Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Smith, я це прекрасно розумію, того і кажу що не треба панікувати, немає в нас зараз особливо вибору, тому або здаємося і стаємо новоросією, або мусимо змиритись з тим що поки армія не навчиться воювати будемо втрачати наших хлопців. Тому не треба панікувати, я замітив одну особливість, як тільки наша армія несе серйозні втрати, відразу починається панічні крики в інтернеті "шеф всё пропало..." і розігрівається це все ІМХО штучно, засланими козачками і певними СМІ, а поім це починають підхвачувати і інші наші СМІ, інколи навіть непревіряючи інформацію. І я впевнений що робиться це спеціально, щоб підірвати моральний дух армії і людей в тилу, і заставити щоб ми на заході, почали вимагати щоб наших хлопців повернули назад додому. І я впевнений що завтра знов почнуться заклики про те що чого наші хлопці гинуть там на соді а не захищають нас тут вдома.

Це дуже страшно що гинуть наші хлопці, а ще важче від того що ти безсилий щось вдіяти в цій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

seolutsk, ти сам віриш у те, щоб мобільний мав цілодобовий доступ до інтернету і щоб була включенна програма,яка через твій дозвіл відправляє офіційні данні до яндексу? то ж думай, що говориш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, ти сам віриш у те, щоб мобільний мав цілодобовий доступ до інтернету і щоб була включенна програма,яка через твій дозвіл відправляє офіційні данні до яндексу? то ж думай, що говориш!

https://company.yand...ogies/yaprobki/

Некоторые из этих автомобилистов — пользователи приложений Яндекс.Карты и Яндекс.Навигатор, и их мобильные устройства передают Яндекс.Пробкам данные о движении автомобиля. По мере приближения машин пользователей к нашему ДТП их скорость будет уменьшаться, и устройства начнут «сообщать» сервису о заторе.

І давайте якось без істерики, тримайте себе в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яндекс пробки дані беруть з мобільних та навігаторів, у яких встановлене програмне забезпечення від Яндекса (Яндекс карти або Яндекс навігатор), а не аж ніяк через мобільних операторів. Так що тут вказана Вами інформація ніякого відношення саме до оператора зв'язку (Київстар чи МТС) не має.

праховуючи близькість кордону, там мобільники навіть вивалюються в роумінг.

а вже засобами радіотехнічної розвідки засікти координати

це ще як?

Меркель закликає Порошенка до пропорційних дій

Останнє поновлення: П'ятниця, 11 липня, 2014 p., 12:28 GMT 15:28 за Києвом

Канцлер Німеччини Ангела Меркель попросила владу України зберігати відчуття пропорційності в межах збройної операції проти сепаратистів на сході і захищати цивільне населення.

Таку заяву зробив речник пані Меркель Штеффен Зайберт, якого цитує агентство Reuters.

"Канцлер закликала президента Порошенка зберігати відчуття пропорції у його законних діях проти сепаратистів і захищати мирне населення, - цитує агентство речника Меркель. - Вони обоє погодилися, що переговори контактної групи необхідно провести терміново, щоби почати виконувати мирний план Порошенка і запровадити взаємне припинення вогню".

Раніше речник канцлера підтвердив, що Ангела Меркель може провести нетривалі переговори з російським президентом Путіним на фіналі Чемпіонату світу з футболу в Бразилії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По информации советника главы МВД Зоряна Шкиряка, сегодня в районе поселка Зеленополье Свердловского района Луганской области от обстрела «Градом» погибли около тридцати украинских военных, уничтожено много техники. Руководитель группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук дополнил: «Обстрел велся со стороны госграницы с Россией. Данные по потерям уточняются». В то же время руководитель Управления информационной безопасности при Нацгвардии Юрий Стець сообщил: «По состоянию на 14:50 от обстрела боевиками из «Градов» неподалеку от поселка Ровенки погибло 19 военных». Ели посмотреть на карте, то видно, что Зеленополье и Ровеньки расположены совсем рядом – буднем надеяться, что речь идет об одном и том же инциденте. Пока же интернет взорвался требованиями украинцев наказать виновных из числа неграмотных генералов, якобы допускающих подобные жертвы чуть ли не умышленно…

Но мы не будем вовлекаться в эту охоту на ведьм – явно не время. Однако признаем, что объяснения от штаба АТО или министра обороны были бы уместны. Тем более что к Валерию Гелетею накопилось много других вопросов. Например, добровольческие батальоны МВД «Донбасс», «Азов», «Айдар», два «Днепра» и зам днепропетровского губернатора Коломойского Геннадий Корбан упрекают министра в том, что он не передает им более мощное оружие. Корбан: «Игорь Коломойский пытался ускорить вопрос официальной передачи оружия МВД от МО, на что получил ответ Гелетея, что это не компетенция министра обороны и совет договариваться по этому поводу лично с президентом».

Весьма сомнительно, чтобы батальоны МВД не вооружали из-за страха перед ними киевских властей. По мнению автора, причина, увы, более прозаична и грустна: украинским силовикам попросту не хватает на всех оружия. Однако, в любом случае ситуацию следует объяснить, если не обществу, то хотя бы руководителям самих батальонов.

