Перейти до змісту

Замена резины на зиму


B|gMF

Рекомендовані повідомлення

Перший сніжок випав. Пора призадуматися про зимову гуму. Перезуватися ще рано, але підготовитися варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Перезуватись варто ВЖЕ, аби температура чуть впала. Мене раз зимова спасла від серйознійшого ДТП ще коли снігу не було - "послизнувся" на мокрому листі, гумові шипи профілю його "прорвали" і зачепились за асфальт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на прогноз погоди мабуть треба переобутися. Краще підстрахуватись. На літній гумі в таку погоду небезпечно кататись. Думаю якщо такий початок то й від листопада не слід очікувати гарної погоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже вчора перезувся. Краще, я тиждень-другий по асфальті на зимовій, ніж один день в сніг і лід на літній + ще на шиномонтажі 5 годин прочекаю поки перезують під час ажіотажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо зараз коштують середньостатистичні пОкришки на зиму 13"/175 ?

Ну, я брав 14 ку, то там від 50у.е. за Матадор и до 100 за Хаккапелиту... 13 ка думаю доларів на 10 дешевша, ну за виключенням мега-Росави і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Перезуватися" на зимову гуму рекомендують не при випаданні снігу/приморозку, а при зниженні температури до +5ти градусів, оскільки літня гума вже при такій температурі "дубіє"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я придивився на відносно недорогу Кумхо і Хенкук , цікавить 14"

Я взяв Марангоні під шип... один скат 520 грн, Кумхо і Ханкук трішки дешевші будуть....але під час ажіотажу ходова гума розлітається, так що можна і не знайти бажану модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вже сьогодні перезувся. ^_^

в середу виїжав з прилеглої дороги на головну, ну і прижав педальку аби швидше вискочити. так я вам скажу, шановні, довго колеса свистіли - неможе літня гума при +2 вчепитись за асвальт!

так що мерщій всі не перезевку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я придивився на відносно недорогу Кумхо і Хенкук , цікавить 14"

Я взяв Марангоні під шип... один скат 520 грн, Кумхо і Ханкук трішки дешевші будуть....але під час ажіотажу ходова гума розлітається, так що можна і не знайти бажану модель.

де брав? s взагалы де краще купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я придивився на відносно недорогу Кумхо і Хенкук , цікавить 14"

Я взяв Марангоні під шип... один скат 520 грн, Кумхо і Ханкук трішки дешевші будуть....але під час ажіотажу ходова гума розлітається, так що можна і не знайти бажану модель.

де брав? s взагалы де краще купувати?

Брав на шиномонтажі, не доїзжаючі першого переїзду направо до колишньої бази Війскторгу(якщо від Варшавського до М"ясокомбінату) + там ще шиномонтаж при купівлі безкоштовний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв Марангоні під шип... один скат 520 грн, Кумхо і Ханкук трішки дешевші будуть....але під час ажіотажу ходова гума розлітається, так що можна і не знайти бажану модель.

бачив на формулы таку без шипыв 185/65/14 по 480грн/колесо, а ти які взя?post-4223-1256038215.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв Марангоні під шип... один скат 520 грн, Кумхо і Ханкук трішки дешевші будуть....але під час ажіотажу ходова гума розлітається, так що можна і не знайти бажану модель.

бачив на формулы таку без шипыв 185/65/14 по 480грн/колесо, а ти які взя?post-4223-1256038215.jpg

Точно таку саму, а ціна може плавати через курс долару...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так як на неділю передають -5 то вирішив перезутись. Заїхав на Фаворіт шо біля переєзда на К.Карого і за 20 хв без черги поміняли. Вартість за 4 колеса 14"- 136 грн. Із ннижкою 20% заплатив 110 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж такі враховуючи наш клімат які краще брати шиповані чи просто зимові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж такі враховуючи наш клімат які краще брати шиповані чи просто зимові?

Шиповані - це для лютої зими, з постійним снігом і льодом на дорозі, у нас же таких днів ну з тиждень набирається на минулі зими, так що я вважаю що краще звичайну зимовку брати... на асфальті як раз шип не є добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як на неділю передають -5 то вирішив перезутись. Заїхав на Фаворіт шо біля переєзда на К.Карого і за 20 хв без черги поміняли. Вартість за 4 колеса 14"- 136 грн. Із ннижкою 20% заплатив 110 грн.

кум теж перезувавсь, за 4 колеса р16 заплатив 300грн!!! шо так ціни піднялись на шиномонтажах??? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шиповані - це для лютої зими, з постійним снігом і льодом на дорозі, у нас же таких днів ну з тиждень набирається на минулі зими, так що я вважаю що краще звичайну зимовку брати... на асфальті як раз шип не є добре.

Підтримую-100%

зима не та плюс чистити і посипати стали краще.. хороша зимова в самий раз((але хороша а не скажем PIRELLI)) та й після сотки починає носити шиповку на асфальті не слабо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я схиляюся в сторону простої зимової гуми. Шипи добре працюють на льодові, а нас більше по чорному асфальту доводиться їздити і кашу брудну мокру місити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі поставив от таку гуму в розмірі 205/60/16

http://www.conti.com.ua/prod_pages/car_win...ngContact_3.php

що можу сказати-довольний як слон!поводження при любих погодніх умовах відмінні!ну а як вона себе по снігу і льоді-не порівняти ні з чим!просто афігеть!всім дуже рекомендую!

відкатав цілий сезон на ній(десь близько 30тис.км)-ізносу протектора майже незамітно!

а на свій ще один автомобіль поменше AVEO постаив от таку гуму

http://www.navigator.te.ua/catalog/show_299/

в розмірі 185/65/14

перші сніги показали що гума просто отвал башкі.на асфальті керується прекрасно,дощ-супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поставил себе вот такую http://www.euroshina.com.ua/tyres/Kleber/K...ize/195/65/R15/ и тоже очень доволен, идёт мягенько, безшумно, приятно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО безшумность для резины не самое главное. Особенно зимой. Главный критерий "держание" дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ а я мало зимою їзджу - тому купив в минулому році собі Матадор. Перезувся відразу після дня Автомобіліста - бо жалко гуму було зимову :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...