Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

доречі да, приклад про водіїв доречний, машина на дорозі це ВЗВЕДЕНИЙ ПІСТОЛЕТ направлений на оточуючих й який може вистрілити в будь яку хвилину, чи по вині власника, чи когось з оточуючих, тим не меньше, то нікого не дивує й авто з кожним роком все більше. Люба найменьша помилка, неуважність, халатність, надмірне геройство - можуть привести до непоправимого, кожну секунду, зброя ж завжди схована й достаєтся лише в крайньому випадку й в конфліктних ситуаціях й кожен адекватний носій зброї декілька раз подумає, чи застосовувати зброю, а неадекватний й кірпічом завалить, якщо що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь

доречі да, приклад про водіїв доречний, машина на дорозі це ВЗВЕДЕНИЙ ПІСТОЛЕТ направлений на оточуючих й який може вистрілити в будь яку хвилину, чи по вині власника, чи когось з оточуючих, тим не меньше, то нікого не дивує й авто з кожним роком все більше. Люба найменьша помилка, неуважність, халатність, надмірне геройство - можуть привести до непоправимого, кожну секунду, зброя ж завжди схована й достаєтся лише в крайньому випадку й в конфліктних ситуаціях й кожен адекватний носій зброї декілька раз подумає, чи застосовувати зброю, а неадекватний й кірпічом завалить, якщо що

Они и взводят свои сволы в машинах и махают ими т.к. знают нам "простолюдам" не разрешили свободное ношение, а так бы он 100 раз бы подумал вытаскивать свой и махать им если у каждого в машине может быть такой-же.

Я за разрешение и основные причины:

1. У бандюка всегда может быть оружие, даже нелегальное, а у обычного гражданина нет, даже как писали выше идиот и с кирпичом опасен, а у обычного может будет шанс спастись если будет пистолет для защиты.

2. У кого уже есть оружие дважды подумает махать им или нет если знает что ношение разрешено и у твоего оппонента может быть такой-же пистолет.

3. Вообще не представляю как можно жить в частном доме и не иметь оружие для охраны в случае нападения.

То что поначалу будет "весело" после разрешения ношения это факт, но потом все устаканится и встанет в равновесие. Да и банально страна может не кисло заработать на разрешениях, а отечественный производитель оружия получит огромные запасы и средства на модернизацию и развитие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что поначалу будет "весело" после разрешения ношения это факт,

ага, кільканадцять вбивств через необережність. Погрози фізичною розправою і т..д. Підозрюю, що можемо повернутися у 90-ті.

Найгірше, що недоумковаті малолітки будуть втіхаря брати в батьків і виходити на "дєло". Або лякати однокласників / оодногрупників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найгірше, що недоумковаті малолітки будуть втіхаря брати в батьків і виходити на "дєло". Або лякати однокласників / оодногрупників.

нема культури поводження зі зброєю :(

батьки не подбали про безпечне зберігання - тюрма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батьки не подбали про безпечне зберігання - тюрма

Тюрма ладно, а в когось горе в сім'ї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что поначалу будет "весело" после разрешения ношения это факт,

ага, кільканадцять вбивств через необережність. Погрози фізичною розправою і т..д. Підозрюю, що можемо повернутися у 90-ті.

Найгірше, що недоумковаті малолітки будуть втіхаря брати в батьків і виходити на "дєло". Або лякати однокласників / оодногрупників.

Ось тут http://zbroya.info/uk/blog/38009_skilki-tsivilnoyi-zbroyi-v-ukrayini/ пишуть, що в Україні майже 2 млн. мисливців, а це більше 4% населення. І що кожен день малолєтки беруть цю зброю і на вулицю? Чи ви можете зі 100% гарантією підтвердити, що у сім"ях цих 4% абсолютно адекватні діти?

Я за зброю, я ходив з нею і знаю, що таке табельна зброя і як себе відчуваєш з нею.

А щодо видачі дозволів. Сумніваюсь, що хтось візьме на себе сміливість видати "ліві" документи неадеквату, а потім в буцегарню за те сісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема культури поводження зі зброєю :(

Взагалі культури нема! Воно їде і з машини на ходу викидає сміття через вікно.

Була б потужніша моя, то догнав би і заставив позбирати.

А дай такому бидлу зброю, то воно нею буде махати там де треба і не треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема культури поводження зі зброєю :(

Взагалі культури нема! Воно їде і з машини на ходу викидає сміття через вікно.

Була б потужніша моя, то догнав би і заставив позбирати.

А дай такому бидлу зброю, то воно нею буде махати там де треба і не треба!

Женя, зрозумій, махати зброєю теж не можна, за це тако ж тюрьма. Міняйте світогляд свій, не можна на все дивитись старими стандартами. В тебе поняття, як з правами та авто, купив (подарували) і преред ганяти. Тут так не вийде, найсуворіший контроль видачі та зберігання, носіння та примінення. А якщо все зробити як з авто, в нас дикий запад буде. Цього ніхто не допустить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок документів: я прописаний в іншій області, і треба було проходити чергову медкомісію (нарко і психо) на продовження дозволу. Моя фірма обслуговувала Ліпінську психлікарню, прийшов до них, а вони при тому що мене знали - на відріз відмовились прийняти мене. Лікар сказав : "Я вас знаю , але в тюрму не хочу". І поїхав я в Рівненську область..........................

