Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Президент України Петро Порошенко нагородив льотчицю Надію Савченко орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Про це повідомляється на сторінці Петра Порошенка в «Фейсбук».

«Нагородив нашу льотчицю Надію Савченко орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Вона продовжує мужньо боротися за незалежність України навіть у чужому полоні. Надіє, ми не заспокоїмось до тих пір, доки не звільнимо тебе!», - йдеться в повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Порошенко точно не читає. МАбуть в нього, зараз, ні на що свого часу немає.

Якщо цитата унікальна, то взяв її спічрайтер президента. І да я Вас вітаю, саме Ваша цитата пройшла прискіпливий конкурс цензурщиків президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко точно не читає. МАбуть в нього, зараз, ні на що свого часу немає.

Якщо цитата унікальна, то взяв її спічрайтер президента. І да я Вас вітаю, саме Ваша цитата пройшла прискіпливий конкурс цензурщиків президента.

Цитата це Тичина.

Я УТВЕРЖДАЮСЬ

Я єсть народ, якого Правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! —

а сила знову розцвіла.

Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.

Щоб жить — я всі кайдани розірву.

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Тевтоніє! Мене ти пожирала,

як вішала моїх дочок, синів

і як залізо, хліб та вугіль крала...

О, як твій дух осатанів!

Ти думала — тобою весь з'їдаюсь? —

та, подавившись, падаєш в тріву...

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Я єсть народ, якого Правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! —

а сила знову розцвіла.

Сини мої, червоні українці,

я буду вас за подвиг прославлять,—

ідіть батькам на допомогу й жінці,

дітей спішіте визволять!

Па українських нивах, на російських,

па білоруських — я прошу, молю! —

вбивайте ворогів, злодюг злодійських,

вбивайте без жалю!

Нехай ще в ранах я — я не стидаюсь,

гляджу їх, мов пшеницю ярову.

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Із ран — нове життя заколоситься,

що з нього світ весь буде подивлять,

яка земля! яко зерно! росиця! —

Ну як же не сіять?

І я сіяю, крильми розгортаюсь,

своїх орлів скликаю, кличу, зву...

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Ще буде: неба чистої блакиті,

добробут в нас підніметься, як ртуть,

заблискотять косарки в житі,

заводи загудуть...

І я життям багатим розсвітаюсь,

пущу над сонцем хмарку, як брову...

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Я єсть народ, якого Правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! —

а сила знову розцвіла.

Фашистська гидь, тремти! Я розвертаюсь!

Тобі ж кладу я дошку гробову.

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

1943 р. 16 вересня.

Кремлівська лікарня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Бочкала

А мне понравился парад. Искренне, без лишней помпезности. Посмотрели друг другу в глаза, вместе поскорбели, вместе порадовались. Такие моменты нужны. Они сплачивают крепче любого цемента. И нет ничего плохого, что прошла техника. Опытные образцы и резервы - военные рубежи от этого не ослабли. И хорошо, что воины АТО были. Кого как не их благодарить в этот день. На кого как не на них равняться юношам. И о героях Небесной сотни очень душевно вспомнили. Уверен, полстраны рыдало. И главное лично для меня. Из просто красного в календаре этот день превратился в настоящий праздник. Теперь я понимаю американцев. День независимости действительно большой праздник. Поздравляю всех! Слава Украине! Мы победим!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, що у вас з гумором. Написав же, що жартую, що Порошенко читає борду. І цитата - це вірш Тичини, шкільна програма, до речі.

Зі святом всіх ще раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

менше 20 км від кордону з Хуйлом :(

який ж це тил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

В населенном пукнте практически нет украинских военных

Со стороны России ведется обстрел населенного пункта Тельманово Донецкой области. Об этом LB.ua сообщил волонтер, который держит связь с жителями населенного пункта.

По его словам, стреляют из "Градов". Украинских военных в Тельманово практически нет, зато есть много местных жителей.

Информация СМИ о том, что боевики захватили Тельманово, пока не подтверждается.

Источник в Генштабе также сообщил LB.ua, что информация о захвате Тельманово боевиками не соответствует действительности.

Напомним, обстреливают район Тельманово уже третий день.

Не панікуємо !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

менше 20 км від кордону з Хуйлом :(

який ж це тил?

Слава Богу рашка захопила не весь кордон України. А частвково в Донецькій і Луганській областях. Тельманово це справжній тил АТО. Ось карта, Тальманово я обвів червоним:

346tesm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

менше 20 км від кордону з Хуйлом :(

який ж це тил?

Слава Богу рашка захопила не весь кордон України. А частвково в Донецькій і Луганській областях. Тельманово це справжній тил АТО. Ось карта, Тальманово я обвів червоним:

346tesm.jpg

С..и вихід до моря хочуть пробити ;(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

Там нема такого поняття, як "тил". Зайшли-вийшли одні, зайшли-вийшли інші. В невеличкий населених пунктах це особливого значення не має.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

менше 20 км від кордону з Хуйлом :(

який ж це тил?

Слава Богу рашка захопила не весь кордон України.

ці частини вже мають рів і стіну? якщо ні то....

20 км до Хуйла - це передова :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось не до св'ята. Бойовики захопили селище Тельманове. Гляньте на карту де це. Фактично наш тил. З Тельманово планується атака на Новоазовськ.

