Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Напевно до тебе ніколи не дійде, що проти власника зброї(легальної чи ні, скоріше за все останньої) у тебе просто не має шансів.

І проти танка у мене немає ніяких шансів. Пропоную і їх тоді легалізувати заодно :_02:

Ні, точно не дійде... Менше б таких як ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь

Японія на 162 місці, і вбивств там не набагато більше. А тюрячки США перші в світі по кількості населення, якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні говорив зі слідчим МВС щодо легалізації зброї. Так він сказав: "Якщо сьогодні дозволять людям мати короткоствольну, то я завтра звільняюсь.". Питаю: чого? Він: "Танунах..."

Без коментарів. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Японія на 162 місці, і вбивств там не набагато більше.

Тю, це ж самураї, їм пєстікі не потрібні, вони катанами ріжуться. Навіть кіно про зняли, як одна тьолка в помаранчевому костюмі перекромсала всю банду. І ні в кого ні короткого, ні довгого ствола не було, ваапщє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ви рівняєте інші країни?

В США зброю мало не одне покоління, і особливо "гарячих" відстрілювали на "ура", та й там закони якось (ну судячи з фільмів) захищають всі сторони конфлікту, якщо ти прикалапєцав когось на свому ранчо то нічого тобі не буде, в нас то будеш все життя писати петиції в кращому випадку, в іншому просто посадять, бо в того кого "прибив" виявляться родичі в прокуратурі чи ще там десь в "органах".

Наше населення за ті всі роки попало в конкретний стрес - нема роботи, купа проблем, і так далі, а зараз ще зброю роздати, звичайно це класно.

Але до такого треба готовитись, в школах колись хоть з мєлкашки давали постріляти, зараз напевно не кожна школа похвастається своєю ружбайкою, деякі ДПЮшніки під страхом один одному дають гвинтівки щоб діти могли "популяти" по мішеням.

В нас (хоча й "там" за "Бугром") теж рішають гроші, але не так явно як в нас, в нас не поменшало на дорогах бухіх, хоть і штраф великий, в нас є деякі "умніки" які навпаки гордяться тим як вони вміло "розчесали тупому даїшнику що вони зовсім не бухі", чи відкупилися бо мають доброго кума, чи товариша.

Тому напевно зброя це рано, знаю людей які мають справу зі зброєю, і вони всі кажуть коли отримують зброю, або носять то "ну нафіг її", тільки думаєш аби не "проіпати", і стріляти врятлі доведеться, бо потім затаскають по судам навіть якщо будеш сто разів правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні говорив зі слідчим МВС щодо легалізації зброї. Так він сказав: "Якщо сьогодні дозволять людям мати короткоствольну, то я завтра звільняюсь.". Питаю: чого? Він: "Танунах..."

Без коментарів. )))

А ніби ти не знаєш сам, чого))))

Бо відмудоханий ним пацанчік сів на 5-6 років...за то, чого не робив. Або навіть і не сів, але здоров'я добрий шмат лишив. І таких може бути не один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніби ти не знаєш сам, чого))))

Так і я проте. Тому і написав: Без коментарів. )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зброя все одно на вулиці з"явиться, бо залишаючи її вдома, навіть у сейфі не гарантує її від викрадення. Зараз в нас пошесть на домушні кражі, тому залишаючи її вдома вона буде являтися додатковою приманкою в зловмисників. Носити з собою? То якщо комусь з зацікавлених стане відомо, що ви носите піколет при собі то ви явно станете мішенню щоб нею заволоділи. Про 100500 способів, як відібрати вогнепальну зброю в умовах міста я вже не буду розповідати.

Може когось здивує, але я проти володіння і носіння короткоствольної зброї. При цьому я обома руками "ЗА"! влодіння довгоствольною нарізною автоматичною зброєю, зброєю масового і локального ураження лише за умови надання можливості її використання з метою самозахисту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо захоче помститися --- помститься

Тим більше , не піде стріляти мусора з пістолета , зареєстрованого на своє ім"я , кулі і гільзи до якого є в базі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні говорив зі слідчим МВС щодо легалізації зброї. Так він сказав: "Якщо сьогодні дозволять людям мати короткоствольну, то я завтра звільняюсь.". Питаю: чого? Він: "Танунах..."

Без коментарів. )))

Прокуратура, судді, податківці - теж задумаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні говорив зі слідчим МВС щодо легалізації зброї. Так він сказав: "Якщо сьогодні дозволять людям мати короткоствольну, то я завтра звільняюсь.". Питаю: чого? Він: "Танунах..."

Без коментарів. )))

Прокуратура, судді, податківці - теж задумаються.

А що зараз заважаю віддубасити їх битою до смерті?

Знову ж таки я не буду розповідати про 100500 способів як знешкодити озброєну людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість має на увазі легалізацію короткоствольної зброї як засобу для самозахисту, я вважаю нам потрібно змінити законодавство, де була б обумовлена можливість людині просто себе захищати. Бо якщо чел вправний з ножем чи битою, або просто в рукопашну то в більшості випадків цього може бути достатньо щоб себе захистити малята ;)

Бо як тут писали, якщо в зловмисника виникне підозра на те що у вас є зброя він буде діяти проти вас зооооовсім по іншому і не в кращу для вашого життя і здоров"я сторону.

