Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Бяз мянє картошку пяребраць нє могут©

А що таке вториця?

Взагалі то гугл на допомогу, але Вам як банківському працівнику скажу по блату, вториця - подвійна вітдача..... (я так розумію), поправте якщо щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хай гугл і тобі поможе. Є вираз "сторицею", себто, в сто разів більше:-) так, прикладне побутове мовознавство, до банківської справи жодного стосунку:-)

А чому б вам не виїхати у ту благословенну країну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю на рахунок мітингів, але їхавши з росії в Україну через Білорусь, я побачив дуже велику різницю, ДУЖЕ ВЕЛИКУ!

То ви мабуть в Польщі ще не були. Ви на неї краще орієнтуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете мене вважати занудою, але я б проголосовав за Лукашенка

Треба керувати так, щоб не доводилось дрючити чиновників. А то цю показуху по телику пустили і багато людей повелось на неї. А ви запитайте пересічних білорусів, що вони думають про Лукашенка (тим, які не проїли мізки "братським народом"). На євромайдан приїжджав один білорус-журналіст і розказував, що мітинги й акції там можна влаштовувати тільки на полі в закритому спорткомплексі, за містом. Тобто для усіх мітингів є чітко відведені місця.

Лукашенко просто дозволяє усім на місцях красти стільки, скільки їм треба. Його ще не поки не чіпають. Опозиції відкритої немає. І рано чи пізно, його режим впаде так само, як і режим Януковича.

Чесно кажучи давно не розмовляв з білорусами, але коли говорив, ніхто не жалівся. Подивітся на дороги, на побут, соціальні гарантії, бачення майбутнього, кількіть занятого населення (безробіття) і т.д. Нам до них, як казав мій керівник "срать і срать". Що буде, коли не буде Лукашенка - бардак, інфляція та кровава боротьба за владу. При любій владі будуть невдоволені, тому, що вони хочуть бути у керма і собі в карман брати. Подивіться на Лівію, жили практично при комунізмі, а зараз - громодянська війна між кланами, кінець державі та держаності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут такий собі Pegas закидав мені членство у БЮТ через те що я спробував спростувати той брєд який про Юлю тут написав Рома.

Відкрию таємницю - насправді я член Аун Сенрікьо, Білого Братства і Аль-Каїди :)

Але голосував тут не за Юлю.

Україна вже 22 роки живе в гівні, хаосі, розрусі завдяки діяльності таких політиків як Тимошенко, і це не бред, а сурова реалія, яку ви ніяк не можите спростувати.

1- Скільки тобі років було 22 роки тому.?

2- Що ще ,крім гівна ти бачив у своєму житті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пресуха агента кремля та поціновувача бутербродів з немовлят))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пресуха агента кремля та поціновувача бутербродів з немовлят))

Подивився я сьогодні декларацію цього кандидата і мені стало смішно. За минулий рік доходи 803 грн. ( і то не його), дві квартири (одна його, друга родичів), так само дві авто. І як можна майбутньому гаранту (як це не цинічно зараз виглядає) так дурити народ України, весь народ. Він керівник партії, а його однооднопартійці в супереч закону ходять зі зброєю і поруушуть Конституцію. Кого ми будемо обирати і як він може керувати країною після цього, чим він кращий за яника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим він кращий за яника?

не чим не краще, він в рази гірше. він права рука путіна, а ПС агенти фсб))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут такий собі Pegas закидав мені членство у БЮТ через те що я спробував спростувати той брєд який про Юлю тут написав Рома.

Відкрию таємницю - насправді я член Аун Сенрікьо, Білого Братства і Аль-Каїди :)

Але голосував тут не за Юлю.

Україна вже 22 роки живе в гівні, хаосі, розрусі завдяки діяльності таких політиків як Тимошенко, і це не бред, а сурова реалія, яку ви ніяк не можите спростувати.

1- Скільки тобі років було 22 роки тому.?

2- Що ще ,крім гівна ти бачив у своєму житті?

