Перейти до змісту

Замінували Областну лікарню на проспекті Грушевського


igariok

Рекомендовані повідомлення

Можливо в цей складний час для УКРАЇНИ, задуматись про хоч елементарну охорону таких важливих обєктів. Я думаю це не буде обтяжливо для бюджету області виділити кошти на постійну охорону.

В нормативній документації мабуть є певна вимога щодо забезпечення охорони, якщо є то накласти штраф на посадових осіб (тисяч так 10-20 грн.) за ігнорування цієї норми (це рекомендація для ПС та самооборони, щоб Вони заглянули б в очі тих посадових осіб)

Будь-яка робота - витрати коштів, а бюджет не резиновий. Економія ***. Не зроблять. Тай ресурсів людських стільки немає. Я робити, аби рахувалось, нічого не змінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

За станом на 23:12 стало відомо, що міліція завершила перевірку майже всіх лікувальних закладів міста.

Кількість евакуйованих людей вимірюється тисячами. Вибухового пристрою так і не знайшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора принимать закон об обязательной регистрации SIM-карты и мобильного телефона. Рано или поздно, все равно до этого дойдем. Не вижу смысла сопротивляться этому.

Ну так і кожен телефон свій імей придзвінку передає.Але все обходиться.

Хоча в загальній масі позитиву більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора принимать закон об обязательной регистрации SIM-карты и мобильного телефона. Рано или поздно, все равно до этого дойдем. Не вижу смысла сопротивляться этому.

для чого? технічно можна вичислити і без цього......а ось нездорове бажання контролювати все і всіх чимось нагадує мені СССР....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На паспорт якогось "обожнювача" горілки можна на-реєструвати не одну SIM-карту

Регистрация SIM-карты - это в любом случае контакт с человеком. Имеем сразу двух субъектов, с которым можно уже работать: тот, кто регистрировал карту и тот, на которого регистрировали карту. Это лучше чем ничего. Да и случай с минированием зданий это не тот случай, где можно посадить "нарисованного". Тут железно ищут виновного. Способ не идеальный, но существенно облегчает работу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... робити, аби рахувалось, нічого не змінить.

Я маю на увазі про хочаби одного двох людей (для початку) щоб на центральному вході сиділи і спостерігали.

Чому в обласному архіві (місяць тому заходив по довідку) мужик (охоронець) сидить ще й виведено йому на монітор 2 камери зовнішні (бачить хто заходить в двір архіву, в центральні двері), це що архів важливіший ніж люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На паспорт якогось "обожнювача" горілки можна на-реєструвати не одну SIM-карту

Регистрация SIM-карты - это в любом случае контакт с человеком. Имеем сразу двух субъектов, с которым можно уже работать: тот, кто регистрировал карту и тот, на которого регистрировали карту. Это лучше чем ничего. Да и случай с минированием зданий это не тот случай, где можно посадить "нарисованного". Тут железно ищут виновного. Способ не идеальный, но существенно облегчает работу.

Будь-який номер можна вичислити, за умови 2 набраних номарів (як мінімум). Всі служби вміють це робити. Не можна вичіслити телефон, з яконо був 1 дзвінок. Як ви думаєте, якщо захочуть щось подібне зробити - будуть купувати офіційно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На паспорт якогось "обожнювача" горілки можна на-реєструвати не одну SIM-карту

Регистрация SIM-карты - это в любом случае контакт с человеком. Имеем сразу двух субъектов, с которым можно уже работать: тот, кто регистрировал карту и тот, на которого регистрировали карту. Это лучше чем ничего. Да и случай с минированием зданий это не тот случай, где можно посадить "нарисованного". Тут железно ищут виновного. Способ не идеальный, но существенно облегчает работу.

Будь-який номер можна вичислити, за умови 2 набраних номарів (як мінімум). Всі служби вміють це робити. Не можна вичіслити телефон, з яконо був 1 дзвінок. Як ви думаєте, якщо захочуть щось подібне зробити - будуть купувати офіційно?

Для того , що б зробити подібний дібільний дзвінок, не обов'язково купувати сімку,існує таксофон.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все лялякаєм зря, а от того дибілоїда бажано показово покарати (бажано з висвітленням в ЗМІ): ПІБ, хто він (воно), і відповідно покарання. Моя позиція що садити на довгий час і утримувати його в "холодній" неварто. Тільки важкою працею (якщо воно виявить непсихічно хворе) де саме гнути спину це вже інше питання, і великим штрафом (100-150 тис. грн.) ... щоб знав за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора принимать закон об обязательной регистрации SIM-карты и мобильного телефона. Рано или поздно, все равно до этого дойдем. Не вижу смысла сопротивляться этому.

Одні дібіли вже приймали такий закон від 16 січня 2014 р. Забули чим закінчилось? Ні? Я бачу, що дехто забув...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддалюсь від теми .... Штрафом всіх порушників, я вже раніш писав про те що є гарний ЗУ "Про відповідальність за правопорушення у містобудівній діяльності", де штрафи на посадових осіб, виконавців і тд і тп. досить значні.

... Поремонтували дорогу з порушенням норм ДБН та ДСТУ (що призвело до нових руйнувань) - ШТРАФ; погодили (запроектували, побудували) розташування торгово-розважальних комплексів (як приклад) які своїм розміщенням порушують нормативний показник інсоляції сусідніх будинків - ШТРАФ; і тд і тп.