И еще. Просто нездоровая истерия нагнетается вокруг того, что Гелетей не подписал присягу, зачитанную им в парламенте при назначении на должность министра обороны. К фото, где он водит по бумаге ручкой, с которой не снял колпачок, в интернете появились снимки и самой присяги – без подписи. Может это вовсе не Валерий Гелетей, а его двойник, который просто не научился подписываться, как настоящий Гелетей? Если же отбросить стеб, то остаются более практические последствия: например, без подписи присяги, формально Гелетей не является министром – кому это надо? Неужели Валерий пока проходит некий испытательный срок? Кто тогда его ему установил? Президент? Какой Страны? (это уже опять стеб). В общем, ждем объяснений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, ти сам віриш у те, щоб мобільний мав цілодобовий доступ до інтернету і щоб була включенна програма,яка через твій дозвіл відправляє офіційні данні до яндексу? то ж думай, що говориш!

ти програмки на Андроїді встановлював?

то мав би побачити, що там є застереження про те, що програма може використовувати, напр., карту памяті, фотки, і доступ в інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, і я прекрасно все розумію.

або мусимо змиритись з тим що поки армія не навчиться воювати будемо втрачати наших хлопців.

Трохи не так. Не солдати, а генерали з Генштабом. І хоч вбий мене - я не розумію чого авіація не атакує колони сепараторів. В чистому полі. І саме цікаве - в генералітету завжди є відмазка. Ріденька правда, але є. Наприклад, як в Слов'янську. Але в чистому полі? Ну як так? То забороняють солдатам носити "бронікі", які передають волонтери. Але свої, від Міноборони, ще не дали. І клас захисту в них сумнівний.

А так, по тому, що ти написав - я згідний з тобою. Просто дістали... мені здається, що в Зеленопіллі була така сама помилка як і під Волновахою. Принаймні, схожа - зверху віддали наказ, от хлопці в полі і зупинились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

праховуючи близькість кордону, там мобільники навіть вивалюються в роумінг.

а вже засобами радіотехнічної розвідки засікти координати

Суть в тому, що порівняння з Яндекс Пробками дуже не вдале, так як використовує зовстім іншу технологію, ніж ту, про яку тут говорять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Твіттера:

oHZwe_bk_normal.jpegЖитель Краматорска @kram_ua · 19m

Укр.войска начали наступление на #Дзержинск - последний насел.пункт перед #Горловка. Её взятие перекроет сообщение между #Донецк и #Луганск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, ти сам віриш у те, щоб мобільний мав цілодобовий доступ до інтернету і щоб була включенна програма,яка через твій дозвіл відправляє офіційні данні до яндексу? то ж думай, що говориш!

ти програмки на Андроїді встановлював?

то мав би побачити, що там є застереження про те, що програма може використовувати, напр., карту памяті, фотки, і доступ в інтернет

тобто, якщо в мене старий горіхокіл без андроїда, без інтернету, без ЖПС, то мене не засічуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте темку про нагляд за мобільними припинемо, тут продовжимо обгуварювати лише військові події ( хоча на революцію приходили ж смс,що знаходилися і підтримували мітинг, на табло видно ж які номера і де знаходяться, а якщо прикласти карту місцевості та сказати.що вітру немає і безхмарно, то результати вже видні... не дарма в арміях раніше забороняли мобільні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не так. Не солдати, а генерали з Генштабом. І хоч вбий мене - я не розумію чого авіація не атакує колони сепараторів.

Якби це не звучало банально але і солдати теж мають вчитись, нажаль на гіркому досвіді свої товаришів. З генералами ще складніше, як коли був в учебці, то нас декілька чоловік, відправили для забезпечення навчального процесу на полігон (працювати з бусолями і дальномірами), і я надивився на тих майорів і підполковників, майбутніх генералів, це взагалі жах, я ще тоді подумав, що ж буде якщо не дай бог війна.

І проблема в тому ща зараз немає їх кому замінити, немає кому командувати, але надіюсь це ненадовго, вже виділяються справжні командири які вже навчились воювати і які вміють думати, але треба час щоб вони прийшли на верх. Та і серед генералів теж є багато толкових, але знов таки треба час, і, нажаль, багато помилок, щоб вони навчились воювати не тільки в теорії а й на практиці. Не було в нас маштабних навчань, таких щоб можна було задіяти всі армійські підрозділи і відпрацювати взаємодію, того і маємо такі втрати і те що кожен підрозділ воює окремо а авіація собі окремо.

І мабуть по тій же причині не бомблять колони в полі, просто немає кому авіацію правильно навести на ту колону.

п.с. та і нам тут в тилу теж треба вчитись воювати, воювати в інформаційній війні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!!!! Ви взагалі ПРО ЩО?!?! Та навести можна як хочеш, питання в ПОПАСТИ!!! Стріляли СПЕЦІАЛІСТИ!!! неважливо як навели!

А про мобільники - не меліть дурниць. Типу як декілька сторінок про прослушку Росією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!!!! Ви взагалі ПРО ЩО?!?! Та навести можна як хочеш, питання в ПОПАСТИ!!! Стріляли СПЕЦІАЛІСТИ!!! неважливо як навели!

