Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Старший сержант Коротеєв Валерій Анатолійович - головний сержант протитанкового взводу. Під час заходу під прикриттям вогня артилерії з території Росії колони бронетехніки в районі населеного пункту Дібровка старший сержант Коротєєв зі своєї установки Птур особисто знищив 4 БТРи і один танк.

Для мене велика честь вручити йому цю високу державну нагороду - Орден "За мужність".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

На фоні того що, раніше місто не могло вигнати декілька п'яних сепаратистів - закликати населення захищати місто від танків нерозумно. Треба армії самій мовчки робити свою роботу.

що значить не розумно ? Ну от копаєш ти картоплю, вийшов на вулицю й гукнув, щоб допомогли, навіть якщо й ніхто не зголосився, кількість картоплі, яку потрібно копати не збільшится, а хоч один згодится допомогти й вже набагато меньше роботи.

На данний момент то не внітрішній агрессор, який знає де ти живеш й може капостей наробити, це зовнішній ворог й думаю знайдутся добровольці з самосвідомістю. Принаймні гірше від таких закликів точно не буде, то чому це не розумно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І люди, не тратьте нерви, якщо тяжко не відповідати на москальські закидони, йдіть на ескалацію форумного конфлікту з взаємними образами, вас точно забанять й ваша душа заспокоїтся без напливу москальського цинізму та брехні

Це значить здатися, признати свою неспроможність більш, ніж на образи.

На ворожих форумах треба вести себе витриманіше та розумніше.Звичайно легше, коли тебе кругом лайкають та хвалять, але навіть один пробуджений мозок вже заслуговує на самоповагу.

Досить задати питання і ведучий уже втратить частину своєї впевненності.Крім того питання неможливо заперечити.

Половне щоб воно було вчасно і правильно поставлене.

ну добре, або давай ссилки на москальські теми, форуми, де ОСОБИСТО ТИ когось переконав (чи хоча б більш меньш вдало намагався переконати), або не пи*ди. В рідному серидовищі добре словоблудієм займатись, розказувати що, як й кому робити та казати, покажи свою роботу ТАМ, ссилками, фактами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І люди, не тратьте нерви, якщо тяжко не відповідати на москальські закидони, йдіть на ескалацію форумного конфлікту з взаємними образами, вас точно забанять й ваша душа заспокоїтся без напливу москальського цинізму та брехні

Це значить здатися, признати свою неспроможність більш, ніж на образи.

На ворожих форумах треба вести себе витриманіше та розумніше.Звичайно легше, коли тебе кругом лайкають та хвалять, але навіть один пробуджений мозок вже заслуговує на самоповагу.

Досить задати питання і ведучий уже втратить частину своєї впевненності.Крім того питання неможливо заперечити.

Половне щоб воно було вчасно і правильно поставлене.

ну добре, або давай ссилки на москальські теми, форуми, де ОСОБИСТО ТИ когось переконав (чи хоча б більш меньш вдало намагався переконати), або не пи*ди. В рідному серидовищі добре словоблудієм займатись, розказувати що, як й кому робити та казати, покажи свою роботу ТАМ, ссилками, фактами

я постійно тролю вату, коли іграю в WOT:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я постійно тролю вату, коли іграю в WOT:)

я теж тролю, особливо коли випивший, але цінність цього як і смислова нагрузка прирівнюєтся до фрази * я як йду по часному сектору то зачіпаю всіх дворових собак, щоб вони гавкали*, так і тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фоні того що, раніше місто не могло вигнати декілька п'яних сепаратистів - закликати населення захищати місто від танків нерозумно. Треба армії самій мовчки робити свою роботу.

що значить не розумно ? Ну от копаєш ти картоплю, вийшов на вулицю й гукнув, щоб допомогли, навіть якщо й ніхто не зголосився, кількість картоплі, яку потрібно копати не збільшится, а хоч один згодится допомогти й вже набагато меньше роботи.

На данний момент то не внітрішній агрессор, який знає де ти живеш й може капостей наробити, це зовнішній ворог й думаю знайдутся добровольці з самосвідомістю. Принаймні гірше від таких закликів точно не буде, то чому це не розумно ?

