Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Vadimm, Луганськ в кільці тільки на теорії, на практиці проїхати туди можна, і зупинити колону вийде тільки якщо вона піде по дорозі де наш блок пост, а не яка тільки прострілюється нашими військами, а більшість дорогі тільки контролюється за рахунок вогневого контакту.

Я бачу тут вже багато хто хоче повномаштабної війни, задайте собі питання, а чи готові ви до того що снаряди будуть падати на наше місто, чи готові втрачати рідних і близьких?

Поки є хоч якась можливість відвернути війну її треба використати, загинути завжди вспіємо, і ще раз повторюсь, самі ми цю війну не виграємо, да воювати може і зможемо довго, але не виграємо, і результатом може стати не тільки втрата незалежності але і втрата самої нації, принаймні на довгі роки, бо якщо хтось думає що війна буде стосуватись лише тих хто зі зброєю, то він глибоко помиляється, мирного населення загине значно більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Поки є хоч якась можливість відвернути війну її треба використати

- золоті слова,багато хто цього не розуміє і спішить (а тут хто куди)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки є хоч якась можливість відвернути війну її треба використати

- золоті слова,багато хто цього не розуміє і спішить (а тут хто куди)

Згоден на всі 100%. Але чим далі, тим все більше здається, що в кінці буде те ж, що і зараз якщо розбомбити конвой.

Єдина перевага стримування - ми з кожним днем стаємо сильнішими, а головне розумнішими + совок, опора Хуйла, зникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що нам тут лишається лише чекати.. але важко нашим хлопцям там буде, якщо хоч одна з тих вантажівок завезе патронів... чого вони бояться блокпост сил АТО, та їдуть в обхід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина перевага стримування - ми з кожним днем стаємо сильнішими, а головне розумнішими + совок, опора Хуйла, зникає.

вот воно..сильніші, розумніші + зникає...

а якби створили якусь спецгрупу кібер новин офіційних з офісом у 50людей, щоб постили всю правду на форумах та кидали правдиві - лише офіційні силки (антитроль такий) люди (спочатку одиниці) почали б виходити з тої матриці совка.

їдуть в обхід?

ага,далеко на фурі завантаженній по полям не проїдеш =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина перевага стримування - ми з кожним днем стаємо сильнішими, а головне розумнішими + совок, опора Хуйла, зникає.

Це не єдина перевага, ще ми намагаємось отримати союзників і їх допомогу, чи вийде це у нас покаже час, але поки такий шанс є, варто його використати.

Та і в середині Росії починаються рухи, опозиція все-таки намагається використати ситуацію яка склалась на свою користь, але знов таки для цього потрібен час.

Чим більше ми протримаємось тим більше шансів буде перемогти.

VaLeRa, боєприпаси завезти туди і так не велика проблема, і не потрібно так все їм ускладнювати, як і самих бойовиків, та і думаю там раніше всього стільки було завезено, що ще хватить надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хз... 100+ фур це дофіга, щоб перевести якийсь розкладенний завод по виробництву чогось там... вон раніше знайшли контейнери з порохом,і хотіли захопити завод по виробництву патронів, але наші їх розгромили і запаси захватили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто моя думка, що цей гуманітарний конвой це чисто політична річ, хуйло зараз сильно програє на політичній арені, особливо болючим був удар зі збитим літаком. Зараз йому потрібно відіграватись, або хоча б заставити Україну оступитись. Справжню ціль яку тут поставили в немитій ми мабуть не скоро взнаємо, якщо взнаємо взагалі. Але дуже важливо буде яку відповідь дасть Київ на цю провокацію.

Те що колона пішла без дозволу це явно якась задумана провокація, причому я думаю що націлена вона якраз на реакцію Києва, і можливо з розрахунку на те що наші таки її розстріляють. І я маю підозру що тема зі зброєю в колоні теж була запущена спеціально і з метою викликати психологічний тиск суспільства на керівництво з метою заставити його прийняти рішення про знищення колони.

В будь-якому випадку ми всього не знаємо, і від нас нічого не залежить, тому варто набратись терпіння і чекати чим це все закінчиться, в будь-якому випадку істерія і паніка в тилах ще нікому не допомагала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це правда, то дай Боже нашим воїнам вернутись додому живими та здоровими

На подмогу «гуманитарному конвою» выдвинулись колонны российской бронетехники

Со стороны города Молодогвардейск в сторону Луганска выдвинулась колонна тяжелой техники российских наемников.

