Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

От все чую що обрали не того президента. Ну хоч хтось мені озвучить хто цей самий президент який би навів порядок???

Гриценко.

Дякую, нарешті я почув це прізвище!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

От все чую що обрали не того президента. Ну хоч хтось мені озвучить хто цей самий президент який би навів порядок???

Гриценко.

З іншої сторони президент майже нічог оне вирішує на пряму. головне попереду. це вибори в раду.

Про Гриценка це жарт? Чому у нього немає свого батальйону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і перед цим провести Хрещатиком, думаю в той день яйця стануть дефицітом в Києві...

ти себе ставиш в один ряд з бидлом, яке вчора виходило на вулиці Донецька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо надіятись, що не всі захворіли давно.

на що надіятись ? така пропаганда йде вже ГРУДНЯ місяця, недавно міг захворіти тільки тормоз. Songoku викладував відео декілька десятків сторінок назад, де викладач пояснює, чому не діють докази, проти *оброблених* москальською пропагандою, тому варіанта два, людина обо *хвора* або ні, з *хворими* взагалі нема про що говорити, а зі *здоровими* можливо спілкуватись лише по приватах чи по скайпу й їм не потрібно щось доказувати, вони й так все прекрасно бачать й знають, максимум що можна лише морально їх підтримати й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Список полонених військовиків, які пройшли «парадом зла» у #Донецькhttp://radio24.ua/n22307

У списку є 18 військовиків. Деякі з них нещодавно приїхали в зону АТО, щоб забрати тіла загиблих товаришів. Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

За його даними, четверо бійців - з рівненського батальйону тероборони «Горинь», які приїхали за тілами своїх загиблих товаришів. Також у Рівненському обласному військовому комісаріаті підтвердили, що семеро добровольців знаходяться в заручниках у терористів.

Список українських військових:

1. Білий Дмитро Юрійович. м. Новоград-Волинський, Рокосовського 4. В/Ч 30 омбр.

2. Литвинюк Олександр Олександрович, село Пашутинок Хмельницької області. В/Ч 30 омбр.

3. Соловей Олексій Валентинович, м. Новоград-Волинський, Леваневського 2. В/Ч 30 омбр.

4. Сергійчук Дмитро Володимирович, село Кирилівка Житомирської обл, вул. Ватутіна 9. В/Ч 30 омбр.

5. Шека Сергій Вікторович, м. Новоград-Волинський, Толубка 12. В/Ч 30 ОМБР.

6. Кильницький Володимир Миколайович, м. Новоград-Волинський, Житомирська 64. В/Ч 30 ОМБР.

7. Циклаур Олександр Шотайович, сіло Михайлочка Хмельницької області. В/Ч 30 ОМБР.

8. Лановий Роман Володимирович, село Оконськ Волинської області. В/Ч 30 ОМБР.

9. Іванов Юрій Васильович, м. Рівне, Чорновола 59. В/Ч 30 ОМБР.

10. Цьопа Тарас Іванович, м. Рівне, Макарова 10. В/Ч 30 ОМБР

11. Рищиковець Леонід Сергійович, село Луко, Рівненської області, проживає в м. Кузнецовськ. 2-й бат ТРО м. Рівне.

12. Матюх Олександр Миколайович, сіло Бутове, Рівненської області, проживає в м. Рівне, Мойновська 39. 2-й бат ТРО м. Рівне.

13. Власюк Олег Олександрович, м. Новоград-Волинський, Леваневського 2. 30 ОМБР.

14. Букія Юрій Зурабович, село Брані, Гороховського р-ну, Волинської області. 51 ОМБР

15. Антипчук Олексій Іванович, м. Новоград-Волинський, Дружба 5. 30 ОМБР.

16. Туганбаєв Сергій Байжанович, уродженець с. Растов, Київської області. 30 ОМБР

17. Морський Віктор Миколайович, м. Київ, Маяковського 5. 30 ОМБР.