А якщо при йняли б закон - то в лікарнях ще б строгіше було (мабуть..:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо все зробити як з авто, в нас дикий запад буде. Цього ніхто не допустить.

США пройшли це період

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо все зробити як з авто, в нас дикий запад буде. Цього ніхто не допустить.

США пройшли це період

Коли пройшли? в 21 столітті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо все зробити як з авто, в нас дикий запад буде. Цього ніхто не допустить.

США пройшли це період

Коли пройшли? в 21 столітті?

ні вони почали значно раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо все зробити як з авто, в нас дикий запад буде. Цього ніхто не допустить.

США пройшли це період

Коли пройшли? в 21 столітті?

Какая разница когда?

Все уже давно разжовано и разложено по полочкам.

Почему противники представляют легализацию оружия как "Приехал дядька на камазе доверху забитый калашами и давай закидывать их в толпу"?

Легализация это учет, предварительный отстрел, медкомиссии, тренинги и прочее. Культуру обращения с оружием нужно создавать, а не ждать когда люди будут готовы к этому. Если ждать таких перемен в пассивном режиме, то будем продолжать жить в жопе.

Еще раз- даже не использованый ствол лежащий в сейфе-профилактика преступлений, хорошее шило в попе власти, превентивный инструмент против войны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошее шило в попе власти

А воно їм треба? Їхня охорона то вся озброєна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дай такому бидлу зброю, то воно нею буде махати там де треба і не треба!

ИМХО в том то и суть, что когда будет разрешение на ношение у всех, то как раз быдло первое перестанет махать оружием.Быдло - оно по сути сцыкливое и при мысли что у оппонента может быть тоже оружие, даже не подумает его вытаскивать. Оружие должно быть для обороны и точка, а вытаскивать его уже надо тогда когда ты понял что все тебе конец или я или он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Быдло - оно по сути сцыкливое и при мысли что у оппонента может быть тоже оружие, даже не подумает его вытаскивать.

Ок, в тебе при собі є пушка. Сцикливий бандюк направив на тебе першим свою зброю. І толку тоді буде від твоєї пушки? Все одно в кінці віддаси її опоненту :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Быдло - оно по сути сцыкливое и при мысли что у оппонента может быть тоже оружие, даже не подумает его вытаскивать.

Ок, в тебе при собі є пушка. Сцикливий бандюк направив на тебе першим свою зброю. І толку тоді буде від твоєї пушки? Все одно в кінці віддаси її опоненту :_02: .

а в цем момент дідулька з-за кута бах і зняв бандючка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Быдло - оно по сути сцыкливое и при мысли что у оппонента может быть тоже оружие, даже не подумает его вытаскивать.

Ок, в тебе при собі є пушка. Сцикливий бандюк направив на тебе першим свою зброю. І толку тоді буде від твоєї пушки? Все одно в кінці віддаси її опоненту :_02: .

перехожі це побачили - направили свої пушки на бандюка :)

а зараз у нас всі беззахисні, озброєні лише бандюки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут http://zbroya.info/u...oyi-v-ukrayini/ пишуть, що в Україні майже 2 млн. мисливців, а це більше 4% населення. І що кожен день малолєтки беруть цю зброю і на вулицю? Чи ви можете зі 100% гарантією підтвердити, що у сім"ях цих 4% абсолютно адекватні діти?

Мисливці - це носії "великої" зброї. Її з собою не потаскаєш. І зберігається вона в сейфах. Носити просто так для самозахисту - не вийде.

Діти до неї можуть дістатися, просто кажу, з собою не потаскаєш.

А щодо видачі дозволів. Сумніваюсь, що хтось візьме на себе сміливість видати "ліві" документи неадеквату, а потім в буцегарню за те сісти.

Пффф .. бабло рішає. Рішало і рішатиме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь противники легалізації зброї вперто не хочуть розуміти, що вони своєю позицією не дають навіть ШАНСУ захиститись тим хто цього хоче. А деяких випадках навіть захистити цих самих противників. Сумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пффф .. бабло рішає. Рішало і рішатиме!

Ну так :) сейчас так и есть, за бабло каждый неадекват может получить оружие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Вася, Вася, тобі треба пістолет?

- Так, треба!

- І що ти з ним будеш робити?

- Як що?! Гроші заробляти!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також за, оскільки ті, хто хоче здійснити злочин і так її можуть отримати, а от ті хто хоче вберегти себе можливості не мають. Зброю в Україні придбати можна, якщо задатись ціллю та мати "капусту", просто легально це зробити звичайній людині нереально без того щоб комусь добряче проплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож бо. Але тут така заковика, що проти 80% на котрих і киває ПП.

От лише звідки та цифра і хто робив опит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...