Перейти до змісту

У Луцьку подорожчає проїзд у маршрутках


Galiant

Рекомендовані повідомлення

Він нагадав, що у підприємстві надавали розрахунок тарифу не менше 3 гривень, коли їх переглядали.

А де їх розрахунок можна подивитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

ОХР*НЄЛИ повністю!!! То вода подорожчала! То ціни в магазинах подорожчали! То проїзд піднімають! а зп росте як ВВП на 3% в рік, на 5% в рік!!!

ЗАШИБІСЬ як багато для громадянина.

На систему безподаткову не хочуть переходити, а жерти і ставити ціну ринкову хочуть! Типу одні хай живуть по бізнес-правилам, а інші хай за зп пашуть! а між ними чиновників будем тримати,

шоб ті мля не давали реальних обгрунтувань ціни людям. Бо відішлі у них нема грошей нову машину купити чи будуватись, або вони хочуть постійно мати прибуток,

а пох, що інші сфери будуть потєрпати, головне в них щоб був заложений свій процент в ціні квитка.

ТІ ПЕРЕВІЗНИКИ - ЦЕ ДРУГІ БАЗАРНИКИ!!! Базарникам теж пох*ру на курс долара і ситуацію в країні, підняли ціну і далі спокійно сидять біля ларків. А людям бля вигрібай тих дибілів лінивих, що не хочуть мозгами думати!!! І прийняти два три нових правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підскажіть будь-ласка де можна подивитись яка "узаконена" вартість проїзду на маршруті №107.

На офф-сайті Луцької міськради не знайшов потрібної мені інфи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка де можна подивитись яка "узаконена" вартість проїзду на маршруті №107.

На офф-сайті Луцької міськради не знайшов потрібної мені інфи.

Впринципі на вимогу пасажира водій має надати затверджену роздруківку з мокрою печаткою і вказаними цінами . Колись бачив як один чоловік хотів звірити вартість проїзду по Луцьку з тим що в даному бланку, то йому даний бланк надали ...нажаль мусив виходити і незнаю чим все закінчилось ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка де можна подивитись яка "узаконена" вартість проїзду на маршруті №107.

На офф-сайті Луцької міськради не знайшов потрібної мені інфи.

Луцька міська рада напевно немає відношення до 107 маршруту. Це питання, швидше за все курують обласні служби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про 107, 104, 103 - вони почали заокруглювати ціни. Коли проїзд коштує 2,80, то звісно ж водій бере 3 грн. Хитрість в тому, що цінників з печаткою вони не вішають, тільки їхні клапті паперів із цінами. Друг платить по 2,80 за проїзд, водії нічого не кажуть, щоб не роздувати конфлікт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити 2,80, а не 3,00 - це надзвичайна економія. Якщо кожен день їздити туди-назад, то ця економія складає: 0,20 * 2 * 30 = 12 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити 2,80, а не 3,00 - це надзвичайна економія. Якщо кожен день їздити туди-назад, то ця економія складає: 0,20 * 2 * 30 = 12 грн.

економія, звичайно, не велика. але так хочеться провчити зажравшихся нахаб водіїв (вони, доречі, на цьому тисячі заробляють).

P.S. а ти спробуй заплатити йому за проїзд по місту 2,40. побачиш що буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може 12 грн і не велика сума

отак подумають 100 чоловік і водієві 1200 грн до зарплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби водії не брали вдвічі більше допустимої норми пасажирів та дбали про чистоту маршруток, а власники забезпечили комфорт (кондиціонери, нормальні сидіння та відстань між ними), то можна й 3 грн, думаю за кілька місяців капіталовкладення можна відбити, а пасажирам комфорт не на останньому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби водії не брали вдвічі більше допустимої норми пасажирів та дбали про чистоту маршруток, а власники забезпечили комфорт (кондиціонери, нормальні сидіння та відстань між ними), то можна й 3 грн, думаю за кілька місяців капіталовкладення можна відбити, а пасажирам комфорт не на останньому місці.

А що робити,коли маршрутка проiжджаэ майже весь маршрут з 2-3 пассажирами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби водії не брали вдвічі більше допустимої норми пасажирів та дбали про чистоту маршруток, а власники забезпечили комфорт (кондиціонери, нормальні сидіння та відстань між ними), то можна й 3 грн, думаю за кілька місяців капіталовкладення можна відбити, а пасажирам комфорт не на останньому місці.

