Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Так отож бо. Але тут така заковика, що проти 80% на котрих і киває ПП.

От лише звідки та цифра і хто робив опит?

А чому б Пєці водночас з місцевими виборами не провести плебісцит на цю тему, щоб не кидатись голими фразами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь

Чомусь противники легалізації зброї вперто не хочуть розуміти, що вони своєю позицією не дають навіть ШАНСУ захиститись тим хто цього хоче. А деяких випадках навіть захистити цих самих противників. Сумно...

Не можу зрозуміти. На тебе і на інших дописувачів постійно нападають зі стволом? Чи за вами всіма по пятам ходять бандюки і тільки думають як би то вас грабанути? Чи ви самі постійно лізете в замєси? Якщо так, то вам тим більше не можна давати в руки волину - перешмаляєте всіх, хто не так на вас гляне :_02:

ВІд кого так панічно треба захищатися? Від гіпотетичних бандюків? Не дивіться кримінальні хроніки і новини - і їх процент відразу зменшиться :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож бо. Але тут така заковика, що проти 80% на котрих і киває ПП.

От лише звідки та цифра і хто робив опит?

коли 20% отримають зброю, то ті 80% будуть мовчати :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube.com/watch?v=YZhmzIaamB4

класний ролик про легалізацію зброї хорвати замутили.

Тут якраз дві сторони показано.

Я наприклад за легалізацію - придурки в перший рік себе самі "розмінусують", а далі буде порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь противники легалізації зброї вперто не хочуть розуміти, що вони своєю позицією не дають навіть ШАНСУ захиститись тим хто цього хоче. А деяких випадках навіть захистити цих самих противників. Сумно...

Не можу зрозуміти. На тебе і на інших дописувачів постійно нападають зі стволом? Чи за вами всіма по пятам ходять бандюки і тільки думають як би то вас грабанути? Чи ви самі постійно лізете в замєси? Якщо так, то вам тим більше не можна давати в руки волину - перешмаляєте всіх, хто не так на вас гляне :_02:

ВІд кого так панічно треба захищатися? Від гіпотетичних бандюків? Не дивіться кримінальні хроніки і новини - і їх процент відразу зменшиться :_02:

Не можу зрозуміти чого ти проти? На тебе, що кожного дня наставляють ствол і ти сидиш вдома бо боїшся? Чи думаєш, що почнуть наставляти і ти будеш сидіти вдома?.

Це якщо мислити твоїми категоріями.

А якщо серйозно. Тобі не "пох" чого люди хочуть Легальну зброю. Ти не хочеш то не купуй. Іншим не заважай і все. В кожного свої мотиви купівлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, кільканадцять вбивств через необережність. Погрози фізичною розправою і т..д. Підозрюю, що можемо повернутися у 90-ті.

Найгірше, що недоумковаті малолітки будуть втіхаря брати в батьків і виходити на "дєло". Або лякати однокласників / оодногрупників.

топто зараз це не можливо зі зброєю для полювання ? багато малолєток бачив з травматами чи з вінчестерами ?

нема культури поводження зі зброєю :(

Взагалі культури нема! Воно їде і з машини на ходу викидає сміття через вікно.

Була б потужніша моя, то догнав би і заставив позбирати.

А дай такому бидлу зброю, то воно нею буде махати там де треба і не треба!

сумніваюсь, бо й зараз невідомо, що прилетить на пропозицію позбирати, та й не на інвалідці їздиш, щоб ото так відмазуватись, від тебе ніхто ж не тікає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь противники легалізації зброї вперто не хочуть розуміти, що вони своєю позицією не дають навіть ШАНСУ захиститись тим хто цього хоче. А деяких випадках навіть захистити цих самих противників. Сумно...