18. Зайничковський Сергій Йосипович, село Грушки Житомирської області. 30 ОМБР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

Оперативная обстановка на 12.0 25 августа:

Со стороны России осуществлено вторжение российских войск силами не менее четырех батальонно-тактических групп. Цель: рассечение украинского фронта в районе Амвросиевки, оперативное окружение группировок наших войск в районах Иловайска, Тореза, Шахтерск. Одна из российских колонн двигается в сторону Мариуполя.

Приказов на отход или на прорыв окруженные группировки не имеют. Никто нке паникует - все держатся. Хотя скоро недостаток снабжения начнет сказываться на действиях наших войск.

Ситуацию можно исправить, если украинское командование проявит быструю реакцию, и немедленно создаст группировку для контрудара.

Личным наблюдением бойцов 28-й одесской механизированной бригады установлено сосредоточение в районе Старобешево 8 российских танков Т-72, 6 самоходных гаубиц "Гвоздика", до 20 БМД-2. Местным жителям оккупанты прямо заявляют, что они из России. Однако эта российская боевая группа не единственная в данном районе.

Войска сектора "Б" сосредоточили ударную группу и ночью попытались прорвать кольцо. Одно из российских подразделений уничтожено . Подбито пять российских танков, в плен взято семь членов экипажей - их допрашивают. Но после этого наши части столкнулись с ожесточенным сопротивлением противника. Нам необходимо больше сил в этом районе.

По опыту обстановки в секторе "Д" хотел бы разъяснить руководству АТО и Генштаба: приказ "Держаться" имеет смысл, если командование обеспечивает снабжение боеприпасами артиллерии и бронетехники, если возможен маневр. Если же просто стоять на позициях, то противник прицельно расстреливает позиции гаубичной артиллерией и реактивными системами залпового огня. Так как сейчас происходит под Иловайском. Поскольку наши войска скованы атакой россиян с тыла, на фронте вражеская артиллерия по наведению беспилотных разведчиков действует безнаказанно. Возможности контрбатарейной стрельбы очень ограничены - потому что ограничены боеприпасы. Радиотехническая разведка по пеленгам мобильных телефонов вычисляет районы концентрации наших войск, и беспилотники над нашими войсками патрулируют круглосуточно.

23 июля я требовал прорыв наших войск из сектора "Д" именно по причине прицельного артогня противника, которому нечем было отвечать. Командование АТО приняло решение только 5 августа. Сейчас складывается аналогичная ситуация - промедление смерти подобно. Статичное стояние на позициях приводит к выбиванию тяжелой техники и транспорта, после чего боевая ценность окруженных группировок резко падает. Необходимо собрать все силы сектора "Б" и сектора "Д" в ударные группировки и уничтожить российских наемников, прорвавшихся в наш тыл. Это единственный способ немедленно обратить кризисную ситуацию в нашу победу. Но с каждым днем и с каждым часом промедления противник укрепляет свои позиции. Бить надо сразу!

Об опасности развития обстановки в секторах "Б" и "Д" Генштаб и командование АТО предупреждались многократно на протяжении трех недель. Два дня назад я сам ехал по дороге, которую только вчера перекрыли российские танки. В этом районе практически отсутствуют наши войска. Несмотря на сражение за Иловайск, и переброску в город резервов противника, наши войска усиления практически не получили. Об этом говорили в течение недели многие командиры, и я написал несколько статей. Теперь командование АТО обязано принят немедленные меры для исправления своих ошибок.

Надо собрать в кулак группировку в районе Саур-Могила, Торез, Шахтерск, и направить ее для уничтожения прорвавшихся в наш тыл группировок противника.

Как ни горько говорить, но удержание Саур-Могилы в условиях российского вторжения и при отсутствии резервов - с оперативной точки зрения неоправданно. Надо собирать все войска в кулак, и уничтожить прорвавшиеся колонны врага. Необходимо прикрыть мариупольское направление. И пока есть шанс пробить коридор в Иловайск - город надо удерживать. Но шанс надо реализовывать немедленно.

