Перейти до змісту

Замена резины на зиму


B|gMF

Рекомендовані повідомлення

читай виниматилна: ехали по пустой улице 8 марта. там быстрее ехать и нельзя. летом ямы, зимой лед.

а как тормозить - я могу и не знать, а тот человек знает точно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь
а как тормозить - я могу и не знать, а тот человек знает точно ;)
ну так це міняє ситуацію, бо якщо так як ти написав (педаль до упора) то він цього не знає і толку з таких "тестів" ноль, а якщо він гальмував правильно, значить справді погана резина
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

педаль надо нажимать как раз таки плавно, тем более если авто с АБС!

А резко импульсами - при экстренном торможении с маневрированием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немножко АБС помагает ... совсем чуть чуть ... дает шанс .. вырулить просто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немножечко заботы и тепла...
а от з теплом в УАЗі напевно якраз і проблеми :)

Это же АРМЕЙСКАЯ машина... а как и везде солдат особо не баловали :) Да согласен... передним пассажирам в машине жарко... но задним ;) А на кой задним тепло :)ГЕНЕРАЛ всегда сидит спереди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

педаль надо нажимать как раз таки плавно, тем более если авто с АБС!

А резко импульсами - при экстренном торможении с маневрированием.

я говорю про машину без АБС. І якраз про екстренне гальмування, інакше взагалі не бачу сенсу "педаль в підлогу". А плавно -- це коли затяжне не екстренне гальмування без блокування коліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плавное нажимание - это эмуляция АБС ;)

я писаль про педаль "до пола" как про конечный результат, а не резкое движение :)

машина была Audi 80 без АБС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил себе Gislaved Nord Frost 3. Резиной доволен, уже 3-й сезон на ней ездить буду. Занесло на ней меня всего 1 раз - при въезде в Ровно, по ул.Соборной, на спуске - был гололед. Менял на "Шинасервис" ул. не помню, как от Променя на Вышков ехать - 84 грн, работает 4 чел., все очень оперативно.

На счет торможения - зимой педаль до пола - томозить будеш долго.... А еще если не все колеса одинаково тормозят ( вот например как у меня - самым первым в "штопор" входит правое заднее ) - гарантированный занос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотел найти на шротах диски R14 фордовские, да где там.... Нигде нету, мож кто то посоветует где найти можно.

Липины, Пиддубцы, Старый город - был там.

Э на 5 дирочок..... ;) тыпа выд скорпа... навыть з резиною зимннЬою....

свистите если че....

кста э і залізо на 4 дирки фордовське, але 13`

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВНИМАНИЕ ! Народ, забыл добавить: смотрите на то, как вам на устновили резину на колеса, а именно, в нужную ли сторону смотрит рисунок, так как уже неоднократно замечал, что в спешке ставят резину "задом на перед". Для тех кто не знает английский: в основном на колесах есть стрелка с надписью "rotation", указывающая направление вращения резины, проверьте,в нужну. ли сторону она у вас показывает. Будьте внимательны! ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотел найти на шротах диски R14 фордовские, да где там.... Нигде нету, мож кто то посоветует где найти можно.

Липины, Пиддубцы, Старый город - был там.

Э на 5 дирочок..... :blush: тыпа выд скорпа... навыть з резиною зимннЬою....

свистите если че....

кста э і залізо на 4 дирки фордовське, але 13`

Дзенкую, але в мене не 5, а 4 болта. В принципі вже не тре.. бо поставив гуму на ті ж самі диски.

А от на літо було б добре найти щось з титанів фордовських оригінальних на 15.

Але то ще не скоро ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я міняла резину ще позапрошлоі суботи зранку. На 40кварталі там за заправкою ОККО, чуть дальше (напротів ще церковна школа, чи то дім молитви ) Черга трошки була, але я приіхала зранку було 2 машини , я заняла чергу ,і поіхала по шини. Ціна питання 92 грн здаеться .

"Арфаграфия... эта как канг-фу. Настаящщие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!" — я в захваті!

Навчи так розмовляти, як ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
Коли вже зимову резину надівати ;)

ну як завжди в нас - як машину зранку відчищаєш від снігу так зразу і думаєш що пора би вже на зимову гуму перейти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже зимову резину надівати ;)

если не жалко, то можно хоть сейчас. а так, когда градусник начнёт опускаться ниже нуля, то нормально будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через пару днів вже приморозки з мокрим снігом обіцяють. Тому якщо зараз тільки по місту їздити то можно вже перезувати авто. Зимова гума добре переносить температуру до +10 град. Я напевно в неділю перезуватись буду, добре що на це мені не виходячи з гаражу хвилин 30-40 тре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм..."зад" в мене вже перезутий - він і в грязючці більше допомагає, і на траві....А от на передню пару чекаю гуму - мають привезти щось толкове)) Зразу ж по тому і "перезувачка")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чого підняла цю тему, при покупці гуми дали талончик на безкоштовний шиномонтаж, а він тільки на місяц, виписаний 8.10. От і думаю, ще трошки почекати чи вже перезуватись. А шиномонтаж зараз трошки дороге задоволення . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуму радять перезувати коли температура на вечір опускається до 5 градусів за цельсієм.

У кого новіші авто то центральна консоль або табло бортового показує сніжинку біля темпиратури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Здається мені, що вже пора. Завтра поїду перезуватись, бо не хочеться зустріти перший сніг на трасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж постав вибір. Раніше ніколи не доводилося цим цікавитися - а зараз мусово.

Вибираю між Goodyear Ultra Grip Extreme 205/60 R16 92T і Nokian WR G2 205/60 R16 92H

На одній є шипи, на іншій - немає.

Чи доцільно для 75% їзди по Луцьку, і 25% їзди по області брати шиповану гуму?

Що таке "индекс скорости", і який що означає?

Чув про таку гуму, як Нокіан Хаккапелліта, але на мій типорозмір знайти не можу. Це щось кльове?

Ось ця дуже зацікавила: Nokian Hakkapeliitta R SUV. Типорозмірі мої, але пише, що то для джипів і паркетників... а в мене - легкова машина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи доцільно для 75% їзди по Луцьку, і 25% їзди по області брати шиповану гуму?

Що таке "индекс скорости", і який що означає?

Индекс скорости - это та скорость на которую расчитана резина.

На наш климат брать шипованую ИМХО нецелесообразно.

ЗЫ Я уже сегодня переобулся ;) Полчаса в гараже и я на Gislaved Eurofrost 3. Отъездил на ней прошлую зиму - впечатления только позитивные;)

ЗЫЫ И обошлась она мне 850 гр\комплект :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене Michelline прікалують - люблю м'ягку їзду. ІМХО: шипована резина краща від нешипованої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...