Перейти до змісту

Фітоняшки. Хто вони?


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Цікаво, що дівчата подались до спортзалів і почали займатись на рівні з хлопцями і кльово, що у них виходить і в це вони ще додають красу, пропорції з розумом і цікавий результат.

CABJ_hoC96Y.jpg

uJEZGtWJubU.jpg

GzUOV3kKaas.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

та тренуватись хай тренуються. ато коли пузо вісить також не ахті)

у всьому потрібно знати міру)) 2 з 3 фото перебор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу фу фу яка гадость......

Видно що дівчина не знає для чого її Бог створив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я двома руками "за". Поважаю таких дівчат, шкода, що їх дуже мало. Хай краще відвідують спортзал, ніж сидять перед телеком дивлячись тупі ток-шоу та наминаючи бутери з ковбасою та майонезом. Бо чим далі, тим більшає на вулиці дівчат із зайвою вагою, сам помічаю. Недавно був на хрестинах в родички, дівчат багато, і майже всі з зайвою вагою. Навіть моя мати сказала: "Хороші зуби дівчата мають". Врахуйте ще й те, що представницям слабкої статі наростити м'язову масу складніше, ніж хлопцям, бо в них набагато нижчий рівень тестостерону. Тобто для досягнення однакового результату зусиль їм потрібно прикласти більше, ніж хлопцям, і великий респект тим дівчатам, які їх дійсно прикладають. :)

Фу фу фу яка гадость......

Видно що дівчина не знає для чого її Бог створив...

Бог створив їх (в тому числі і) для того, щоб народжувати дітей. І підкачані м'язи живота дуже допомагають в цьому процесі, як і хороший стан організму в цілому. А зараз ще в школі дівчата дохнуть після стометрівки, а качнути пару разів прес - це для них майже подвиг. Дійсно, нафіга та фіз-ра, краще піти за школою перекурити і рево бахнути. А потім плачуться, що вагітність погано проходить, і на кесарево треба лягати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NetSerpent,я не сперечаюся з вами, але з такою прєсухою та біцухою процес "виготовлення" дітей виглядатиме як 2 мужика....

ніхто не говорить курити і т.д. спорт це добре) але й добре повинне бути в розумних межах!

Сча мінусів наберу чкствую:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. І підкачані м'язи живота дуже допомагають в цьому процесі, як і хороший стан організму в цілому.

а нічо, що *підкачати живота* й ті страху**біща на фото, знаходятся в різних плоскостях ? В мене дружина кругом для гімнастики теж підкачувала мьязи спини й живота, що дуже позитивно сказалось при вагітності й родах, але ж вона себе не перетворювала в таке страхоття. Гарну, ніжну й тендітну жінку відрізняє, від оцього на фото те, що над мьязами має бути невеличкий прошарок жиру, що й надає жінці ніжності й тендітності, а не голі мьязи як у мужика

ЗІ хоча тіщо на цих фото, ще може бути, буває й набагато страшніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарну, ніжну й тендітну жінку відрізняє, від оцього на фото те, що над мьязами має бути невеличкий прошарок жиру, що й надає жінці ніжності й тендітності, а не голі мьязи як у мужика

Швидше за все, на фото дівчата зразу після "сушки" (простим фітнесом м'язи так не накачаєш, налице бодібілдінг), в реальному житті жирок в них якраз таки трохи присутній (куди ж без нього), і виглядають вони не так агресивно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо чим далі, тим більшає на вулиці дівчат із зайвою вагою, сам помічаю.

Хз, як на мене навпаки

Врахуйте ще й те, що представницям слабкої статі наростити м'язову масу складніше, ніж хлопцям, бо в них набагато нижчий рівень тестостерону. Тобто для досягнення однакового результату зусиль їм потрібно прикласти більше, ніж хлопцям, і великий респект тим дівчатам, які їх дійсно прикладають.

Так фітоняшка це не м'язева маса а в першу чергу відсутність жиру. А гарну чоловічу фігуру (масивну і одночасно без жиру), нелегко побудувати. Ектоморфам взагалі торба.

Єдине, в чому можу погодитись - це прес, він у фітонішек і білдерів подібний

але з такою прєсухою та біцухою процес "виготовлення" дітей виглядатиме як 2 мужика....

Хз, де ти там біцухи побачив. Загалом - звичайні жіночі фігури, просто просушені. От білдерши якщо, то там так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото звичайно що це після прокачки. Дайте їм відпочити тиждень від тренувань і буде гарна, здорова, підтягнута дівчина! жінка, матір, дружина і тд і тп. Буде прошарок жиру, який рельєфи згладжує.

А хто каже що це важко - це легко. Два рази в тиждень зробити на певну групу мязів вправу, без напрягу органів, дихаючи, щоб працював мяз а не все тіло і органи.

Якщо це один раз, добре, якщо пять раз добре, через пару тижнів вже буде 20 разів.В кожного свій поріг, але фізично тіло здорове)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на фітоняшку не схожа, бо нема рельєфів, а видно що доглядає за рівнем ваги без тренованих мязів, а так то сміло няшкою можна назвати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не питав чи то фітоняшка. я питав чи взагалі няшка. чи такі подобаються

чи "фу.... яка жирна"?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші фото - інваліди. Від дівчат там лише груди і мордашка. Все - решта як в перекачаного стероїдами імбіцила.

Ось вам, як повинна виглядати дівчина ,яка ходить в спортзал.

46221_i_w350.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши темку щиро співчуваю чоловічій половині міста. Серед вас, таких підтягнутих та накачаних, є стільки дівчат/жінок з надмірною вагою і без рельєфів :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши темку щиро співчуваю чоловічій половині міста. Серед вас, таких підтягнутих та накачаних, є стільки дівчат/жінок з надмірною вагою і без рельєфів :smile3:

нічого не зрозумів)

перефразуй будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на фітоняшку не схожа

Від чого позодить слово? "Фіто-" вказує на рослинне прходження. Няша (в словнику Даля - "тина" (рос) мул на дні водойми), в сучасній інтерпретації слова - щось приємне, миле і т.д. Отже, якщо це фіто-приємна-дівчина. То від фіто-, там лише назва, можливо ті стероїди, що вони жруть - рослинного походження. Ну і про мордашку я висловився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тільки дівчат, чоловіків теж вистачає. Навіть з жиром дівчина що займається виглядає зовсім інакше, зявляються пропорції і тонус. А ще є такий важливий фактор як внутрішній жир.

Зовнішній жир залежить від фізичних вправ і рухливості більше, а внутрішній зявляється від переїдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед вас, таких підтягнутих та накачаних, є стільки дівчат/жінок з надмірною вагою і без рельєфів :smile3:

Як на мене, хай краще кілька кг надмірних, аніж оці анорексичні дістрофічки. :_20:

Ось - правильно! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LgomUCXMQFs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте кожен почне з себе. Покажіть своїм позитивним прикладом, як впливає фізичне навантаження на організм. Надихніть дівчину/дружину, створіть їй умови. А то вимоги у вас ого-го: має бути наготовано, прибрано, дружина має гарно виглядати, бути підкачаною, у хорошому настрої, ще й на роботу ходити. А що робите ви? На роботу, з друзями на пиво, додому до комп"ютера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...