Перейти до змісту

У Луцьку хочуть запровадити автоматизовану систему обліку пасажирів та оплати за проїзд


jack74

Рекомендовані повідомлення

Треба зробити так, щоб водії не видавали квиточки, а приймали їх в якості оплати за проїзд. Тоді вони будуть зацікавлені в тому, щоб не було безбілетних пасажирів. В кінці зміни здав квиточки - получив бабло.

Пам'ятаєте як було за часів СРСР? Квиточки купували в автоматах чи кіосках.

Тільки зараз було б добре вдосконалити систему. Мені подобається варіант з пластиковими картками по типу скай-пасів в Буковелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Міністерство інфраструктури пропонує встановити касові апарати в автобусах і маршрутках.

Про це повідомив міністр інфраструктури Максим Бурбак, передає прес-служба міністерства.

"Не повинно бути поділу на легалів і нелегалів. Тому прийнято спільне рішення стосовно встановлення в автобусах касових апаратів для друку фіскальних чеків, щоб не було тіньових перевезень", - сказав міністр.

За словами Бурбака, після запровадження касових апаратів, а також системи допуску до роботи на рику перевезень відпадуть й інші питання, порушені перевізниками - буде знято обмеження на виконання міжобласних рейсів та відмінено конкурси на право їх виконання.

Як зазначається, над вирішенням інших проблем сфери внутрішніх автомобільних пасажирських перевезень працюватиме робоча група, до складу якої увійдуть фахівці Мініфраструктури, Укртрансінспекції, народні депутати та представники перевізників.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/10/7028643/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може простіше зробити це все :) в такому місті як луцьк, пустити сучасний електротранспорт, і забути про ці всі "собачі будки".

Купувати пластикові картки (по типу скі паса в Буковелі), на які собі заводиш кількість поїздок.

Кондуктора запустити з таким чудо апаратом, який видає чеки, на проводить ці пластикові карточки, і все буде ляпота.

А коли вже може колись народ перестане бути диким (колись доречі в автобусах була велика колба, і рулон квитків, в колбу кидаєш гроші, і відмотуєш собі квитка, думаю зайців не було, бо всі бачили що ти туди кидав чи не кидав), тоді вже можна ставити щось більш автономне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вы артисты :) ... 90% - этого вопроса решается банально просто. Водитель ОБЯЗАН дать билетик, не дал вые..ть. И е..ть до тех пор, пока они не будут давать их автоматически в РУКИ, а не по просьбе или "нагнись и бери у руля надраных". Второй этап ДРЮЧИТЬ тех кто билетик не взял, не взял-значит не оплатил проезд. И не надо МУДРОЙ электроники. Как в нелюбимые всеми советские времена - остановил ментовский автобус маршрутку посреди дороги всех кто без билета - милости просим в ГорОтдел. Месяц таких рейдов и бюджет полный, и за билетами очередь будет стоять. И САМОЕ ГЛАВНОЕ - ВОТ ВАМ СТАТИСТИКА.

90% - это не понравится, ЗНАЮ ЗНАЮ .... ведь 90% - билеты то не берёт.... Так что вы тут выдумываете колесо, если сами билеты у водилы не берёте????

чуєш, містер "Очевідность"-неартист, ти коли-небудь в "часи білетиків" на кінцевій зупинці маршруток (в місцях "відстою") бував? Там всі узбіччя встелені і всі кущi обсновані стрічками білетів, відірваних від рулонів і викинутих самими водіями! "ДЛЯ СТАТИСТИКИ"! Незалежно від того брали пасажири білети на протязі рейсу чи не брали!

