Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Казав мені нещодавно один знайомий колишній співробітник органів: в більшості випадків йому вистачало лише песмикнути затвор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь

Коментуючи вчорашню заяву послідовного президента, про те, що громадяни України не мають права на самозахист.

12027737_1638932056391337_4183008349381683546_n.jpg?oh=3fd562addf16fa8cfcbb3cdf47e02c0f&oe=569F49AA&__gda__=1449144577_500fc93a7ac478bd8c1a9c826d5c65cb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно все, бо пістолєт це зброя скритого ношенія, таку дуру як на малюнку за пояс не завховаєш чи під руку, тому завше буде видно що ти зі зброєю, а от якби можна було пістоль, то вже нічого не було б видно, чи є в тебе шось чи немає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад жінка для самозахисту не купує мисливську зброю, а пістолет купила би.

На торгівлі та видачі ліцензій легальних короткостволів держава могла би заробити додатково, але тут дехто більше за свою шкуру боїться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а обрізи придумали для лохів :) Плюс в *вінчестерів* або в комплекті йде або докупляєтся пістолетна ручка та короткий ствол, все загалом десь 70 сантиметрів получаєтся, якщо літом скрито не поносиш, то в інші пори року, коли актуальний верохній одяг, носи скільки влізе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а обрізи придумали для лохів :) Плюс в *вінчестерів* або в комплекті йде або докупляєтся пістолетна ручка та короткий ствол, все загалом десь 70 сантиметрів получаєтся, якщо літом скрито не поносиш, то в інші пори року, коли актуальний верохній одяг, носи скільки влізе

Поміряй палку 70см і засунь собі кудись ту палку, і попробуй з нею походити навіть під одежою скрито, а потім будеш писати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку потрібний закон про самозахист. Не буде закону, толку від того що ти купиш пістолет, якщо ти його застосуєш, то тебе притягнуть до відповідальності. Відповідно і пістолети будуть дома лежати як зараз лежить довгоствольна зброя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку потрібний закон про самозахист. Не буде закону, толку від того що ти купиш пістолет, якщо ти його застосуєш, то тебе притягнуть до відповідальності. Відповідно і пістолети будуть дома лежати як зараз лежить довгоствольна зброя.

довгоствольна зброя прописана для захисту власного майна і мисливства!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а обрізи придумали для лохів :) Плюс в *вінчестерів* або в комплекті йде або докупляєтся пістолетна ручка та короткий ствол, все загалом десь 70 сантиметрів получаєтся, якщо літом скрито не поносиш, то в інші пори року, коли актуальний верохній одяг, носи скільки влізе

Поміряй палку 70см і засунь собі кудись ту палку, і попробуй з нею походити навіть під одежою скрито, а потім будеш писати)))

Одразу видно, що людина не бачила Маньяка вживу ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку потрібний закон про самозахист. Не буде закону, толку від того що ти купиш пістолет, якщо ти його застосуєш, то тебе притягнуть до відповідальності. Відповідно і пістолети будуть дома лежати як зараз лежить довгоствольна зброя.

хто заважає парламенту прийняти такий закон у комплексі з легалізацією?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довгоствольна зброя прописана для захисту власного майна і мисливства!

А ти її спробуй застосуй, побачиш які будуть наслідки. Нє ну в повітря ти вистрелити можеш, на тому весь твій захист і закінчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довгоствольна зброя прописана для захисту власного майна і мисливства!

А ти її спробуй застосуй, побачиш які будуть наслідки. Нє ну в повітря ти вистрелити можеш, на тому весь твій захист і закінчиться.

ну так ж закон то є, в чому проблема?, можна застосовувати по закону http://pidruchniki.com/15660721/pravo/kraynya_neobhidnist_pravomirnist_nezakonnogo_obigu_narkotichnih_rechovin_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад жінка для самозахисту не купує мисливську зброю, а пістолет купила би.

На торгівлі та видачі ліцензій легальних короткостволів держава могла би заробити додатково, але тут дехто більше за свою шкуру боїться.

Могла б розвинутись колосальна індустрія, продаж, навчання, тири і багато чого іншого. Але ж так владі спокійніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміряй палку 70см і засунь собі кудись ту палку, і попробуй з нею походити навіть під одежою скрито, а потім будеш писати)))

що ти мене на попробуй береш ? В мене є, й як *припече*, то буду ходити, так що, гуляй вася

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз питання не в законі про носіння зброї , а в законі про самозахист .