Не можу зрозуміти. На тебе і на інших дописувачів постійно нападають зі стволом? Чи за вами всіма по пятам ходять бандюки і тільки думають як би то вас грабанути? Чи ви самі постійно лізете в замєси? Якщо так, то вам тим більше не можна давати в руки волину - перешмаляєте всіх, хто не так на вас гляне

ВІд кого так панічно треба захищатися? Від гіпотетичних бандюків? Не дивіться кримінальні хроніки і новини - і їх процент відразу зменшиться :_02:

були часи, коли я реально ходив з пугачем ПМ на пульках, який пуляє зжатим повітрям, бо з собою була певна сума грошей, зараз ні з тим ні з тим не ходжу, з першим, бо особо не допоможе, а з другим, бо відпала потреба, але в любому випадку, коли під лівою пахвою висить щось важке, спокійніше себе відчуваєш, а нервові клітини не відновлюются, й за весь час й в думках не було, дістати пістолет й когось там лякати чи погрожувати комусь, хоча усвідомлюю, що при попаданні в око, міг при бажанні когось застрелити й без свідків, навряд чи мене вичислили б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти чого ти проти? На тебе, що кожного дня наставляють ствол і ти сидиш вдома бо боїшся? Чи думаєш, що почнуть наставляти і ти будеш сидіти вдома?.

Ну судячи з того, що ти тут постійно скиглиш про бандюків, про те що ти себе не можеш захисти без пушки, то боїшся тут якраз ти :_02: . Волина з тебе Чака Норіса не зробить.

але в любому випадку, коли під лівою пахвою висить щось важке, спокійніше себе відчуваєш, а нервові клітини не відновлюются

Повісь цеглину чи 2-кілограмову гирю. Вони важчі - будеш себе почувати ще спокійніше :_02: .

P.S. Народ, ви як виходите за хлібом броніка і каски не надіваєте? А то мало там що. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повісь цеглину чи 2-кілограмову гирю. Вони важчі - будеш себе почувати ще спокійніше :_02: .

P.S. Народ, ви як виходите за хлібом броніка і каски не надіваєте? А то мало там що. :_07:

смієтся той, хто смієтся останній. Ситий голодному не товариш. То так, їжа для роздумів. ще про півня, який поки в дупу не клюне, кажуть, про силу *заднім* умом. Деяким достатньо не допускати критичної ситуації, варто лише її представити та запобігти, тобі ж як і тим, що на донбасі, обовьязково треба вступити в лайно, щоб зробити правильні висновкі. Jedem das Seine

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі ж як і тим, що на донбасі, обовьязково треба вступити в лайно, щоб зробити правильні висновкі

А чому ти вважаєш, що саме ти зробив правильні висновки, а всі інші кругом вступають в лайно? А може навпаки?

P.S. Та й цитувати нациків - якось не той во :0157: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти чого ти проти? На тебе, що кожного дня наставляють ствол і ти сидиш вдома бо боїшся? Чи думаєш, що почнуть наставляти і ти будеш сидіти вдома?.

Ну судячи з того, що ти тут постійно скиглиш про бандюків, про те що ти себе не можеш захисти без пушки, то боїшся тут якраз ти :_02: . Волина з тебе Чака Норіса не зробить.

але в любому випадку, коли під лівою пахвою висить щось важке, спокійніше себе відчуваєш, а нервові клітини не відновлюются

Повісь цеглину чи 2-кілограмову гирю. Вони важчі - будеш себе почувати ще спокійніше :_02: .

P.S. Народ, ви як виходите за хлібом броніка і каски не надіваєте? А то мало там що. :_07:

Де ти чудо побачив, що я скиглю? Я хоча б раз вжив слово "бандюки", чи окреслив його значення? Угомонись і не неси ахінею(карма в тебе говорить сама за себе). Я послідовно відстоюю свою думку. Тому рано чи пізно ми з УАВЗ доб'ємось свого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі ж як і тим, що на донбасі, обовьязково треба вступити в лайно, щоб зробити правильні висновкі

А чому ти вважаєш, що саме ти зробив правильні висновки, а всі інші кругом вступають в лайно? А може навпаки?

P.S. Та й цитувати нациків - якось не той во :0157: .

з яких пір ти себе прирівняв до *всіх інших* ? Я й кацапів цитувати можу, якщо вислів збігаєтся з моїм баченням всесвіту, наприклад : *жить хорошо, а хорошо жить еще лучше*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я послідовно відстоюю свою думку.

Я тебе здивую, але можуть бути альтернативні думки. Те що ти не можеш їх адекватно сприймати, то твої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я послідовно відстоюю свою думку.

