Перейти до змісту

Замінували Областну лікарню на проспекті Грушевського


igariok

Рекомендовані повідомлення

Та лише готових воювати за Росію в Луцьку кілька десятків, а готових ,,надоумити,, ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Я якраз лежу у одній із тих замінованих лікарнях (я в 2й на Відродження), ви навіть не уявляєте що то за жах творився з перевозками лежачих і нетранспортабельними... і на наступний день коли сходитись всі потихеньку почали і хворі і врачі, ппц, з розпоротим пузом перед ліфтом 15хв простояв.

Таких слабих на голову (міньорів) суспільству непотрібно, садити їх треба з обтяжуючими обставинами. Уявіть якщо б недай Боже під час транспортування хтось би відійшов на "той" світ, а? Злості невистачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каже мама, що вчора по радіо повідомляли, що вичислили "мінувальника", то казали що він був п"яний і нічого майже не пам"ятає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каже мама, що вчора по радіо повідомляли, що вичислили "мінувальника", то казали що він був п"яний і нічого майже не пам"ятає

Кримінальний кодекс:

Стаття 41. Обставини, що обтяжують відповідальність

При призначенні покарання обставинами, що обтяжують

відповідальність, визнаються:

<a name="o292"> 11) вчинення злочину особою, яка перебуває в стані

сп'яніння. Суд вправі, залежно від характеру злочину, не визнати

цю обставину обтяжуючою відповідальність;

Думаю, при теперішній ситуації в країні суд врахує характер злочину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа у тому, що з реанімаційних відділень важких, ніхто і не евакуював. тому що відключити їх від апарату = смерть. а наша апаратура не пристосована до транспортування. слава Богу, все обйшлось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, а я аж ніяк і не вважаю що п"яний стан "мінувальника" його якось виправдовує чи дає поблажку, нєфіг пити раз дурень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пити треба меньше, або взагалі не пити якщо ума нема. В мене дідусь в обласній лежить, казав шо дурдом в лікарні робився! Співчуваю пацієнтам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно навпаки, дабавляти термін ув*язнення, якщо ти був під дією алко/психотропних. легко сказати, що напився, чи з*їв не ту "таблетку" і

підірвав/застрелив когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я аж ніяк і не вважаю що п"яний стан "мінувальника" його якось виправдовує чи дає поблажку, нєфіг пити раз дурень

А я аж ніяк не заперечував вашу думку, навпаки - доповнив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...