Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Гриценко мав би шанс,якби його підтримали Богомолець та Ляшко.Висунули єдину кандидатуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В Пороша такий плюс бо його підтримав Кличко.

В нього такий плюс бо хз чому, рейтинг поліз вверх ще ДО підтримки Кличком.

Подивіться другий випуск "Вйо до трону", там цю тему теж зачепили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що в Гриценка "мінус" - не має команди... чи я просто не в курсі?...

угу. серйозна проблема. хоча він особисто це пояснює тим, що буде набирати професіоналів, а не політиків, що профінансують чи підтримають його.

Гриценко мав би шанс,якби його підтримали Богомолець та Ляшко.Висунули єдину кандидатуру.

якби наші демократи могли б домовлятись й об'єднуватись, все було б по іншому. але в кожного свої амбіції...

В нього такий плюс бо хз чому, рейтинг поліз вверх ще ДО підтримки Кличком.

рейтинг в нього поліз ще після історії з трактором на банковій.

з того часу його піарщики почали вміло на цьому грати. молодці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що в Гриценка "мінус" - не має команди... чи я просто не в курсі?...

угу. серйозна проблема. хоча він особисто це пояснює тим, що буде набирати професіоналів, а не політиків, що профінансують чи підтримають його.

Гриценко мав би шанс,якби його підтримали Богомолець та Ляшко.Висунули єдину кандидатуру.

якби наші демократи могли б домовлятись й об'єднуватись, все було б по іншому. але в кожного свої амбіції...

Ось і показник того, як у наших демократів і політиків "болить" за Україну :_02: . Амбіції і власний розрахунок, прикритий псевдо-патріотизмом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрей Мирошниченко

Тимошенко и антиукраинские мусора в Одессе.

Zoya Kazanzhy:

"Важно! Утром был уволен главный милиционер области Петр Луцюк. Вчера вечером в город приехала Тимошенко. Сегодня она дала пресс- конференцию, на которой, помимо прочего, сообщила, что "одесская милиция вчера сработала на совесть, потому что много милиционеров получили ранения". Это цитата. Нам стало известно, что из Киева давят на Ярему из- за увольнения Луцюка. Рекомендуют "временно отстранить". Партийная квота Батьківщини должна быть соблюдена, так они считают. Луцюк - креатура нардепа от БЮТ Дубового. Они пытаются его сохранить или же поставить опять "своего"."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україну врятує лише економічний підйом., і тут Грицено програє Порошенку вчисту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По лінії Укравтодору прийшов лист про надання списку працюючих. Здавалось би нічого особливого, але надати до цього списку і родичів працюючих.

Я не паматаю по чиїй квоті пішов Малін (голова Укравтодору) чи Батьківщини чи Удару. Але зараз робиться хєрня спецом до виборів.

Робиться таке як при Янику навіть не робилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україну врятує лише економічний підйом., і тут Грицено програє Порошенку вчисту.

я не ідеалізую Гриценка, хоча й підтримую його.

але не забувай, що президент буде діяти за конституцією 2004 року, тобто силовий блок та міжнародні зв'язки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По лінії Укравтодору прийшов лист про надання списку працюючих. Здавалось би нічого особливого, але надати до цього списку і родичів працюючих.

Я не паматаю по чиїй квоті пішов Малін (голова Укравтодору) чи Батьківщини чи Удару. Але зараз робиться хєрня спецом до виборів.

Робиться таке як при Янику навіть не робилось.

Я вже проце писав, "таке" робить БЮТ. По всій вертикалі влади значна бідбшіть їхня. Будь-якими методами до вершини олімпу ц Україні. Ю. треба назад кудись сховати, але по далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, таке питання: як голосувати, якщо буду перебувати не по прописці? На своїй дільниці треба брати якісь документи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україну врятує лише економічний підйом., і тут Грицено програє Порошенку вчисту.

я не ідеалізую Гриценка, хоча й підтримую його.

але не забувай, що президент буде діяти за конституцією 2004 року, тобто силовий блок та міжнародні зв'язки.

При всій повазі до чеснот Гриценка, він і у силовому блоці і у міжнародних звязках програє Порошенку.

Згадаємо,як греки десять років осаждали Трою.Навіть їх найславетніший воїн Ахіл нічого не міг зробити.

І лише коли хитрий Одісей придумав план троянського коня- все вдалося.

Сила ,вона в тому, щоб бачити чим далі вперід , і в чим ширших площинах.

В Порошенка тут лише один достойний конкурент, хитрюля.От на ній треба зосередитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, ну хитруля то Коломойський. шкода в президенти не йде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, таке питання: як голосувати, якщо буду перебувати не по прописці? На своїй дільниці треба брати якісь документи?

Йдеш туди (в ту дільницю чи в регіональний орган), де хочеш голосувати, пишеш там заяву і додаєш якусь аргументацію (наказ/лист відрядження там, чи ще щось)

отут про це

зразок заяви p893_13092012_d2.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто голосує за Юльку, той кацап!

А хто за Порошенка той москаль!!!1111111адінадін

Тим часом Гриценко почав говорити про офшори і денонсацію угоди з Кіпром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже всіх по-трохи, вибачте, "ху*сосять".

Підкажіть за кого голосувати?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто голосує за Юльку, той кацап!

А хто за Порошенка той москаль!!!1111111адінадін

Vadimm, :) ну нарешті я дочекався від тебе відповіді на своє запитання за кого ти будеш голосувати в другому турі ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розпорошувати сьогодні сили.Все одно президентом оберуть Порошенка.Питання лише в один тур, чи в два.

Якщо не хочемо нових провокацій, нових пожеж, боєнь, жертв- це слід зробити в один тур.25 травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розпорошувати сьогодні сили.Все одно президентом оберуть Порошенка.Питання лише в один тур, чи в два.

Якщо не хочемо нових провокацій, нових пожеж, боєнь, жертв- це слід зробити в один тур.25 травня.

Головне Ю. недопустити, це найбільш можливе зло для України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розпорошувати сьогодні сили.Все одно президентом оберуть Порошенка.

не факт. але саме так зараз заточена порошенковська кампанія й всі ведуться.

Якщо не хочемо нових провокацій, нових пожеж, боєнь, жертв- це слід зробити в один тур.25 травня.

от мене одне дивує, чому всі вирішили, що путлєр зупиниться після виборів президента?

він їх всерівно вже визнав нелегітимними й війну не зупинить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-якщо Юлька вийде у другий тур, і побачить шанс отримати перемогу-уявляєш, що вона для цього зробить?

Одеса покажеться дитячою забавкою.

2-кожен сьогоднішній день нестабільності важко пережити, а тобі що , хочеться ще два лишніх тижні? Додаткового шоу?

Так це не футбол, нерви лоскотати додатковим часом.

3-Зупинити Путіна може лише Нато.А їм потрібен законний президет, і пошвидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, ну нарешті я дочекався від тебе відповіді на своє запитання за кого ти будеш голосувати в другому турі

Я тебе розчарую - попередньо планую бути відсутнім в Україні під час першого-другого турів виборів. Крім того є варіант запартачити бюлетень або проігнорити 2й тур якщо туди пройдуть "не ті" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, друже, мені не хочеться, щоб це відбувалось взагалі, але від мене це не залежить. проте я вважаю, що потрібно бути максимально об'єктивним, а виходячи з цього вибори не вирішують для ворога нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...