Так що, якщо на меті стоїть дійсно ведення статистики пасажиропотоку за-для припинення зловживань (і знеможлювлення їх в майбутньому), а також для ведення РЕАЛЬНОЇ статистики, потрiбно щоб система (чи метод) її збору була повнiстю незалежна від людського фактору, як зі сторони водія, так і зі сторони пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to jack74: чуэш, мистер "Нереальность" - выкидывают они их по тому, что они их не дают пассажирам, которым они по барабану, которые не боятся быть оштрафованными за безбилетный проезд. Ты перечитай с начала и до конца изложенную мной концепцию. Посиди часок - обдумай. При таком раскладе - выкидывать водилам будет нечего. И будут твои обочины на конечной девственно чисты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему водитель может брать деньги но не давать билет? Не проще изменить закон немного? Берет деньги, дает билет! По маршруту пускать контролеров, нету билетов - штраф 20 грн! Меня бы это заставило брать билет, даже требовать его от водилы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему водитель может брать деньги но не давать билет? Не проще изменить закон немного? Берет деньги, дает билет! По маршруту пускать контролеров, нету билетов - штраф 20 грн! Меня бы это заставило брать билет, даже требовать его от водилы

взагалі то штраф значно більший і він є!!!! просто якщо на 15 і 9 є контролери, то на приватних маршрутках їх просто не має........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to jack74: чуэш, мистер "Нереальность" - выкидывают они их по тому, что они их не дают пассажирам, которым они по барабану, которые не боятся быть оштрафованными за безбилетный проезд. Ты перечитай с начала и до конца изложенную мной концепцию. Посиди часок - обдумай. При таком раскладе - выкидывать водилам будет нечего. И будут твои обочины на конечной девственно чисты.

викидують вони їх не тому, що "нє дают пасажирам", а тому що по викинутій кількості вони заповняли журнал в кінці дня, по якому, в результаті, вони звітують власнику, а основне, по якому йшов звіт в податкову. Тому й така "статистика" абсолютно не статистика.

А твоя совдеповська концепція "провєрять і єб..ть" ще ніколи позитивного результату не давала, ніде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В намаганні проштовхнути в такі проекти компанію Візор, окремими високопосадовцями, має явні ознаки корупції..

Думаю варто направити запит в прокуратуру та люстраційний комітет.

"Перевозчики замечали, что есть проблемы с предприятием «Визор», которое не может наладить нормальную работу системы. Члены исполкома хотели заслушать и мнение представителей «Визора», однако, последние не явились на заседание ."

Вище уже писали про електронне табло та про мак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце я нещодавно писав в ФБ в групі, яку читають наші депутати, а Гузь ще й адмінить:

Я вважаю, що у всіх приватних маршрутних автобусах повинні бути контролери від міської влади. Контролери, які можуть зайти в будь-яку маршрутку на будь-якій зупинці і перевірити квитки в пасажирів. Квитки, в свою чергу, повинні підконтрольно видаватись власникам маршруток виключно в управлінні транспорту повинні бути підзвітними.

Після підвищення тарифів на проїзд до 2,50 грн я особисто двічі дзвонив в управління транспорту при міській раді за телефоном 72-03-53 і повідомляв, що водії не видають пасажирам квитки, мотивуючи це тим, що "не встигли заготовити" (12 та 16 квітня, маршрутки маршруту №8, реєстраційні номери АС 1124 АМ та АС 8706 АХ). Надрукувати табличок що проїзд 2,50 встигли, а от квитками не запаслись. На мою вимогу видати квиток і на запитання чому водій виїхав на маршрут, не маючи квитків для пасажирів, водій першої маршрутки замість здачі з 3 грн кинув мені 5 грн і крикнув, щоб я валив просити квиток в іншу маршрутку. Отже, обидва рази в управлінні транспорту мені обіцяли передзвонити і повідомити про результати перевірки перевізника, але обидва рази жодної відповіді я не отримав.

І що в нас виходить? Квитки людям не дають. Та вони і самі не беруть, звикли до цього і не розуміють власної відповідальності за вартість проїзду. Отже, водій перевіз 500 пасажирів, а власнику маршрутки повідомив про 400 (за ще 100 гроші поклав в кишеню). А власник маршрутки в міськраді кричить, що він провіз лише 300 пасажирів і його маршрут збитковий, потрібно піднімати тарифи на проїзд.

Жоден з них не удосужився хоч щось відповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вважаю що маршруток як явище в місті взагалі не має бути, замість них мають бути гарні тролейбуси.

Це й великий рекламний щит, і так далі...

