Перейти до змісту

Фітоняшки. Хто вони?


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Давайте кожен почне з себе. Покажіть своїм позитивним прикладом, як впливає фізичне навантаження на організм. Надихніть дівчину/дружину, створіть їй умови. А то вимоги у вас ого-го: має бути наготовано, прибрано, дружина має гарно виглядати, бути підкачаною, у хорошому настрої, ще й на роботу ходити. А що робите ви? На роботу, з друзями на пиво, додому до комп"ютера?

evxVydzV7Lg.jpg

на правах реклами)) всім хто хоче покращити свій фізичний стан запрошую до нас на тренування)

http://board.lutsk.u...an-dzju-dzjucu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Від чого походить слово? "Фіто-" вказує на рослинне походження.

коли заходив, теж був настроєний про чаї говорити))

не дівчата ще норм, 3-тя вже йде на перебор , але є ще похуже ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо фізичного розвитку людини...то не всім це дано) Треба до цього дорости, усвідомити...

А ще кожен організм унікальний. І не всім рекомендовано виснажувати себе в спортивних залах. Є надзвичайно багато можливостей розвиватись фізично. Потрібно обрати те, що подобається і що підходить саме вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вкус и цвет няшок нет))).Думаю є такі які від тих перших трьох тащаться, як на мене та що в пості 16, сексуальніша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой муж ровно год назад увлекся походами в зал, чтобы подкачаться. Подбирал себе разные программы, смотрел каналы на YouTube тех, для кого это стиль жизни, сменил рацион, в результате -10кг, и фигурка у него стала что надо... Пару раз он заикнулся, мол...может и мне в спортзал пойти, но как то это не мое...7 лет занималась плаваньем, но качаться в спортзале...неа... Не скажу, что я была толстой, нормальный вес был, S-M носила... к чему я это... как то меня задело, его предложение начать ходить в спорт зал и я решила выбрать другую дорожку, с учетом что с детьми у меня физическая нагрузка, небольшая но присутствует, я просто сменила рацион питания, не диета, а смена продуктов, как то так, итог...-5 кг, т.е. я вешу сейчас, как 10 лет назад до рождения детей. Теперь ношу ХS-S, недавно в магазине одежды меряла понравившееся платье, а маленького размера не оказалось, только M, зато рядом стояла девочка, которой лет 17 и она с радостью взяла это платье для себя...это было доказательство, что мои усилия вознаграждены, ну и теперь когда муж собирается в зал,я подкалываю его, что мне то идти никуда не нужно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобаються всі варіанти фото і фітоняшні і нефітоняшки. Єдне що, дівчата в старті теми дуже "дорогі в обслуговуванні" - треба добре заробляти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фитоняшка, не голая, но мне не стыдно. Лайкать не нужно, я не напрашиваюсь. Критика не обидит, я просто вижу,что сегодня как то очень превозносится внешность и красота, люди много времени тратят на "обложку", забывая при этом о "внутренней" красоте. И часто няши тому подтверждение, не говорю всегда, но очень часто...

post-2519-0-66861600-1400741852_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна стидатися такої красоти о_О

ми живемо не на глянцевих обкладинках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене стійке відчуття, що окрім як теми спортзалу, зними то й поговорити немає про що....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то в перших постах дівчата гарно підкачані, а не як ви виражаєтесь "гидота". В них всі жіночі атребути чітко виражені (я про попу, груди, миле личко). І хто сказав, шо в жінки має бути якийсь там жирок???!!! І ще мені здається, що чоловіки трохи заздрять цим милим пресикам у дівчат, бо самі таких не мають. Справжні бодібілдерши - оце гидота!!

post-11549-0-10573200-1400742667_thumb.j

post-11549-0-86093000-1400742679_thumb.j А такі "красуні" вам до смаку????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна стидатися такої красоти о_О

ми живемо не на глянцевих обкладинках.

Красота очень субъективное понятие и проходящее. Кто то любит пышных женщин, кто то худеньких, кто то накаченных. У нас в городе очень много красивых людей( по моим меркам), но сравнивать реальных людей с теми что на картинках не стоит... И конечно, знакомых мы всегда воспринимаем, смешивая внешние данные и внутреннюю наполненность, так создается весь образ. В общем, что то я занудствую, тема про фитоняшек очень интересная)))), но она мало общего имеет с реальностью...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них всі жіночі атребути чітко виражені (я про попу, груди, миле личко)

Це не тільки жіночі атребути. Такими атребутами ще й гермафродити можуть похвастатися... Тут фотки постити не буду.

Алеякщо дуже вже кортить побачити, Гугл- картинки - shemale

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто сказав, шо в жінки має бути якийсь там жирок???!!!

анатомія :)

по темі: дуже кльово коли в молодої дівчини є час перетворювати своє тіло на шось в бугорках, мазатись лосйоном і виступати на змаганнях, все круто - мають на це повне право, але вважати це стандартом перебільшення, більшість жінок вибирають природню жіночність(яка насправді зрілим чоловікам значно більше імпонує), виховувати дітей повинна мама а не "фітнес-монстр", якій постійно стирчить у тренажерному залі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гугл- картинки - shemale

банан тобі за таке тра дати, попередив би хоч, в офісі ж люди сидять і не самі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банан тобі за таке тра дати, попередив би хоч, в офісі ж люди сидять і не самі

Я ж сказав - постити тут - не буду. Міг би й здогадати. Але, раз так закортіло... :)

І хто сказав, шо в жінки має бути якийсь там жирок???!!!