Если у министра обороны и командующего АТО другая точка зрения - то пусть вылетают под Иловайск. Потому что только оттуда может быть объективный взгляд.

Ответственность за кризис и за скорость его решения несут персонально командующий АТО Виктор Муженко, министр обороны Валерий Гелетей, Верховный Главнокомандующий Петр Порошенко. Мы ждем от них решений, а не успокаивающих сводок.

АПДЕЙТ: Эдуард Пономарев · 4 общих друзей

отказываюсь понимать ,что Вы пишите,информация отличается от других источников,впечатление,как нагнетаете для определенных целей.

Юрий Бутусов Эдуард, Вы почитайте мою вчерашнюю информацию - она полностью подтверждена сегодняшними событиями. И почитайте другие мои прогнозы и оценки обстановки - по сектору "Д", по созданию мобильных ударных боевых групп,по тактике. И посмотрите насколько все это сейчас оправдалось и насколько это объективно.

АПДЕЙТ 2: Oleksandr Danylyuk Юра, по-перше, звідки в тебе ця інформація, яка м'яко кажучи не зовсім відповідає дійсності, по-друге, навіщо ти її викладаєш у відкритий доступ? Я навіть не говорю про те, що така інформація(у випадку її достовірності) становить військову таємницю. Просто поясни, яка мета цих постів?

Юрий Бутусов Oleksandr Danylyuk Саша, я пишу, чтобы не повторилась ситуация в секторе "Д", о ктором я тоже долго старался писать сдержанно, надеясь на оперативность действий командования. Увы, не дождался. Кризис на Южном фронте назревал и был очевиден - но реакции не было. Поэтому я не расчитываю на разум некоторых руководителей - я рассчитываю, что они под воздействием общественного мнения начнут принимать необходимые решения. Никакой военной тайны в том, что я пишу нет. Информация правдивая

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/825380460835585

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

У нас есть огромная проблема - командование АТО думает, что плохие вести о российской агрессии очень сильно деморализуют украинский народ. Я считаю так: в эпоху мобильного интернета, наличия смартфонов у каждого солдата в зоне АТО, армию и население гораздо сильней деморализует отсутствие информации об обстановке. Когда люди видят, что наверху не дают объективной оценки угроз - вот тогда и начинается паника. Украинский народ сильный, и украинцы выбрали путь борьбы. Их не запугать российским вторжением. Это война, и бывает всякое. Но любой кризис должен получать объективную оценку - тогда люди чувствуют доверие и внимание к руководству. Поэтому кризисы надо не замалчивать - а наоборот, освещать. И решать эти кризисы, полностью понимая уровень угроз.

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/825396974167267

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Меня спрашивают: чем может помочь Запад и демократические страны Украине, чтобы отразить российскую агрессию?

С моей точки зрения, нам немедленно необходима помощь в следующих критических направлениях - причем нелетальными средствами:

1. Передача разведывательной информации со спутников НАТО о передвижениях и дислокации российских войск в Донбассе - в режиме реального времени.

2. Поставка систем закрытой войсковой связи тактического и оперативно-тактического звена, закрытой военной телефонии, проводных линий. Нам надо полностью переоснастисть каждого бойца, командира и каждое подразделение средствами связи, которые позволят полностью отказаться от мобильных телефонов, которые пеленгуются российской разведкой, и привлекают на себя артиллерийские удары.

3. Поставка беспилотных разведчиков тактического и орперативно-тактического звена, оснащенных современной оптикоэлектронной аппаратурой разведки и целеуказания - для каждого подразделения и части.

4. Поставка современных приборов целеуказания для корректировки артиллерийского огня - для каждой батареи и дивизиона

5. Поставка современных систем постановки помех и раиоэлектронного противодействия для каждого боевого самолета и вертолета.

6. Поставка тепловизионных приборов наблюдения и тепловизионных прицелов 3-го поколения для полного оснащения пехоты, бронетехники, авиации и вертолетов.

7. Поставка легкобронированной техники для повышения мобильности воинских частей - нам необходимы все виды армейских машин, тысячи машин.

