Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

 

 

Скілька раз це чув, але ще жоден з казавших не пішов торгувати на базар й ставши поряд не став продавати ту кофту не в 3 рази дорожче, а хоча б в 2 й не спас Україну

І не спасе, бо поруч стоїть такий як ти.

 

і що ? в мене ж дорожче, в тебе те ж саме дешевше. Чи може +35 і -20 й інші *нежданчики* таки накладають свій відбиток ? Конкуренція на базарі шалена, тим більше в теперішній час, про націнки в три рази читати смішно (хоча й таке є), хто шукає, той знайде за нормальну ціну. Он тут на борді фонарики продають в середньому на 30-80 грн дорожче чим на базарі й нічого, люди купляють й радуются, але ж то особисте діло кожного, по чому продавати, по чому купляти, правда ?

 

Осінню кофту собі купував, на базарі 350, в інтернеті знайшов за 110.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінню кофту собі купував, на базарі 350, в інтернеті знайшов за 110.

 

 

 

якщо тих кофт там (в інтернеті) ще 100500 штук то да, на базарі хтось зажерся, або зажерся той, в кого той базарник купував оптом, або ........... ще купа явно не видимих (й казалось би, нікому з покупців не потрібних) нюансів, якщо ж та кофта була одна, то там ще більше може бути нюансів, чому іменно та кофта, коштувала іменно ту ціну, що в інтернеті, що на базарі

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Осінню кофту собі купував, на базарі 350, в інтернеті знайшов за 110.

 

 

 

якщо тих кофт там (в інтернеті) ще 100500 штук то да, на базарі хтось зажерся, або зажерся той, в кого той базарник купував оптом, або ........... ще купа явно не видимих (й казалось би, нікому з покупців не потрібних) нюансів, якщо ж та кофта була одна, то там ще більше може бути нюансів, чому іменно та кофта, коштувала іменно ту ціну, що в інтернеті, що на базарі

 

Та питання ж не лише в моїй кофті.

Таких прикладів валом: сумка, кроси, курта і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та питання ж не лише в моїй кофті.

 

 

 

 

Таких прикладів валом: сумка, кроси, курта і т.д.

 

так і нюансів валом, як підтверджуючих твоє бачення, так і моє, не одну клавіатуру можна зламати то все описуючи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Та питання ж не лише в моїй кофті.

 

 

 

 

Таких прикладів валом: сумка, кроси, курта і т.д.

 

так і нюансів валом, як підтверджуючих твоє бачення, так і моє, не одну клавіатуру можна зламати то все описуючи

 

Я би торговців з базару прирівняв до маршутчиків, їхніх оборотів ніхто не контролює. Так що палити клави тут не треба, все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

марштутчики також на єдиному?

Не знаю.

Я про заробіток їхній натякав.

Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ви воюєте з багатством, а треба воювати з бідністю. В більшості випадків це не бізнес а самозяйнятість. Такі речі взагалі не оподатковуються, а вам здається що замало платять). Якщо жебрак жебраку будуть гривню передавати, то багатшими вони не стануть. Ми штучно зажата країна, зажата в плані економічного розвитку. Це вже відкрито видно, верхи вже цього не скривають. Весь розвиток блокується і тільки ростання пресингу має розуміння. Говорити в таких умовах про сплату податків маразм. Бо жоден податок не перекриє створеного колапсу.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

3) А кажу лише до теми. Що, якби податки були насправді підйомними, тоді і тих тіньових схем не було б.

...

 

А нам зараз їх пропонують зменшити?  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Розповім власний випадок який показує усю картину в нашій державі: водій і главбух приблизно одночасно порушують правила, один Дорожнього Руху, другий Податкового Кодексу. Держструктура. Штраф приблизно однаковий, 500 грн. Водій платить з власного карману, за главбуха платить організація. Зп водія та главбуха різняться в рази на користь останнього.

Висновок: я начальник - ти дурак.

...

Ситуація може і реальна але практично одинична. Ти водій -?, а я можу представляти другу сторону - так що можемо поспорити :), особливо про штрафи )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, тобі сказати, скільки моя дружина платить в пенсійний фонд? ЗА ТВОЇХ,БЛ*ДЬ БАТЬКІВ! Як сказав би Лєкс - не п*зди х*йні при пацанах, не будь дебілом.

  • +1 3
  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗА ТВОЇХ,БЛ*ДЬ БАТЬКІВ!

Це твої батьки бл*дь, а не мої. І у мене їх не 2-є.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

...

Розповім власний випадок який показує усю картину в нашій державі: водій і главбух приблизно одночасно порушують правила, один Дорожнього Руху, другий Податкового Кодексу. Держструктура. Штраф приблизно однаковий, 500 грн. Водій платить з власного карману, за главбуха платить організація. Зп водія та главбуха різняться в рази на користь останнього.

Висновок: я начальник - ти дурак.

...

Ситуація може і реальна але практично одинична. Ти водій -?, а я можу представляти другу сторону - так що можемо поспорити :), особливо про штрафи )))

 

Про що спорити? Про конкретну ситуацію чи про те що порушники всі повинні платити штрафи з власного карману, а не з державних коштів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, ви чого???
Знайшли через що сварки розводити

Змінено користувачем Tarzanych
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай наведуть лад на митниці спершу, зникнуть "коридори" - зникнуть тіньові схеми. Не буде сенсу (не буде звідки) торгувати "сірим" товаром". Вони акуєють як зросте в сотні!!! разів наповнення бюджету. А то пенсії вже відібрали, пора і за наступний прошарок взятися - за підприємців. Суки!!!!!!!!!!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай наведуть лад на митниці спершу, зникнуть "коридори" - зникнуть тіньові схеми. Не буде сенсу (не буде звідки) торгувати "сірим" товаром".

