Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут не тільки анонс новин "гамнанавентилятор", а ще й думки висловлюють.

Який коридор ганьби???? Вони нас розстрілюють, катують, а для нас дикість брати їх в полон. З ворогом треба воювати всіма методами, в тому числі і методами ворога. В нас немає права на помилку. Завтра ми не нажмемо Ctrl+Z і не повторимо з кращої спроби. Є сьогодні і вже потрібно захищатись!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно розуміти, що наразі ця територія у глибокому тилу ворога. Фоткання з літака - це зайвий час перебування у зоні потенційного ураження ППО ворога. Фоткання навідником (без якого така справа навряд би відбулася) - це "засвічування його позицій". А навідники є! Можливо вони підсвічують місце атаки для літаків.

Досить цікава аналітика. Багато що вже з цього сказано, але є деякі нові думки.

Россия – параноидальная страна, - американский политолог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно розуміти, що наразі ця територія у глибокому тилу ворога. Фоткання з літака - це зайвий час перебування у зоні потенційного ураження ППО ворога. Фоткання навідником (без якого така справа навряд би відбулася) - це "засвічування його позицій". А навідники є! Можливо вони підсвічують місце атаки для літаків.

Досить цікава аналітика. Багато що вже з цього сказано, але є деякі нові думки.

Россия – параноидальная страна, - американский политолог

Диванно-форумні воїни вони такі примхливі та не схильні довіряти інфі без фоток. Треба нашим працювати як Lie News, спочатку приїжджають журналісти - а потім бомблять. Або хоча б вліпити фотки війни в Іраку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж,будемо звикати:росіяни приїхали-росіяни згоріли

Peter Shuklinov

2 години тому з Kyiv · Відредаговане

- горят русские танки в районе Новоазовска. Есть пленные российские солдаты. Пока живые. Надеюсь, украинские солдаты пожалеют глупых. Сам город полностью контролируется Вооруженными силами Украины. Местные жители фиксируют многочисленные пролеты украинской авиации в сторону КПП Украины с Россией, а также в сторону Маркино и Щербака. Остатки разбитых подразделений российской армии отступают назад к границе. За ними по пятам украинская армия. Кое-какие подразделения вроде бы как прорвались вглубь украинской территории и отрезаны от границы. Где-то там они себе пока еще лазят. Но это временно. Не беспокойтесь. Армия работает. Не ведитесь на вбросы Путина. Русские приехали - русские сгорели. Привыкаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При виде американских самолетов Путин откажется от ввода основного массива своих войск, - The Wall Street Journal призывает Обаму помочь Украине

Коли вже вони нарешті роздупляться? Чи так і не дочекаємось допомоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет худа без добра :

Нда... Сколько молчал... Но с парадом маленько перебор.... Теперь и меня можно смело называть бандеровцем и укром
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, Ваше посилання викликає розрив шаблонів, тому що містить в собі "Взаимоисключающие параграфы" Вперше читаю в одній статті і про

евромайданутые

і про

Человек в ватном состоянии

ватничества

Тобто післі фрази "евромайданутые" на початку тексту повністю зникає бажання читати його далі, незважаючи на те що смислова нагрузка в ньому є достатня...

Це частина тексту з сайту ,,Обітєль батюшки Зосіми,. В оригіналі там говориться про те ,як протидіяти майданівцям.Розкладено по поличкам.

Сайт можна читати лише людям з міцними нервами, мегатони православія головного мозку.

В Расії працюють спеціалісти вищого світового класу по соціоніціта моделюванню суспільного свідомого та несвідомого.

Ворога треба бити його ж зброєю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось, аби це було дороговказом для багатьох українців, бо пісня дійсно вселяє надію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прес-центр АТО

40 хв ·

Зміни в оперативній обстановці станом на

19.00 25.серпня

Сьогодні зранку відувся прорив Державного кордону України змішаної колони бронетехніки в районі пунктів Щербак-Новоазовськ. Прикордонники вступили у нерівний бій, внаслідок чого пересування колони було зупинено на напрямку Щербак Маркіно. Перегрупувавшись противник пішов на прорив.