А про мобільники - не меліть дурниць. Типу як декілька сторінок про прослушку Росією.

що не меліть дурниць ? прослушка ? запросто, тим більше в наш час, тим більше по ключовим словам. Встановлення місцеперебування ? Запросто, три вишки, де зареєструвався телефон, в центрі де збігаются лінії й є телефон, залежно від дальності розміщення вишок, залежить величина квадрату, але якщо в полі, то для розвідників не велика проблема, головне мати квадрат, там вже точніше вичислять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попасти не проблема , якщо є спеціаліст .

По суті , вони мають точні координати свої та табору .

Мають карту , щоб врахувати перепад висоти , це взвгалі не проблема , військові карті в них є

Погоду можна взяти з кишенькової метеостанції , якщо це потрібно -- тиск , напрямок вітру , вологість

Далі просто математична задача для випусника артучилища і на виході буде : куди повернути направляючі і на скільки їх підняти .

Якось так .

По суті , якщо часто стріляти з Градів , коли-небудь влучиш куди хотів , просто по теорії вірогідності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Бочкала

Свежая информация о позициях сепаратистов на востоке. "Трасса М04 Донецк-Луганск абсолютно не контролируется украинскими войсками, террористы катаются как хотят. Блокпост на Дебальцево, Зоринске, в Перевальске у гостиницы "Атлас" их человек 50. Кормятся в этой гостинице, хозяина прессуют. В самом Перевальске обстановка ужас, там даже собрали по частям старый вертолет, правда уже куда-то увезли его. Починили гаубицу, танки стоят, камазы. Боевиков человек 2000 примерно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, по-перше, не плутай пеленгацію місцезнаходження з прослушкою, а по-друге сенс задіювати такі ненадійні технології і джерела інформації для наводки, якщо можна звичайним методом візуального спостереження 100%-во навести батарею?

...

Попасти не проблема , якщо є спеціаліст...

... , якщо часто стріляти з Градів ...

О!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоду можна взяти з кишенькової метеостанції , якщо це потрібно -- тиск , напрямок вітру , вологість

Кишинькова метостанція не дасть достатньої інформації, це якщо стріляли з дальності 20+. Треба знати хочаб силу і напрямок вітру на висотах основаного польоту снарядів, а в ідеалі і температуру повітря, так як ці дані можуть відрізнятись з даними отриманими на поверхні.

Якщо стріляли з сторони кордону, то метеорозвідку могли провести і з території московії, або так як прикордонна територія нами слабо контролюється, то могли метеозонд і з нашої території запустити, розвідку мали б провести вночі, тому проблем з запуском я ніяких не бачу, візуально його не побачиш вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, по-перше, не плутай пеленгацію місцезнаходження з прослушкою, а по-друге сенс задіювати такі ненадійні технології і джерела інформації для наводки, якщо можна звичайним методом візуального спостереження 100%-во навести батарею?

при чому тут для наводки ? мова йде про те, що десь в полі є табір АТО, як його знайти ? не гоцати ж по полям лісам й шукати навмання ? для того вичисляєтся по пеленгу квадрат, а потім туди вже направляєтся жива розвідка. Мабуть достатньо й інших способів встановлення місценаходження, але й такий виключати не можна. То все ведется до того, що мобільники в зоні бойових дій таки зло й вони повинні лежати на великій базі, місценаходження якої й так відомо, поїхав на завдання, залишив мобільник на базі, повернувся - забрав і ніяк не інакше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднішній день це просто нема слів, і біда в тому що з парашки гине непотрібна мерзота а з нашої сторони герої та найкращі патріоти вітчизни.

http://youtu.be/jCW_uRXB6mY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з нашої сторони герої та найкращі патріоти вітчизни.

Імхо почали задавати незручні питання і їх походу тупо здали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volodymyr Parasyuk

1 хв · Відредаговане ·

Телефон розривається від дзвінків. Дзвонять родичі, просять дізнатись хоч щось про хлопців з 24 бригади.

Я зміг додзвонитись до військового, який зранку мені повідомив про бій біля Зеленопілля. Питав, що їм потрібно, як допомогти. Цей солдат відповів, що поранених та вбитих вже вивезли. Їх там залишилось дуже мало. Дослівно: "Нас тут лишилась купка солдатів. Гради все розтрощили. Нічого нема. Боєприпасів майже нема. Потрібна підмога. Не знаю, чи протримаємось до ранку."

Я запитав, чому, на їх думку, так сталось? І хто винен? Він відповів: "Винні генерали і керівництво. Хтось нас зливає".

Пообіцяв ще вийти на зв'язок.

Також мені повідомили, що на окраїні Ровеньок, біля центрального цвинтаря 700 бойовиків, на посьолку Дзержинське біля 33 училища встановлюють ПЗРК.

Я би радив тим продажним щурам, які керують АТО залишити по одній кулі для себе. Бо як зберуться всі матері і дружини загиблих, їм доведеться відповісти за кожного загиблого з їх вини солдата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...