Об этом сообщил сегодня на брифинге спикер информационного центра СНБО Андрей Лысенко, передает
.

«Со стороны Молодогвардейска в сторону Луганска отправилась колонна тяжелой техники российских наемников. Еще одна колонна зафиксирована в населенном пункте Давыдово-Никольское. По предварительным данным, террористы в обеих колоннах главным образом состоят из граждан России - русских и чеченцев», - сказал Лысенко.

Также он отметил, что на стороне боевиков воюют кадровые российские военные. «В областной больнице Луганска на лечении находятся несколько раненых военнослужащих Вооруженных сил Российской Федерации», - сказал он.

Также российские наемники не прекращают обстрелы мирных жителей. В поселке Красный Партизан террористы из минометов обстреливают людей, когда они набирают воду из водовозов. В результате постоянных обстрелов террористов значительно повреждены мощности Ясиновского коксохимического и Ясиноватского машиностроительного заводов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, це вже надто примітивно... вони щось гірше задумали, певно

Однин розумний чоловік сказав і я з ним погоджуюсь. Вони так провокують Україну. По перше там де камази обстріл тероритів вести не можна. Отже вони можуть робити постачання зброї і живої сили без загрози знищення. По друге, якщо колона камазів буде знищена, роїся отримає привід для повномасштабної інтервенції. Ось такий план путлера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, це вже надто примітивно... вони щось гірше задумали, певно

Однин розумний чоловік сказав і я з ним погоджуюсь. Вони так провокують Україну. По перше там де камази обстріл тероритів вести не можна. Отже вони можуть робити постачання зброї і живої сили без загрози знищення. По друге, якщо колона камазів буде знищена, роїся отримає привід для повномасштабної інтервенції. Ось такий план путлера.

То нащо було погоджуватись приймати ту гумку? Згідний, кордони "диряві", техніки і вояків, для повного контролю, катастрофічно не вистачає. Але в разі відмови приймати ту "допомогу"і перехід такої колони кордону, Україна б мала повне право на рішучі дії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arsen Avakov

Среди часов сегодняшнего непростого дня - несколько минут реального позитива. Мои друзья, товарищи по ночным майданным бдениям, народные депутаты "Батькивщины" Донец Таня и Денис Дзендзерский за свои средства бронировали и сегодня передали для нужд Нацгвардии два КРАЗА. Киевское НПП "Практика" сделало отличную работу, а ребята оплатили почти миллион шестьсот тісяч гривен! Отпрвляем на фронт. Вот это настоящее - не словом, а делом! Спасибо!!!

10608402_688566281233481_1487577762991515228_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, це вже надто примітивно... вони щось гірше задумали, певно

Однин розумний чоловік сказав і я з ним погоджуюсь. Вони так провокують Україну. По перше там де камази обстріл тероритів вести не можна. Отже вони можуть робити постачання зброї і живої сили без загрози знищення. По друге, якщо колона камазів буде знищена, роїся отримає привід для повномасштабної інтервенції. Ось такий план путлера.

То нащо було погоджуватись приймати ту гумку? Згідний, кордони "диряві", техніки і вояків, для повного контролю, катастрофічно не вистачає. Але в разі відмови приймати ту "допомогу"і перехід такої колони кордону, Україна б мала повне право на рішучі дії.

вона його все ще має
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гравець «Шахтаря» опублікував у Інстаграмі фото у футболці збірної України

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Бразильський півзахисник «Шахтаря» Тайсон на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Інстаграм розмістив знімок, на якому сам футболіст позує у футболці збірної України і підписав його: «Надобраніч. Респект Україні».

im578x383-%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подія з розряду міжнародного скандалу (не такого масштабу як збитий Боїнг, правда):

Литовського почесного консула в Луганську вбили терористи

Литовський почесний консул у Луганську Микола Зеленець був викрадений терористами та вбитий.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.

"З глибоким сумом щойно дізнався, що почесний консул Литви у Луганську Микола Зеленець був викрадений та брутально вбитий терористами", - написав

Лінкявічюс

. 9d1f390-1.jpg

Микола Зеленець

Загиблий є громадянином України, він був луганским бізнесменом, спеціалізувався на виробництві пожежного обладнання.

Зеленець представляв інтереси Литви у Луганську та в регіоні і, відповідно, мав дипломатичний імунітет.