На фоні, того що наших добровольців чомусь не хочуть забезпечувати важким озброєнням (про що писав Семенченко) закликати людей захищати місто - це якийсь брєд. Люди і так в курсі, що треба захищати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натали Аласания

Почему я не вступаю в дискуссии с ватниками? Отвечу по-еврейски, вопросом: "А шо бы шо?". О чем можно спорить с людьми, на голубом глазу называющих белое черным? Чуркин, например, вчера объяснил, что его ватная держава ощущает свою правоту, нарушая суверенитет другой страны. Точно так же его коллега Халед Машаль, руководитель ХАМАСа, вчера заявил, что трое мальчишек-израильтян, которых несколько месяцев его боевики захватили и убили, были "легитимной целью".

А теперь скажите, что именно вы надеетесь доказать последователям и единомышленникам этих уродов, вступая с ними в спор? Только моментальный бан, только посылание на хуй - вот и вся дискуссия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажи свою роботу ТАМ, ссилками, фактами

Мені ще особисто там привести всі свої особисті дані?

Пишу на майл.ру.Аудиторія величезна.Звичайно сприймають шкурні, повсякденні речі в першу чергу. Саме до них і треба апелювати спочатку.Чи ти може чекаєш, що відразу після форума росіяни порвуть свої паспорти.

Вода ,вона камінь точить.Треба тільки постійно, а не раз хлюпнути і забанитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фоні, того що наших добровольців чомусь не хочуть забезпечувати важким озброєнням (про що писав Семенченко) закликати людей захищати місто - це якийсь брєд. Люди і так в курсі, що треба захищати.

сам факт існування цієї війни це великий великий брєд, а ще більший брєд вважати брєдом заклики до оборони ВЛАСНОГО міста. Коли не закликають - значить все добре (відносно) й війська самі справлятся без особливих проблем, якщо ж таки закликають, значить загроза дійсно велика й таки допомога свідомого населення дійсно потрібна. Тим більше напевне в зверненні до містян містится інфа, куди прибути й що по можливості з собою мати. От ти особисто в схожій ситуації знаєш куди йти й що робити ? Для мене взагалі дивно, чому влада наших міст не розробила хоча б приблизних планів на випадок підходу ворогів до міста (та й ворожий десант покищо ніхто не відміняв) й не довела ці плани до широкого загалу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажи свою роботу ТАМ, ссилками, фактами

Мені ще особисто там привести всі свої особисті дані?

Пишу на майл.ру.Аудиторія величезна.Звичайно сприймають шкурні, повсякденні речі в першу чергу. Саме до них і треба апелювати спочатку.Чи ти може чекаєш, що відразу після форума росіяни порвуть свої паспорти.

Вода ,вона камінь точить.Треба тільки постійно, а не раз хлюпнути і забанитись.

чому я наводив ссилку на тему на рос форумі, де з побратимами українцями НЕОДНОРАЗОВО пробував переконувати москалів, а ти *включаєш окуня* й не наводиш ссилку ? при тому всьому, я побувавши в цій *шкурі* ЗНАЮ, що чекає українського дописувача й тому не раджу спорити, а ти радиш. Тому я роблю висновок, ти або мазохіст, або не знаєш, які емоції переживає людина, яка питаєтся пробитись через глуху стіну цинізму, злоби, брехні й ненависті, тому й прошу від тебе ссилку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерв'ю про життя в країні яка більше пів століття живе в стані війни - Ізраїль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажи свою роботу ТАМ, ссилками, фактами

Мені ще особисто там привести всі свої особисті дані?

Пишу на майл.ру.Аудиторія величезна.Звичайно сприймають шкурні, повсякденні речі в першу чергу. Саме до них і треба апелювати спочатку.Чи ти може чекаєш, що відразу після форума росіяни порвуть свої паспорти.

Вода ,вона камінь точить.Треба тільки постійно, а не раз хлюпнути і забанитись.