8. Выделение средств и постройка двух современных учебных центров для боевой подготовки механизированных войск и войск специального назначения.

9. Поставки средств индивидуальной медицинской помощи для каждого бойца, поставки современных армейских госпиталей.

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/825401950833436

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти себе ставиш в один ряд з бидлом, яке вчора виходило на вулиці Донецька

то давайте перестанемо вбивати сепаратистів? чого нам опускатись до їх рівня? і не кажи що я щось плутаю в розумінні ситуації. Я ж не кажу закидати камінням, розтріляти привселюдно, розчленувати.. всього навсього провести коридором. А потім віддати батькам, які їх будуть чекати в кінці того коридора, щоб соромно було всім. Чого нам боятись реакції світу - вони можуть лише занепокоїтись. А якщо РФ відхреститься від них, значить парашкостан нічого і не скаже, хоча от що скаже саме парашкостан мені більше всього не цікаво.

Колись я вже казав про обмін полонених в Афганістані, мій батько казав... коли наші хлопці побачили, що обмін не рівнозначний, то зробили з полоненого душмана те ж саме, що зробили з нашими хлопцями яких обмінювали на того душмана.... Адекватна відповідь на якусь дію це нормально, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то давайте перестанемо вбивати сепаратистів? чого нам опускатись до їх рівня? і не кажи що я щось плутаю в розумінні ситуації. Я ж не кажу закидати камінням, розтріляти привселюдно, розчленувати.. всього навсього провести коридором. А потім віддати батькам, які їх будуть чекати в кінці того коридора, щоб соромно було всім. Чого нам боятись реакції світу - вони можуть лише занепокоїтись. А якщо РФ відхреститься від них, значить парашкостан нічого і не скаже, хоча от що скаже саме парашкостан мені більше всього не цікаво.

Колись я вже казав про обмін полонених в Афганістані, мій батько казав... коли наші хлопці побачили, що обмін не рівнозначний, то зробили з полоненого душмана те ж саме, що зробили з нашими хлопцями яких обмінювали на того душмана.... Адекватна відповідь на якусь дію це нормально, як на мене.

вислизає смисл такого проходу, ті до*бо*оби в Донецьку косять під радянську армію й робили ту *акцію* в тон своїй пропаганді про визвольну війну й укрофашистів, а нам це для чого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, міжнародний інформаційний телеканал Ukraine Today (від 1+1) теж вже запущено.

http://uatoday.tv/

По ідеї це наша відповідь російським Russia Today, наскільки я зрозумів.

Проїхав частину Європи і Сходу.У більшості отелях є російські канали.І повністю відсутні українські.Розмовляв із жителями цих країн,що вони думають про ситуацію в Україні.Багато хто вважає що в нас переворот,як і каже русоТБ.Просять схаменутись.Деякі не вірять,але інформацію про реальність знайти не можуть.Знайти наші канали на сателітах не можуть.Ті,що знаходять-не розуміють,бо там говорять українською,а вони,з інших мов,розуміють тільки російську і дехто англійську.Давав їм адреси наших інтернет-ресурсів де є російська мова.

А з росіянами,яких зустрічав за кордоном,взагалі говорити неможливо(дружина одну рускую бабу взагалі чуть не втопила за той брєдякий вона несла,а я чуть не втулив расєйського молдавана,який сказав,що для "нєво такой страни как Украіна нє сущєствуєт", і це після того,як він розповідав про чудовий відпочинок в Буковелі).І це ясно,бо там переважно пітєр і масква,в інших немає грошей на подорожі і відпочинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти себе ставиш в один ряд з бидлом, яке вчора виходило на вулиці Донецька

то давайте перестанемо вбивати сепаратистів? чого нам опускатись до їх рівня? і не кажи що я щось плутаю в розумінні ситуації. Я ж не кажу закидати камінням, розтріляти привселюдно, розчленувати.. всього навсього провести коридором. А потім віддати батькам, які їх будуть чекати в кінці того коридора, щоб соромно було всім. Чого нам боятись реакції світу - вони можуть лише занепокоїтись. А якщо РФ відхреститься від них, значить парашкостан нічого і не скаже, хоча от що скаже саме парашкостан мені більше всього не цікаво.