Якщо його нема - то це біда....

А насправді- він є у кожної людини. Просто в когось він зайвий і його забагато. А в когось якраз норма.

І правду писали, добре що в людини є час та натхнення пропадати в спортзалі годинами.. Багато людей собі такого дозволити не можуть. ОДного качання пресу чи скакання на скакалці дома, буде мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі: дуже кльово коли в молодої дівчини є час перетворювати своє тіло на шось в бугорках, мазатись лосйоном і виступати на змаганнях, все круто - мають на це повне право, але вважати це стандартом перебільшення, більшість жінок вибирають природню жіночність(яка насправді зрілим чоловікам значно більше імпонує), виховувати дітей повинна мама а не "фітнес-монстр", якій постійно стирчить у тренажерному залі

тут проявляється питання пріоритетів у житті дівчини/жінки. Важливо їх вірно розставити

Дуже часто люди ставлять собі хибні пріоритети. Тоді ми бачимо трудоголіків, які буквально живуть на роботі, качків, які проводять весь вільний час в залі тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так:

Коли ви ще зустрічались, то вам подобались молоді дівчата, а зараз поряд з вами бабулька за 70, а їй колись подобались виключно молоді спортивні хлопці, а ви її всеодно кохаєте, тому що це ваша жінка, та мати ваших чудових діточок :), так само і їй всеодно що ваш живіт вже нагадує більше акваріум, в якому плаває таранька в пиві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто сказав, шо в жінки має бути якийсь там жирок???!!!

Якщо його нема - то це біда....

А насправді- він є у кожної людини. Просто в когось він зайвий і його забагато. А в когось якраз норма.

Я б трохи по іншому сказала - нема жирової тканини, нема людини) У кожної людини відсоток її різний. Більше про це можна дізнатись, наприклад, тут

З Вікі

Жирова́ ткани́на — різновид сполучної тканини тваринних організмів, яка утворюється з мезенхіми і складається з жирових клітин.

Основне фізіологічне значення жирової тканини: вона несе функцію енергетичного депо організму (при голодуванні кількість жиру в клітинах зменшується, при посиленому харчуванні збільшується) і оберігає його від втрати тепла. Майже всю жирову клітину, специфічна функція якої — накопичення та обмін жиру, заповнює жирова капля, яку оточує ободокцитоплазми з витісненими на периферію ядром. У хребетних жирова тканина розміщується зазвичай під шкірою (підшкірна клітковина), в сальнику, між органами, утворюючи м'які пружні прокладки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОДного качання пресу чи скакання на скакалці дома, буде мало.

Одного - мало; регулярно - якраз те, що треба. І не треба ніякого залу.

Бачите, загальна фізкультура - це гарний спосіб тримати організм в тонусі.

А тренажерний зал - це вже як додатковий "обвіс", і причому 75% з відвідувачів використовують м'язи не за призначенням, а просто щоб похвалитись.

Не сперечаюсь, є борці чи бодібілдери, які готуються на виступ, але їх меншість. Ніколи не бачив качка на будівництві ^_^

Жінці для краси, на мою думку, не потрібно нарощувати собі кубики на пресі, біцуху або грудні, щоб сотку жати.

Жінка - це не тільки великі груди і акуратна попа. З гарною посмішкою та рівною осанкою, навіть нерозчесана і без макіяжу вона може дати фору розрекламованим моделям. Звичайно, це не стосується довшого знайомства або перспектив спільного життя, бо далі вступають в силу вже інші обставини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перших фото дійсно гарні дівчата які зберігають правильну пропорцію між плечима і стегнами щоб бути жіночними. Ті хто писав що це перебор поскручували б шиї як би таких побачили на вулиці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це максимум які повинні бути дівчата "накаченні" (як на мене)

1394828352_1363201855_krasivyy-zhenskiy-press-21.jpg

1394828368_1394727854_devushki-s-pressom-2.jpg1394828361_1394727881_devushki-s-pressom-7.jpg1394828348_1394727898_devushki-s-pressom-9.jpg1394828351_1394727910_devushki-s-pressom-10.jpg1394828289_1394727935_devushki-s-pressom-11.jpg1394828350_1394727847_devushki-s-pressom.jpg1386526597_3.jpg1369771085_6.jpg

додатково по силці (спорт девушки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банан тобі за таке тра дати, попередив би хоч, в офісі ж люди сидять і не самі

Я ж сказав - постити тут - не буду. Міг би й здогадати. Але, раз так закортіло... :)

І хто сказав, шо в жінки має бути якийсь там жирок???!!!

Якщо його нема - то це біда....

А насправді- він є у кожної людини. Просто в когось він зайвий і його забагато. А в когось якраз норма.

І правду писали, добре що в людини є час та натхнення пропадати в спортзалі годинами.. Багато людей собі такого дозволити не можуть. ОДного качання пресу чи скакання на скакалці дома, буде мало.

Ну це ви вже почали заглиблюватись в тему жиру)))) Я не про той жир, що є невід'ємним атрибутом надм'язового покриву і є учасником теплообміну в організмі, а про той, якого фізично можна позбутись і мати животик з кубиками. Мені таке подобається, але як кажуть "На колір і смак товариш не всяк"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...