Сидіння у наших маршрутках і так нормальні. Інша справа, що підтримувати їх в нормальному стані при нашому менталітеті неможливо. Завжди знайдеться декілька мудил, які порвуть, розмалюють, розламають сидіння. Відстань між сидіннями теж нормальна. В проході без проблем розминається двоє людей.

А ось кондиционер влітку би дійсно не завадив.

може 12 грн і не велика сума отак подумають 100 чоловік і водієві 1200 грн до зарплати

І знову вмикається наш дурнуватий менталітет: головне не те, що я щось втрачу, а що хтось додатково заробить. Якщо ми перестанемо думати отак, можливо і Європа стане до нас ближчою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось кондиционер влітку би дійсно не завадив.

Богдан кабриолет, як варіант :)

post-6461-0-36007800-1408281363_thumb.jp

post-6461-0-36007800-1408281363_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не надо лохматить бабушку" про "наш дурний менталітет".

Мова не про скнарість пасажирів, а про "зажравшихся" і хамовитих водіях і власниках маршруток.

І стосовно Європи. От хай і почнуть з умов в маршрутках, а то лише звиздьож про збитковість.

Ніби в маршрутках мільйонери їздять, а не простий люд.

За№ало вже те порівняння з Європою і зручне "от почніть з себе".

От нехай маршрутчики і почнуть з себе, а ми підтримаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нехай маршрутчики і почнуть з себе, а ми підтримаєм.

Поки ми будемо кивати один на одного, все залишиться як і було. Ми будемо бити себе в груди на форумі, які ми круті і горді. А по факту будемо тихенько їздити в маршрутці по тому тарифу, який встановлять власники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись на сьогоднішні ціни на пальне, уявляю, як скоро питання підняття цін у перевізників знову стане найпріорітетнішим. Все дорожчає, зростає, зашкалює - окрім наших заробітних плат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я ні на кого не киваю і не киватиму, а тим паче бити себе в груди.

Стосовно пересування у мене є альтернатива : автівка, маршрутка, тролейбус, велосипед, пішки.

В залежності від потреби і вигоди користуюсь всіма.

Стосовно заїздженого вже порівняння з Європою.

Якщо маршрутчик стосовно мене нагліє, хамить, тощо (іншими словами вилазитиме на шию) я відповім адекватно,

а не буду тихо стурбований, як Європа. Хамло розуміє лише протидію і чхало воно на Європу.

Яке відношення оті ридвани з їх водіями на наших дорогах мають відношення до Європи з вимогами "європейської" поведінки пасажирів?

Так що завязуємо з менталітетом, Європою і т.д.

Варіанти вирішення питання викладені на цьому форумі вже давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маршрутчик стосовно мене нагліє, хамить, тощо (іншими словами вилазитиме на шию) я відповім адекватно, а не буду тихо стурбований, як Європа. Хамло розуміє лише протидію і чхало воно на Європу. Яке відношення оті ридвани з їх водіями на наших дорогах мають відношення до Європи з вимогами "європейської" поведінки пасажирів? Так що завязуємо з менталітетом, Європою і т.д.

Особисто я набагато більше хамства бачу зі сторони пасажирів, чим водія: то водій зашвидко їде, то трясе сильно, то довго стоїть на зупинці, то не там зупинився, то зарізко загальмував. Я вже мовчу про цирки, які виникають, коли один хоче закрити вікно, бо йому дує, а інший хоче відкрити, бо йому жарко.

Так що завязуємо з менталітетом, Європою і т.д.

Менталітет - це дуже цікава штука. Якщо людина бидло, то водна буде бидлом, де б вона не знаходилась. Сьогодні нахамить в маршрутці, завтра кине мимо урни кульок, післязавтра набухається і розібє пляшку посеред дороги... Так що фраза "почни з себе" - хоч і банально звучить, зате дуже влучно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний unkorix, не буду здогадуватися чим Вас так зачепила за живе тема маршруток, але давайте не будемо змішувати мух з котлетами.

Коли маршрутки будуть ходити за розкладом, коли вони будуть зі справною ходовою (уявляєте, я також не люблю тряски), коли водії перестануть грати в перегони, коли на завчасну вимогу зупинитися (натискаючи кілька разів дзвінок що з кінця салону чути як він дзичить у водія) водій проскакукє зупинку (колегу по цеху потрібно обігнати) отримуєш різко і незадоволено крізь зуби хамське : "я не чув, сигналити треба було раніше, а не чекати", коли маршрутка буде іти до кінця маршруту з одним пасажиром і шофер не скаже :"на назад гроші і пересядь бо далі не їду" і ще дофіга отаких коли - тоді ми будемо говорити про вічливість і європейське відношення.