а я то раніше думав звідки там адекватні пости беруться...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойцы АТО захватили в плен группу военных из парашютно-десантного полка РФ

напевно варто показати їх (у досить нормальних умовах), нехай батькі і родичі підіймають хай у рашці.

Тоді обміняти на Савченко і Сенцова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойцы АТО захватили в плен группу военных из парашютно-десантного полка РФ

напевно варто показати їх (у досить нормальних умовах), нехай батькі і родичі підіймають хай у рашці.

Тоді обміняти на Савченко і Сенцова

от так тільки віддавати (обмінювати) їх у руки батьків у Києві під наглядом міжнародних журналістів і представників оон
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойцы АТО захватили в плен группу военных из парашютно-десантного полка РФ

напевно варто показати їх (у досить нормальних умовах), нехай батькі і родичі підіймають хай у рашці.

Тоді обміняти на Савченко і Сенцова

от так тільки віддавати (обмінювати) їх у руки батьків у Києві під наглядом міжнародних журналістів і представників оон

Це я один такий кровожерливий став, що маю бажання віддавати їх точно не "цілими і неушкодженими", а можна взагалі по по частинах віддавати... Певно правда в тому є, що війна оголює всі низменні відчуття в людини. Що ж. Не ми це затіяли, але нам з цим справлятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойцы АТО захватили в плен группу военных из парашютно-десантного полка РФ

напевно варто показати їх (у досить нормальних умовах), нехай батькі і родичі підіймають хай у рашці.

Тоді обміняти на Савченко і Сенцова

от так тільки віддавати (обмінювати) їх у руки батьків у Києві під наглядом міжнародних журналістів і представників оон

Це я один такий кровожерливий став, що маю бажання віддавати їх точно не "цілими і неушкодженими", а можна взагалі по по частинах віддавати... Певно правда в тому є, що війна оголює всі низменні відчуття в людини. Що ж. Не ми це затіяли, але нам з цим справлятись.

якщо обмін на Сенцова і Савченко - то можна неушкодженими

Новина ні про що! Захватили групу російський військових - а це скільки? Що так влом вказати хочаб приблизну к-сть + прізвища та посади тих вояк. А так новина із області - хочу вам розказати про Африку, але почну з Австралії.

поїдь в зону ато побачиш сам
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новина ні про що! Захватили групу російський військових - а це скільки? Що так влом вказати хочаб приблизну к-сть + прізвища та посади тих вояк. А так новина із області - хочу вам розказати про Африку, але почну з Австралії.

Как рассказал Томенко, одного из российских пленных они доставили в больницу, так как он получил ранения во время боя (ожоги).

Это – водитель-механик 331-го парашютно-десантного полка Артем Кузьмин. Пленный утверждает, что его призвали из Йошкар-Олы (республика Марий Эл).

Юрий Бутусов

54 хв · Kyiv ·

Меня спрашивают: чем может помочь Запад и демократические страны Украине, чтобы отразить российскую агрессию?

С моей точки зрения, нам немедленно необходима помощь в следующих критических направлениях - причем нелетальными средствами:

1. Передача разведывательной информации со спутников НАТО о передвижениях и дислокации российских войск в Донбассе - в режиме реального времени.

2. Поставка систем закрытой войсковой связи тактического и оперативно-тактического звена, закрытой военной телефонии, проводных линий. Нам надо полностью переоснастисть каждого бойца, командира и каждое подразделение средствами связи, которые позволят полностью отказаться от мобильных телефонов, которые пеленгуются российской разведкой, и привлекают на себя артиллерийские удары.

3. Поставка беспилотных разведчиков тактического и орперативно-тактического звена, оснащенных современной оптикоэлектронной аппаратурой разведки и целеуказания - для каждого подразделения и части.

4. Поставка современных приборов целеуказания для корректировки артиллерийского огня - для каждой батареи и дивизиона

5. Поставка современных систем постановки помех и раиоэлектронного противодействия для каждого боевого самолета и вертолета.

6. Поставка тепловизионных приборов наблюдения и тепловизионных прицелов 3-го поколения для полного оснащения пехоты, бронетехники, авиации и вертолетов.