Я некажу що всіх під одну гребінку, але коли порушення зроблене щоб отримати відкат, або просто за халатності, то тільки це

Сорі що не в ту тему. Адмін якщо я цим повідомленням сильно порушив правило щодо невідповідності теми то ще раз сорі (просто вже накипіло від цього безладу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все лялякаєм зря, а от того дибілоїда бажано показово покарати (бажано з висвітленням в ЗМІ): ПІБ, хто він (воно), і відповідно покарання. Моя позиція що садити на довгий час і утримувати його в "холодній" неварто. Тільки важкою працею (якщо воно виявить непсихічно хворе) де саме гнути спину це вже інше питання, і великим штрафом (100-150 тис. грн.) ... щоб знав за що.

В цій ситуації тільки і можна по-лялякати , як Ви кажете))) На жаль, покарання подібних не доробків не від нас залежить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора принимать закон об обязательной регистрации SIM-карты и мобильного телефона. Рано или поздно, все равно до этого дойдем. Не вижу смысла сопротивляться этому.

Одні дібіли вже приймали такий закон від 16 січня 2014 р. Забули чим закінчилось? Ні? Я бачу, що дехто забув...

Что, прям такой закон и приняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора принимать закон об обязательной регистрации SIM-карты и мобильного телефона. Рано или поздно, все равно до этого дойдем. Не вижу смысла сопротивляться этому.

Одні дібіли вже приймали такий закон від 16 січня 2014 р. Забули чим закінчилось? Ні? Я бачу, що дехто забув...

Что, прям такой закон и приняли?

Прямо і прийняли)))) Тиць
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он, просто, был принят, как это говорится, не в то время, не в том месте. Совершать противоправные действия, сейчас, стало намного легче, используя мобильники. А противовес, этому, должен быть обязательно. Если не регистрация, то что-то другое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні дібіли вже приймали такий закон від 16 січня 2014 р. Забули чим закінчилось? Ні? Я бачу, що дехто забув...

Что, прям такой закон и приняли?

так, і вже він мав би діяти з 1 травня ц. р. якщо не помиляюсь.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тд і тп.

Я некажу що всіх під одну гребінку, але коли порушення зроблене щоб отримати відкат, або просто за халатності, то тільки це

Сорі що не в ту тему.

ЦІКАВІ Ви люди! Хочете рухатись до нового через осудження! Правила повинні бути, але в межах тісної забудови дотримання усіх норм неможливо! Тому зруйнувати і побудувати нове можуть тільки "впливові" кошельки, але ж так Ви зараз будете кричати це корупція! І так недобре і так погано! А розширювати місто теж кричать, що нові райони дорого і гребуть гроші. Всюди щось не так. ВСЮДИ ПОВИНЕН БУТИ КОМПРОМІС І РОЗМОВА МІЖ ВЛАДОЮ, ГРОМАДОЮ І БІЗНЕСОМ!!! Загальні обговорення, прозорість - ось що потрібно! тому кричіть за участь громадян у суспільних справах і все буде гуд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Хочете рухатись до нового через осудження! Правила повинні бути, але в межах тісної забудови дотримання усіх норм неможливо!

Ви неправильно мене зрозуміли, правила повинні бути, але в нас нормативно правова база між собою перетинається і відповідно зразу ж і замкнутий круг.

Про це можна говорити дуже довго (нехочу зараз відображати ланцюгову нібито законну послідовність дій, яка насправді "нелогічна"). Взявши хочаби ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" їхні підзаконні акти (Постанови, Настанови відповідних відомств) складені таким чином що трактування інколи різними людьми, юристами, держ структурами трактуються по різному, ігноруються ... і виходять замкнуті законні круги, інколи вони наруку корупційним схемам (людям без моралі людської). Інколи спостерігав хто був ініціатором того чи іншого ЗУ (або зміни до ЗУ на сайті ВР), то просто з цього смішно, люди з шоу бізнеса (які стали депутатами) є співавтором ЗУ щодо припустим змін для покращення (спрощенння) створення інфраструктури (інженерної) територій.

Вийшли якісь нескладені речення, сорі вже хочу спати але суть я думаю буде зрозуміла

Ну не в ту тему, то це я точно перегнув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАТРИМАЛИ «МІНЕРА» ЛУЦЬКОЇ ЛІКАРНІ

http://www.volynnews...tskoyi-likarni/

ступед бой.

Ви знаєте, що в у сьому можна найти позитив. Тепер, в наш сумний час, проведена евакуація була як учбова, виявили деякі недоліки та навчила правильної поведінки, організвції і т.д. Правда, хай більше такого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАТРИМАЛИ «МІНЕРА» ЛУЦЬКОЇ ЛІКАРНІ

http://www.volynnews...tskoyi-likarni/

ступед бой.

пристрелити його, ніби був опір при затриманні.

нехай інші думають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірина Кунинець

1 год. ·

Відвідувала родичку у Луцькій міській лікарні № 2. Розповіли люди, що під час вчорашньої евакуації таксисти брали з людей у 1,5 раза дорожче, ніж зазвичай... Ще багато гнійників у нашому суспільстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може бути що того хто звонив надоумили дяді якісь, або заплатили, так для перевірки що відбувається в відповідних органах, які відповідають за таку ситуацію.

Може звичайно бути таке, що щось "стрельнуло" в голову, от і подзвонив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...