Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

поки дядько Семен не скаже прямо, що допоможе нам у будь-яких випадках - ми будемо боятися та зважати на думки інших =(

А може не чекати скаже щось той дядько Семен чи ні, а лупити ту вату як лупили? :0121: Штати, як і Європа, в першу чергу зважають на свої вигоди. Вже пів року вони "засмучені" діями пуйла. То ж доки чекати тієї допомоги?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

хто там казав, що це ті 35 машин,яких доглянули митники? 100 фур з "подарунками" їде гопникам,бомжам,наркоманам і убивцям,а ми стали стурбованими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 авто, це ж не 100 комарів, вони що, підземними тунелями через кордон їхали? Треба була йому та гумка.... А тепер гадай - що було в тих авто.... Знову якогось гемору приперли, ватяри довбані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 авто, це ж не 100 комарів, вони що, підземними тунелями через кордон їхали? Треба була йому та гумка.... А тепер гадай - що було в тих авто.... Знову якогось гемору приперли, ватяри довбані.

таким чином навіть ротацію особового складу терористів провести можна дуже швидко і ефективно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 авто, це ж не 100 комарів, вони що, підземними тунелями через кордон їхали? Треба була йому та гумка.... А тепер гадай - що було в тих авто.... Знову якогось гемору приперли, ватяри довбані.

таким чином навіть ротацію особового складу терористів провести можна дуже швидко і ефективно.

Таким чином можна не тільки ротацію провести, можна купу всяко гогемору приперти. зате:" Порошенко пропонує Росії схаменутися" Тиць. Пізнє запалення у Пороха?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он сепаратюги на Зелло доповіли, що перші вантажівки вже прибули в Луганськ... А інший сказав, що сьогодні всі 250 КамАЗів в'їхали в Україну...

хтось здивований? ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 авто, це ж не 100 комарів, вони що, підземними тунелями через кордон їхали? Треба була йому та гумка.... А тепер гадай - що було в тих авто.... Знову якогось гемору приперли, ватяри довбані.

таким чином навіть ротацію особового складу терористів провести можна дуже швидко і ефективно.

Таким чином можна не тільки ротацію провести, можна купу всяко гогемору приперти. зате:" Порошенко пропонує Росії схаменутися" Тиць. Пізнє запалення у Пороха?

я за нього не голосував, але він ще тоді стримував людей в перші дні революції на майдані.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я фігею з наших прикордонників та митників, вони оглянути 35 машин і все, а де прикриття силовиками пропускному пункту, в нас, на Волиниі є оперативна бригада, при найменшій підозрі підготовлені бійці з бтрами вже на кордоні, та роблять свою роботу, а тут більше 100 !!!!! камазів з невідомим, потенційно з військовим , вантажем,

і тут питання, де охорона пропусконо пункту, де спец техніка, де належна охорона кордону

якщо вже й дали нашим прикодонникам та митникам оглянути вантаж, тоді чому не забезмечич належне прикриття персоналу

я чудово знаю, що кадрові прикордонники- толюди з дуже висим степенем підготовки, але нажаль все сходить на нівець із-за дибільного командування, на чолі з Литвиним

ПС. вибачте, накипіло

Ти хоч на карті бачив , де те Ізварино ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а розфігачити ми не зможемо, так як там будуть офіційні представники віляких міссій та ще й свою парафію туди впхають, і кордон Луганська ми не контролюємо... і цих 34 вантажівки за 2 доби - це те,на що вони надіялися, всі ж інші будуть із "підмогою"

Главная астрономическая обсерватория НАН Украины сообщает, что в данный момент Земля проходит сквозь метеоритный поток «Персеиды», поэтому в «гуманитарный конвой» в любой момент может попасть метеорит средних размеров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хоч на карті бачив , де те Ізварино ?

сорі, не глянув на карту, тоді чекаю новини про розбомблення вантажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти я надіюсь це із зони АТО пишеш, чи тебе від поїздки туди теж Порох стримує?

Можеш зібрати отряд таких же диванних вояк і поїхати роздовбати ту колону і заодно показати нашим генералам як треба воювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки дядько Семен не скаже прямо, що допоможе нам у будь-яких випадках - ми будемо боятися та зважати на думки інших =(

Якщо Ви про США, то на жаль їх президент не має як кажуть яйця.

Та має він їх, але вони в нього, якісь гламурно шоколадні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LeO29, прогорни форум на місяць назад і подивись чим закінчилась спроба взяти під контроль ту частину кордону.

І про яку охорону мова? треба було туди відправити бригаду в повному складі із бронетехнікою, чи ти думаєш що десяток хлопців, хай навіть зі спецназу, змогли б там щось вдіяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти я надіюсь це із зони АТО пишеш, чи тебе від поїздки туди теж Порох стримує?

Можеш зібрати отряд таких же диванних вояк і поїхати роздовбати ту колону і заодно показати нашим генералам як треба воювати.