Високоточними ударами артилерії та армійської авіації було нанесено удари по техніці терористів. В основному колона складалася з БМД, дванадцять з яких було знищено після першого ж удару північніше Новоазовська. Підтверджено жнищення кількох танків силами Національної Гвардії. Решта вдалися до течі у напрямку населеного пункту Тельманово.

8 полонених десантників сьогодні дають свідчення. Як стало відомо після спілкування з родиною одних з них, родичі переконані, що їхні чоловіки та діти перебувають на навчаннях у Дагестані.

Разом з тим, продовжились обстріли позиції сил АТО неподалік населених пунктів Сабівка, Городище, Червона Поляна, Світле, Кутейніково, Авдіївка. На данний момент ведеться оборонний бій в районі Новоазовська. Також відбулось два вогневих контакти неподалік населених пунктів Щербак, Гусельщиково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація з російськими масмедіа очима Павла Шеремета

Мы имеем дело с замкнутым кругом, когда мы все становимся заложниками этой игры. В начале Майдана семья Януковича наняла кремлевских пиарщиков для продвижения Виктора Януковича на президентской кампании 2015 года. Эти пиарщики были близки к Кремлю, поэтому в антимайдановскую кампанию включились государственные медиа. Поскольку в государственных медиа, включая информационные агентства, но в большей степени телеканалы, работают люди не бесталанные, то они довольно ярко живописали ужасы Майдана, возбуждая российское общество и российских политиков. Насмотревшись пропагандистских телесюжетов о Майдане, Путин и Кремль включились в этот украинский вопрос с уже заданным углом зрения и дали более жесткие установки российским пропагандистам. На это наложилась моральная травма от бегства Януковича, и это было воспринято Путиным как его собственный провал. Соответственно, указивки для пропагандистов стали однозначно антиукраинские и жесткие. Талантливые телевизионщики из этого живописали какую-то межнациональную трагедию. И это все переросло в девятый вал страшилок, и российское общество просто сошло с ума. Это, конечно, некоторое упрощение, но примерно такая схема. На это наложились и внутренние комплексы российских телевизионщиков. Я долго не мог понять, в чем причина, почему мои коллеги, товарищи, с которыми мы прошли горячие точки и войны, ведут себя как сорвавшиеся с цепи псы империи, псы мракобесия. Я понял в какой-то момент, что ими движет. Все эти годы, сытые нулевые, годы путинизма, было довольно стыдно работать в новостях на госканалах. При каждой нашей встрече мои коллеги, вольно или невольно, оправдывались, объясняя свой конформизм тем, что у них ипотека, что у них семья, что у них дети, которых надо кормить, больная мать и так далее. Найти яркое объяснение тому, почему они восхваляют «Единую Россию», на белое говорят черное, трудно было всегда, и внутренне дискомфортно людям работалось. Но теперь украинская война дала им этот аргумент, они теперь не жалкие пропагандисты, не трусы, обменявшие совесть на ипотеку, а защитники Русского мира, они защитники несчастных мирных людей, защитники людей от фашизма, продолжатели дела своих дедов и прадедов. Такой выверт сознания привел к тому, что люди с удовольствием делают свое грязное дело. Ну а молодежь… Я поражен, что молодежь ностальгирует по советской империи, готова подтирать зад газетой, потому что пропадет туалетная бумага. Я думаю, что это во многом наша вина, потому что мы не рассказывали своим детям об ужасах советского времени, мы играючи выпустили джинна из бутылки, расписывая о том, какая была великая страна, что весь мир нас боялся. Мы забыли, что бояться и уважать – это все-таки разные вещи.
Просто їм так вигідніше.Лише коли рухне, або різко зменшиться поток з кормушки ситуація зміниться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bv528BTIEAENkv7.jpg

Яневського попросили чи хватить мужності в Скрипіна чи Мустафи вісвітлити цю новину на тб Звичайно без лайкі І чи зробить для себе якісь висновкі Петя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко распускает Раду

Президент Украины Петр Порошенко заявил о том, что распускает Верховную Раду.

