Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

це буде цілодобове шоу

я б просто заборонив будь-яку політичну рекламу та агітацію на тв.

єдине, що залишив би, дебати кандидатів у другому турі...

Мені також, Андрій, не дуже кортить дивитись цей атракціон небаченої передвиборчої щедрості. Та ж де там, ТВ канали саме налаштовуються на "сінокос". І так через раз дивився ТВ, зараз взагалі включати не буду)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Одних мудаків заміняють інші мудаки, так було завжди на моїй пам'яті.

Додайте варіант Ні за кого або Спорчу бюлетень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене дуже слушно заборонити рекламу від якої нудить, а залишити лише теледебати....бо кожні 15 хв дивитись і слухати про землю обітованну перебор буде.... :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко зробив дуже грамотно!

Певно що грамотно. Стати мером у нього шансів більше ніж президентом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Юлька програє, а вона таки напевно програє Порошенку-її політична карєра буде завершена. Так само посипеться і партія її імені.ПР ,якщо серйозно не реформується ,стане партією Донбасу.

Залишаються Свобода та Удар.

Ну і має виникнути щось нове,щось молодіжне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть для чого стільки людей викидають 2.5 млн. на вітер?

Щоб мати їх ще більше :_02: Ти подивись Хто їх "викидає". Збір голосів, потім, об'єднання на користь конкретного кандидата.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Юлька програє, а вона таки напевно програє Порошенку-її політична карєра буде завершена.

Їй уже не один раз натякали - "Юля, іди по-хорошому, твій час минув". Так ні, знову за старе!

Слухав її передвиборчий виступ - крім уже звичних пафосу і популізму нічого нового не почув.

На рахунок Порошенка - маю деякі сумніви, але все ж вважаю його тверезомислячим політиком і головне - патріотом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по моєму з Порошенком може бути так як з Ющенком.

Не думаю. Порошенко не Ющ, "вагова категорія" різна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ющенка були руки ,,які не просто нічого не крали,, -вони в нього ,,нічого не заробили, бо росли не з того місця,, Притому він це вважав своїм великим достоїнством.

Порошенко людина діла,досить глянути , як зараз живе Вінницька область.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по моєму з Порошенком може бути так як з Ющенком.

Не думаю. Порошенко не Ющ, "вагова категорія" різна.

Кум і у них були дуже гарні братерські відносини. Щось цей значить. Ситуацію то він зараз стабілізує то факт. Але чи будуть ті реформи і потрібні зміні для країни за його президенства я щось не знаю. Хочеться плбачити зовсім нові обличчя в політиці, а особливо у керуванні державою. Молодих з гарними освітами так, як це робив Саакашвілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть для чого стільки людей викидають 2.5 млн. на вітер?

для декого краще викласти 2,5 млн за 2 місяці спокою, ніж внести 100-200 млн застави за вихід з під арешту
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко людина діла,досить глянути , як зараз живе Вінницька область.

Живе як і ми. Не забувайте, що Порошенко олігарх. Вже потрібно виробляти дієздатний механізм суспільного контролю, щоб швидко можна було зібрати Майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально вибір зведеться до Порошенка+Удар проти ЮВТ+Батьківщина.

особисто я обираю шоколад та бокс, замість істерик та показової харизми))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте, що Порошенко олігарх

А Тимошенко бідна "овечка"? :)

Вже потрібно виробляти дієздатний механізм суспільного контролю, щоб швидко можна було зібрати Майдан.

Що до першого так і до другої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох,сьорбнемо ми з Порошенком ще лиха.

zaHARE, чого б це? :_02: А через кого не сьорбнемо? Назви кандидатуру з тієї купи "патріотів України" які балотуються в президенти. Чи просто, на твою думку, людину. яка б була достойною стати на чолі держави.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ющенка були руки ,,які не просто нічого не крали,, -вони в нього ,,нічого не заробили, бо росли не з того місця,, Притому він це вважав своїм великим достоїнством.

Порошенко людина діла,досить глянути , як зараз живе Вінницька область.

Кого цікавить - напишіть в гуглі -"беззаперечні заслуги президента Ющенка".

Сьогодні взнав , що юлю знов двинули.Згадався 2008 рік , коли Саакашвілі запросили для інтерв*ю в ВВС .де він ,не знаючи що ввімкнена камера знервовано жував краватку.

Після того перед вечерею з пані , путін "пожартував" на рахунок вечері Ющенка та Саакашвілі про краватки.Пані тупо відповіла " я то точно бєз галстука".

А скільки юлезомбованих з радістю потирали руки , коли сволота недвед поливав Віктора Андрійовича лайном.А це було прямим попередженням про Крим.Але скільки радості.

І тепер знову???

Адже почалось якраз з конфлікту юлі і Петра.Невже їй не дадуть знати , що то янек в спідниці?

Ох,сьорбнемо ми з Порошенком ще лиха.

zaHARE, чого б це? :_02: А через кого не сьорбнемо? Назви кандидатуру з тієї купи "патріотів України" які балотуються в президенти. Чи просто, на твою думку, людину. яка б була достойною стати на чолі держави.

А можна мою думку?

ЮЩЕНКО!

....або Порошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одних мудаків заміняють інші мудаки, так було завжди на моїй пам'яті.

Додайте варіант Ні за кого або Спорчу бюлетень.

Я бачу, недаремно тебе перевели в тролі. Ти стаєш справжнісіньким тролякою. І це сумно.

По твоєму кравчук чи кучма чи ющенко чи янукович не мудаки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По твоєму кравчук чи кучма чи ющенко чи янукович не мудаки?

через таких "проти всіхів" і не піду на вибори такі мудаки і приходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По твоєму кравчук чи кучма чи ющенко чи янукович не мудаки?

через таких "проти всіхів" і не піду на вибори такі мудаки і приходять.

Але ж противсіхи можуть голосувати і не за твого улюбленого кандидата:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...