Я за те щоб в мене вдома стояв автомат, але разом з цим щоб в мене була законна можливість в час "Ч" вибігти з ним на вулицю і застосувати його, до виродків з кастетами/ножами/битами, або навіть таких, що озброєні страшною зброєю: "пером і ручкою" які чинитимуть протиправні дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо як тут писали, якщо в зловмисника виникне підозра на те що у вас є зброя він буде діяти проти вас зооооовсім по іншому і не в кращу для вашого життя і здоров"я сторону.

з однієї сторони так, а з іншої, я не вважаю, що більшість зловмисників настільки безстрашні, що полізуть навіть при майже вєрняковому варіанті, бо промахнувся = труп. Ну хіба що наші зловмисники самі смєлі й безстрашні на планеті, бо в інших країнах це чомусь зупиняє, а в нас ні ? Про законодавство то взагалі нема що говорити, те що ти пишеш, саме собою розумієтся, що має бути змінено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина яка йде на злочин вона морально готова до того що може бути відсіч, тому вона діє більш ретельніше й зухваліше, а от ви коли взагалі слабо уявляєте собі що таке драка, чи йдете бухій на "автопілоті" додому, нехай у вас там буде хоть ніж чи ствол, то ви явно не будете готові його примінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може когось здивує, але я проти володіння і носіння короткоствольної зброї.

Ну от ти і втратив десь 170 голосів своїх потенційних виборців.

А на рахунок викрадення з дому - так ніби ж сигналізації і ДСО вирішують цю проблему відсотків на 90%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина яка йде на злочин вона морально готова до того що може бути відсіч, тому вона діє більш ретельніше й зухваліше, а от ви коли взагалі слабо уявляєте собі що таке драка, чи йдете бухій на "автопілоті" додому, нехай у вас там буде хоть ніж чи ствол, то ви явно не будете готові його примінити.

бухій на автопілоті з пістолетом повинен так само сидіти в тюрьмі, як і аналогічний водій за кермом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо як тут писали, якщо в зловмисника виникне підозра на те що у вас є зброя він буде діяти проти вас зооооовсім по іншому і не в кращу для вашого життя і здоров"я сторону.

з однієї сторони так, а з іншої, я не вважаю, що більшість зловмисників настільки безстрашні, що полізуть навіть при майже вєрняковому варіанті, бо промахнувся = труп. Ну хіба що наші зловмисники самі смєлі й безстрашні на планеті, бо в інших країнах це чомусь зупиняє, а в нас ні ? Про законодавство то взагалі нема що говорити, те що ти пишеш, саме собою розумієтся, що має бути змінено.

Тим людям байдуже, більшість з них звикла ходити по лезу ножа, просто ставки тут будуть вищі. В ти х же сша, в депресивних районах мегаполісів близько 1/3 молоді отримували кульове поранення до 21року не кажучи про смертність. Тому в відносно депресивній області відносно депресивної країни я не хочу перевіряти це... Потрібно це змінювати це поступово, разом з розвитком культури.

Чим менша зброя тим більша ймовірність її втратити, а зловмиснику менша заволодіти нею. Більша зброя дає не меншу можливість захистити себе і разом з цим ідентифікувати зловмисника на вулиці.

Ну от ти і втратив десь 170 голосів своїх потенційних виборців.

Я не балотуюсь... ;) принаймі цього виборчого сезону :P

А на рахунок викрадення з дому - так ніби ж сигналізації і ДСО вирішують цю проблему відсотків на 90%.

Якась конфузія виходить: купувати зброю щоб захищатись, потрібно саму захищати :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бухій на автопілоті з пістолетом повинен так само сидіти в тюрьмі, як і аналогічний водій за кермом

Я обома руками за. А ти знаєш хоч когось, хто сів за грати за керування в нетверезому? Не за те, що когось вбив чи прибив машиною, а просто зупинили - а людина в дрова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась конфузія виходить: купувати зброю щоб захищатись, потрібно саму захищати :sq_ye:

Нема ніякої конфузії. Навіть зараз, якщо в людини вдома мисливської зброї більше певної кількості одиниць, потрібно сейф або помешкання підключати на пульт охорони.

Ну хіба що щось змінилось останнім часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейф і зараз обов"язково навіть якщо маєш 1 вогнепальну рогатку, сигналізація ні...

Я за те щоб в мене вдома стояв автомат, але разом з цим щоб в мене була законна можливість в час "Ч" вибігти з ним на вулицю і застосувати його, до виродків з кастетами/ножами/битами, або навіть таких, що озброєні страшною зброєю: "пером і ручкою" які чинитимуть протиправні дії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сигналізація ні...

Да-а-а?

У разі наявності трьох і більше одиниць вогнепальної зброї, приміщення або сейф (шафа) для її зберігання повинні бути обладнані охоронною сигналізацією, автономною або з виводом на ПЦН органів внутрішніх справ.

П.С. От хитрий, швиденько змінив повідомлення і дописав цифру "1" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сигналізація ні...

Да-а-а?

У разі наявності трьох і більше одиниць вогнепальної зброї, приміщення або сейф (шафа) для її зберігання повинні бути обладнані охоронною сигналізацією, автономною або з виводом на ПЦН органів внутрішніх справ.

П.С. От хитрий, швиденько змінив повідомлення і дописав цифру "1" ;)

А ти збираєшся вдома тримати цілий арсенал?

Мені одного ДШК чи АГСа вистачить. Навіть АК47 було б достатньо...

П.С. От хитрий, швиденько змінив повідомлення і дописав цифру "1" ;)

Хитрий блін якраз ти, раз мав на меті присіпуватись до контексту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...