Як так зрозумів, що торгівля старими нокіями в юванті загнала вас в мінуса, тому ви вирішили підробляти таким чином, щоб хоч ренту виплатити....розумію, співчуваю.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте писати більше чого "за". Наприклад, я проголосую за такого то кандидата бо ... . Бо, поки-що, крім випадків з Богомолець і частково з Гриценко, все зводиться до "він гавно - сам дурак". З такої позиції важко визначитись з персонажем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я напевно за Порошенка, давно за ним наблюдаю, реально адекватний, чітко знає, що говорить, розбирається в бізнесі та в політиці. Колись дивився передачу з Кісельовим (нашим) на Інтері, там були присутні політики та бізнесмени, його відповіді (чіткі, стислі та конкретні) дуже сподобались. Наприклад, на питання, коли придбали телефони мобільні, всі відповідали "ну дель доті то", а він "37", толпа так подивилась, а він "37-ий телефон мобільного зв"язку в Україні". Я випав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу 2 тези:

- незабувайте під які повноваження вибирається президент. Це вже не буде Янукович з суперповноваженнями.

- по інформації різних експертів революція ще продовжиться...і якщо реальних дій не буде то і нового преза також скинуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я против всех нынешних кандидатов, нет доверия:( ну не верю я не единому их слову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу 2 тези:

- незабувайте під які повноваження вибирається президент. Це вже не буде Янукович з суперповноваженнями.

- по інформації різних експертів революція ще продовжиться...і якщо реальних дій не буде то і нового преза також скинуть.

Згідний, додам, що новому президенту прийдеться піднімати країну з тяжкої кризи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому турі напевне за Ляшка.Типу "+",за те що Клінчаєва за яйла взяв (на що СБУ не спрмоглося).Оскільки 100% буде 2-гий тур,доведеться вибирати меньше зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я против всех нынешних кандидатов, нет доверия :( ну не верю я не единому их слову.

Згідний, і що робити далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, і що робити далі?

вибирати з того, що є. невже ви надіялись, що одразу після майдану з'явиться мільйон добрих політиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, і що робити далі?

вибирати з того, що є. невже ви надіялись, що одразу після майдану з'явиться мільйон добрих політиків?

Я з тобою згідний, що в першому турі буде з кого вибирати. А що робити в другому турі, коли вибір буде між Поршнем і Юлею???????Що вибрати, отруйний нервно паралітичний газ чи шоколадку з транзжирів, пальмової олії, лейцитина сої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті на 32 сторінці дійшли до того, що треба голосувати Не проти, а ЗА.

Не проти того, хто поганий , не подобається ....., а за того, хто на даний момент є оптимальним вибором. Ідеальні будуть потім.

Рано сьогодні ділити шкуру невбитого ведмедя.

Тож чим раіше будемо мати президента-тим легше з тим ведмедем буде справитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні розмовляла з родичкою з Білорусії, так вона мені сказала, щоб я голосувала за будь-кого крім Ляшка, Яроша і Тимошенко, дуже вже не вигідні вони Росії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце калєнкор!Балакаємо з бульбашами що добре Мордору.До дупи,як нам жити далі...Н-да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні розмовляла з родичкою з Білорусії, так вона мені сказала, щоб я голосувала за будь-кого крім Ляшка, Яроша і Тимошенко, дуже вже не вигідні вони Росії

Послухай руса і зроби навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Латиніна присв'ятила програму цілком Україні - про яроша, фірташа, янука, кличко, порошенка - для загального розвитку рекомендую :)http://echo.msk.ru/programs/code/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що робити в другому турі, коли вибір буде між Поршнем і Юлею???????Що вибрати, отруйний нервно паралітичний газ чи шоколадку з транзжирів, пальмової олії, лейцитина сої?

А хто сказав, що в другому турі буде Юлька і Порошенко? Схід України не голосуватиме взагалі чи вони будуть голосувати за когось з цих двох? Зарано щось зливаєте ЇХНІХ кандидатів - Добкіна чи Тигипка. Моє імхо один з них буде в другому турі, як кандидат від сходу і Порошенко від Заходу.

В першому турі голосуватиму за Богомолець, у другому - за будь-кого з НАШИХ. Якщо станеться чудо і в другий тур дійсно пройдуть два НАШИХ кандидати Юля і Рошен, то проголосую за Рошен, Юля вже наробила ділов, щоб їй вірити. Рошену також не сильно віриться, як і іншим олігархам, але вибиратиму, з того що пройде в другий тур, а там вибір буде не великий - одне з двох.

Що вибори закінчаться одним туром також явось не віриться. Забагато кандидатів, розпорошать голоси...

п.с. Обрав Богомолець після першого побаченого її інтерв'ю з Наємом. На той час вона не була кандидатом, їй навіть посаду міністра охорони здоров'я не пропонували, хоча багато хто говорив зворотнє. До цього я її не чув і не бачив, але те що почув і вплинуло на мій вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...