Переваги:

- екологічно чисті

- не створюють пробок, не обганяють один одного

- чітко можна зробити щоб йшли за графіком (не треба тоді всіляки новомодні штуки, по типу gps)

- електроенергія відносно дешева

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден з них не удосужився хоч щось відповісти.

А іншого ніхто й не чекав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замість них мають бути гарні тролейбуси.

Не скрізь є електролінії... А щоб їх провести, ну, сам здогадуєшся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де немає ліній -- великі автобуси, мінімум такі як на маршрутах 15 та 15а.

Надибав про схожий досвід в Москві

Сьогодні якраз товариш приїхав з Москви. Проїзд в маршрутці -- долар. Проїзд в метро -- майже півтора долари. Розумію -- дистанції не ті. Але і пасажиропотік теж суттєво більший...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво як вони будуть вирішувати питання з пільговиками, а такош з дітками шкільного віку, для яких проїзд дешевший. Не думаю, що електронна система ще й вік розпізнаватиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миронюк намагається в будь-яку схему втулити Візор. Тендера і оголошення спеціально під Візор складаються. Концепція проста: Візор доїть перевізників і ділиться з Миронюком.

GPSа їм мало, озвучки зупинок їм мало - давай тепер систему контролю.

В Рівному колись розрахунок відбувався при виході людей з маршрутки. То автобуси по 6-10 хвилин стояли на зупинках, поки люди вийдуть і розрахуються. В Луцьку пропонують подібне з цією системою. Ніхто не рахує, скільки в час пік буде людей запізнюватися, і як нелегко буде пройти крізь заповнений автобус від одних дверей до інших.

Далі Миронюк запровадить уніформу для водіїв, яку шитиме Візор. Курси ввічливості водія маршрутки, які проводитиме Візор і т.п.

Є придумана багато десятиліть тому форма обліку - квитки і контролери. Діє в усьому світі. В автобусах, в метро, в літаках і на пароплавах. А в Луцьку із-за їбанутого чиновника-хабарника будуть турнікети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хоч в когось є якісь реальні пропозиції щодо реалізації сабжа? Чи тільки невдовлення і бла бла бла?

Я не захищаю ні візор, ні Миронюка, вно мені не вперлось нікуди, сам не задоволений іх сервісом. Однак воно діє, хреново, со скрипом, через сраку, однак працює.

Я вам запропоную механізм дії. Є така штука як Громадська рада при міському голові, до неї прислухаються, їй надані окремі повноваження по контролю. Так ось, запропонуйте туди шось реальне, таке, щоб безпроблемно сприйняли перевізники, щоб воно впроваждувалсь в нормальних часових рамках, за реальні гроші. Вперед, Пропонуйте.

Алеж все хуйово, всі чинуші - поголовно тупе мудло (про себе мовчу, я взагалі упирь).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хоч в когось є якісь реальні пропозиції щодо реалізації сабжа? Чи тільки невдовлення і бла бла бла?

Я не захищаю ні візор, ні Миронюка, вно мені не вперлось нікуди, сам не задоволений іх сервісом. Однак воно діє, хреново, со скрипом, через сраку, однак працює.

Я вам запропоную механізм дії. Є така штука як Громадська рада при міському голові, до неї прислухаються, їй надані окремі повноваження по контролю. Так ось, запропонуйте туди шось реальне, таке, щоб безпроблемно сприйняли перевізники, щоб воно впроваждувалсь в нормальних часових рамках, за реальні гроші. Вперед, Пропонуйте.

Алеж все хуйово, всі чинуші - поголовно тупе мудло (про себе мовчу, я взагалі упирь).

пропозиція елементарна!!!! Щоб всі водії ВИДАВАЛИ КВИТОК пасажирам, а хто не буде видавати квиток, щоб проїзд не оплачувався пасажирами!!!! + штраф на водія маршрутки... В чому проблема запровадити таку елементарну річ??? :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хоч в когось є якісь реальні пропозиції щодо реалізації сабжа? Чи тільки невдовлення і бла бла бла?

Я не захищаю ні візор, ні Миронюка, вно мені не вперлось нікуди, сам не задоволений іх сервісом. Однак воно діє, хреново, со скрипом, через сраку, однак працює.