 

тоді "спіртовози" і "гонщіки" будуть не задоволені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді "спіртовози" і "гонщіки" будуть не задоволені

"Спіртовози" ("папіросніки") - це якраз експортно-орієнтована галузь. Вони заводять в Україну валюту, якої так не вистачає :) .

"Гонщікі" ж фактично заробляють лише на послузі з доставки авто з Європи до нас. Митну очистку (платежі в бюджет) здійснюють брокерські фірми.

Причому тут ці дві категорії "підприємців"?

Наскількі я зрозумів - мова йшла про тих, хто завозить продукцію контейнерними партіями по "сірим" схемам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні народні депутати остиньте.... нерви і здоров"я собі побережіть....

від таких суперечок гарячих тут на форумі між вами точно нічого хорошого не буде...

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чи є бодай один ідол, колись поставлений вами на п'єдестал, якого ви в найскоршому часі не скинули звідти?

Пам'ятаєте, як ви мерзли за Ющенка на першому майдані? Хто з вас не плюнув у нього через три роки?

Юля, Луценко - де їхній рейтинг? Ще нещодавно Яценюк, якого нині ви цькуєте, здавався молодим економістом-реформатором. А як він подобався вашим мамам!

А як ви забезпечили електоральний успіх Тягнибоку, пригадуєте? Це було три чи чотири роки тому. Більше не хочете за нього голосувати?

Порошенко. Ви пропихнули його в один тур, аби майже одразу обливати лайном.

Семен Семенченко - за три місяці з героя перетворився у ваших очах на шахрая.

Навдивовиж довго ви любили Яроша - півтора роки. Нині він для вас "вічний чистильшик зброї, який зрадив своїх братів по правому Сектору".

Українці здатні любити лише мертвих героїв. Якби герої Небесної сотні вижили, ви б уже зневажали їх: майже два роки - за цей час кожне найкраще українське вино перетворюється на оцет.

Нині ми всі оргазмуємо від Саакашвілі...вже півроку. Гадаю, він має ще десь п'ять - вісім місяців, а після того, за старовинним українським звичаєм, ми потомимо його у нашому жовчі.

Хіба що до того йому поталанить загинути від чогось екзотичного.

Не завадило б ВЖЕ попіклуватися за наступного божка. Можливо, пошукати в Туреччині?

А ти всіх і досі любиш? ))

Ну і скажи но мені, а за що поважати перерахованих тобою людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти всіх і досі любиш? ))

Він однолюб, а ім*я його обранця - Палиця Ігор Петрович ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А ти всіх і досі любиш? ))

Він однолюб, а ім*я його обранця - Палиця Ігор Петрович ))

 

Внукам розповідати буду що не пройшло і трьох років як я взнав ім"я бордівського Дартаньяна!

Фуууу, гора з плеч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чи є бодай один ідол, колись поставлений вами на п'єдестал, якого ви в найскоршому часі не скинули звідти?

Пам'ятаєте, як ви мерзли за Ющенка на першому майдані? Хто з вас не плюнув у нього через три роки?

Юля, Луценко - де їхній рейтинг? Ще нещодавно Яценюк, якого нині ви цькуєте, здавався молодим економістом-реформатором. А як він подобався вашим мамам!

А як ви забезпечили електоральний успіх Тягнибоку, пригадуєте? Це було три чи чотири роки тому. Більше не хочете за нього голосувати?

Порошенко. Ви пропихнули його в один тур, аби майже одразу обливати лайном.

Семен Семенченко - за три місяці з героя перетворився у ваших очах на шахрая.

Навдивовиж довго ви любили Яроша - півтора роки. Нині він для вас "вічний чистильшик зброї, який зрадив своїх братів по правому Сектору".

Українці здатні любити лише мертвих героїв. Якби герої Небесної сотні вижили, ви б уже зневажали їх: майже два роки - за цей час кожне найкраще українське вино перетворюється на оцет.

Нині ми всі оргазмуємо від Саакашвілі...вже півроку. Гадаю, він має ще десь п'ять - вісім місяців, а після того, за старовинним українським звичаєм, ми потомимо його у нашому жовчі.

Хіба що до того йому поталанить загинути від чогось екзотичного.

Не завадило б ВЖЕ попіклуватися за наступного божка. Можливо, пошукати в Туреччині?

 

 

З нами ясно. А що з тобою?

Поясню про "нас". Українці, втомлені від негараздів, вірять всяким "пиз..унам", що обіцяють краще життя вже завтра, але лише одиниці "зрят в корень", і все ж принцип натовпу спрацьовує, і обирають чергову гниду, яка 5 років п'є їх кров. Це такі каруселі по-українськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це текст Корчинського - філософа-провокатора. Еквадор безсоромно не ставить автора, це надає вагу його постам)))


Я був на мітингу. Зібралось достатньо людей, знімали на фото і відеокамери, брали інтервю, виступали. Вимога не мішати працювати. Малий бізнес це тонко забалансована модель, він заповнює всі ніші і у вас завжди є змога придбати ту чи іншу річ, послугу, причому ще й кращої якості. Коли вгроблять малий бізнес, місце займуть великі мережі депутатів, що погіршать якість послуг, піднімуть ціну. Скоротиться кількість робочих місць черезскорочення конкуренції, зарплати ще впадуть) Ми перетворимось в Бангладеш, де 5-10% багаті і 90% жебраки. Такого країна вже не витримає.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...