Прикол в тому , що , з великою вірогідністю тебе посадять , коли ти спробуєш себе захистити за допомогою того ж пістолета

Отже , спочатку треба закон про це , а потім закон про пістолети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є, й як *припече*, то буду ходити

Законодавство України дозволяє ходити по вулицям/громадським місцям з вінчестером з вкороченим прикладом під верхнім одягом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж так владі спокійніше...

Не тільки владі, але й звичайним мешканцям теж.

З усією відповідальністю вам заявляю, що вам як звичайному мешканцю не варто боятись застосування Легальної зброї. А не легальну до вас і без всілякого закону застосують. Але от біда, захиститись не має чим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз питання не в законі про носіння зброї , а в законі про самозахист .

Прикол в тому , що , з великою вірогідністю тебе посадять , коли ти спробуєш себе захистити за допомогою того ж пістолета

Отже , спочатку треба закон про це , а потім закон про пістолети

Спочатку потрібні чесні суди.

Людина б'є іншу, та падає, травмує голову і помирає. Суд дає нападнику 3 роки умовно. Реалії Луцька :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є, й як *припече*, то буду ходити

Законодавство України дозволяє ходити по вулицям/громадським місцям з вінчестером з вкороченим прикладом під верхнім одягом?

не з вкороченим прикладом, а з ПІСТОЛЕТНОЮ РУЧКОЮ, яка йде в КОМПЛЕКТІ. Законодавство не дозволяє, я й не ходжу, під висловом *припече* маєтся на увазі ситуація, коли законні методи не діють, тобто приблизно так як на Донбасі останні півтора роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже , спочатку треба закон про це , а потім закон про пістолети

Такі закони мають прийматись пакетом. Наприклад, Закон України "Про правове регулювання обігу та зберігання вогнепальної зброї", де в прикінцевих та перехідних положеннях будуть зазначені ті самі зміни (шляхом внесення змін до відповідних законів), про які ти, Mykola81, пишеш. Все просто. ))) А, забув, в таких випадках пишуть, що КМУ необхідно розробити положення щодо порядку оформлення права на зброю протягом 90 днів з моменту прийняття/набуття чинності цього закону. І поки КМУ такого положення не розробить, закон, де-факто, буде "мертвий", ібо механізму виконання такого закону не буде. Така проста і, водночас, складна процедура. Головне захотіти!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усією відповідальністю вам заявляю, що вам як звичайному мешканцю не варто боятись застосування Легальної зброї.

Серед нашого народу багато ідіотів, слабаків, психованих, зомбованих, потенційних алкашів, ура-патріотів, диванних воїнів, яким небезпечно давати зброю в руки. Хай краще сидять по своїм хаткам і далі топчуть клаву. Не треба нам Чак Норісів на вулицях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усією відповідальністю вам заявляю, що вам як звичайному мешканцю не варто боятись застосування Легальної зброї.

Серед нашого народу багато ідіотів, слабаків, психованих, зомбованих, потенційних алкашів, ура-патріотів, диванних воїнів, яким небезпечно давати зброю в руки. Хай краще сидять по своїм хаткам і далі топчуть клаву. Не треба нам Чак Норісів на вулицях.

1. Половина цих всіх не пройде тестів психологічних

2. Зброя, що буде продаватись буде мати паспорт і ідентифікувати чия стрілала, абсолютне технічне питання, це як відпечатки пальців.

3. За примінення зброї кримінальна відповідальність, і не просто, він на мене з кулаками (мені так здалося), а я 5 пуль в нього, я захистив себе. Ні, це 100% в"язниця за перевищення рівня захисту.

4. Якщо вс будуть знати, що у людей, які є поруч, може бути зброя, зброю не будуть виймати для примінення. Це стримуючий фактор.

П.С, Почитайте скільки є мисливської зброї і як її треба зберігати.

П.С.2 Серед водіїв є багато не адекватних, або таких, яким техніку давати управляти не можна, не вміє і не може навчитись. Це ж не значить, що всім заборонити їздити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед нашого народу багато ідіотів, слабаків, психованих, зомбованих, потенційних алкашів, ура-патріотів, диванних воїнів, яким небезпечно давати зброю в руки.

Але ж водійські права їм дають, і вони потім людей збивають на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...