Колись я вже казав про обмін полонених в Афганістані, мій батько казав... коли наші хлопці побачили, що обмін не рівнозначний, то зробили з полоненого душмана те ж саме, що зробили з нашими хлопцями яких обмінювали на того душмана.... Адекватна відповідь на якусь дію це нормально, як на мене.

Нажаль, на нашій долі написано постійно протистояти рашці. Тому полонені були і, нажаль, напевно ще будуть. Якщо наші почнуть публічно принижувати полонених рускіх, ті, у відповідь можуть передавати наших полонених кадировцям...

Тому потрібно добре продумати методу поведінки з полоненими.

1. Фільмувати їх. Робити обов"язковий переклад допитів/розмов англійською, німецькою та французькою мовами.

2. Допити, принаймі та частина, яка фільмується, мають бути абсолютно у відповідності з конвенціями поведінки з полоненими.

3. На допитах рускі вояки мають "зливати" путлєра. В кінці вояка має погодитися нести кримінальну відповідальність у відповідності з Українським законодавством (перспектива тривалого ув"язнення сина має "зносити дах" батькам).

4. Продумати, як ще вплинути на батьків вояків, що б вони вчинили лемент у рашці.

4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотофакт: «Путинский конвой» привез в Луганск боеприпасы для миномета

«Гуманитарный конвой», который якобы привозил продовольствие в Луганск, на самом деле привез вооружение.

За мешками с провизией хорошо видны ящики с боеприпасами для гранатометов. Об этом в «Твиттере» сообщил Thomas C. Theiner.

http://www.charter97.org/ru/news/2014/8/25/112600/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gleb Golovchenko поширює світлину від ICTV.

23 серпня о 23:23 ·

Этого парня из 79-й важно видеть! Как он отдавал честь матерям и женам! Всем тем кого защищал!

10569051_711424975573556_8998220042562167538_n.jpg?oh=03c8ffeb14d0f7c5a77b4377dfde6708&oe=54669E9C&__gda__=1416637100_8e24260a9b047222543b2d7c4f03c59b

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Террористы отступают от Новоазовска, - «Днепр-1»

15:0925.08.2014

ato_140896890812.jpg

Бойцам батальонов «Днепр-1» и «Донбасс» удалось отразить нападение на Маркино и Новоазовск.

Об этом 0629 сообщили в батальоне «Днепр-1».

Украинским бойцам удалось уничтожить 10 БТР противников. Сейчас террористы отступают к российской границе, а бойцы «Днепр-1» следуют за ними.

К слову, мариупольцы активно выступили добровольцами. По данным «Днепр-1» около 100 человек решили встать на защиту родного города.

http://nbnews.com.ua/ru/news/130362/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотофакт: «Путинский конвой» привез в Луганск боеприпасы для миномета

«Гуманитарный конвой», который якобы привозил продовольствие в Луганск, на самом деле привез вооружение.

За мешками с провизией хорошо видны ящики с боеприпасами для гранатометов. Об этом в «Твиттере» сообщил Thomas C. Theiner.

http://www.charter97...14/8/25/112600/

Як на мене - брєд. Навіщо Путіну відправляти боєприпаси в "гумці"? Хіба не можна привезти їх звичним шляхом? Як на мене - біленькі Камази їхали до нас тільки для того, щоб завантажитись тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, міжнародний інформаційний телеканал Ukraine Today (від 1+1) теж вже запущено.

http://uatoday.tv/

По ідеї це наша відповідь російським Russia Today, наскільки я зрозумів.

