Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

то ти Юльку обираєш?

Більше кандидатів нема? Це твій контраргумент?

Я вже писав що в першому турі голосуватиму не за Юлю і не за Пєтю.

Поділюсь і я своїми думами. Найбільше на даний момент мені імпонує Гриценко.

З іншої сторони, прекрасно розумію, що шанси в Гриценка вийти хоча б у другий тур мізерні.

Крім того зараз існує спокуса підтримати Порошенка, з міркувань і в надії того, щоб дати йому шанс перемогти в першому турі і унеможливити другий. Порошенко "перекупив" Луценка та Томенко в жульки. До Луценка якби я теж відношусть з симпатією після його "відсидки". Саме слова Луценка про необхідність згуртуватися та привести Порошенка до перемоги. Але існує й думка, що то така передвиборча технологія. Та й уже раз згуртувалися в 2004-му....

Прошу пардону, якщо сумбурно висловився та сильно не копати "заблудшу" душу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене, то ттреба робити терміново переворот, аля Грузія. І як в ЄС чи Америці, там, хто не приде до влади путлера ніколи не вийде, а в нас запросто. Як перевернути і бути впевненим, що кого б не виберемо ні яника ні путлера не вийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти Юльку обираєш?

Більше кандидатів нема? Це твій контраргумент?

Я вже писав що в першому турі голосуватиму не за Юлю і не за Пєтю.

а ти дурачка не включай, ти добре зрозумів, що я не про перший тур. В першому турі я теж не за Порошенка буду голосувати.

А в другий тур (якщо він буде) пропхаються тільки ці двоє. То я ще раз повторюю запитання - ти за Юльку проголосуєш?

Слухаю і дивлюсь Шустера, чому Порошенка там не було ще? ...

:_09: як це "не було"?! трішки вище, пост #632
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти Юльку обираєш?

Більше кандидатів нема? Це твій контраргумент?

Я вже писав що в першому турі голосуватиму не за Юлю і не за Пєтю.

а ти дурачка не включай, ти добре зрозумів, що я не про перший тур. В першому турі я теж не за Порошенка буду голосувати.

А в другий тур (якщо він буде) пропхаються тільки ці двоє. То я ще раз повторюю запитання - ти за Юльку проголосуєш?

Слухаю і дивлюсь Шустера, чому Порошенка там не було ще? ...

:_09: як це "не було"?! трішки вище, пост #632

Я читаю форум та знаю про це. Я маю на увазі на програмі у п"ятницю, там формати різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ляшко сподобався, говорив реальні речі

Є така одна правда життя ,, Подобаються одні, а одружуються на інших,, Чим краще все зважиш та оціниш тверезо-тим вдалішим буде результат.

Тому вибирати треба не серцем, не почуттями, не на зло чи наперекір комусь- а максимально прагматично.Тоді не буде потім розчарувань та шарахань зі сторони в сторону.

Самий прагматичний вибір сьогодні- перемога Порошенка вже у першому турі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центральна виборча комісія затвердила форму, колір і текст бюлетеня з виборів президента, які призначені на 25 травня

Відповідне рішення ЦВК прийняла на засіданні у п´ятницю.

Бюлетені будуть надруковані державною мовою на одному аркуші розміром 200х600 міліметрів охристо-бузкового кольору з одного боку.

У бюлетенях будуть використані спеціальні видимі і невидимі захисні фарби, які змінюють свої фізичні характеристики під дією ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювань.

В них також будуть використані графічні захисні елементи і захисною фарбою буде надруковано номер виборчої дільниці, який проявиться на звороті бюлетеня.

Бюлетені будуть надруковані для кожного звичайного та закордонної дільниці у кількості 0,5% більше, ніж кількість виборців, включених до списку за даними Державного реєстру виборців станом на 2 травня.

Для кожного спецдільниці бюлетені будуть виготовлені в кількості, що на 0,5%, перевищують орієнтовна кількість виборців.

У бюлетені для голосування будуть включені імена 21 кандидата в алфавітному порядку.

Крім того, на засіданні ЦВК створила контрольну комісію з виготовлення бюлетенів на державному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів».

Ця комісія буде складатися з 6 членів, кожен з яких є представником кандидатів Олега Тягнибока, Юлії Тимошенко, Петра Симоненка, Миколи Маломужа, Анатолія Гриценка та Михайла Добкіна.

За словами заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної, від інших кандидатів пропозицій щодо членів цієї комісії не надходило.

20140502155308.jpg

:) Мені сподобалось - "ОХРИСТО-БУЗКОВОГО кольору"! :) А ШОБ ВРАГ НЄ ДАГАДАЛСЯ! Поки ті кацапи роздупляться, що ж то за колір такий (щоб надрукувати липові ліві бюлетні), в нас вже буде президент. :)

Навіть гугл з яндексом не допомагають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотограф з команди Тимошенко перешкоджав роботі львівського журналіста

Сьогодні під час зустрічі кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко з мешканцями міста Золочева, яка проходила на центральній площі міста, один з членів команди Тимошенко перешкоджав роботі львівського політичного журналіста Данилу Мокрику, в якого відібрав і пошкодив редакційне посвідчення та особистий телефон.