А що не біло такого що порох стримував революцію?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо припустити що в тих вантажівках і дійсно немає зброї (а воно швидше за все так і є), і як тоді ми будемо виглядати в очах заходу? А москалі не втратять такого шансу щоб відігратись на політичній арені. І навіть якщо після цього і не буде вторгнення миротворців чи початку повномасштабної війни то на політичній війні ми свою позицію різко погіршимо.

Та і дуже нерозумно везти зброю таким чином, в дорозі що хоч може статися і можна тупо спалитися. А так та частина кордону і так не контролюється і зброю і найманців там і без гум.конвою можна перекидати пачками.

Тому моя думка що ціль цього конвою явно не доставка зброї, вони щось інше задумали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти я надіюсь це із зони АТО пишеш, чи тебе від поїздки туди теж Порох стримує?

Можеш зібрати отряд таких же диванних вояк і поїхати роздовбати ту колону і заодно показати нашим генералам як треба воювати.

та що там я - навіть не диванні воякі, які вже там, не можуть отримати нормального озброєння яке є у нас, то це хто винен? Чому Семенченко каже що їм не надають зброю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо припустити що в тих вантажівках і дійсно немає зброї (а воно швидше за все так і є), і як тоді ми будемо виглядати в очах заходу? А москалі не втратять такого шансу щоб відігратись на політичній арені. І навіть якщо після цього і не буде вторгнення миротворців чи початку повномасштабної війни то на політичній війні ми свою позицію різко погіршимо.

Та і дуже нерозумно везти зброю таким чином, в дорозі що хоч може статися і можна тупо спалитися. А так та частина кордону і так не контролюється і зброю і найманців там і без гум.конвою можна перекидати пачками.

Тому моя думка що ціль цього конвою явно не доставка зброї, вони щось інше задумали.

Можливо, планують когось, чи щось, вивозити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо припустити що в тих вантажівках і дійсно немає зброї (а воно швидше за все так і є), і як тоді ми будемо виглядати в очах заходу? А москалі не втратять такого шансу щоб відігратись на політичній арені. І навіть якщо після цього і не буде вторгнення миротворців чи початку повномасштабної війни то на політичній війні ми свою позицію різко погіршимо.

Та і дуже нерозумно везти зброю таким чином, в дорозі що хоч може статися і можна тупо спалитися. А так та частина кордону і так не контролюється і зброю і найманців там і без гум.конвою можна перекидати пачками.

Тому моя думка що ціль цього конвою явно не доставка зброї, вони щось інше задумали.

тупо з тієї дороги біля Ізварино можна було кратер зробити ракетами і не треба буде ніяких гуманітарних вантажів розстрілювати.

А якщо припустити що в тих вантажівках і дійсно немає зброї (а воно швидше за все так і є), і як тоді ми будемо виглядати в очах заходу? А москалі не втратять такого шансу щоб відігратись на політичній арені. І навіть якщо після цього і не буде вторгнення миротворців чи початку повномасштабної війни то на політичній війні ми свою позицію різко погіршимо.

Та і дуже нерозумно везти зброю таким чином, в дорозі що хоч може статися і можна тупо спалитися. А так та частина кордону і так не контролюється і зброю і найманців там і без гум.конвою можна перекидати пачками.

Тому моя думка що ціль цього конвою явно не доставка зброї, вони щось інше задумали.

Можливо, планують когось, чи щось, вивозити.

якщо вперед ногами то хай возять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що там я - навіть не диванні воякі, які вже там, не можуть отримати нормального озброєння яке є у нас, то це хто винен? Чому Семенченко каже що їм не надають зброю?

Ну так же не Семенченко каже що колону треба роздовбати а ти, от я тобі і пропоную поїхати і показати як треба воювати, а зброю думаю в тій гуманітарці візьмеш, якщо вона там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти я надіюсь це із зони АТО пишеш, чи тебе від поїздки туди теж Порох стримує?

Можеш зібрати отряд таких же диванних вояк і поїхати роздовбати ту колону і заодно показати нашим генералам як треба воювати.

А заперечити по суті ніяк ніззя? Обов'язково треба перевести стрілки на автора? Сам вже в окопі?

Порох занадто дипломатичний і толерантний в даній ситуації, боюсь закінчиться і ганьбою і війною, повномасштабною.

Якщо Луганськ все-таки в кільці, то хєр туди пройде якась колона, можуть тупо заблокувати і перевірити, але якщо це передбачать, колона погубиться по полях і лісах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що там я - навіть не диванні воякі, які вже там, не можуть отримати нормального озброєння яке є у нас, то це хто винен? Чому Семенченко каже що їм не надають зброю?

Ну так же не Семенченко каже що колону треба роздовбати а ти, от я тобі і пропоную поїхати і показати як треба воювати, а зброю думаю в тій гуманітарці візьмеш, якщо вона там є.

не треба пересмикувати, я такого не писав, що треба роздовбати колону - навпаки я писав, що нас провокують таким чином.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вот,ми тут в мережі не можемо порозумітися,а ви говорити про щось....

всі проблеми в недостатку інформації та правильного напрямку її розповсюдження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...