Я вам запропоную механізм дії. Є така штука як Громадська рада при міському голові, до неї прислухаються, їй надані окремі повноваження по контролю. Так ось, запропонуйте туди шось реальне, таке, щоб безпроблемно сприйняли перевізники, щоб воно впроваждувалсь в нормальних часових рамках, за реальні гроші. Вперед, Пропонуйте.

Алеж все хуйово, всі чинуші - поголовно тупе мудло (про себе мовчу, я взагалі упирь).

пропозиція елементарна!!!! Щоб всі водії ВИДАВАЛИ КВИТОК пасажирам, а хто не буде видавати квиток, щоб проїзд не оплачувався пасажирами!!!! + штраф на водія маршрутки... В чому проблема запровадити таку елементарну річ??? :0152:

Згоден з вище описаним. А ще додам, треба вже закінчувати з тими пільгами.

Скоро з такою кількістю пільговиків, не пільговикі ( ті що платять ) будуть ходити пішки. В кожного пенсіонера по 2-3 посвідчення+ пенсійне, не раз бачив ситуацію коли водій каже що таке в них не проходить, а пенсіонер каже що в нього ще є посвідчення. Це просто вже безглуздо виглядає. Або заходять в маршрутку діти 12-14 років з посвідченнями Чорнобильців, їх в ті роки ще й не планували , а вони вже Чорнобильці - мені здається що липові посвідчення. Бо наскільки я знаю, вже з 1987 року народження вже посвідчень не видавали.

В мене бабуся живе в селі, безплатно на тролейбусі не катається, то де ті гроші які виділяють на її безплатний проїзд в тролейбусі ? Краще б до пенсії додали, а платили за проїзд всі.

Менше пільг - менше корупції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально аналізуючи сказане, є 3 основні форми бажаної оплати в маршрутці:

1) Готівка

2) Безготівка

3) Пільговий проїзд

Пропозиція проста Термінал з магнітним зчитувачем ... (ніяких турнікетів)

1)При вході і оплаті готівкою Водій\Кондуктор натискає кнопку (Кліент\Готівка) виходить чек-талон з номером і тд. Готівка.

2)При бажані оплатити деякою магнітною картою\проїздним все зрозуміло проводить карту знімається 1 поїздка.

Банківська карта як на мене можлива але додаткові вимоги до фіскальних банківських чеків та комісії банків наврядчи будуть прийнятними.

3)Пільговикам видати картки або привязати до загальнодержавгного страхуввання там штрихкод.(потрібен 3D сканер). Номера пільговиків внести базу.

1hjkhncy.jpg

Ітого маємо необхідність в обладнанні:

- Сканер Штрихкодів (ЗД бажано)

- Банківський Термінал(якщо розглядати таку можливість)

- Термінал Внутрішній, з магнітним рідером.

Ніяких турнікетів. Мінімум незручностей, розумний контроль.

Контроль за виконанням продаж покладати на водія\кондуктора. Виконувати позачергові перевірки з певною частотою ...

Але як для справжніх українців пропоную мотиваційні акції. Розіграші безкоштовних проїзних чи інших призів, по номерам готівкових талончиків,

Для збочинців: інфрачервоний датчик входу виходу який би з певним середньодобовим відхиленням показува відношення датчика до показника проданих талонів. За даними статистики добросовісних водіїв заохочувати недобросовісних карати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для збочинців: інфрачервоний датчик входу виходу який би з певним середньодобовим відхиленням показува відношення датчика до показника проданих талонів. За даними статистики добросовісних водіїв заохочувати недобросовісних карати.

Ну це дійсно для збоченців. Якійсь ввічливий хлопична, що 5 зупинок поспіль вийде, щоб випустити людей, намалює класну статистику. І на водія на рівному місці посипляться звинувачення у махльовці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 % за відразу водіі перестануть тирити виручку та буде проконтрольовано дохід 1.перевізників 2. оплата пільговиками проїзду..

Моя думка ввести диференційну оплату за проїзд (в залежності від відстані )та у нічний час ввести чергові машини з 2 ною оплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...