Останній пост на його фейсбук-сторінці датований 19 липня, хоча до того він дописував регулярно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прапор у Москві підняв київський екстремал Mustang Wanted

Зізнавшись у своєму "злочині" хлопець пропонує здатися російським правоохоронцям в обмін на звільнення Надії Савченко

Відповідне звернення активіст розмістив у одній з соцмереж, передає Еспресо.TV.

Наводимо повний текст звернення:

"Дорогі співвітчизники, шановні росіяни, а також доблесні охоронці правопорядку міста Москви. Я, Григорій (він же Mustang Wanted), громадянин України, змушений не красного слівця заради зробити зізнання, спрямоване на звільнення обвинувачених у хуліганстві невинних російських громадян, які мають всі шанси стати жертвами широко відомого своєю справедливістю Російського правосуддя.

Я і є той самий чоловік, який в пориві щирих патріотичних почуттів забрався на дах висотки на і перефарбував прикрашаючу її зірку в кольори нашого рідного українського прапора, а потім там же підняв прапор незалежної України, про що у мене є фото і відео докази. Цей процес виявився досить трудомістким і зайняв у мене практично всю ніч, закінчив я свою працю близько 6 ранку і з радістю відправився спати.

Громадяни Росії, проти яких зараз порушили кримінальну справу і яким світить 7 років, мною були помічені в цей час на даху будівлі, і варто зазначити, що ми з ними навіть не знайомі. Ну як відомо Російський суд - найсправедливіший суд у світі!

Визнаю себе винним в «хуліганстві» і готовий постати перед цим самим судом в обмін на звільнення прекрасної сміливою української дівчини - Надії Савченко.

Вона точно ні в чому невинна, а я-то хоч зірку пофарбував.

Свій вчинок вважаю арт-перформансом і присвячую його Дню Незалежності України, а також всім хлопцям, які захищають зараз мою Батьківщину!

Слава Україні!

З повагою, Гриша Mustang Wanted"

im578x383-z68ZXIYDnWY.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, як на мене - то насрати всім на ті скандали, позанепокоюються в куточку і все... ну може пальцем погрозять в сторону параши...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Mustang Wanted.

Дуже крутий чувак. Хто бачив його відоси на ютюбі-той зрозуміє. І коли з'явились новини про фарбування верху тої будівлі, одразу подумав на нього, бо він вже там неодноразово був і робив отакого плану селфі, тільки без фарбованого знака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як в житті буває, цей хлопчина пофарбував, а наступний день росіяни прийшли з парашутами, як кажуть не в тому місці не в той час.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по новвинам кажуть, що деякі авто з конвою вже розвантажились та поїхали назад, наші заявляють що будуть перевіряти що вони вивозитимуть, чесно я сумно посміявся - якщо це буде так само як на ввоз перевіряли, то можуть навіть не виходити, посунуть та проїдуть без перешкод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, досить самопринижуватись, вводячи на свою адресу "диванна сотня". Зараз йде (і чим далі то буде розкручуватись) дискредитація волонтерського, активіського, самоуправлінського рухів. Всього того доброго, що дав нам Майдан. Справді мало є відважних чоловіків, яких би не стримували певні турботи, щоб піти добровольцем на Схід, але ж від призову косять одиниці. Ми ж не виїхали закордон, чи відкосили і не відкосимо, коли Батьківщина покличе! Та ж диванна сотня здає по всій Україні десяти мільйонів своїх кровненьких грошенят на іменну допомогу бійцям, дає тисячі волонтерів. Це самоорганізоване суспільство, в якому дуже чітко видно безпорадніть і неефективність державного апарату, який так завзято взявся відновлювати наш Всенародний. І повірте, що ми всі йому дуже заважаємо в тому.

п.с. Якщо доля пришле вам повістку, старайтесь записатись в добровольчий батальйон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок параду:

Та не проблема в тих 80 млн.грн. Одні тендерні закупівлі держорганів - це більше 350 млрд.грн. на рік. Війна не війна, а мільярди течуть щодня на прибирання лісів, паркових зон, на безкоштовні ліки і харчування для дітей - все як пише Конституція. Он де цинізм і маштаби, а на параді буде піар, тому парад мусить бути, бо на чому ще піаритись Порошенку і ко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок параду:

А я чомусь впевнений, що нашим військовим, а тим більше ти що в зоні АТО парад в Києві приємний буде...

І якщо вже від наших "диванних" розмов вже не залежить чи буде він чи ні. (пізно...), то давайте той парад хоч преподнесем всьому світу правильно!!!! Так хай він буде!!! І буде на роздуми нашим ворогам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...