Там нема такого поняття, як "тил". Зайшли-вийшли одні, зайшли-вийшли інші. В невеличкий населених пунктах це особливого значення не має.

Тилу немає в партизанській війні, а зараз там є справжній фронт.

20 км до Хуйла - це передова :(

Не можу погодитись. 2 місяці їх там не було. Сьогодні захопили. Тепер це вже передова, а 2 місяці був тил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Менше паніки й фільтруйте інфу, за дезу й паніку буду мінусити.

Речник АТО спростував цю й багато іншої провокативної інформації, терористи нагнітають паніку вкидаючи дезу.

Насправді обстріляли заставу в Новоазовську з рашки 85мм мінами, поранених а тим більше загиблих нема, прикордонники й батальйон Дніпро-1 контролюють ситуацію, жоден терорист кордон не перетнув, командир застави особисто на камеру про це розказав й навів докази - хвостовики мін.

Пруф?

пруф - ефір новин 5 канал о 12.00, наразі цього відео ще не знайшов в інеті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже потішило що на параді окремі підрозділи тримали в руках автомати компоновки "буллпап", хотілось щоб це був саме Вепр, наскільки відомо то він на озброєнні лише в окремих підрозділах.

1361427258_vepr_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Киеве милиция пытается арестовать «Айдаровцев».

Как сообщает на своей странице в Facebook журналист Всеволод Филимоненко, милиция пыталась задержать бойцов батальона «Айдар», которые прибыли из зоны АТО, что бы принять участие в сегодняшнем параде.

«К вниманию журналистов, которые находятся в Киеве!

Бойцы батальона Айдар, во главе с комбатом Сергеем Мельничуком, сегодня прибыли в Киев для того, что бы принять участие в параде в честь Дня Независимости. Столичная милиция встретила Героев неприветливо и попыталась арестовать Айдаровцев. На данный момент, бойцы добровольческого батальона выгнали милицию из Украинского дома и заняли позиции на Европейской площади. Противостояние продолжается…», — пишет журналист

Так же Филимоненко обращает внимание на то, что Айдар, просит у журналистов информационной поддержки. Всех желающих осветить происходящие прямо сейчас события, батальон приглашает к Украинскому дому (на Европейской площади). Контактный номер телефона: +38 097 969 69 02 Григорий».

http://vk.com/club65716724

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже потішило що на параді окремі підрозділи тримали в руках автомати компоновки "буллпап", хотілось щоб це був саме Вепр, наскільки відомо то він на озброєнні лише в окремих підрозділах.

Це Форт-221 , він же Тавор

http://www.fort.vn.ua/produkciya/avtomaticheskoe-oruzhie/shturmovaya-vintovka-fort--221.html

b0bbb3d657620c80470fc645d344a6ab.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці бойовики з так званої Донецької республіки почали наступ на селище Оленівка на південь від Донецька.

Терористи на п'яти танках рушили у наступ на селище під Донецьком.

"В 4:00 ранку, після проведення артилерійської підготовки з застосуванням систем залпового вогню, за підтримки п'яти танків, терористи ДНР почали наступ з Донецька в бік населеного пункту Оленівка", - повідомляє "Ліга.Новости" з посиланням на джерело в АТО.

(с)

Ця інформація, на жаль, підтверджена бійцями 51-ї. Повідомляли про втрати і розбиту техніку.

Хтось володіє детальнішою інформацією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи залишився ще хтось, хто вважав, що парад нам не потрібен?

Піднесення духу, гордість за військо, захоплення технікою, шана за загиблими.

І надзвичайно важливі слова Президента:

1. Сьогоднішній День незалежності - як Різдво. Народжується нова Україна.

2. Більше ми не будемо святкувати День захисника Вітчизни по чужому календарю (23 лютого).

3. Дана війна ввійде в історію, як Вітчизняна війна 2014 р., бо на захист Батьківщини піднялися всі, а допомога армії - стала всеукраїнським рухом.

p.s. трішки гумору.

Таки Порошенко читає борду - почав словами, якими я привітав сьогодні вночі всіх бордівчан зі святом - "Я є народ, якого правди сила ніким звойована ще не була".

Розмовляла сьогодні з братом, який воює на сході, привітала зі святом, на питання як справи? почула відповідь : "параду у нас тут немає". Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і репортаж,до попереднього фото.

http://censor.net.ua/photo_news/299432/boyitsy_batalona_dnepr1_v_ilovayiske_fotoreportaj

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://twitter.com/pandenik Если после того что сейчас происходит на площади в Донецке кто то заикнётся про перемирие или амнистию, порвать эту ТВАРЬ на куски.(Пленных ведут по Донецку колонной https://www.youtube.com/watch?v=NCEmZmprIY0#t=17 …)

Підтримую автора в кожному слові!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сука.І за кого голову кладуть наші хлопці? За тих манкуртів,які кричать: "Накалени"? Уроди. Бєжєнци.Да палити їх напалмом. Досить з ними панькатися.Точка У в поміч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://twitter.com/pandenik Если после того что сейчас происходит на площади в Донецке кто то заикнётся про перемирие или амнистию, порвать эту ТВАРЬ на куски.(Пленных ведут по Донецку колонной https://www.youtube....mZmprIY0#t=17 …)

Підтримую автора в кожному слові!!!!!!

Особливо вражають "мирні жителі". Кого там рятувати? Всіх в Росію за 24 години а потім хто не заховався - я не винуват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...