Я тебе здивую, але можуть бути альтернативні думки. Те що ти не можеш їх адекватно сприймати, то твої проблеми.

Ну вибачай я "нісенітниці" адекватно не можу сприймати за думки, тому що я не вважаю їх думками.

І судячи по кармі не я один так вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я послідовно відстоюю свою думку.

Я тебе здивую, але можуть бути альтернативні думки. Те що ти не можеш їх адекватно сприймати, то твої проблеми.

так і ти ж не можеш сприймати, так шо ви *квиті*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вибачай я "нісенітниці" адекватно не можу сприймати за думки, тому що я не вважаю їх думками.

От бачиш, а ти ще хочеш пушку отримати.

І судячи по кармі не я один так вважаю.

На жаль не являюсь адептом секти кармадрочерства, тому не можу в повній мірі оцінити всіх плюшок від володіння "плюсами" і "мінусами". Але я впевнений, що в житті це дуже потрібна річ, і багато хто зможе їх використати з користю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вибачай я "нісенітниці" адекватно не можу сприймати за думки, тому що я не вважаю їх думками.

От бачиш, а ти ще хочеш пушку отримати.

Ти тільки сильно не переживай і не забарикадовуйся вдома. Але в мене пушка є і не одна. І я є членом УАВЗ. правда великуваті вони трохи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вибачай я "нісенітниці" адекватно не можу сприймати за думки, тому що я не вважаю їх думками.

От бачиш, а ти ще хочеш пушку отримати.

а якщо в нього вже є ? мисливська ? ти ж живий ще, й далі безстрашно всяку х*йню пишеш, навіть не задумуючись над тим, що в когось може бути пушка, легальна, не легальна, не суть важливо, й він може застосувати це проти тебе, чи кого небуть іншого

І я є членом

Вітаю :_04: .

черговий доказ вищенаписаного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж живий ще, й далі безстрашно всяку х*йню пишеш, навіть не задумуючись над тим, що в когось може бути пушка, легальна, не легальна, не суть важливо, й він може застосувати це проти тебе, чи кого небуть іншого

Бінго, що й треба було довести. Де в цьому реченні йдеться про самозахист, до якого так апелюють прихильники легалізації зброї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бінго, що й треба було довести. Де в цьому реченні йдеться про самозахист, до якого так апелюють прихильники легалізації зброї?

так те, що тобі ДОСІ черепушку не розкроїли й САМЕ КРАСНОМОВНО говорить про те, що нам зброя потрібна для захисту, а не для відстрілу недалеких. В мене й зараз є зброя, але я чомусь не бігаю по вулиці з нею, нікому не погрожую, в тому числі й тобі, бо я законопослушний громадянин й мені лише потрібен захист від зазіхань незаконопослушних, а не недалеких

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так те, що тобі ДОСІ черепушку не розкроїли й САМЕ КРАСНОМОВНО говорить про те, що нам зброя потрібна для захисту, а не для відстрілу недалеких.

Не викручуйся - "из песни слов не выкинешь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж живий ще, й далі безстрашно всяку х*йню пишеш, навіть не задумуючись над тим, що в когось може бути пушка, легальна, не легальна, не суть важливо, й він може застосувати це проти тебе, чи кого небуть іншого

Бінго, що й треба було довести. Де в цьому реченні йдеться про самозахист, до якого так апелюють прихильники легалізації зброї?

Напевно до тебе ніколи не дійде, що проти власника зброї(легальної чи ні, скоріше за все останньої) у тебе просто не має шансів. А мені хочеться щоб він був... і навіть у тебе також... можливо з часом це до тебе дійде, або не дай боже з досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так те, що тобі ДОСІ черепушку не розкроїли й САМЕ КРАСНОМОВНО говорить про те, що нам зброя потрібна для захисту, а не для відстрілу недалеких.

Не викручуйся - "из песни слов не выкинешь".

ти крепко високої про себе думки, якщо думаєш, що я вирішив перед тобою *викручуватись* Нех*й шастать Нехай щастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно до тебе ніколи не дійде, що проти власника зброї(легальної чи ні, скоріше за все останньої) у тебе просто не має шансів.

І проти танка у мене немає ніяких шансів. Пропоную і їх тоді легалізувати заодно :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...