Проїхав частину Європи і Сходу.У більшості отелях є російські канали.І повністю відсутні українські.Розмовляв із жителями цих країн,що вони думають про ситуацію в Україні.Багато хто вважає що в нас переворот,як і каже русоТБ.Просять схаменутись.Деякі не вірять,але інформацію про реальність знайти не можуть.Знайти наші канали на сателітах не можуть.Ті,що знаходять-не розуміють,бо там говорять українською,а вони,з інших мов,розуміють тільки російську і дехто англійську.Давав їм адреси наших інтернет-ресурсів де є російська мова.

А з росіянами,яких зустрічав за кордоном,взагалі говорити неможливо(дружина одну рускую бабу взагалі чуть не втопила за той брєдякий вона несла,а я чуть не втулив расєйського молдавана,який сказав,що для "нєво такой страни как Украіна нє сущєствуєт", і це після того,як він розповідав про чудовий відпочинок в Буковелі).І це ясно,бо там переважно пітєр і масква,в інших немає грошей на подорожі і відпочинок.

80% німців вважають, що у дестабілізації на Сході України винна Росія

http://www.5.ua/component/k2/item/390874-80protsent-nimtsiv-vvazhaiut-shcho-u-destabilizatsii-na-skhodi-ukrainy-vynna-rosiia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то давайте перестанемо вбивати сепаратистів? чого нам опускатись до їх рівня? і не кажи що я щось плутаю в розумінні ситуації. Я ж не кажу закидати камінням, розтріляти привселюдно, розчленувати.. всього навсього провести коридором.

.. Адекватна відповідь на якусь дію це нормально, як на мене.

ти запропонував провести їх коридиром, закидати яйцями.... і зробити це все перед телекамерами всього світу.

так чим ти кращий від дибілоїдної ватомаси вчора в Донецьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, та я теж вмію виривати окремі слова з речень - можно навіть послати когось його ж цитатою... А те що я написав "ВІДДАТИ БАТЬКАМ" це тіпа чого не постити??? Це не буде їм повчання на все життя? Це не буде уроком? Ми НЕ ТАКІ ЯК ЛУГАНДОНИ - ми провели, та віддали... А може ні - давайте їм встелимо розами доріжку, вони ж може герої?

Але це лише моя думка, звичайно ніхто так не зробить, хтось думає по свому - ваше право.

Звичайно парочку тих полоненних просто необхідно обміняти на Савченко. Причому так само - посадити їх в ізолятор, висунути обвинувачення по всім статтям можливим, і запропонувати потім обмін. І знову ж таки - це все з веееликою огласкою по ЗМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков

16 хв ·

Хочешь спасти жизнь бойцов: сделай репост, ведь я напишу сейчас

удивительные факты про "слив" наших военных штабом АТО. Факты, а не слухи или панические волны.

79я бригада 3 недели находилась в окружении. С конца июня в штабе АТО разрабатывался план вывода: маршруты, позывные, графики движения. 5 августа был отдан приказ, 6 августа начался прорыв, 7 августа я встречал их в Запорожской области.

Это факт: операция разрабатывалась десятком офицеров штаба АТО в течение полутора недель.

Это факт: утвержденные маршруты не стали известны противнику - артиллерия работала п нашим пацанам "по факту обнаружения". То есть: координаты определялись на ходу, позиции и точки пристреляны не были, дороги не были заминированы, фугасы не установлены.

Это факт: бойцам жестко приказали выключить мобильные телефоны. Всем. Совсем. И когда это произошло, когда я перестал дозваниваться сразу и всем - я ломанулся арендовать автобусы и готовить встречу, а не паниковать "ихвсехубили".

Это факт: тысячи людей, сотни единиц техники вышли с минимальными потерями,

Выводы? Выводы делайте сами. Только скажите вашим родственникам, друзьям и знакомым в зоне АТО: если хочешь жить - ВЫКЛЮЧИ НАХЕР СВОЙ ТЕЛЕФОН!

50% случаев попадания в засады, точное накрытие Градами происходит из-за мобильных телефонов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, звичайно, ми будемо тепрпіти отакі позорні паради, балачки розводити як нам поводитись... Ми ж толерантна нація, завжди терпимо, поступаємось. От зараз маємо те, що маємо. Тільки в цей час нас вбивають і нашу землю спалюють!!!!!!

