Перейти до змісту

Замена резины на зиму


B|gMF

Рекомендовані повідомлення

Перезувся вчора також зимову. На виїзді в сторону Києва направо (метрів 100) по кільцю є автомайстерня.

За 4 колеса (діаметр 15) та балансування взяли всього 135 гр.

Перед тим заїхав на Фаворит - так вони мені сказали 160 гр. БЕЗ балансування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

ИМХО всетаки стоит найти еще комплект стальных дисков и неиметь гемора с переобувкой-балансировкой-тратой бабла. Я переобулся за 20 минут в гараже абсолютно бесплатно и без очереди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО всетаки стоит найти еще комплект стальных дисков и неиметь гемора с переобувкой-балансировкой-тратой бабла. Я переобулся за 20 минут в гараже абсолютно бесплатно и без очереди :)

Добре що в тебе гараж є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вчора, злякавшись снігу уже перевзувся :)

рано ледь доїхав з гаража до квартри така слизота..

так шо прийшлося в срочному порядку іти на Формулу і шукати резину. Взяв Hankook ось такий:

20326.jpg

345 грн/колесо

На шиномонтажі біля Автошколи десь до двох годин просидів... страшні черги! ..і 110 грн заплатив.

Шинами повністю задоволений. Їхати стало м"якіше і плавніше. А саме головне - впевнено! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав тему, мабуть таки пора перезуватися, бачив вчора як 3го гольфа крутило на Володимирській. Однак зараз потепління має бути до 15 градусів тепла, трохи стримує. Та й черги мабуть зникнуть.

П.С. Колесика Fulda Kristall ось такі http://www.euroshina.com.ua/tyres/Fulda/Kristall_montero

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене якраз такі Fulda Kristall Montero2 другий сезон поки політ нормальний :P.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...