7. Поставка легкобронированной техники для повышения мобильности воинских частей - нам необходимы все виды армейских машин, тысячи машин.

8. Выделение средств и постройка двух современных учебных центров для боевой подготовки механизированных войск и войск специального назначения.

9. Поставки средств индивидуальной медицинской помощи для каждого бойца, поставки современных армейских госпиталей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайно за обмін на наших військових, але вже сьогодня вся та гоп-компанія звільнена числом місяцної давнини, а потім будуть розбиратись хто точно в полоні, а хто ні. А оскільки вони не військові РФ - на них покладуть великий російський хер, і скажуть вони не наші, робіть з ними шо хочете. На батьків та родичів тих "вояк" путлеру теж срати з великої колокольні. Шось я так думаю... але якщо і віддавати, то в будь якому випадку лише через велику огласку в СМІ.

Ну і перед цим провести Хрещатиком, думаю в той день яйця стануть дефицітом в Києві...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які емоції переживає людина, яка питаєтся пробитись через глуху стіну цинізму, злоби, брехні й ненависті,

Почитай уважніше, вникни розумом, а не емоціями.(А то в нас президента і парламент обирали емоціями, тому до влади приходили популісти)

І запамятай-емоції проходять, а результат залишається.

Не пытайтесь переубедить при помощи фактов. В настоящее время через СМИ и социальные сети вбрасывается огромное количество уток, которым евромайданутые безусловно верят. Любой ваш факт будет тут же подвержен сомнению и вы окажетесь в стратегически проигрышной позиции оправдывающегося. К тому же сейчас ценность такого морального качества как правдивость утрачена – ватник может вам лгать с чистой совестью, считая, что его «светлая» цель оправдывает средства.

Человек в ватном состоянии с психологической точки зрения находится в состоянии ребенка – оперирует эмоциями и желаниями. Если ему «в лоб» ответить аргументами с позиции взрослого, это вызовет так называемый «психологический укол»: состояние психологического дискомфорта. А это, в свою очередь, вызовет раздражение и агрессию.

В то же время человек в состоянии ребенка – это человек в состоянии вечного соревнования со всеми. Он до последнего отстаивать свою позицию только ради того, чтобы его не признали глупцом и проигравшим.

Вместо этого попытайтесь опровергать их факты путем постановки уточняющих вопросов. Если ватник начинает отвечать, то, во-первых, вы перехватываете инициативу в дискуссии, во-вторых, занимаете беспроигрышную позицию (вопрос невозможно опровергнуть) и, в-третьих, стимулируете человека перейти от эмоционального к рациональному мышлению.

В наиболее удачном случае он сам увидит логические несоответствия в своих же высказываниях. Если процесс рационального мышления в мозгу будет запущен, человек сам излечится от ватничества достаточно быстро, но незаметно для окружающих (помним о самолюбии!).

Но тут есть одно «но»! Общее для медицины правило: чем медленнее болезнь развивается, тем медленнее будет излечение. Поэтому вылечить от ватничества можно только тех, кто заболел недавно и переносит её в острой форме. Те же, у кого эта болезнь перешла в хроническую стадию, лечение малоперспективно.

Маємо надіятись, що не всі захворіли давно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все чую що обрали не того президента. Ну хоч хтось мені озвучить хто цей самий президент який би навів порядок???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все чую що обрали не того президента. Ну хоч хтось мені озвучить хто цей самий президент який би навів порядок???

Гриценко.

З іншої сторони президент майже нічог оне вирішує на пряму. головне попереду. це вибори в раду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все чую що обрали не того президента. Ну хоч хтось мені озвучить хто цей самий президент який би навів порядок???

Уточню, Порошенка я вважаю на даний момент самим адекватним збувших кандидатів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, Ваше посилання викликає розрив шаблонів, тому що містить в собі "Взаимоисключающие параграфы" Вперше читаю в одній статті і про

евромайданутые

і про

Человек в ватном состоянии

ватничества

Тобто післі фрази "евромайданутые" на початку тексту повністю зникає бажання читати його далі, незважаючи на те що смислова нагрузка в ньому є достатня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...