, які знайшли їх на ринку та уклали контракти, вдячний ROSHEN. І головне – дякую за швидкість, з якою ви це зробили. Бо кожна хвилина на фронті для наших воїнів важлива.
Сьогодні до нас на склад приїхали генератори. Ми дуже довго на них чекали. Більше трьох місяців вони йшли до нас з південно-східної Азії. А тепер – підуть у війська. В умовах енергетичної кризи дизельні генератори конче необхідні, ну і додатково забезпечать живлення Старлінків, які ми вчора передали. Також наші пікапи та буси потребують шин. Машини є, а шин немає. Тому ми замовили більше 250 шин. І це все терміново їде на фронт.
Ми маємо помститися за Бучу, за Маріуполь, за Ірпінь, за Тростянець. Помститися за Дніпро. Не пробачимо.
Слава Збройним Силам України!
 

poroh.jpg

poroh1.jpg

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, toj_tu сказано:

Так от, мене важко шокувати і засмутити, але обморожені пальці рук і ніг, екстренні ампутації не через поранення, а через холод, змусили здригнутися навіть мене.

Значить повномасштабне вторгнення і бучі його не здригнули? Як можна бути таким цинічним покидьком.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, alexvvv сказано:

не здригнули?

Треба ж вміти висмоктувати з пальця сенсації...:smile-zachot: Я ще від себе добавлю: а що можна очікувати від людини, яка цинічно вбила рідного брата?

П.С. Якби я писав щось про холод, який відчувають інші люди, а сам при цьому перебував в теплі, то там могло б бути "аж самого дрижаки беруть" чи в цьому роді. Типу емпатія... І хтось написав би: "а коли бачив сотні закатованих у Бучі, Ізюмі ... тебе, покидьку, дрижаки не брали?".

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Якби я писав щось про холод, який відчувають інші люди

ти піаришся на допомозі ЗСУ?

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Значить повномасштабне вторгнення і бучі його не здригнули? Як можна бути таким цинічним покидьком.

л - логіка.

Щоб ти не доколупався до букв то пороху треба було в дописі спочатку перечислювати всі-всі-всі події які його здригнули? але тоді ти напишеш "а чого він тут помагає, тупо піар а там то діти голодають" :)

Я ж кажу, фсбшники не дарма зарплату отримують, і течія  "а де фотки зі спутника притули???" і тому подібні люди підхоплюють на ура

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vampirich сказано:

Щоб ти не доколупався до букв то пороху треба було в дописі спочатку перечислювати всі-всі-всі події які його здригнули? але тоді ти напишеш "а чого він тут помагає, тупо піар а там то діти голодають" :)

і що його здригнуло? втрата бізнесу в Криму чи консервація ліпецької фабрики в 2017 році?     

Іловайськ його не здригнув, він клав болт і проводив парад.

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так, якщо хтось допомагає, і це набоижає нашу перемогу то це ОК.

а ті крадії які зараз наживаються їх треба привселюдно карати, саджати на кол.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...