І що до бидла в маршрутці в образі пасажирів (з Ваших слів, доречі). Не потрібно робити з водіїв святих, вони себе і так, як мінімум, в ранг Бога зачислили. Не всі, звісно, є нормальні, вічливі, адекватні, котрі просто вибачаться якщо провтикають зумер про зупинку (всяке буває, робота напружена). До таких і відношення інше. А ті, котрі на гавно зходять доводячи що "ти сам дурак" коли неправі, то яке до них може бути відношення? Європейське? Я Вас прошу. :_08:

А взагалі враження таке, що Вам просто поговорити хочеться, чи то пак, пости понабивати.

Адью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби водії не брали вдвічі більше допустимої норми пасажирів та дбали про чистоту маршруток, а власники забезпечили комфорт (кондиціонери, нормальні сидіння та відстань між ними), то можна й 3 грн, думаю за кілька місяців капіталовкладення можна відбити, а пасажирам комфорт не на останньому місці.

А що робити,коли маршрутка проiжджаэ майже весь маршрут з 2-3 пассажирами?

У такому випадку логісти повинні (якщо такі є, як ні то повинні бути) мажють перерахувати маршрут, його доцільність, затратність, можливо його змінити чи взагалі видалити кілька маршруток з того маршруту. Взагалі то це не проблема, люди які вміють рахувати такі задачкі на раз вирішують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може 12 грн і не велика сума отак подумають 100 чоловік і водієві 1200 грн до зарплати

І знову вмикається наш дурнуватий менталітет: головне не те, що я щось втрачу, а що хтось додатково заробить. Якщо ми перестанемо думати отак, можливо і Європа стане до нас ближчою.

от давайте ви про мій менталітет роздумувати не будете, а то тицьнули пальцем в стелю. Мене не турбує в першу чергу що водій отримає зайві кошти, я краще на ті 12 грн куплю дитині пачку соку

Особисто я набагато більше хамства бачу зі сторони пасажирів, чим водія: то водій зашвидко їде, то трясе сильно, то довго стоїть на зупинці, то не там зупинився, то зарізко загальмував.

зашвидко? - бо нефіг гонки влаштовувати з іншими водіями

трясе? - а ями треба об"їзджати, а не знову ж гнатись аби першим

довго стоїть? - ну то дійсно водії полюбляють - авось ще дві гривні прибіжать

наші водії умудряються людей в дверях зажимати, тому про різку зупинку вже б мовчали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от давайте ви про мій менталітет роздумувати не будете, а то тицьнули пальцем в стелю. Мене не турбує в першу чергу що водій отримає зайві кошти, я краще на ті 12 грн куплю дитині пачку соку

Можливо і не турбує, але чужі гроші (100 людей х 12 грн) все ж таки встигли порахувати ))

зашвидко? - бо нефіг гонки влаштовувати з іншими водіями

Ну так швидше ж і доїдете. Я навпаки в таких моментах вболіваю за нашого водія.

трясе? - а ями треба об"їзджати, а не знову ж гнатись аби першим

В нас є купа місць де навіть на машині нереально ями обїхати, що ж тоді говорити про маршрутки.

довго стоїть? - ну то дійсно водії полюбляють - авось ще дві гривні прибіжать

Довго стоїть лише на деяких зупинках (ЦУМ, базар). Це вже всі давно знають і треба просто завжди враховувати цей час. Не бачу ніякої проблеми в цьому.

наші водії умудряються людей в дверях зажимати, тому про різку зупинку вже б мовчали

Так буває, що і зажимають. Але часто буває, що пасажир сам не тримається за поручень, або тримається лише одним пальчиком. А потім під час гальмування летить водію мало не на коліна і ще чогось возбухає.

Ще додам. На кабіні висить табличка "біля водія по мобільному не розмовляти". Скільки людей виконує це правило? Якщо один з десяти, і то вже добре.

Я не захищаю маршрутчиків. Вони теж не святі, але треба дивитися на ситуацію з обох боків.

До того ж. Не подобається - не їздьте. Вас же ніхто не тягне силою в маршрутку. Власне я розглядаю маршрутку як засіб доставки з точки А в точку Б. Хочете комфорту - купуйте авто.

unkorix, ви водій маршрутки ?)

ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...