Отих, що лізуть і наших вбивають через гільйотину пропускати, відразу і на місці!!!!!

В агресора як видно все нормально з почуттям совісті. Їм не шкода ні дивитись, ні тим більше, жорстоко і нелюдсько поводитись як з власним народом, так і з сусідом.

Звісно, ми так низько не впадемо. Але в себе вдома треба захищатись всіма способами, особливо коли "из-под тишка" лізе всяка нечиста... сепаратисти, найманці, чужоземні солдати - це вороги, бо вони напали і вбивають!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна здатна виробляти надсучасні бронежилети, яким нема рівних у світі

УКР РУС 16:3

478110.jpg?201408171009

Фото: Бронежилет (reibert.info)

Українські вчені мають напрацювання у сфері оборонної промисловості. Тож Україна має можливість випускати надсучасну броню для своїх потреб.

Як пише у статті для ZN.UA доктор фізико-математичних наук Максим Стріха, щоденні відомості із зони АТО показують, наскільки актуальне питання підвищення рівня захисту бронетехніки ЗСУ.

"Вирішення цього завдання потовщенням броні неприйнятно, оскільки приводить до значного збільшення бойової маси бронетехніки і втрати нею належної маневреності. Але можна піти шляхом використання для виробництва броні нових легких надміцних металевих і керамічних композиційних матеріалів, зокрема на основі оксиду алюмінію і карбіду бору", - відзначив науковець.

Стріха зауважив, що вчені київської Політехніки розробили і принципово нові армовані керамічні матеріали.

"По твердості, міцності і в'язкості руйнування такі матеріали в 3-4 рази перевищують аналогічні характеристики матеріалів, з яких виготовляється сучасна броня. Важливо, що Україна здатна сама виробляти броню різноманітного застосування", - наголосив він.

За словами вченого можна йти й не тільки по шляху зміцнення самої броні.

"Серед лауреатів Премії Кабміну за розроблення і впровадження інноваційних технологій цього року – робота "Розробка та впровадження технологій створення динамічного захисту броньованої техніки нового покоління", виконана колективом вчених з різних установ, помітне місце в якому займають фахівці з "Базового центру критичних технологій "Мікротек" МОН України", - зауважив науковець.

За 15 років роботи фахівці створили спеціальний динамічний комплекс, який включає "Ніж" і "Дуплет".

"За своїми бойовими можливостями вони значно перевершують всі відомі на сьогодні іноземні зразки. Ці системи підвищують рівень захисту в 1,5-2,5 рази порівняно з кращими світовими аналогами динамічного захисту "Контакт" (Росія) і "Блейзер" (Ізраїль)", - зазначив Стріха.

Так, звичайно, ми будемо тепрпіти отакі позорні паради, балачки розводити як нам поводитись... Ми ж толерантна нація, завжди терпимо, поступаємось. От зараз маємо те, що маємо. Тільки в цей час нас вбивають і нашу землю спалюють!!!!!!

Отих, що лізуть і наших вбивають через гільйотину пропускати, відразу і на місці!!!!!

В агресора як видно все нормально з почуттям совісті. Їм не шкода ні дивитись, ні тим більше, жорстоко і нелюдсько поводитись як з власним народом, так і з сусідом.

Звісно, ми так низько не впадемо. Але в себе вдома треба захищатись всіма способами, особливо коли "из-под тишка" лізе всяка нечиста... сепаратисти, найманці, чужоземні солдати - це вороги, бо вони напали і вбивають!!!!

перший пост і вброс гамнанавентилятор... браво)))

VaLeRa, захищати свою країну - це одне, а проводити когось через коридор ганьби - це дикість. в паРаші цього всерівно не покажуть і нічого в їхньому світогляді не зміниться.

а те, що вони організували вчора в Донецьку, якраз розраховано на зміну нашого світогляду - щоб ми опустились до їх рівня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...