Як повідомив УНІАН особисто Данило Мокрик, даний інцидент стався, коли він фотографував присутнього на заході чоловіка, який тримав плакат з написом: „Тимошенко – на політичну пенсію!”.

„Я був поруч, коли чоловіка почали «відтискати» і намагалися порвати плакат. Я почав запитувати цих людей, чому вони нищать майно і заважають висловлювати свою думку, при цьому тримав у розгорнутому вигляді своє редакційне посвідчення. Один з присутніх, як з’ясувалося згодом, це був особистий фотограф Юлії Тимошенко – Олександр Прокопенко, вигукуючи «це фальшивка» вирвав і пошкодив редакційне посвідчення. Побачивши, що я це знімаю на смартфон - він також вихопив з моїх рук телефон і лише завдяки втручанню журналістів в нього забрали телефон та зіпсоване посвідчення, а сам Прокопенко втік», - розповів Мокрик.

Він також повідомив, що написав заяву про даний випадок у Золочівський райвідділ міліції, після чого йому зателефонував один з нардепів-бютівців, який передав слухавку Тимошенко, яка принесла йому вибачення «за члена своєї команди».

«Після розмови з Тимошенко мені вже зателефонував Прокопенко, який також приніс вибачення і попросив забрати заяву з міліції. Я відмовився забирати заяву», - зазначив Мокрик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс при цьому Севастопольський судноремонтний завод який у власності Пєті (плуфлінк) отримує замовлення від Росії на овер 100 млн $

фейк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна обновити голосувалку, купу бійців вибуло.

рейтинги кандидатів

http://www.president-of-ukraine.com/#/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна обновити голосувалку, купу бійців вибуло.

до модератора

не можу редагувати топстарт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені так дивно,що мало хто розуміє,що голосуючи за Порошенка оберуть Путіна. Невже не бачите,що його сунуть за вуха.А в чувака ні програми, ні команди.

ЗІ: мінусуйте фани рошена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, отут нічого додати.

та є ще чого додавати, але толку.

багато людей голосуватиме за пороша лише тому, що брехливі рейтинги кажуть, що ніби він попереду.

нажаль, для основної маси мало що змінилось у світогляді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Милицию обвиняют в бездействии, что она не сделала все, что могла, для защиты людей. Да, я уверена, что милиция может и должна делать больше. Но они делали все, что могли», - сказала Ю. Тимошенко.

про вчорашні події в Одесі. геть з глузду з'їхала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Милицию обвиняют в бездействии, что она не сделала все, что могла, для защиты людей. Да, я уверена, что милиция может и должна делать больше. Но они делали все, что могли», - сказала Ю. Тимошенко.

про вчорашні події в Одесі. геть з глузду з'їхала...

Нехай приїде і скаже це моїм землякам :_03: і тім фанам з Чорноморця і Металіста.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато людей голосуватиме за пороша лише тому, що брехливі рейтинги кажуть, що ніби він попереду. нажаль, для основної маси мало що змінилось у світогляді...

Вибори і є виразом волі ,,основної маси,.

Що , це опитування на борді теж брехливе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори і є виразом волі ,,основної маси,.

згоден. не маю нічого проти.

Що , це опитування на борді теж брехливе?

ні. маніпуляції почались раніше.

й зараз не від одного чую, я б голосував за кандидати "ікс", але ж не пройде, тому буду за пороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть Королевська і Царьов уже оцінили свої шанси.

Пора зробити це і Богомолець, і Гриценку , і Тягнибоку ,і Ляшку.

А Юльку з Порошенком зачинити в одній кімнаті і невипускати , доки не домовляться про одну кандидатуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Юльку з Порошенком зачинити в одній кімнаті і невипускати , доки не домовляться про одну кандидатуру.

якби ж це було можливим, а так розірвуть країну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Юльку з Порошенком зачинити в одній кімнаті і невипускати , доки не домовляться про одну кандидатуру.

Не Юльку з Порошенком, а взагалі всіх. Влаштувати їм "Гараж" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєш? Тільки від Кличка все? Я сумніваюсь. Кличка всерйоз, по-моєму, ніхто не сприймав.

Мені не подобається інше - що всі ЗМІ вже зомбують нас, що в третій тур вийдуть тільки два кандидата! Причому, вже вирішили, що то будуть Порошенко і Тимошенко! Як реклама, впливаючи на підсвідомість "тєл". А я все-ж таки сподіваюсь, що буде інший розклад. Думаю, що від Юльки вже несе нафталіном і вона вилетить, а пройде все ж таки Гриценко. Порошенко сильно толерантний і демократичний для теперішньої ситуації... Я повторюсь, але президентом зараз потрібна тверда і рішуча людина, з незаперечно проукраїнською спрямованістю, а тому хотів би бачити президентом Гриценка. А Порошенко гарно вправляється з фінансами, тому й нехай би піднімав економічну сторону країни міністром фінансів, чи прем'єром.

Єдине, що в Гриценка "мінус" - не має команди... чи я просто не в курсі?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...