Такое сообщение появилось в президентском твиттере передает Цензор.НЕТ.

В нем сказано: "Дорогі співвітчизники! Я вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, ще недавно він говорив про те, що в вересні дане скликання мало ратифікувати угоду з ЄС...а ще закон про відкриті списки теж плакав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи знає хтось щось про 51-шу механізовану бригаду, чи можливо має зв'язок з нею, просто в мене друг там, 2-ий день невиходить на зв'язок, звати його Павляшик Микола, всі знайомі в паніці, буду вдячний за любу інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все спокійно на кордоні з анексованим Кримом. Російські військові там узялися за укріплення своїх позицій. Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, концентруються вони в районі Джанкоя і далі на північ. Цю інформацію в ексклюзивному інтерв'ю ТСН повідомив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. За його словами, людей, які живуть неподалік Перекопського перешийка, вже навіть попередили про ймовірні військові дії. "У Криму я знаю дуже готують російських військовослужбовців, що нібито восени уже почнуться там бойові дії. Вони гадають, що Україна почне ці військові дії. Хоча не виключається, що росіяни вирішують просунутися далі. У районі Красноперекопська і Джанкоя вони все більше концентруються. Вони говорять, що краще залишити ці місця, тому що скоро будуть тут спекотні бої", - зазначив він.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/u-krimu-okupaciyni-viyska-rf-gotuyutsya-do-spekotnih-boyiv-z-ukrayincyami-voseni-dzhemilyev-364886.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, ще недавно він говорив про те, що в вересні дане скликання мало ратифікувати угоду з ЄС...а ще закон про відкриті списки теж плакав...

IU7ri.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи знає хтось щось про 51-шу механізовану бригаду, чи можливо має зв'язок з нею, просто в мене друг там, 2-ий день невиходить на зв'язок, звати його Павляшик Микола, всі знайомі в паніці, буду вдячний за любу інформацію.

Ти ще номер свого друга опублікуй, щоб сепари точно знали куди стріляти.

Напевно для твоїх зверненнь є гаряча лінія АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олігарх Рінат Ахметов стверджує, що йому не шкода стадіону "Донбас Арена", який постраждав внаслідок обстрілу кілька днів тому

Про це повідомляє прес-служба ФК "Шахтар", пише Еспресо.TV.

"Пошкоджена будівля, навіть така, як "Донбас Арена", – дрібниця порівняно із справжньою цінністю – людськими життями", – запевнив Ахметов.

"Якби мене запитали, чи готовий я, щоб наш стадіон рознесли на дрібні шматочки, щоб я втратив весь свій бізнес, але натомість настав мир в Донбасі, я б погодився, не роздумуючи ні єдиної секунди", – стверджує олігарх.

Він зазначив, що зараз найголовніше – зупинити війну і врятувати життя людей.

Рудий коли-небудь скаже "Мир в Україні", а не "Мир в Донбасі"?

Рудий коли-небудь хоч чимось допоможе український армії?

Бо не за горами час, коли українці дійсно рознесуть весь його бізнес "на дрібні шматочки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, угоду то ратифікують, а от відкриті списки за пропорційною системою малоймовірно, що приймуть. Треба реально самообороною прижати тих депутатів біля верховної ради, бо вони думають, що їм все зійде з рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи знає хтось щось про 51-шу механізовану бригаду, чи можливо має зв'язок з нею, просто в мене друг там, 2-ий день невиходить на зв'язок, звати його Павляшик Микола, всі знайомі в паніці, буду вдячний за любу інформацію.

Бригада велика і розкидана в різних місцях. Де саме стояв твій друг, коли останній раз був на зв'язку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...